Антонюк Ганна Іванівна - директор Центру позашкільної роботи

/Files/images/Ганна Іванівна.jpg

Керестей Тетяна Вікторівна - заступник директора Центру позашкільної роботи

/Files/images/Керівник2.png

Петраш Світлана Михайлівна - методист Центру позашкільної роботи

/Files/images/P1010282.JPG

Кострець Ганна Василівна - методист

/Files/images/Драгуська.jpg

Угляй Наталія Іванівна - методист

/Files/images/Наташа.jpg


Гинцяк Мокрина Михайлівна - голова профспілкового комітету Центру позашкільної роботи

/Files/images/Марина Михайлівна.jpg

Бонь Олеся Василівна - культорганізатор, концертмейстер

/Files/images/20200129_095610.jpg

СПИСОК

педагогічних працівників Центру позашкільної роботи на 2020 -2021 н. р.

Прізвище, ім'я по батькові Посада
Антонюк Ганна ІванівнаДиректор
Керестей Тетяна ВікторівнаЗаступник директора.
Петраш Світлана МихайлівнаМетодист, керівник гуртка "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи
Угляй Наталія Іванівна Методист, керівник школи «Лідер»
Кострець Ганна Василівна Методист, керівник гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст.
Бонь Олеся Василівна Культорганізатор, концертмейстер.
Червеняк Віталія Йосипівна Керівник танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст., на базі Центру позашкільної роботи
Дудаш Михайло Іванович Керівник гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК
Ковач Катерина Василівна Керівник фольклорного та вокального гуртків на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Макар Оксана Іванівна Керівник гуртків «Народні промисли» та «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Попович Неля Степанівна Керівник гуртків «Народні промисли» та «Народні умільці» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Розклад занять

гуртків Центру позашкільної роботи станом на 01.01.2021н. р.

№ з/пНазва гуртків
Керівник
ПонеділокВівторокСереда Четвер П'ятницяСубота
1."Прикладні мистецтва" (на базі ЗОШ с. Н.Селище)Кострець Г.В.13.25-14.55 15.00-16.5513.35-15.05 15.10-17.05
2. «Прикладні мистецтва» (на базі Центру позашкільної роботи) Петраш С.М. 14.30-16.30 13.30-15.00
15.05. 17.00
14.00-15.30
3. Фольклорний (на базі ЗОШ с.Золотарево) Ковач К.В. 13.20-14.50 13.20-14.50
15.10-16.40
14.15-15.4513.20-14.50
15.10-16.40
4. Вокальний (на базі ЗОШ с. Золотарево) Ковач К.В.15.10-16.40 15.50-17.20
5. Школа «Лідер» Угляй Н.І. 13.00-14.30 14.35-16.30 13.00-14.30 14.35-16.30
6. «Народні промисли» (на базі ЗОШ с.Золотарево) Макар О.І. 13.20-14.50
15.10-16.40
13.20-14.50
15.10-16.40
15.50-17.20
7. «Народні умільці» (на базі ЗОШ с. Золотарево) Макар О.І. 13.20-14.50 15.10-16.40 13.20-14.50
15.10-16.40
8. «Народні промисли» (на базі ЗОШ с. Л.Поляна) Попович Н.С. 15.00-16.30
12.00-13.30
13.45-15.45
12.00-13.30
15.00-16.30
13.15-14.45

9. «Народні умільці» (на базі ЗОШ с. Л.Поляна) Попович Н.С. 15.00-16.3015.00-16.30
10. "Танцювальний" (на базі ЗОШ с.Нанково) Червеняк В.Й.12.00-13.10 13.15-14.45 14.50-16.20 16.25-17.55 12.00-13.10 13.15-14.45 14.50-16.20 16.25-17.55
11."Танцювальний"
(на базі ЦПР)
Червеняк В.Й.13.00-14.30 14.35-16.0513.00-14.30 14.35-16.05
12."Образотворче мистецтво" (на базі НВК с.Данилово)Дудаш М.І.12.00-13.10 13.15-14.45 15.00-16.30 16.35-18.0512.00-13.10 13.15-14.45 15.00-16.30 16.35-18.0510.00-11.30 11.35-13.05
Заголовок
Кiлькiсть переглядiв: 1519

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.