Повернутися до звичайного режиму

Антонюк Ганна Іванівна - директор Хустського районного Центру позашкільної роботи

/Files/images/Ганна Іванівна.jpg

Петраш Світлана Михайлівна - заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи

/Files/images/P1010282.JPG

Федорюк Ганна Василівна - методист

/Files/images/Драгуська.jpg

Угляй Наталія Іванівна - методист

/Files/images/Наташа.jpg

Бігун Андрій Іванович - культорганізатор масових заходів

/Files/images/Я.jpg

Гинцяк Макрина Михайлівна - голова профспілкового комітету Хустського районного Центру позашкільної роботи

/Files/images/Марина Михайлівна.jpg

СПИСОК

педагогічних працівників Хустського районного Центру позашкільної роботи на 2017 -2018 н. р.

Прізвище, ім'я по батькові Посада
Петраш Світлана Михайлівна Керівник гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.
Угляй Наталія Іванівна Методист, керівник школи «Лідер»
Федорюк Ганна Василівна Методист, керівник гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст.
Бігун Андрій Іванович Культорганізатор, концертмейстер
Червеняк Віталія Йосипівна Керівник танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Дудаш Михайло Іванович Керівник гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК
Павлюк Марина Анатоліївна Керівник гуртка «Прикладні мистецтва» та «Оригамі» на базі Монастирецького НВК
Гриненко Любов Михайлівна Керівник фольклорного та вокального гуртка на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст.
Макар Оксана Іванівна Керівник гуртка «Народні промисли» та «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Попович Неля Степанівна Керівник гуртка «Народні промисли» та «Народні умільці» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст.
Губаль Степан Миколайович Керівник гуртка «Історики –краєзнавці» на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст.

Розклад занять

гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи на 2018-2019 н. р.

№з/п Назва гуртків Керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П΄ятниця Субота
1. «Танцювальний» (на базі ЗОШ с. Нанково) Червеняк В.Й. 12.00-13.10 13.15-14.45 14.50-16.20 16.25-17.55 12.00-13.10 13.15-14.45 14.50-16.20 16.25-17.55
2. «Образотворче мистецтво» (на базі НВК с. Данилова) Дудаш М.І. 13.15-14.55 15.00-16.30 13.15-14.55 15.00-16.30 10.00-11.30 11.35-13.05
3. «Прикладні мистецтва» (на базі НВК с. Монастирець) Павлюк М.А. 16.05-17.35 15.15-16.45 16.05-17.35 15.15-16.45
4. «Оригамі» (на базі НВК с. Монастирець) Павлюк М.А. 14.30-16.00 14.30-16.00
5. «Прикладні мистецтва» (на базі ЗОШ с. Н.Селище) Федорюк Г.В. 13.20-14.50 14.55-16.50 12.45-14.15 14.20-16.15
6. «Прикладні мистецтва» (на базі ЗОШ с.Велятино) Петраш С.М. 13.45-15.15 15.20-17.15 13.45-15.15 15.20-17.15
7. Фольклорний (на базі ЗОШ с.Бороняво) Гриненко Л.М. 13.50-15.20 15.30-17.05 13.50-15.20 15.30-17.05 15.30-17.05 15.30-17.05
8. Вокальний (на базі ЗОШ с. Бороняво) Гриненко Л.М. 13.50-15.20 13.50-15.20
9. Школа «Лідер» Угляй Н.І. 13.00-14.30 14.35-16.30 13.00-14.30 14.35-16.30
10. «Народні промисли» (на базі ЗОШ с.Золотарево) Макар О.І. 15.10-16.40 13.20-14.50 15.10-16.40 13.20-14.50 15.10-16.40
11. «Народні умільці» (на базі ЗОШ с. Золотарево) Макар О.І. 13.20-14.50 15.10-16.40 13.20-14.50 15.10-16.40
12. «Народні промисли» (на базі ЗОШ с. Л.Поляна) Попович Н.С. 12.00-13.30 16.00-17.30 10.30-12.10 13.45-15.15
13. «Народні умільці» (на базі ЗОШ с. Л.Поляна) Попович Н.С. 16.00-17.30 12.10-13.40
14. «Історики-краєзнавці» (на базі ЗОШ с. Липча) Губаль С.М. 15.10-16.40 16.45-18.15 15.10-16.40 16.45-18.15
Кiлькiсть переглядiв: 824

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.