Повернутися до звичайного режиму

«КРАЩА КОМАНДА ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

30 березня 2017р. у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» пройшов обласний конкурс на кращу команду лідерів учнівського самоврядування.

/Files/images/Ужгород.jpg

До участі у конкурсі долучилися команди з кожного куточку Закарпаття, всього зареєстровано 17 команд, одним з яких була і команда Хустського району.
Програмою конкурсу було передбачено участь кожної команди у всіх його етапах, а це – "Візитка команди" та розгорнута виставка, що наочно ілюструвала діяльність органів учівського самоврядування.
Конкурс був насичений та цікавий. Кожна ж команд проявили креативність та змістовність. Хустська районна команда лідерів учнівського самоврядування майстерно зуміла передати власну життєву позицію та представила діяльністьрайонного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка». Боротьба за право бути кращою командою лідерів учнівського самоврядування була напруженною. За підсумками перемогу здобули найкращі та отримали грамоти Департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації. Хустська районна команда лідерів отримала грамоту «за активну учать».

/Files/images/Ужгород1.jpg

«Попередження торгівлі людьми» Засідання Хустського районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка»

16 лютого 2017 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулось засідання лідерів учнівського самоврядування району на тему: «Попередження торгівлі людьми». Сьогодні торгівля людьми – надзвичайно актуальна проблема, котра має стійкі тенденції до поширення.
Засідання пройшло у формі тренінгового занняття. У засіданні взяли участь лідери учнівського самоврядування Хустського району, а також координатори учнівського самоврядування – Наталія Угляй, методист Хустського районного Центру позашкільної роботи та Тетяна Керестей, заступник директора Центру позашкільної роботи.

/Files/images/Учком.jpg

/Files/images/Учком1.jpg

Метою засідання було підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища. Показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Познайомити з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.
Зазвичай тренінг розпочався із вправ на привітання та знайомство та оголошення теми даного тренінгу, яке провела Тетяна Керестей.

/Files/images/Учком2.jpg

/Files/images/Учком3.jpg

/Files/images/Учком4.jpg

У ході тренінгу, Наталія Угляй ознайомила та надала лідерам інформацію щодо терміну «торгівля людьми», поінформувала лідерів про проблему торгівлі людьми в Україні.

/Files/images/Учком5.jpg

/Files/images/Учком6.jpg

Спільно з представниками учнівського самоврядування району було обговорено причини, форми та ознаки цього явища, небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Розроблено та обговорено рекомендації щодо запобігання та застереження торгівлі людьми.

/Files/images/Учком7.jpg

/Files/images/Учком8.jpg

/Files/images/Учком9.jpg

/Files/images/Учком10.jpg

/Files/images/Учком11.jpg

/Files/images/Учком12.jpg

/Files/images/Учком13.jpg

Завершився тренінг вправою «Скарбничка мудрості», де кожен з представників мав можливість запропонувати певний виховний захід, який можна провести в навчальних закладах.

/Files/images/Учком14.jpg

/Files/images/Учком15.jpg

Тренінг пройшов цікаво, адже лідери отримали не лише цікаву нову інформацію, але й море позитива.

Засідання районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка» на тему:
«Розвиток творчих здібностей та соціально активної учнівської молоді засобами позашкільної освіти»

15 грудня 2016р. в Центрі позашкільної роботи відбулося чергове засідання районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка», на якому у відповідності з річним планом роботи учнівського самоврядування, було розглянуто питання про розвиток творчих здібностей та соціально-активної учнівської молоді засобами позашкільної освіти.

/Files/images/Засідання.jpg

/Files/images/Засідання1.jpg

На перше питання, за порядком денним, виступила Керестей Тетяна Вікторівна – заступник директора Центру позашкільної роботи, координатор учнівського самоврядування, яка підвела підсумок і зробила аналіз співпраці позашкільного закладу з навчальними загальноосвітніми закладами Хустського району./Files/images/Засідання2.jpg
Згідно другого питання засідання, було заслухано голів міністерств «Учнівської республіки», які прозвітували про діяльність своїх міністерств за півріччя 2016 рік. Проаналізувала роботу міністерств в районі, президент районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка», представник з Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. Поліщук Віталія.
/Files/images/Засідання3.jpg

/Files/images/Засідання4.jpg

/Files/images/Засідання5.jpg

/Files/images/Засідання6.jpg

Угляй Наталією Іванівною – методистом Центру позашкільної роботи, координатор учнівського самоврядування, разом з лідерами учнівського самоврядування району було розглянуто питання про розширення кругозору особистості, пошук нових нестандартних форм роботи учнівського самоврядування. Згідно висунутих пропозицій, узгоджено заходи по підготовці та проведенню новорічних та різдвяних свят.
/Files/images/Засідання7.jpg
За планом були вирішені важливі питання та затверджено план роботи районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка» на друге півріччя 2016-2017н.р.

З’їзд лідерів учнівського самоврядування Закарпаття в ПАДІЮНІ

19 листопада 2016р. у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів. Свої районні та міські організації представили юні лідери з багатьох куточків нашого краю. Захід розпочав свою роботу гімном України та вшануванням пам'яті Героїв Небесної Сотні і воїнів, що загинули у АТО.

/Files/images/Зїзд.jpg

/Files/images/Зїзд1.jpg

Учасники збору виступили з доповідями та презентаціями, поділилися досвідом реалізованих їх учнівськими осередками акцій та проектів.
Згідно програми, в рамках форуму відбулися вибори президента Закарпатського обласного учнівського парламенту „Нове покоління”. Позмагатися за посаду виявили бажання дев'ять кандидатів, серед яких представила себе Поліщук Віталія, президент Хустського районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка».

/Files/images/Зїзд2.jpg

Усі кандидати представили присутнім свої передвиборчі програми. За підсумками голосування п'ятим президентом обласної учнівської організації став Батьо Владислав з Іршавського району, обов'язки віце-президента протягом року буде виконувати Заводяк Антоніна, учениця Ужгородська загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів. За традицією, новообраний президент склав присягу та отримав відповідне посвідчення.
Для учасників зібрання психолог ЗІППО Шевчук Валентина Валентинівна провела навчальний тренінг за визначеною темою: «Майбутнє без насильства». Тож юні лідери наразі готові бути модераторами проекту, кожен у своєму районі, місті, школі та розпочати реалізацію проекту „Майбутнє без насильства”, що має на меті інформування якомога більшої кількості дітей про види насильства, причини їх виникнення та способи запобігання цьому явищу як у сім'ях, так і серед підлітків.
Завершився збір лідерів учнівського самоврядування флешмобом "Ми - проти насильства!", де учасники заходу зобразили величезне сердечко з червоних кульок, виражаючи цим, що вони за любов і сердечну доброту, але проти насильства.

/Files/images/Зїзд3.jpg

/Files/images/Зїзд4.jpg

Вибори президента

«Учнівської республіки»
на 2016-2017 н.р.

Самоврядування – маленька держава-республіка. Її громадяни – учні, координатори, батьки, вчителі, а отже, за визначенням, вони є рівними в своїх правах і мають співпрацювати. Для того щоб самоврядування запрацювало в правильному ритмі, спочатку необхідно створити та сформувати команду лідерів. Тому в Центрі позашкільної роботи пройшли вибори президента учнівського самоврядування Хустського району, які відбулись 13 жовтня 2016 році. Серед представлених кандидатів на посаду президента – делегатів учнівського самоврядування району, були присутні координатори Керестей Т.В. – заступник директора та Угляй Н.І. – методист Центру позашкільної роботи, а також Федорюк Г.В. – методист.

/Files/images/Вибори.jpg

/Files/images/Вибори1.jpg

Координатори наголосили, що як же комадна буде працювати без головуючого, тобто президента, тому були організовані чесні вибори. Кожен з кандидатів мав право висувати свою кандидатуру на посаду президента районута заздалегідь приготував свою превиборну програму.

/Files/images/Вибори2.jpg

/Files/images/Вибори3.jpg

/Files/images/Вибори4.jpg

/Files/images/Вибори5.jpg

/Files/images/Вибори6.jpg

/Files/images/Вибори7.jpg

/Files/images/Вибори8.jpg

/Files/images/Вибори9.jpg

/Files/images/Вибори10.jpg

Незважаючи на активну боротьбу, шляхом відкритого голосування президентом стала Поліщук Віталія представник з Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/Президент1.jpg

Пост прем’єр-міністра посіла Довганич Валерія представник з Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/Премьєр 3.jpg

Також продовжать свою роботу Міністерства в новому складі. Міністерство культури і дозвілля голова – Росоха Євгенія учениця Данилівського НВК та її команда: Зейкан Ганна учениця Заломської ЗОШ І-ІІ ст., Буртин Станіслава учениця Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., Варга Джастін учень Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Агоста Аліна учениця Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/Міністерство культури і дозвілля1.jpg

/Files/images/Вибори12.jpg

Міністерство роботи з молодшими школярами голова – Візантій Світлана учениця Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. та її команда: Юрик Діана учениця Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст., Рошко Тетяна учениця Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст., Бляшинець Вероніка учениця Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст., Рішко Мелана учениця Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст., Тегза Валерія учениця Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/Вибории13.jpg

/Files/images/Вибори14.jpg

Міністерство охорони здоров’я школи «Лідер» голова – Чопей Іванна учениця Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. зі своєю командою: Цифра Іван учень Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Порада Ярослава учениця Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст., Ковач Оксана учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІ ст.

/Files/images/Міністерство Здоровья1.png.jpg

/Files/images/Вибори15.jpg

Міністерство «Превентивно-правової роботи» голова – Дудаш Лілія учениця Данилівського НВК та її команда: Конар Віталія учениця Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст., Гичка Наталія учениця Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст., Луканець Валерія учениця Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст., Росоха Деонісія учениця Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., Петрецька Валерія учениця Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/Міністерство превентивно-правової1.png.jpg

/Files/images/Вибори16.jpg

Міністерство «громадсько-колективної діяльністі» голова – Росоха Ванесса учениця Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 зі своєю командою: Мункачі Вікторія учениця Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Сухара Віталіна учениця Кічерельської ЗОШ І-ІІ ст., Сливка Ганна учениця Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/Міністерство ГКД1.png.jpg

/Files/images/Вибори17.jpg

Наприкінці засідання було підведено підсумок цього голосування, вирішено багато різних питань, після якого новообраний президент офіційно зачитала клятву.

/Files/images/Вибори18.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2057

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.