ЗВІТУВАННЯ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ РАЙОНУ ЗА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ТА ПРОЕКТУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ РАЙОННОГО ОРГАНУ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
«УЧНІВСЬКА РЕСПУБЛІКА» НА НАСТУПНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК»

Місія сучасної школи давно вийшла за межі тільки навчання, величезна роль відводиться соціалізації дитини. Вже в школі він повинен готуватися до дорослого життя, до необхідності зайняти своє місце в суспільстві. Очевидно, що чималу роль в цьому відіграє шкільне самоврядування. Воно являє собою міні-модель дорослою, реальної ситуації в сфері управління та ділових взаємовідносин. Тому ні вчителям, ні батькам, ні, зрозуміло, самим учням не варто недооцінювати діяльність учнівського самоврядування. Як зробити його дієвим, цікавим, корисним?
Для цього потрібно докладніше дізнатися про нього.
Самоврядування сприяє розвитку самостійності дітей, розвитку лідерських якостей. І як в реальному житті доросла людина намагається зайняти своє місце в суспільстві, обрати собі професію до душі, завоювати авторитет у колі колег, так і в шкільному самоврядуванні все проходить за принципом природного вибору. Головне, щоб кожна дитина знайшов собі заняття і став виконувати ту роль, яка йому подобається і з якою він в силах впоратися. Самоврядування - це можливість розкрити свій творчий потенціал, реалізувати управлінські навички, втілити в життя раціоналізаторські ідеї і т.д. Самоврядування це вже досвід існування в соціумі.
12 квітня 2018 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулось підсумкове засідання лідерів учнівського самоврядування районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка», де крім лідерів району які звітували про пророблену роботу за 2017-2018 н.р. була присутня координатор учнівського самоврядування, методист Центру позашкільної роботи – Федорюк Ганна.

/Files/images/зв.jpg

/Files/images/зв1.jpg

/Files/images/зв2.jpg

/Files/images/зв3.jpg

/Files/images/зв4.jpg

Засідання районного органу учнівського самоврядування
«Учнівська республіка» на тему:
«Ваше здоров'я у ваших руках!!!»

8 лютого на базі Центру позашкільної роботи відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування Хустського району «Учнівська республіка» на тему: «Ваше здоров'я у Ваших руках!!!».
Сьогодні тютюнопаління серед підлітків і не тільки дуже поширена проблема людства.
Засідання пройшло у формі тренінгового заняття. В якому взяли участь лідери учнівського самоврядування Хустського району, а також координатор учнівського самоврядування – Федорюк Ганна Василівна, методист Хустського районного Центру позашкільної роботи та Керестей Тетяна Вікторівна, заступник директора Центру позашкільної роботи.
Метою засідання було проінформувати рівень небезпеки тютюнопаління, обговорити 25 кроків щоб кинути палити. Показати небезпечні наслідки та пояснити яка є протиотрута для курців.
Тренінг розпочався із оголошення теми, вступного слова та вправою «Знайомство» в якій учні представляли себе, а також повідомляли з яким явищем асоціюют себе? І чому?, яке провела Ганна Федорюк.

/Files/images/Ун.jpg

У ході тренінгу, Ганна Федорюк ознайомила та надала лідерам інформацію щодо шкідливості тютюнопаління. А також проінформувала як запобігти тютюнопалінню.
Спільно з представниками учнівського самоврядування району було обговорено причини, форми та ознаки цього явища, небезпечні наслідки. А також з учнями учнівського самоврядування була проведена вправа «Антиреклама протитютюнопаління».

/Files/images/ун1.jpg

/Files/images/ун2.jpg

/Files/images/ун3.jpg

/Files/images/ун4.jpg

/Files/images/ун5.jpg

/Files/images/ун6.jpg

/Files/images/ун7.jpg

/Files/images/ун8.jpg

/Files/images/ун9.jpg

/Files/images/ун10.jpg

Продовжився тренінг мозковим штурмом на тему: «Коло асоціацій» в якому лідери висвітлювали свої асоціації із словом «здоров'я» і від кого воно залежить.

/Files/images/ун11.jpg

/Files/images/ун12.jpg

На завершення тренінгу лідери учнівського самоврядування виконали вправу «Побажання», де учні взялись за руки і кожному із сусідів по черзі бажали свої побажання.

/Files/images/ун13.jpg

/Files/images/ун14.jpg

Тренінг пройшов насиченим та цікавим, адже лідери отримали не лише багато інформації, але й море позитива.
Тетяна Вікторівна сказала учням: «Йдучи життєвим шляхом, ми весь час вчимося. Це навчання неможливо пройти теоретично, його пізнають лише на власній практиці. Немає людини, життя якої складається абсолютно щасливо. Чому? Бо в житті завжди є труднощі. Через них має пройти кожен.
Якщо ж людина ніколи не зазнавала ніяких проблем, вона перестає бути людиною.
Куратор Ганна Василівна завершила тренінг такими словами: «Життя дуже багатогранне, це – яскравий світ, але для кожного воно особливе та особисте».

ЗАСІДАННЯ ЛІДЕРІВ РАЙОННОГО ОРГАНУ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ«УЧНІВСЬКА РЕСПУБЛІКА»

7 грудня на базі Центру позашкільної роботи відбулось засідання лідерів учнівського самоврядування Хустського району «Учнівська республіка».

/Files/images/смр.jpg

Згідно порядком денним було розібрано та прийнято багато різних питань. Першим з яких було звітування лідерів учнівського самоврядування за півріччя, де делегати району продемонстрували та ознайомили присутніх з найцікавішими моментами життя учнів шкіл району.
Другим пунктом – «Перспективи планування роботи на ІІ півріччя», згідно якого кожен з лідерів висунув свої пропозиції щодо планування роботи та організацію різних заходів в районі з календарем знаменних і пам’ятних дат. Вислухавши всі пропозиції та затвердивши план роботи, лідери взялись до пункту вирішення проблеми – відзначення Новорічних та Різдвяних свят в районі. Кожен з делегатів висував свої пропозиції. Згідно голосування було прийнято рішення провести різні акції на допомогу дітям з соціально незахищених категорій та організувати свято для всіх учнів шкіл району.
На такій активній роботі завершилось засідання. Всі пукти порядку денного були розглянуті та обговорені. Лідери розпочали свою активну позицію кожен на своєму робочому місці, тобто діяльність президента школи.

Засідання районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка».
Вибори президента та її нової команди.

«Учнівська республіка» - команда учнівського самоврядування, генератор ідей, це ті учні, які ведуть за собою інших, які впливають на учнівський колектив й саме цим грамотно формують та конкретно корегують своєрідний стиль діяльності кожного члена учнівського колективу.
12 жовтня 2017 року в Центрі позашкільної роботи відбулись вибори президента районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка» на 2017-2018 навчальний рік.
Голосування відбулись у відкритій формі. За результатами голосування президентом районного парламенту було обрано Цифру Івана учня Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/Презик.jpg

Прем’єр-міністром стала Довгій Ангеліна учениця Монастирецького НВК.

/Files/images/пр.мр1.jpg

Згідно Статуту районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка» в районі діють п’ять Міністерств, в які входить такий склад: Білак Іван учень Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. займає посаду голови Міністерства культури і дозвілля

/Files/images/білак1.jpg

та його команда – Мороз Діана учениця Березівської ЗОШ І-ІІІ ст., Лемачок Дарина учениця Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст., Гординець Богдана учениця Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст., Якубець Світлана учениця Кошелівської ЗОШ І-ІІ ст. (Руня).
Міністерство роботи з молодшими школярами головою якої стала Бабич Крістіна учениця Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/бабич2.jpg

та команда, яка тісно з нею співпрацюватиме – Кузьма Тетяна учениця Заломської ЗОШ І-ІІ ст., Сухара Віталіна учениця Кічерельської ЗОШ І-ІІ ст., Конар Віталія учениця Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст., Вадюн Віталія учениця Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Міністерство охорони здоров’я школи «Лідер» голова якої є Литка Роксолана учениця Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/литка.jpg

та її команда – Тегза Валерія та Кавка Каріна учениці Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст., Вовчок Лідія учениця Заломської ЗОШ І-ІІ ст., Вакарова Вероніка учениця Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Міністерство «Превентивно-правової роботи» в яку входить голова Томишинець Даніелла учениця Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/томишинець.jpg

та її члени – Ділин Ольга учениця Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст., Лесько Олександра учениця Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Куліш Ангеліна учениця Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Міністерство «громадсько-колективна діяльність», де посаду голови займає Микулін Юлія учениця Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/микулін1.jpg

та її члени міністерства – Рішко Михайло учень Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кедик Яніна учениця Кривського НВК, Шимон Ангеліна учениця Данилівського НВК, Порада Ярослава учениця Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст.
На завершення засідання новообраний президент офіційно зачитав присягу, згідно якої пообіцяв справедливо відстоювати інтереси школярів, надихати їх на перемоги у навчанні, суспільно-корисних справах, постійно піклуватись про збереження шкільних традицій, примножувати добру справу району.
Вся наша команда «Учнівської республіки» спрямовуватиме свою роботу на підвищення якості навчання, реалізовуватимуть вимоги режиму роботи школи та розвивати ініціативність і творчу самодіяльність учнів, реалізовуватимуть права, обов’язки учнів та працювати на благоустрою районного органу учнівського самоврядування та учнівського колективу зокрема.
Кiлькiсть переглядiв: 1387

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.