«Я маю право»

«Я маю право», саме під такою назвою нещодавно проводився Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків серед учнівської молоді. За сприяння Головного територіального управління юстицій у Закарпатській області, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та відділу освіти молоді та спорту Хустської РДА, нещодавно був проведений регіональний етап конкурсу. Ця акція проводилась до Дня захисту дітей. В ході конкурсу малюнків «Я маю право» діти мали відобразити знання своїх прав у малюнках. В конкурсі приймали участь близько 150 учасників.
Важливу роль у розвитку молодих талантів відіграє позашкільна освіта, яка на Хустщині кожного року показує хороші результати. Двоє вихованців Хустського районного Центру позашкільної роботи здобули перемогу у обласному конкурсі малюнків «Я маю право».

/Files/images/наг.jpg

21 червня відбулася і урочиста церемонія нагородження призерів конкурсу. Нагороджувала призерів грамотами та цінними подарунками – Тетяна Рошканюк, заступник начальника відділу з питань нотаріату.

/Files/images/наг1.jpg

/Files/images/наг2.jpg

За словами начальника відділу освіти молоді та спорту П.П.Русина «Необхідно зберігати і розвивати районне позашкілля, адже ті традиції та можливості розвитку дитячого таланту є неоціненно важливими».

/Files/images/наг3.jpg

І етапі Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури та навчальних програм для позашкільних навчальних закладів системи освіти.

З 25 травня по 5 червня керівник гуртків: «Народні промисли» та «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи Продан Ганна Юріївна приймала участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури та навчальних програм для позашкільних навчальних закладів системи освіти.
За підсумками І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти переможцем у категорії "Навчальні програми та навчальна література за художньо-естетичним напрямом позашкільної освіти" стала навчальна програма з позашкільної освіти "Декоративно-ужиткове мистецтво" (початковий, основний та вищий рівні навчання), автором якого є Продан Ганна Юріївна. Вона прийматиме участь у Всеукраїнському конкурсі рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти.

«СВЯТО ТАЛАНТІВ» - ЗВІТ ХУСТСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Центр творчості єднає
Учнівську молодь і дітей.
У світ чарівний випускає
Закоханих в життя людей.
Вже традицією стало в Хустському районному Центрі позашкільної роботи в кінці навчального року проводити творчий звіт гуртків «Свято талантів», яке відбулося 30 травня, на передодні Дня захисту дітей.
Хустcький районний Центр позашкільної роботи є комплексним навчальним закладом, який надає дітям додаткову освіту спрямовану на здобуття знань, умінь і навичок за інтересами, а також забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля.
В Центрі позашкільної роботи працює 47 гуртків в яких займається 950 учнів на базі 14 шкіл Хустського району.
Працює установа за такими напрямками: художньо-естетичний, краєзнавчий, гуманітарний. Розпочали свято гімном України.

/Files/images/Тв2017.jpg

У творчому звіті прийняли участь всі гуртки. Справжні витвори мистецтва продемонстрували вихованці гуртків образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Яскраві роботи представили вихованці оформивши виставку, а саме:
· «Прикладні мистецтва» (кер. Г.В.Федорюк)

/Files/images/Тв1 2017.jpg

· «Прикладні мистецтва» (кер. С.М.Петраш)

/Files/images/Петраш.jpg

«Образотворче мистецтво» ( кер. М.І.Дудаш)

/Files/images/Тв3.jpg

· «Прикладні мистецтва» та «Оригамі» (кер. М.А.Павлюк)

/Files/images/Тв4.jpg

«Народні умільці» (кер. О.І.Макар)

/Files/images/Тв5.jpg

· «Народні умільці» та «Народні промисли» (кер. Г.І.Продан)

/Files/images/Тв6.jpg

· «Історики – краєзнавці» (кер. С.М.Губаль)

/Files/images/Тв7.jpg

· «Лозоплетіння» (кер. М.М.Чопей)

/Files/images/Тв8.jpg

«Юні етнографи» (кер. В.Ю.Чепка)

/Files/images/Тв9.jpg

· «Рукоділля» (кер. О.М.Гера)

/Files/images/Тв10.jpg

· «Прикладні мистецтва» (кер. В.М.Слава)

/Files/images/Тв11.jpg

Наше свято відкрили гуртківці молодшої групи танцювального гуртка на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Н.В.Федурця. Танець «Бджілка»

/Files/images/Тв12.jpg

На нашому святі були присутні гості:
Заступник голови Хустської районної державної адміністрації – М.М.Калинич.

/Files/images/Тв13.jpg

Голова районної профспілкової організації працівників освіти - А.В.Фетько.

/Files/images/Тв14.jpg

Головний спеціаліст відділу освіти Хустської райдержадміністрації - Л.Д.Антал.

/Files/images/Тв15.jpg

Завідуюча РМК кабінету відділу освіти Хустської РДА – О.М.Пригара.

/Files/images/Тв16.jpg

На нашій сцені закружляли гуртківці танцювального гуртка молодшої групи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник В.Й.Червеняк. Танець «Барбарики».

/Files/images/Тв17.jpg

Гуртківці танцювального гуртка на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Н.В.Федурця продовжили вітати переможців. Танець «На Івана, на купала». У виконанні середньої групи.

/Files/images/Тв18.jpg

/Files/images/Тв19.jpg

Гуртківці танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник В.Й.Червеняк, порадували всіх присутніх дуетом у виконанні Олександра та Сергія Романій. Танець «Мелодія дощу»

/Files/images/Тв20.jpg

/Files/images/Тв21.jpg

Роман Світлана Михайлівна, вихованка вокального гуртка на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Т.М.Дубович, виконала пісню «Розкажу про Україну» слова і музика Наталії Май.

/Files/images/Тв22.jpg

Продовжили свято танцювальний гурток на базі Кривського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», керівник М.І.Штефуца. Танець Квітка»

/Files/images/Тв23.jpg

/Files/images/Тв24.jpg

З фольклорним дійством «Піроскуби» нас розвеселили гуртківці фольклорного гуртка на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Т.М.Дубович

/Files/images/Тв25.jpg

/Files/images/Тв26.jpg

Продовжили наше свято гуртківці танцювального гуртка середньої групи з сучасним танцем, на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник В.Й.Червеняк.

/Files/images/Тв27.jpg

З гарним настроєм на сцену завітали гуртківці танцювального гуртка на базі Кривського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», керівник М.І.Штефуца. Танець «Зозуля»

/Files/images/Тв28.jpg

На завершення свята хороший настрій подарували гуртківці танцювального гуртка сучасний танець у виконанні старшої групи, на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник В.Й.Червеняк.

/Files/images/Тв29.jpg

Щиро аплодували ведучим свята Драгуській Владиславі та Гангуру Степану, вихованцям гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Г.В.Федорюк.

/Files/images/Тв30.jpg

Директор Центру Ганна Іванівна Антонюк підвела підсумки роботи за 2016-2017 навчальний рік. Кращі гуртки та керівники гуртків були нагороджені грамотами та подяками.

/Files/images/Тв31.jpg

/Files/images/Тв32.jpg

/Files/images/Тв33.jpg

/Files/images/Тв34.jpg

/Files/images/Тв35.jpg

/Files/images/Тв36.jpg

/Files/images/Тв37.jpg

/Files/images/Тв38.jpg

Усі присутні мали змогу переконатися, наскільки талановиті, працьовиті й наполегливі вихованці, яких вагомих успіхів у творчому розвитку досягли за цей навчальний рік.
Своїх наставників і батьків діти порадували численними відзнаками на конкурсах.

Підсумки регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків
«Я маю право!» в Закарпатській області

18 травня 2017 року, відбулося засідання регіональної експертної комісії регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!» , який щороку проводиться з нагоди Дня захисту дітей.
Учасниками конкурсу були учні загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області віком від 6 до 18 років.
Всього експертною комісією було розглянуто понад 90 конкурсних робіт, які надійшли на адресу регіонального організаційного комітету.
У ході засідання, члени експертної комісії оцінювали конкурсні роботи та визначали переможців регіонального конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!» в Закарпатській області. До складу регіональної експертної комісії увійшли члени Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області, представники департаменту освіти і науки, управління культури Закарпатської ОДА, юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Закарпатської академії мистецтв та громадських організацій.
За підсумками регіонального етапу конкурсу шкільних малюнків «Мої права» у Закарпатській області серед переможців є вихованці Хустського районного Центру позашкільної роботи, а саме:
У номінації «Молодша група». «Індивідуальна робота»:
ІІІ місце
– Продан Павло, вихованець гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г.Ю.), малюнок «Я маю право жити на рідній землі під мирним небом».

/Files/images/Я маю право 1 2017.jpg

У номінації «Старша група». «Індивідуальна робота»:
ІІІ місце
– Довгій Ангеліна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г.Ю.), малюнок "Я маю право бути вільним"

/Files/images/Я маю право2 2017.jpg

Всеукраїнська благодійна акція«Назустріч мрії V», створена Міжнародним благодійним фондом «Сильні Духом».

У Хустському районному Центрі позашкільної роботи, організована та проведено Всеукраїнську благодійну акцію «Назустріч мрії V», створену Міжнародним благодійним фондом «Сильні Духом», яка пройшла в загальноосвітніх школах Хустського району з 07.02 по 15.05.2017 року.
Дана акція проводилась з метою збору коштів для онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час антитерорестичної операції Сході України.
Проект Благодійного фонду «Сильні духом» ініційований власне дітьми, які успішно пройшли реабілітацію.
Під час проведення даної акції педагогами шкіл району проведено виховні бесіди, роз’яснювальну роботу серед батьків та учнів щодо актуальності проведення.
Активну участь у даній акції взяли школи району, а саме :
* Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор М.М.Грицик) – 1838 грн.( перераховано адресною допомогою Кузьмі Богдану Васильовичу, який має гостру мієлобласну лейкемію)
* Рокосівська ЗОШ І-ІІІ ст.( директор В.С.Чоповдя) -216 грн. (а також у рамках акції, перераховані кошти учениці школи у розмірі - 1700 грн.)
* Копашнівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор В.І.Хланта) – 850грн.(перераховано адресно учню школи)
* Горінчівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор М.А.Доромбей) - 290 грн.;
* Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор І.В.Петечук) - 305 грн.;
* Данилівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (директор Т.В. Гайович) – 138 грн.;
* Н.Бистрівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор М.М.Куриця) – 200 грн.;
* Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Н.Д. Цифра) - 200 грн;
* Стеблівська ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор В.П.Кадар) – 170 грн.;
Внаслідок проведеної роботи зібрано в благодійний фонд «Сильні Духом» акції «Назустріч мрії V» і перераховано – 1,519 грн.
Висловлюємо вдячність учням та керівництву шкіл району, які активно приймали участь у зборі коштів для хворих дітей.

Нагородження переможців обласного конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами”.

13 травня в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулося обласне свято, присвячене Дню матері та нагородженню переможців обласного конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами”. При підведені підсумків обласного конкурсу відзначені роботи Калин Ксеніі, вихованки гуртка «Народні промисли» Центр позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Ганна Юріївна), яка нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА та заохочувальним призом,а Яким Данієла, вихованка гуртка «Народні промисли» Центр позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Ганна Юріївна) Диплом депертаменту освіти і науки Закарпатської ОДА.

Акція «Великодній кошик»

/Files/images/Акція Воїни.jpg
Робити хороші справи ніколи не пізно. Проте, більш приємно, коли за справу беруться діти. Відтак, до ситуації, що склалася на сході України небайдуже відносяться школярі Хустського району.Напередодні Великодніх свят у Хустському районному Центрі позашкільної роботи організовано та проведено благодійну акцію «Великодній кошик» під час якої було зібрано продукти, писанки, листи, малюнки та засоби гігієни для наших захисників.
Світ тримається не на грошах, прибутках, машинах чи іграшках. Світ тримається на милосерді й доброті. Бо саме вони приносять спокій у серце.
13.04.2017 року на Страсний Четвер– день, коли Ісус разом зі своїми учнями на Таємній Вечері розділив святкову трапезу, наших солдатів 1-ший гірсько-піхотний батальйон 128-мої Закарпатської окремої бригади розміщений в містіМукачеве, напередодні Світлого Великоднього празника відвідали заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи – Тетяна Вікторівна Керестей та методисти: Ганна Василівна Федорюк (яка відповідає за волонтерську роботу), Світлана Михайлівна Петраш.
Приємною та теплою зустріччю була з підполковником командуючого 1-го гірсько-піхотного батальйону 128-ї бригади – Денисом Валентиновичем Чаюком, начальником штаба 1-й заступник командира батальйону майором Андрієм Миколаєвичем Літуном та заступником командира 1-го гірсько-піхотного батальйону майором Андрієм Євгеновичем Грузінцевим, які подякували усім учням, педагогам та батькам Хустського району за активну підтримку.
Командир 1-го гірсько піхотного батальнону 128 Закарпатської окремої гірсько-піхотної бригади підполковник Д.В.Чаюк оголосив подяку начальника відділу освіти молоді та спорту Хустської РДА Павла Павловича Русина, за належне реагування та сильне плече підтримки у такий нелегкий час для воїнів.
Якщо ти прагнеш до того, щоб твої слова і справи, нехай малі, несли твоїм близьким, рідним, друзям тепло, - це вже багато. При цьому треба завжди пам’ятати, що доброта в основі своїй безкорисливості.
«Поспішайте робити добро!» Не треба чекати, коли станеш багатим.
Добрі справи…Це і добрі слова, і допомога старшим, і підтримка друзів.

ПІДСУМКИ РАЙОННОГО КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ «Я МАЮ ПРАВО!»

З 05 по 10 травня в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проводився районний конкурс малюнків «Я маю право!» Основна мета конкурсу - розвинути морально-етичні якості дітей, формувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання ночуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності. У конкурсі приймали участь гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи з гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, а також учні загально-освітніх навчальних закладів Хустського району, віком 6-18 років. На конкурс було представлено 57 робіт з них: 50 робіт із гуртків установи та 7 робіт учнів із шкіл району.
За підсумками районного конкурсу члени журі визначили 15 робіт, які перемогли в районному етапі та відправлені на обласний конкурс.

/Files/images/Я маю право2017.jpg

У номінації молодша група:
І місце:
– Продан Павло, вихованець гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г.Ю.), малюнок «Я маю право жити на рідній землі під мирним небом»;
– Деяк Анастасія, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г.Ю.), малюнок «Я маю право на національність».
ІІ місце:
- Ростока Валерія, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г.Ю.), малюнок «Я маю право на здоров’я»;
- Галай Анастасія, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г.Ю.), малюнок «Дитина має право на сім’ю».
ІІІ місце:
- Дівинець Ірина, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.), малюнок «Я теж маю право»;
- Рущак Анастасія, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Павлюк М.А.), малюнок «Я маю право вільно жити в Україні».
У номінації середня група:
І місце:
- Калин Ксенія, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г.Ю.), малюнок «Кожна дитина має право на материнську любов»;
- Густей Іванна, вихованка гуртка «Образотворче м-во» на базі Данилівського НВК (кер. Дудаш М.І.), малюнок «Право на любов і піклування».
ІІ місце:
- Довгій Аміна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г.Ю.), малюнок «Я маю право на мир»;
- Дудаш Дарья, вихованка гуртка «Образотворче м-во» на базі Данилівського НВК (кер. Дудаш М.І.), малюнок «Ми маємо право на відпочинок».
ІІІ місце:
- Слава Валентина, вихованка гуртка «Пикладні м-ва» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Слава В.М.), малюнок «Я маю право»;
- Дьорді Анастасія, вихованка гуртка «Пикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Петраш С.М.), малюнок «Маю право на піклування».

У номінації старша група:
І місце:
- Довгій Ангеліна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г.Ю.), малюнок «Я маю право бути вільним українцем».
ІІ місце:
- Продан Тетяна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г.Ю.), малюнок «Я маю право на материнську турботу».
ІІІ місце:
- Бонь Оксана, учениця Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Гушовська Н.І.), малюнок «Я маю право на захист і любов».

Нагородження переможців ІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»

5 травня 2017 року у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулась Церемонія нагородження переможців і призерів ІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», що проходив у листопада 2016 – квітні 2017 року. Загалом у конкурсі взяли участь понад 10 тисяч учнів, студентів навчальних закладів з України та Литви.

/Files/images/Здай кров заради життя 2017.jpg

Церемонія урочистого нагородження відбулась за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, Державного секретаря Міністерства культури України Ростислава Карандєєва, заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея, Радника Віце-прем’єр-міністра України Василя Шевченка, директора Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України Ірини Бєляєвої, директора Литовського національного центру крові Іоанни Бікульченє, голови правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павла Горінова.
Вітаючи переможців конкурсу Посол Литви в Україні Марюс Януконіс зазначив, що його учасники зробили важливий вклад у просвітницьку, інформаційну роботу з популяризації ідеї безкоштовного донорства, а дорослих змусили замислитись про можливість бути донором крові та впевнитись, що здавати донорську кров абсолютно безпечно та, навіть, корисно для здоров’я».
Переможців і призерів ІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя» визначено у двох категоріях - категорія «Студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів» та категорія «Учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів».
Серед переможців у другій категорії є вихованка Хустського районного Центру позашкільної роботи - Довгій Аміна, гурток «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г.Ю.). Вона отримала ІІІ місце за роботу «Донори єднають народи».

/Files/images/Здай кров заради життя 1 2017.jpg

Почесні гості, також, привітали переможців і призерів конкурсу, вручили їм відповідні дипломи, цінні подарунки та сертифікати на відвідування Литовської Республіки у 2017 році.
Справжнім сюрпризом для присутніх стало вітання переможців конкурсу від групи «Fusedmarc», що представлятиме ЛитовськуРеспубліки на Євробаченні 2017 року.

Підсумки районної виставки –конкурсу
«Воскресни, писанко!»

З метою відродження, збереженя українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх їх творчого і духовного розвитку; виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівсько молоді в Хустському районному Центрі позашкільної роботи з 10 по 21 квітня проводилась районна виставка-конкурс «Воскресни писанко!» присвяченого Великоднім святам. У конкурсі прийняли участь гуртки з декоративно-прикла дного та образртворчого мистецтва, вихованцями яких було виготовлено 111 писанок, а саме:

/Files/images/Воскресни писанко2017.jpg

· «Прикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Петраш С.М. (9 писанок);
· «Народні промисли» та «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», кер. Продан Г.Ю. (31 писанка);
· «Прикладні м-ва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Федорюк Г.В. ( 13 писанок);
· «Народні умільці» та «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Макар О.І. ( 12 писанок);
· «Прикладні мистецтва» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Слава В.М.(14 писанок);
· «Лозоплетіння» на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Чопей М.М. ( 8 писанокі 1 корзина);
· «Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Тодавчич Н.В.(9 писанок і 1 серветка);
«Рукоділля» на базі Кривського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», кер. Гера О.М. ( 6 писанок);
«Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», кер. Дудаш М.І. ( 10 писанок).
Вихованці показали вміння фантазувати, вміння виконувати різні техніки щодо виготовлення даних робіт.
При підведенні підсумків виставки-конкурсу «Воскресни писанко», члени журі визначили переможців:
І – ше місце отримали:
- «Український символ» (традиційна писанка розтопленим воском)– Антонь Анастасія 2 клас, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Макове яєчко» (писанка з глини) – Деяк Анастасія, 5 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Українське поле» (писанка з глини) – Калин Ксенія, 7 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Україночка» (мальованка) – Лемак Яна, 7клас, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Петриківський кошик» (мальованка) – Калин Дарина, 4 клас, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Соняшничок» (зернівка) – Продан Ніна, 7 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Українська бісерівка» (бісерна писанка) - Яким Євген, 3 клас, вихованець гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Писанка» (бісерна писанка) –Данча Наталія, 7 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.);
- «Писанка» (дряпанка) – Бабич Олександр, 6 клас, вихованець гуртка «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.);
- «Писанка» (зернівка) – Данча Наталія, 7 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.);
- «Польові квіти» (зернівка) – Слава Андрій, 5 клас, вихованець гуртка «Прикладні м-ва»на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Слава В.М.);
- «Шафрани» (писанка оздоблена стрічками) –Драгуська Владислава, 9 клас, вихованка гуртка «Прикладні м-ва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Федорюк Г.В.);
- «Канзаші (жовта)» (писанка оздоблена стрічками) – Продан Мар’яна, 6 клас, вихованка гуртка «Прикладні м-ва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Федорюк Г.В.);
- «Нетрадиційна писанка» (писанка оздоблена стрічками) – Берец Олександра, 6 клас,вихованка гуртка «Образотворче м-во» на базі Данилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»(кер.Дудаш М.І.);
- «Пасхальна композиція» (писанка з лози) – Цяпець Володимир, 8 клас, вихованець лозоплетільного гуртка на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер.Чопей М.М.);
- «Маки» (квілінгова писанка) - Гера Тетяна, 6 клас,вихованка гуртка «Рукоділля» на базі Кривського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»(кер. Гера О.М.);
- «Ромашки» (квілінгова писанка) – Ковач Оксана, 11 клас, вихованка гуртка «Прикладні м-ва»на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Слава В.М.);
- «Яскрава писанка» (квілінгова писанка) - Шимон Кароліна, вихованка гуртка «Образотворче м-во» на базі Данилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»(кер.Дудаш М.І.);
- «Мотаночка» (мотанка) –Густей Іванна, вихованка гуртка «Образотворче м-во» на базі Данилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»(кер.Дудаш М.І.).
ІІ – ге місце розділили між собою:
- «Пасхальна композиція» (квілінг та модульне орігамі) - Слава Валентина, 5 клас, вихованка гуртка «Прикладні м-ва»на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Слава В.М.);
- «Писанка» (квілінгова писанка) – Ковач Валерія, 5 клас, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.);
- «Писаночка на підставці» (квілінгова писанка) – Барзул Мар’яна, 8 клас, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.,(кер.Тодавчич Н.В.)
- «Святкова» (мальованка) – Голяк Євгенія, 5 клас, вихованка гуртка «Прикладні м-ва»на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Слава В.М.);
- «Писанка» (мальованка) – Голяк Ванесса, 5 клас, вихованка гуртка «Образотворче м-во» на базі Данилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»(кер.Дудаш М.І.);
- «Патріот» (мальованка) – Петраш Андріана, 2 клас, вихованка гуртка «Прикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер. Петраш С.М.);
- «Мальованочка» (мальованка) – Покришка Анюта, 3 клас, вихованка гуртка «Прикладні м-ва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Федорюк Г.В.);
- «Закарпатська полонина» (мальованка) –Довгій Валерія, 9 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Кавова зернівка» ( зернівка) – Куцина Ангеліна, 6 клас, вихованка гуртка «Прикладні м-ва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Федорюк Г.В.);
- «Квіткова фантазія» (зернівка) – Слава Андрій, 5 клас, вихованець гуртка «Прикладні м-ва»на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Слава В.М.);
- «Кавове яєчко» (зернівка) - Продан Тетяна, 9 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Писанка з червоною квіткою» (мотанка) – Дьорді Анастасія, 4 клас, вихованка гуртка «Прикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер. Петраш С.М.);
- «Писанка з лент» (писанка оздоблена стрічками) – Курта Анастасія, 4 клас, вихованка гуртка «Прикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер. Петраш С.М.);
- «Писанка з трояндами» (бісерна писанка) - Романко Наталія, 8 кл., вихованка лозоплетільного гуртка на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер.Чопей М.М.);
- «Бісеринка» (бісерна писанка) – Данча Віталія, 3 клас вихованка гуртка «Прикладні м-ва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Федорюк Г.В.);
- «Великодня фантазія» (бісерна писанка) – Ростока Валерія, 3 клас, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Писанка» (дряпанка) – Якоб Катерина, 6 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.);
- «Великодня дряпанка» ( дряпанка) – Ростока Марина, 7клас, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Писанка» (писанка оздоблена стрічками) – Ковач Олександр, 3 клас, вихованець гуртка «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.);
- «Писаночка» (традиційна писанка розтопленим воском) – Яким Данієла, 7 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Сунички» (писанка з глини) – Продан Павло, 3 клас, вихованець гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.).
ІІІ – тє місце посіли:
- «Мальованка» (мальованка) – Вовк Ірина, 5 клас, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.,(кер.Тодавчич Н.В.);
- «Український пейзаж» (мальованка) – Ростока Андріана, 2 клас, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Христос Воскрес» (мальованка) – Івегеш Даніела, 7 клас, вихованкагуртка «Рукоділля» на базі Кривського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»(кер. Гера О.М.);
- «Сакура» (мальованка) - Єрмолаєва Наталія, 6 клас, вихованкагуртка «Рукоділля» на базі Кривського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»(кер. Гера О.М.);
- «Рожева писанка з перлинками» (квілінгова писанка) –Уйбарі Марієтта, 7 клас, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.,(кер.Тодавчич Н.В.);
- «Квітковий кошик» (бісерна писанка) - Піпаш Іванна, 3 клас, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Веселкова писанка» (бісерна писанка) – Калинич Юрій, 6 клас, вихованець гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Трояндове поле» (писанка з глини) - Довгій Аміна, 7 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Весняний танок» (зернівка) – Бобик Василь, 7 клас, вихованець гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Писанка» (зернівка) – Гивстеш Олександра, 6 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.);
- «Українська писаночка» (традиційна писанка розтопленим воском) - Сухоняк Софія, 5 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Квіткова фантазія» (дряпанка) – Продан Оксана, 3 клас, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Качечка» (квілінгова писанка) – Горват Анюта, 4 клас, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» ( кер. Продан Г.Ю.);
- «Троянди» ( квілінгова писанка) – Деяк Оксана, 10 клас, вихованка гуртка «Прикладні м-ва»на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Слава В.М.);
- «Жовто-фіолетова» (писанка оздоблена стрічками) – Сабов Дарина, 3 клас, вихованка гуртка «Прикладні м-ва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Федорюк Г.В.);
- «Нетрадиційна писанка» (писанка оздоблена стрічками) – Дудаш Дарья, 6 клас, вихованка гуртка «Образотворче м-во» на базі Данилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»(кер.Дудаш М.І.).
- «Червона писанка» (мотанка) – Свириденко Михайло, 3 клас, вихованець гуртка «Прикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер. Петраш С.М.);

«Малюнок, вірш, лист до мами» 2017

З 06 до 11 квітня 2017 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проводився ІІ етап (районний) конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».
У конкурсі приймали участь гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи з гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва та учні загальноосвітніх шкіл Хустського району.
На конкурс було представлено 44 роботи. Роботи, які направлені на районний конкурс оформлені згідно вимог.
При підведенні підсумків конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» членами журі визначено переможців для участі в обласному конкурсі. Підсумки підводилися у номінаціях, а саме:
Номінація «Малюнок
І місце - «Мамина турбота і любов – найцінніші в світі» – Калин Ксенія Василівна, 7 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер.Продан Г.Ю.)
ІІ місце - «Квітка для матусі» – Яким Данієла Іванівна, 7 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер.Продан Г.Ю.)
ІІІ місце - «Обійми мами» – Шпілька Світлана Вікторівна, учениця 7 класу.
Номінація «Вірш, лист»
І місце – «Лист до мами» – Орос Богдана Василівна, учениця 9 класу, Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІ місце - «Легенда про матір» – Чопей Наталія Іванівна, учениця 8 класу, Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ місце - «Лист до мами» – Бритвак Руслана Іванівна, учениця 8 класу, Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Василя Вовчка.
Роботи переможців конкурсу у номінації «Малюнок» відправлені у Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» для участі у обласному конкурсі.
Роботи переможців конкурсу у номінації «Вірш, лист» для участі у обласному конкурсі відправлені у департамент освіти та науки Закарпатської ОДА.

«Здорова нація – багата країна»

/Files/images/Здорова нація.jpg

Щорічно в Україні 7 квітня, відзначають Всесвітній день здоров'я. З великим ентузіазмом, до відзначення цього дня долучились лідери районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка» Хустського районного Центру позашкільної роботи, які провели акцію «Здорова нація – багата країна». Організувала дану акцію Наталія Угляй, методист Хустського районного Центру позашкільної роботи, координатор учнівського самоврядування.
В програмі акції проходило соціальне опитування, а це школярі, студенти та люди різної вікової категорії.. Лише є одне зауваження до оточуючих – не всі були обізнані, що відзначається 7 квітня, тому символічно лідери підготували буклети і роздавали їх.
За підсумками опитування, можна сказати, що кожна людина звертає увагу на своє здоров’я та здоров’я близьких.
Основна мета заходу – заохотити українців до фізичної активностіта підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому.

«Краща команда лідерів учнівського самоврядування»

30 березня 2017р. у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» пройшов обласний конкурс на кращу команду лідерів учнівського самоврядування.

/Files/images/Ужгород.jpg

До участі у конкурсі долучилися команди з кожного куточку Закарпаття, всього зареєстровано 17 команд, одним з яких була і команда Хустського району.
Програмою конкурсу було передбачено участь кожної команди у всіх його етапах, а це – "Візитка команди" та розгорнута виставка, що наочно ілюструвала діяльність органів учівського самоврядування.
Конкурс був насичений та цікавий. Кожна ж команд проявили креативність та змістовність. Хустська районна команда лідерів учнівського самоврядування майстерно зуміла передати власну життєву позицію та представила діяльністьрайонного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка». Боротьба за право бути кращою командою лідерів учнівського самоврядування була напруженною. За підсумками перемогу здобули найкращі та отримали грамоти Департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації. Хустська районна команда лідерів отримала грамоту «за активну учать».

/Files/images/Ужгород1.jpg

«Майбутній кутюр’є – 2017»

/Files/images/Майбутній кутюрє.jpg

Обдарованість - явище складне, багатогранне, це диво, яке природа дарує людям. І водночас воно настільки рідкісне, настільки дивовижне, що важко зрозуміти, чому саме ця людина вражає своїми неперевершеними успіхами в тій чи іншій галузі науки, мистецтва, літератури.
Студентський будинок моди спільно з кафедрою легкої промисловості і професійної освіти Мукачівського державного університету, з 6 по 18 березня 2017 року, проводили конкурс дитячих та юнацьких творчих робіт «Майбутній кутюр’є». Мета конкурсу – пошук юних талантів, підтримка творчих, інтелектуальних здібностей у дітей та юнацтва та пропагування технологічних спеціальностей в регіоні.
У конкурсі прийняли участь вихованці гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи. На конкурс було відправлено 20 робіт наших творчих вихованців. Надзвичайно приємно, що всі вони стали призерами конкусу.
25 березня у Мукачівському державному університеті відбувся цілий ряд заходів: виставка творчих робіт майбутніх кутюр’є, екскурсії, майстер-класи фахової майстерності і найголовніше дійство – нагородження призерів конкурсу.
В урочистій обстановці, в присутності керівництва факультету, були оголошені переможці конкурсу«Майбутній кутюр’є»та нагороджені грамотами. Переможці конкурсу, які посіли І-ші місця були нагороджені не тільки грамотами, а й і цінними подарунками.
Вихованці гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи при підведенні підсумків конкурсу здобули вісім І-их місць, це:
- Довгій Аміна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (кер. Продан Г.Ю.);
- Продан Тетяна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (кер. Продан Г.Ю.);
- Довгій Валерія, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (кер. Продан Г.Ю.);
- Густей Іванна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (кер.Дудаш М.І.);
- Салахова Люба, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (кер.Дудаш М.І.);
- Попадинець Світлана, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Федорюк Г.В.);
- Ковбель Зінаїда, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.);
- Мазепа Богдана, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Павлюк М.А.).
ІІ місце отримали одиннадцять вихованців гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи, а саме:
- Гаврилець Катерина, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Федорюк Г.В.);
- Калинич Юрій, вихованець гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (кер. Продан Г.Ю.);
- Лемак Яна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (кер. Продан Г.Ю.);
- Слава Валентина, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Слава В.М.);
- Гербей Ангеліна, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Федорюк Г.В.);
- Ковач Анастасія, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.);
- Цяпець Володимир, вихованець гуртка «Лозоплетіння» на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Чопей М.М.);
- Щербан Дмитро, вихованець гуртка «Лозоплетіння» на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Чопей М.М.);
- Гера Тетяна, вихованка гуртка «Рукоділля» на базі Кривського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (кер.Гера О.М.);
- Довганич Марія, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Ковач К.В.). Вона отримала дві нагороди за друге місце.
ІІІ –тє місце у Вакутич Даніели, вихованки гуртка «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.).
За високий рівень підготовки учнів до конкурсу подякою нагороджений педколектив Хустського районного Центру позашкільної роботи.

/Files/images/Подяка.jpg

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість, честь України, її світовий авторитет. Наше завдання полягає в тому, щоб дбайливо плекати таланти, починаючи з найменших літ.

Обласна виставка-конкурс
декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
«Знай і люби свій край» 2017 р.

З 1 лютого до 22 березня 2017 року на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” було проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”. У виставці взяли участь представники всіх адміністративно-територіальних одиниць області. За підсумками роботи компетентного журі були визначені переможці у кожній номінації. Цього року серед призерів обласного етапу конкурсу є, аж 17 гуртківців Хустського районного Центру позашкільної роботи, а саме:
У номінації « Різьба по дереву» ІІ вікова категорія (11-15 років).
І місце – «Моє село» - Бобик Василь, вихованець гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г. Ю.).

/Files/images/Обр.вист.jpg

У номінації «Витинання» ІІ вікова категорія (11-15 років).
ІІ місце – «Весна у волоссі» - Калин Ксенія, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г. Ю.).

/Files/images/Обл.вист1.jpg

У номінації «М’яка іграшка» ІІ вікова категорія (11-15 років).
І місце – «Жабка» - Гера Тетяна, вихованка гуртка «Рукоділля» на базі Кривського НВК (кер. Гера О.М.).

/Files/images/Обл.вист2.jpg

У номінації «Писанкарство» І вікова категорія (6-10 років).
І місце – «Писаночка» - Голяк Наталія, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Федорюк Г.В.).

/Files/images/Обл.вист3.jpg

У номінації «Писанкарство» ІІ вікова категорія (11-15 років).
ІІІ місце – «Писанка» - Драгуська Олеся, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Федорюк Г.В.).

/Files/images/Обл.вист4.jpg

У номінації «Вироби з тіста» І вікова категорія (6-10 років).
ІІ місце – «Український натюрморт» - Біляк Катерина, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г. Ю.).

/Files/images/Обл.вист5.jpg

У номінації «Вироби зі шкіри» І вікова категорія (6-10 років).
ІІІ місце – «Маки для матусі» - Ростока Віалерія, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г. Ю.).

/Files/images/Обл.вист6.jpg

У номінації «Бісероплетіння» ІІ вікова категорія (11-15 років).
ІІ місце – «Підсніжники» - Слава Дарина, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Ковач К.В.).

/Files/images/Обл.вист7.jpg

У номінації «Паперопластика» І вікова категорія (6-10 років).
ІІ місце – «Чарівний ліс» - Шуста Софія, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г. Ю.).

/Files/images/Обл.вист8.jpg

У номінації «Паперопластика» ІІ вікова категорія (11-15 років).
І місце – «Різдвяний ангел» - Бобочка Яна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г. Ю.).

/Files/images/Виставка-конкурс41.jpg

У номінації «Лозоплетіння» ІІ вікова категорія (11-15 років).
ІІ місце – «Велосипед» - Штець Віталій, вихованець гуртка «Лозоплетіння» на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Чопей М.М.).

/Files/images/Обл.вист9.jpg

У номінації «Інша техніка виконання» І вікова категорія (6-10 років).
ІІ місце – «Янгол – охоронець» - Дьорді Валентин, вихованець гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.).

/Files/images/Обл.вист10.jpg

У номінації «Графіка» І вікова категорія (6-10 років).
І місце – «Соняшниковий день» - Галай Анастасія, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г. Ю.).

/Files/images/Обл.вист11.jpg

У номінації «Графіка» ІІ вікова категорія (11-15 років).
ІІ місце – «Дерево України» - Тимко Ангеліна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г. Ю.).

/Files/images/Обл.вист12.jpg

У номінації «Живопис» І вікова категорія (6-10 років).
ІІ місце – «Маки» - Антонь Анастасія, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г. Ю.).

/Files/images/Обл.вист13.jpg

У номінації «Живопис на склі» ІІ вікова категорія (11-15 років).
ІІІ місце – «Коляда у Карпатах» - Густей Іванна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК (кер. Дудаш М.І.).

/Files/images/Обл.вист14.jpg

У номінації «Батик» І вікова категорія (6-10 років).
І місце – «Берегиня» - Лемак Анастасія, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК (кер. Продан Г. Ю.).

/Files/images/Обл.вист15.jpg

Підсумок виставки-конкурсу «Подарунок мамі»
березень 2017 р.

В Хустському районному Центрі позашкільної роботи в березні проведено виставку-конкурс «Подарунок мамі» присвячену до Дня 8 Березня. У конкурсі приймали участь вихованці гуртків з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. На конкурс було представлено 64 роботи. Хочеться відмітити майстерність учасників конкурсу, їх талант, невтомність рук та душі, щиру любов до свого захоплення.

/Files/images/Под.jpg

При підведенні підсумків виставки-конкурсу «Подарунок мамі» члени журі визначили переможців у трьох категоріях, а саме:
І категорія – діти 1-4 класів:
І –ше місце:
– «Тюльпани» (канзаші та ліпка бісером) – Деяк Богдана, 4 клас, 10 років, гурток «Прикладні м-ва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст., кер.Федорюк Г.В.;

/Files/images/Под1.jpg

- «Соняшниковий натюрморт» (солоне тісто) – Продан Павло, 3 клас, 9 років, гурток «Народні умільці» на базі Монастирецькго НВК, кер. Продан Г.Ю.;

/Files/images/Под2.jpg

- «Совуля» (пап’є маше) – Калин Дарина, 4 клас, 9 років, гурток «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК, кер. Продан Г.Ю.

/Files/images/Под3.jpg

ІІ – ге місце:
– «Весняні квіти» (вишивка хрестиком) – Роман Олександра, 4 клас, 10 років, гурток «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Макар О.І.;

/Files/images/Под4.jpg

«Картина для матусі» (розпис на склі) – Драгушинець Крістіна, 4 клас, 9 років, гурток «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК, кер. Продан Г.Ю.;

/Files/images/Под5.jpg

- «Японські сакури» ( декупаж) – Петраш Андріана, 2 клас, 7 років, гурток «Прикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Петраш С.М.

/Files/images/Под6.jpg

ІІІ –тє місце:
- «Гвоздики для матусі» (виріб зі шкіри) – Ростока Валерія, 3 клас, 8 років, гурток «Народні умільці» на базі Монастирецького НВК, кер. Продан Г.Ю.;

/Files/images/Под7.jpg

- «Троянди для мами» (паперопластика) - Лукач Іван, 4 клас, 9 років; гурток «Прикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Петраш С.М.;

/Files/images/Под8.jpg

- «Українсьий букет» (паперопластика) – Дівинець Ірина, 4 клас, 10 років, гурток «Прикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Петраш С.М.

/Files/images/Под9.jpg

ІІ категорія – діти 5-7 класів:
І –ше місце:
- «Квіти для матусі» (орігамі та паперопластика) – Слава Андрій, 5 клас, 11 років,гурток «Прикладні м-ва» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Слава В.М.;

/Files/images/Под10.jpg

- «Орел» ( різьба по дереву) – Бобик Василь, 7 клас, 12 років, гурток «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК, кер. Продан Г.Ю.;

/Files/images/Под11.jpg

- «Кавова корзина» (природній матеріал) – Гивстеш Олександра, 6 клас, 12 років, гурток «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Макар О.І.;

/Files/images/Под12.jpg

- «Весняний букет» (квілінг) - Ковач Валерія, 5 клас, 10 років, гурток «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Макар О.І.

/Files/images/Под13.jpg

ІІ –ге місце:
- «Весняна хатинка» (солоне тісто) - Довгій Аліна, 7 клас, 12 років,гурток «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК, кер. Продан Г.Ю.;

/Files/images/Под14.jpg

- «Квіткова композиція» (ганутель) – Драгуська Олеся, 6 клас, 11 років, гурток «Прикладні м-ва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Федорюк Г.В.;

/Files/images/Под15.jpg

- «Ромашки» (солоне тісто) – Малета Ірина, 6 клас, 11 років, гурток «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Макар О.І.

/Files/images/Под16.jpg

ІІI –тє місце:
- «Іриски» (вишивка хрестиком) - Дівинець Вікторія, 6 клас, 11 років, гурток «Прикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Петраш С.М.;

/Files/images/Под17.jpg

- «Лебідь» (орігамі) – Кузьма Віра, 5 клас, 11 років, гурток «Оригамі» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Павлюк М.А.;

/Files/images/Под18.jpg

ІІІ категорія – діти 8-11 класів:
І –ше місце:
- «Хатиночка весни» (паперопластика)– Довгій Валерія Юріївна, 9 клас, 14 років, гурток «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК, кер. Продан Г.Ю.;
- «Весняне деревце» (бісероплетіння) - Барзул Мар’яна, 8 клас, 13 років,гурток «Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер.Тодавчич Н.В.
ІІ –ге місце :
- «Органайзер для мами» (пап’є маше) – Продан Тетяна, 9 клас, 15 років, гурток «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК, кер. Продан Г.Ю.;
- «Український символ» (випалювання по дереву) - Довгій Ангеліна, 9 клас, 14 років, гурток «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК, кер. Продан Г.Ю.;
- «Для любої матусі» (квілінг) – Деяк Оксана, 10 клас, 15 років, гурток «Прикладні м-ва» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Слава В.М.
IІІ –тє місце:
- «Ваза з квітами» (бісероплетіння) – Готунок Тетяна, 8 клас, 13 років, гурток «Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер.Тодавчич Н.В.;
- Корзина «По ягоди» (лозоплетіння) – Кемінь Вікторія, 8 клас, 13 років, гурток «Лозоплетіння» на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Чопей М.М.
Не прийняли участь у конкурсі вихованці гуртка «Рукоділля» на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Гера О.М..

Конкурс малюнків «Здай кров заради життя»

7 березня 2017 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проводився І етап (районний) Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», організований Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Литовським національним Центром крові за сприяння та підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я України.В ньому взяли участь гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи з гуртків декоративно прикладного та образотворчого мистецтва, а також учні загально-освітніх навчальних закладів Хустського району. На конкурс було представлено 86 малюнків, а саме:
38 малюнків гуртківців Хустського районного Центру позашкільної роботи;
48 малюнків учнів загально - освітніх навчальних закладів Хустського району.
При підведенні підсумків районного етапу конкурсу малюнків «Здай кров заради життя» визначено переможців у вікових групах, а саме:
І вікова група (10-14 років)
І-ше місце розділили між собою:
- Тимко Ангеліна, вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Продан Г.Ю.);
- Голяк Ванеса, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Дудаш М.І.);
- Кемінь Нікіта, учень Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Плиска С.І.).
ІІ-ге місце розділили між собою:
- Густей Іванна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Дудаш М.І.)
- Продан Ніна, вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Продан Г.Ю.);
- Калин Ксенія, вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Продан Г.Ю.).
ІІІ-тє місце розділили між собою:
- Ростока Марина, вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Продан Г.Ю.);
- Довгій Аміна, вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Продан Г.Ю.);
- Бобочка Яна, вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Продан Г.Ю.).
ІІ вікова група (15-22 років)
І-ше місце розділили між собою:
- Продан Тетяна, вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Продан Г.Ю.);
- Даш Іванна, учениця Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Соколова Є.В.).
ІІ-ге місце розділили між собою:
- Головка Оксана, учениця Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Липчей О.М.);
- Липей Ірина, учениця Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Галас М.А.).
ІІІ-тє місце
- Микулін Микола, учень Нижньобистрівської ЗОШ І–ІІІст. ім.Василя Вовчка (кер. Сиротяк О.М.).
Роботи переможців відправлено до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» у м. Київ, де у квітні 2017 року буде підбито підсумки фінального туру конкурсу.

«Україно моя, ти одна, як життя»

з 20 по 24 лютого 2017 року проведено районну виставку - конкурс декоративно -прикладного та образотворчогомистецтва „Україно моя, ти одна, як життя”.
У виставці-конкурсі взяли участь діти дошкільного віку, учні загальноосвітніх навчальних закладів та гуртківці позашкільних установ району у двох вікових категоріях: 5-6 років та 7-16 років (включно).
Роботи з декоративно-прикладного мистецтва були виконані у різних техніках: різьблення по дереву, в'язання спицями, гачком; художнє плетіння, художня кераміка, витинання, художня вишивка, народна лялька, м'яка іграшка, вироби з тіста, вироби зі шкіри, декоративний розпис, бісероплетіння, вироби з соломки, лозоплетіння, вироби з природних матеріалів та інші техніки виконання; з образотворчого мистецтва - графіка, живопис, батик.
На розгляд журі подано 302 роботи декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Більшість експонатів відзначалися композиційною досконалістю, різноманітністю техніки виконання, художнім дизайном, складністю й оригінальністю виготовлення. Від Хустського районного Центру позашкільної роботи на конкурс було представлено 22 роботи виховангців гуртків.
За підсумками проведеної районноївиставки - конкурсу декоративно -прикладного та образотворчогомистецтва „Україно моя, ти одна, як життя” визначено переможців конкурсу у вікових категоріях та номінаціях. Серед переможців конкурсу є і 6 вихованців Центру позашкільної роботи, яких буде нагороджено грамотами, а саме:
Вікова категорія – 7-16 років:
у номінації „Образотворче мистецтво”
за І місце – Густей Іванну, ученицю 7 класу Данилівського НВК „ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ” ( гурток „Образотворче мистецтво” ЦПР) (керівник Дудаш М.І.);
- Довгій Аміну, ученицю Монастирецького НВК „ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ”(гурток „Народні промисли” ЦПР) (Керівник Продан Г.Ю.);
за ІІ місце –Салахову Любов, ученицю 11 класу Данилівського НВК(гурток „Образотворче мистецтво” ЦПР) (Керівник Дудаш М.І.);
у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”
- Техніка „Бісероплетіння”
за І місце – Довганич Марію, ученицю 8 класу Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (гурток „Народні умільці” ЦПР) (Керівник Ковач К.В.);
· Техніки „Тістопластика та паперопластика”
за ІІ місце –. Продан Ніну, ученицю 7 класу Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст.(гурток „Народні промисли” ЦПР) (Керівник Продан Г.Ю.);
· Інші техніки
за ІІ місце – Попадинець Світлану, ученицю 9 класу Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.(гурток „Прикладні мистецтва” ЦПР) (Керівник Федорюк Г.В.);

«Попередження торгівлі людьми»
Засідання Хустського районного органу учнівського самоврядування
«Учнівська республіка»

16 лютого 2017 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулось засідання лідерів учнівського самоврядування району на тему: «Попередження торгівлі людьми». Сьогодні торгівля людьми – надзвичайно актуальна проблема, котра має стійкі тенденції до поширення.
Засідання пройшло у формі тренінгового занняття. У засіданні взяли участь лідери учнівського самоврядування Хустського району, а також координатори учнівського самоврядування – Наталія Угляй, методист Хустського районного Центру позашкільної роботи та Тетяна Керестей, заступник директора Центру позашкільної роботи.

/Files/images/Учком.jpg

/Files/images/Учком1.jpg

Зазвичай тренінг розпочався із вправ на привітання та знайомство та оголошення теми даного тренінгу, яке провела Тетяна Керестей.

/Files/images/Учком2.jpg

/Files/images/Учком3.jpg

/Files/images/Учком4.jpg

У ході тренінгу, Наталія Угляй ознайомила та надала лідерам інформацію щодо терміну «торгівля людьми», поінформувала лідерів про проблему торгівлі людьми в Україні.

/Files/images/Учком5.jpg

/Files/images/Учком6.jpg

Спільно з представниками учнівського самоврядування району було обговорено причини, форми та ознаки цього явища, небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Розроблено та обговорено рекомендації щодо запобігання та застереження торгівлі людьми.

/Files/images/Учком7.jpg

/Files/images/Учком8.jpg

/Files/images/Учком9.jpg

/Files/images/Учком10.jpg

/Files/images/Учком11.jpg

/Files/images/Учком12.jpg

/Files/images/Учком13.jpg

Завершився тренінг вправою «Скарбничка мудрості», де кожен з представників мав можливість запропонувати певний виховний захід, який можна провести в навчальних закладах.

/Files/images/Учком14.jpg

/Files/images/Учком15.jpg

Тренінг пройшов цікаво, адже лідери отримали не лише цікаву нову інформацію, але й море позитива.

Виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
«Знай і люби свій край».

Протягом січня 2017 року, в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проводилась виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». У конкурсі приймали участь гуртки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Хустського районного Центру позашкільної роботи.На виставку було представлено 67 учнівських робіт.

/Files/images/Виставка -конкурс.jpg

/Files/images/Виствка-конкурс1.jpg

У виставці-конкурсі взяли участь гуртківці за віковими категоріями та номінаціями. Роботи гуртківців, які були представлені на виставці оформлені згідно вимог. Учні показали вміння фантазувати, виконувати різні техніки щодо виготовлення даних робіт.

/Files/images/Виставка-конкурс 3.jpg

При підведенні підсумків виставки-конкурсу журі визначили переможців:
І – ша категорія, І місце
- Номінація: «Витинання», «Чарівний ліс», Шуста Софія, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;
/Files/images/Виставка-конкурс 4.jpg
- Номінація: «Художня вишивка», «Півник», Ковач Яна, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Ковач Катерина Василівна;

/Files/images/Виставка-конкурс5.jpg

- Номінація: «М’яка іграшка», «Сніговик Олаф», Сабов Андрій, гурток «Рукоділля», керівник гуртка Гера Ольга Михайлівна;
/Files/images/DSCF9301.JPG
- Номінація: «Писанкарство», «Писаночка», Голяк Наталія, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

/Files/images/Виставка-конкурс7.jpg

- Номінація: «Вироби з тіста», «Український натюрморт», Біляк Катерина, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;
/Files/images/Виставка-конкурс 8.jpg
- : Номінація «Вироби зі шкіри», «Маки для матусі», Ростока Валерія, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;
/Files/images/Виставка-конкурс9.jpg
- Номінація: «Декоративний розпис», «Соняхи», Довгій Каріна, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;
/Files/images/Виставка-конкурс10.jpg
- Номінація: «Бісероплетіння», «Сонях», Мазепа Богдан, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Павлюк Марина Анатоліївна;
/Files/images/Виставка-конкурс11.jpg
- Номінація: «Паперова пластика», «Квіткорай», Драгушинець Кристіна, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс12.jpg

- Номінація: «Виріб з природного матеріалу», оберіг «Квітковий дивограй», Петраш Андріана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

/Files/images/Виставка-конкурс 13.jpg

Номінація: «Виріб з природного матеріалу», «Лісова пташка», Сухоняк Софія, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс 60.jpg

- Номінація: «Інша техніка», «Янгол-охоронець», Дьорді Валентин, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

/Files/images/Виставка-конкурс14.jpg

- Номінація: «Графіка», «Соняшниковий день», Галай Анастасія, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс 14.jpg

- Номінація: «Живопис», «Маки», Антонь Анастасія, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс15.jpg

- Номінація: «Батик», «Берегиня», Лемак Анастасія, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна.

/Files/images/Виставка-конкурс16.jpg

І – ша категорія, ІІ місце
- Номінація: «Художня вишивка», «Курчатко», Дівинець Юрій, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

/Files/images/Виставка -конкурс17.jpg

- Номінація: «М’яка іграшка», «Хлопчина», Голяк Наталія, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

/Files/images/Виставка-конкурс18.jpg

- Номінація: «Писанкарство», «Писанка з сакурами» Петраш Андріана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

/Files/images/Виставка-конкурс19.jpg

Номінація: «Вироби з тіста», «Калина», Шоваг Іванна, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс20.jpg

- Номінація: «Графіка», «Зачарований ліс», Калин Дарина, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс21.jpg

- Номінація: «Інша техніка», «Водоспад», Рущак Анастасія, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Павлюк Марина Анатоліївна;

/Files/images/Виставка-конкурс22.jpg

- Номінація: «Інша техніка», «Мурка», Деяк Анастасія, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс23.jpg

- Номінація: «Паперова пластика», «Сільська хата», Клим Данієла, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна;

/Files/images/Виставка-конкурс24.jpg

- Номінація: «Виріб з природного матеріалу», «Підкова-оберіг», Хланта Діана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна.

/Files/images/Виставка-конкурс25.jpg

Номінація: «Бісероплетіння», «Суниці», Пацкан Євгенія, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Ковач Катерина Василівна;

/Files/images/Виставка-конкурс61.jpg

Номінація: «Декоративний розпис», «Стара Церква», Яким Назар, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна.

/Files/images/Виставка-конкурс62.jpg

І – ша категорія, ІІІ місце
- Номінація «Інша техніка», «Чашка», Кузьма Віра, гурток «Оригамі», керівник гуртка Павлюк Марина Анатоліївна;

/Files/images/Виставка-конкурс26.jpg

- Номінація: «Графіка», «Веселики», Продан Павло, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна.

/Files/images/Виставка-конкурс27.jpg

-Номінація: «М’яка іграшка», «Сонячна кішечка», Яким Евеліна, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс63.jpg

Номінація: «Писанкарство», «Писанка з ластівкою» Попович Вікторія, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

/Files/images/Виставка-конкурс64.jpg

Номінація: «Художня вишивка», «Слоненятко», Бабич Вікторія, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

/Files/images/Виставка-конкурс65.jpg

Номінація «Інша техніка», «Сувенір», Павлюк Денис, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Павлюк Марина Анатоліївна.

/Files/images/Виставка-конкурс66.jpg

ІІ – га категорія, І місце
- Номінація: «Різьба по дереву», «Моє село», Бобик Василь, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс28.jpg

- Номінація: «Витинання», «Весна у волоссі», Калин Ксенія, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс29.jpg

- Номінація: «Художня вишивка», «Кармеліта», Дівинець Вікторія, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

/Files/images/Виставка-конкурс30.jpg

- Номінація: «Декоративний розпис», «Весняна таріль», Лемак Іванна, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс31.jpg

- Номінація: «Народний живопис», «Українська писаночка», Ростока Марина, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс32.jpg

- Номінація: «Бісероплетіння», «Підсніжники», Слава Дарина, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Ковач Катерина Василівна;

/Files/images/Виставка-конкурс33.jpg

- Номінація: «Виріб з природного матеріалу», «Хризантеми», Драгуський Олександр, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

/Files/images/Виставка-конкурс34.jpg

- Номінація: «Виріб з природного матеріалу», «Чашка кави», Лукач Іван, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;

/Files/images/Виставка-конкурс35.jpg

- Номінація: «Інша техніка», «Квітка бажань», Драгуська Олеся, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

/Files/images/Виставка-конкурс36.jpg

- Номінація: «Інша техніка», «Святе сімейство», Барзул Мар’яна, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Тодавчич Наталія Василівна;

/Files/images/Виставка-конкурс37.jpg

- Номінація: «Графіка», «Дерево України», Тимко Ангеліна, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс38.jpg

- Номінація: «Живопис на склі», «Коляда у Карпатах», Густей Іванна, гурток «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Дудаш Михайло Іванович;

/Files/images/Виставка-конкурс39.jpg

- Номінація: «Батик», «Мамина любов», Довгій Валерія, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс40.jpg

- Номінація: «Паперопластика», «Різдв’яний ангел», Бобочко Яна, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс41.jpg

- Номінація: «Ізонитка», «Ангел кохання», Драгуський Олександр, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

/Files/images/Виставка-конкурс42.jpg

- Номінація: «Лозоплетіння», «Велосипед», Штець Віталій, гурток «Лозоплетіння», керівник гуртка Чопей Марія Михайлівна;

/Files/images/Виставка-конкурс43.jpg

- Номінація: «Лозоплетіння», «Корзина для Водохреща», Галас Василь, гурток «Лозоплетіння», керівник гуртка Чопей Марія Михайлівна;

/Files/images/Виставка-конкурс44.jpg

- Номінація: «М’яка іграшка», «Жабка», Гера Тетяна, гурток «Рукоділля», керівник гуртка Гера Ольга Михайлівна;

/Files/images/Виставка-конкурс45.jpg

- Номінація: «Писанкарство», «Писанка», Драгуська Олеся, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

/Files/images/Виставка-конкурс46.jpg

- Номінація: «Вироби з тіста», «Маки», Данча Наталія, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна.

/Files/images/Конкурс-виставка 47.jpg

ІІ – га категорія, ІІ місце
- Номінація: «Мягка іграшка», «Мішка», Вовк Ірина, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Тодавчич Наталія Василівна;

/Files/images/Виставка-конкурс48.jpg

- Номінація: «Вироби з тіста», «Бузок», Продан Ніна, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс49.jpg

- Номінація: «Бісероплетіння», «Зимове дерево», Готунок Тетяна, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Тодавчич Наталія Василівна;

/Files/images/Виставка-конкурс50.jpg

- Номінація: «Паперова пластика», «Пташка щастя», Гивстиш Олександр, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна.

/Files/images/Виставка-конкурс52.jpg

- Номінація: «Виріб з природного матеріалу», «Баранчики», Щербина Евеліна, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс53.jpg

- Номінація: «Інші техніки», «Українська казка», Лемак Яна, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс54.jpg

- Номінація: «Графіка», «Вільна пісня», Продан Тетяна, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс55.jpg

- Номінація: «Живопис», «Печаль і надія», Довгій Аміна, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна.

/Files/images/Виставка-конкурс56.jpg

Номінація: «Витинанка», «Оберіг», Піпаш Іванна, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Виставка-конкурс67.jpg

ІІ – га категорія, ІІІ місце
- Номінація: «Вироби з тіста», «Бабуля», Антонь Мар’яна, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Продан Ганна Юріївна.

/Files/images/Виставка-конкурс57.jpg

ІІ – га категорія, ІІІ місце
- Номінація: « Художня вишивка», «Лебединої вірності», Андрійцьо Мар’яна, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна;

/Files/images/Виставка-конкурс58.jpg

- Номінація: «Інша техніка виконання», «Моє село», Ференцик Оксана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Федорюк Ганна Василівна.

/Files/images/Виставка-конкурс59.jpg

Номінація: «М’яка іграшка», «Півник», Яцура Юліанна, гурток «Рукоділля», керівник гуртка Гера Ольга Михайлівна.

/Files/images/Виставка конкурс 6.jpg

Роботи переможців, які зайняли перші місця на районному конкурсі «Знай і люби свій край» з гуртків декоративо-ужиткового та образотворчого мистецтва Хустського районного Центру позашкільної роботи відправлені в ПАДІЮН, м. Ужгород, де протягом лютого-березня проводитиметься обласна виставка-конкурс з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» .

Новорічне свято в Хустському районному Центрі позашкільної роботи

«Новий рік вже вступив на поріг»

Незабаром Новий рік
Переступить Ваш поріг,
Хай до Вас він завітає
З тим, що серце забажає!
30 грудня 2016р. в Центрі позашкільної роботи пройшло новорічне свято«Новий рік вже вступив на поріг». В залі майоріли різнокольорові прикраси, все світилося вогниками, а зелена красуня нагадувала всім, що Новий Рік вже на порозі. На святі були присутні гуртківці в новорічних костюмах «сніговиків», «бджілок», в стилі української національності і навіть «принцеси». Дитячі щирі посмішки, очі з вогниками і метушливі рухи створювали атмосферу запального новорічного свята.
/Files/images/Новий рік2017.jpg
Привітала з новорічними та різдвяними святами Ганна Іванівна Антонюк, директор Центру позашкільної роботи.
/Files/images/1Новий рік2017.jpg
Проводили, розважали гостей та присутніх вихованці фольклорного гуртка Центру позашкільної роботи на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Дубович Тетяна Михайлівна, які показали свої артистичні здібності.
/Files/images/2Новий рік2017.jpg


/Files/images/3Новий рік2017.jpg

/Files/images/4Новий рік2017.jpg

/Files/images/5новий рік2017.jpg

Зал активно підтримав щедрівку «Добрий вечір тобі, пане господарю!» та колядку «Нова радість стала» у виконанні вихованців фольклорного гуртка Центру позашкільної роботи на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Дубович Тетяна Михайлівна.
/Files/images/6Новий рік2017.jpg
Новорічний, святковий настрій подарували всім присутнім вихованці танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом Червеняк Віталії Йосипівни з запальними танцями «Jingle Bells», «Барбарікі», сучасний танець «Не танцюй!», «Новий рік іде по землі».
/Files/images/7Новий рік2017.jpg

/Files/images/8Новий рік2017.jpg

/Files/images/9Новий рік2017.jpg

/Files/images/10Новий рік2017.jpg

На святі також мали змогу показати свою гнучкість, вихованці танцювального гуртка на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Федурця Неля Василівна з танцями «Бджілка» та «Діско».
/Files/images/11Новий рік2017.jpg

/Files/images/12Новий рік2017.jpg

Не менш активно демонстрували свої танці «Зозуля» та «Новорічне кофеті», вихованці танцювального гуртка на базі Кривського навчально-виховного комплексу, керівник Штефуца Мар’яна Іванівна.
/Files/images/13Новий рік2017.jpg

/Files/images/14Новий рік2017.jpg

Святкове дійство вертеп подарували вихованці вокального гуртка Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Ковач Катерина Василівна.
/Files/images/15Новий рік2017.jpg
Традиційно, вкінці свята Дід Мороз та Снігуронька привітали всіх зі святами, а для малечі подарували такі довгоочікувані подарунки.
/Files/images/16Новий рік2017.jpg
Завершилось свято новорічною піснею «На дворі Різдво» у сольному виконанні Роман Світлани, вихованки фольклорного гуртка Центру позашкільної роботи на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Дубович Тетяна Михайлівна.
/Files/images/17Новий рік2017.jpg

Конкурс малюнків «Діти проти СНІДу»

З 1 грудня по 22 грудня 2016 р. Хустський районний Центр позашкільної роботи оголосив конкурс малюнків на тему: «Діти проти СНІДу». Цей конкурс проводиться до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, який відзначається 1 грудня. У конкурсі прийняли участь учні з 12 шкіл Хутського району.
За підсумками конкурсу було визначено:
· І місце –Яким Анеліна, учениця Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст.
/Files/images/Снід конкурс.jpg
· І місце – Слава Андрій, учень Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.
/Files/images/Снід конкурс1.jpg
· ІІ місце – Карпинець Юліана, учениця Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.
/Files/images/Снід конкурс2.jpg
· ІІ місце – Сейпі Олександра, учениця Вишківського НВК ім. Ференца Келчі.
/Files/images/Снід конкурс3.jpg
· ІІІ місце – Яцура Маріанна, учениця Кривського НВК
/Files/images/Снід конкурс4.jpg
· ІІІ місце – Яцура Маріанна, учениця Кривського НВК
/Files/images/Снід конкурс5.jpg
У приміщенні установи оформлена виставка малюнків, на яких учні продемонструвати толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних і хворих на СНІД людей, сприяти подоланню невігластва, певних стереотипів тощо в питаннях ВІЛ/СНІДу.
/Files/images/Снід конкурс6.jpg

Засідання районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка» на тему:
«Розвиток творчих здібностей та соціально активної учнівської молоді засобами позашкільної освіти»

15 грудня 2016р. в Центрі позашкільної роботи відбулося чергове засідання районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка», на якому у відповідності з річним планом роботи учнівського самоврядування, було розглянуто питання про розвиток творчих здібностей та соціально-активної учнівської молоді засобами позашкільної освіти.
/Files/images/Засідання.jpg

/Files/images/Засідання1.jpg

На перше питання, за порядком денним, виступила Керестей Тетяна Вікторівна – заступник директора Центру позашкільної роботи, координатор учнівського самоврядування, яка підвела підсумок і зробила аналіз співпраці позашкільного закладу з навчальними загальноосвітніми закладами Хустського району.
/Files/images/Засідання2.jpg
Згідно другого питання засідання, було заслухано голів міністерств «Учнівської республіки», які прозвітували про діяльність своїх міністерств за півріччя 2016 рік. Проаналізувала роботу міністерств в районі, президент районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка», представник з Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. Поліщук Віталія./Files/images/Засідання3.jpg

/Files/images/Засідання4.jpg

/Files/images/Засідання5.jpg

/Files/images/Засідання6.jpg

Угляй Наталією Іванівною – методистом Центру позашкільної роботи, координатор учнівського самоврядування, разом з лідерами учнівського самоврядування району було розглянуто питання про розширення кругозору особистості, пошук нових нестандартних форм роботи учнівського самоврядування. Згідно висунутих пропозицій, узгоджено заходи по підготовці та проведенню новорічних та різдвяних свят.
/Files/images/Засідання7.jpg
За планом були вирішені важливі питання та затверджено план роботи районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка» на друге півріччя 2016-2017н.р.

Семінар педагогів-організаторів на тему:
«Сприяння формуванню мотивації до волонтерської діяльності»

Милосердним повинен бути не тільки той, кому довелося зазнати скрути. Милосердя до ближнього, до матері, до дитини, до знайомих людей ніколи не повинно згаснути і затьмаритися. Будучи складовою частиною виховання в цілому, волонтерська діяльність впливає не тільки на свідомість, але і на відповідну сторону поведінки, формує переконаність у необхідності відкрити душу на зустріч тим, хто потребує допомоги, теплого слова, співчуття, розуміння.
З метою процвітання волонтерської діяльності 13 грудня 2016 року у Хустському районному Центрі позашкільної роботи було проведено семінар педагогів-організаторів на тему: «Сприяння формуванню мотивації до волонтерської діяльності». На семінарі були висвітлені такі питання:
1. Сприяти розумінню лідерства як складового життєвого самовизначення, розробка бачення ролі лідера волонтерської групи.
2. Можливі труднощі та проблеми в роботі волонтера та з метою їх попередження. Норми поведінки волонтера в організації.
3. Особливості просвітницько-профілактичної роботи волонтерів.
4. Проведення інформаційно-просвітницьких заходів серед учнів старших класів присвячених темі ВІЛ/СНІД.
5. Підготовка та проведення виховних заходів щодо новорічних та різдвяних свят «Хай рік Новий, різдво Христове, нам подарують дні казкові!»

Засідання старостату Хустського районного Центру позашкільної роботи
«Гуртківська рада»

7 грудня в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулося засідання старостів гуртків «Гуртківська рада». На засіданні були присутні старости гуртків, які займаються на базі 14 шкіл Хустського району.

/Files/images/Гуртк. Рада.jpg

/Files/images/Гуртк.Рада1.jpg

Засідання пройшло у вигляді тренінгу, де гуртківці мали можливість вільно себе почувати та вільно спілкуватись. В ході роботи гуртківців визначили таке поняття як «Лідер» та зробили висновок що всі діти, які відвідують заняття позашкільних установ є обдарованими талановитими та лідерами по житті.

/Files/images/Гуртк.Рада2.jpg

/Files/images/Гуртк.Рада3.jpg

Найцікавіше для гуртківців бали рухливі вправи, одна з них «Вчимося вирішувати та приймати важливі рішення». На цій вправі діти навчились правильно підходити до вирішення різних проблем, все правильно зважувати та роботи правильні рішення./Files/images/Гуртк.Рада4.jpg
/Files/images/Гуртк.Рада5.jpg

/Files/images/Гуртк.Рада6.jpg

/Files/images/Гуртк.Рада7.jpg

На прикінці засідання, за планом роботи були вирішені важливі питання та підбито підсумок за перше півріччя.

Всеукраїнський конкурс фото-, відео робіт
«Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді» організований громадською організацією «Серце до серця»

Протягом листопада 2016 року у Хустському районному Центрі позашкільної роботи організовано та проведено Всеукраїнський конкурс фото-, відео робіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді» організований громадською організацією «Серце до серця»
Активну участь у конкурсі взяли школи Хустського району, а саме:Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст. (фоторобота) виконавець - Порада Ярослава Миколаївна учениця 10класу та Біляк Аліна Михайлівна 10клас.

/Files/images/Нато.jpg

· Кривський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ (фоторобота) виконавець – Мороз Дмитро Богданович учень 11 класу./Files/images/Нато1.jpg
· Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст. (фотоматеріал та відеоматеріал) виконавець – Абрамський Олександр Олександрович 11 клас
· Монастирецький НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (фотоматеріал та відеоматеріал) виконавець – Антонь Вікторія Юріївна 11 клас
./Files/images/Нато3.jpg
· Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ст. (фоторобота) виконавець - Чопей Іванна Олександрівна 11 клас.
/Files/images/Нато4.jpg
· Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст. (фоторобота) виконавець – Цифра Іван Іванович 10 клас.
/Files/images/Нато45jpg.jpg

Презентація до Дня Гідності та Свободи

З’їзд лідерів учнівського самоврядування Закарпаття в ПАДІЮНІ

19 листопада 2016р. у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів. Свої районні та міські організації представили юні лідери з багатьох куточків нашого краю. Захід розпочав свою роботу гімном України та вшануванням пам'яті Героїв Небесної Сотні і воїнів, що загинули у АТО.

/Files/images/Зїзд.jpg

/Files/images/Зїзд1.jpg

Учасники збору виступили з доповідями та презентаціями, поділилися досвідом реалізованих їх учнівськими осередками акцій та проектів.
Згідно програми, в рамках форуму відбулися вибори президента Закарпатського обласного учнівського парламенту „Нове покоління”. Позмагатися за посаду виявили бажання дев'ять кандидатів, серед яких представила себе Поліщук Віталія, президент Хустського районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка»./Files/images/Зїзд2.jpg
Усі кандидати представили присутнім свої передвиборчі програми. За підсумками голосування п'ятим президентом обласної учнівської організації став Батьо Владислав з Іршавського району, обов'язки віце-президента протягом року буде виконувати Заводяк Антоніна, учениця Ужгородська загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів. За традицією, новообраний президент склав присягу та отримав відповідне посвідчення.
Для учасників зібрання психолог ЗІППО Шевчук Валентина Валентинівна провела навчальний тренінг за визначеною темою: «Майбутнє без насильства». Тож юні лідери наразі готові бути модераторами проекту, кожен у своєму районі, місті, школі та розпочати реалізацію проекту „Майбутнє без насильства”, що має на меті інформування якомога більшої кількості дітей про види насильства, причини їх виникнення та способи запобігання цьому явищу як у сім'ях, так і серед підлітків.
Завершився збір лідерів учнівського самоврядування флешмобом "Ми - проти насильства!", де учасники заходу зобразили величезне сердечко з червоних кульок, виражаючи цим, що вони за любов і сердечну доброту, але проти насильства.
/Files/images/Зїзд3.jpg

/Files/images/Зїзд4.jpg

Районний семінар педагогів-організаторів на тему:

«Спільна робота позашкільного навчального закладу та школи з розвитку природних здібностей та обдарованих учнів».

Співробітництво педагогів школи з позашкільним навчальним закладом– надзвичайно важливий момент. Педагоги шкіл вступають у безпосередні контакти з керівниками гуртків позашкільних закладів з метою реалізації однієї спільної мети – всебічного і гармонійного розвитку особистості дитини.
Заняття дітей в гуртках і секціях не повинні бути для вчителів справою тільки позашкільних закладів.
Співробітництво – двосторонній процес, в ході якого зміни відбуваються не тільки в житті вихованців, а й у їхніх керівників. Дух співробітництва – у взаємній зацікавленості школи і позашкільного закладу у повноцінному розвитку дітей. Цьому сприяють узгодженість і гармонійність запланованих спільних справ і засобів виховання, повна підтримка дитячих обдарувань і сприяння їх розвитку, наявність аналітичної культури.
З цією метою 8 листопада 2016 року у Хустському районному Центрі позашкільної роботи було проведено семінар педагогів-організаторів на тему: «Спільна робота позашкільного навчального закладу та школи з розвитку природних здібностей та обдарованих учнів».

/Files/images/Семінар.jpg

На семінарі були висвітлені такі питання:
1. Стан вихованості учнів школи та позашкільних гуртків: сформованість патріотичних, громадських та гуманістичних рис, світоглядних основ, духовності, моральних рис, сутнісно оцінних умінь і навичок. (Керестей Т.В.)
2. Підвищення якості змісту надання позашкільної освіти дітям сільського регіону шляхом впровадження сучасних освітніх технологій. (Угляй Н.І.)
3. Співпраця педагога-організатора з класними керівниками в реалізації масових форм позакласної роботи з дітьми. (Петраш С.М.)
4. Стан роботи з обдарованими учнями шкільних та позашкільних гуртків, клубів, об’єднань, можливості творчої співпраці. (Федорюк Г.В.)

/Files/images/семінар1.jpg

Про співпрацю своєї школи із позашкільними навчальними закладами поділились педегоги-організатори:
Шпір О.В. - педагог-організатор Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/семінар2.jpg

Калинич Г.В. - педагог-організатор Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/семінар3.jpg

Поп Н.М. - педагог-організатор Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/семінар4.jpg

Головна турбота такої спільної роботи – зробити все для того, щоб дитина і в сім’ї, і в школі, і в позашкільних закладах, ні на хвилину не залишалася в ізоляції, не допустити того, щоб вона втратила самоповагу.

«Гуртківська Рада» та її нова команда

ЦПР – це наш другий дім,
Нам жити весело у нім.
В нас тут є своя країна,
В ній живе вся гуртківська родина.
26 жовтня 2016 року у Хустському районному центрі позашкільної роботи відбулася виборча конференція органу учнівського самоврядування Центру позашкільної роботи "Гуртківська рада". У програмі порядку денного було кілька питань: організаційне питання виборів старостату, вибори голови учнівського самоврядування гуртківської ради, заступника, формування активу секторів „Гуртківської ради”, затвердження плану роботи на 2016-2017 н.р. та інші.

/Files/images/Гуртківська рада.jpg

Юних гутківців Центру позашкільної роботи привітала координатор учнівського самоврядування ЦПР, методист Хустського районного центру позашкільної роботи Угляй Наталія. Також на засіданні була присутня методист центру позашкільної роботи – Петраш Світлана. Вони привітали гуртківців та розповіли про діяльність старостату гуртківської ради.

/Files/images/гуртківська рада 1.jpg

Одним із головних питань – вибори «Гуртківської ради». На посаду голови учнівського самоврядування гуртківської ради балотувалось 8 кандидатів. Перед голосуванням кожен із представників гідно представили себе.

/Files/images/Гуртківська рада2.jpg

/Files/images/Гуртківська рада 3.jpg

У результаті виборів головою ради старостату учнівського самоврядування «Гуртківської ради» стала Руденко Оксана, гуртківець фольклорного гуртка на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Дубович Т.М.)

/Files/images/Гуртківська рада 4.jpg

За підсумками відкритого голосування заступником голови «Гуртківської ради» – Бобочко Яна, гурток «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК, (керівник Продан Г.Ю.)

/Files/images/Гуртківська рада 5.jpg

На засіданні також було переобрано та затверджено новий склад ради старостату «Гуртківської ради»: голова туристсько-краєзнавчого сектору – Дубляк Мар’яна (гурток історики- краєзнавці на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Губаль С.М.) та її команда.

/Files/images/Гуртківська рада 6.jpg

/Files/images/Гуртківська рада 7.jpg

Голова художньо-естетичного сектору - Можарович Тамара (фольклорний гурток на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Дубович Т.М.) та її нова команда.

/Files/images/Можарович1.jpg

/Files/images/Гуртківська рада 9.jpg

Голова декоративно-прикладного сектору – Продан Тетяна гурток «Народні промисли» на базі Монастирецького НВК, (кер. Продан Г.Ю.) та її команда.

/Files/images/Гуртківська рада 10.jpg

/Files/images/Гуртківська рада 11.jpg

Згідно третього пункту, гуртківці учнівського самоврядування ЦПР спланували провести різні районні заходи, затвердили план роботи на 2016-2017 н.р.
Наприкінці заходу голова старостату «Гутківської ради» офіційно зачитала присягу. Координатори побажали предствникам учнівського самоврядування «Гуртківської ради» плідної праці та нових звершень.

/Files/images/Гуртківська рада 12.jpg

Вибори президента
«Учнівської республіки»
на 2016-2017 н.р.

Самоврядування – маленька держава - республіка. Її громадяни – учні, координатори, батьки, вчителі, а отже, за визначенням, вони є рівними в своїх правах і мають співпрацювати. Для того, щоб самоврядування запрацювало в правильному ритмі, спочатку необхідно створити та сформувати команду лідерів. Тому в Центрі позашкільної роботи пройшли вибори президента учнівського самоврядування Хустського району, які відбулись 13 жовтня 2016 році. Серед представлених кандидатів на посаду президента, делегатів учнівського самоврядування району, були присутні координатори Керестей Т.В. – заступник директора, Угляй Н.І. та Федорюк Г.В. – методисти Хустського районного Центру позашкільної роботи.
/Files/images/Вибори.jpg

/Files/images/Вибори1.jpg

Координатори наголосили, що як же комадна буде працювати без головуючого, тобто президента, тому були організовані чесні вибори. Кожен з кандидатів мав право висувати свою кандидатуру на посаду президента району та заздалегідь приготував свою передвиборну програму.

/Files/images/Вибори2.jpg

/Files/images/Вибори3.jpg

/Files/images/Вибори4.jpg

/Files/images/Вибори5.jpg

/Files/images/Вибори6.jpg

/Files/images/Вибори7.jpg

/Files/images/Вибори8.jpg

/Files/images/Вибори9.jpg

/Files/images/Вибори10.jpg

Незважаючи на активну боротьбу, шляхом відкритого голосування президентом стала Поліщук Віталія представник з Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/Президент1.jpg

Пост прем’єр-міністра посіла Довганич Валерія представник з Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/Премьєр 3.jpg

Також продовжать свою роботу Міністерства в новому складі.
Міністерство культури і дозвілля голова – Росоха Євгенія учениця Данилівського НВК та її команда: Зейкан Ганна учениця Заломської ЗОШ І-ІІ ст., Буртин Станіслава учениця Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., Варга Джастін учень Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Агоста Аліна учениця Монастирецької НВК.

/Files/images/Міністерство культури і дозвілля1.jpg

/Files/images/Вибори12.jpg
Міністерство роботи з молодшими школярами голова – Візантій Світлана, учениця Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. та її команда: Юрик Діана учениця Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст., Рошко Тетяна учениця Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст., Бляшинець Вероніка учениця Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст., Рішко Мелана учениця Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст., Тегза Валерія учениця Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/Вибории13.jpg

/Files/images/Вибори14.jpg

Міністерство охорони здоров’я школи «Лідер» голова – Чопей Іванна учениця Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. зі своєю командою: Цифра Іван учень Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Порада Ярослава учениця Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст., Ковач Оксана учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІ ст.

/Files/images/Міністерство Здоровья1.png.jpg

/Files/images/Вибори15.jpg

Міністерство «Превентивно-правової роботи» голова – Дудаш Лілія учениця Данилівського НВК та її команда: Конар Віталія учениця Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст., Гичка Наталія учениця Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст., Луканець Валерія учениця Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст., Росоха Деонісія учениця Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., Петрецька Валерія учениця Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/Міністерство превентивно-правової1.png.jpg

/Files/images/Вибори16.jpg

Міністерство «громадсько-колективної діяльністі» голова – Росоха Ванесса учениця Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 зі своєю командою: Мункачі Вікторія учениця Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Сухара Віталіна учениця Кічерельської ЗОШ І-ІІ ст., Сливка Ганна учениця Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/Міністерство ГКД1.png.jpg

/Files/images/Вибори17.jpg

Наприкінці засідання було підведено підсумок цього голосування, вирішено багато різних питань, після якого новообраний президент офіційно зачитала клятву.

/Files/images/Вибори18.jpg

Семінар педагогів-організаторів на тему:
«Впровадження активних форм роботи з батьками».

11 жовтня у Хустському районному Центрі позашкільної роботи проведений районний семінар педагогів - організаторів Хустського району. Семінар проведений на тему: «Впровадження активних форм роботи з батьками».

/Files/images/20161011_103441.jpg

На районному семінарі були обговорені питання:
1. Розвиток туристсько-краєзнавчої діяльності; удосконалення системи роботи музеїв. Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна».
2.Вивчення і врахування потреб батьків щодо організації навчання, виховання та розвитку дітей.
3.Удосконалення роботи з батьківською громадськістю.
4.Профілактика і корекція агресивної поведінки молодших школярів та робота батьків у сім´ї та вихованні.
В обговоренні даних питань прийняли участь:

/Files/images/20161011_102921.jpg

Педагог - організатор Кічерельської ЗОШ І-ІІ ст. - Ярема В.Ф.

/Files/images/20161011_104406.jpg

Педагог - організатор Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. - Серкез Н.В.

/Files/images/20161011_105408.jpg

Педагог - організатор Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. - Гушовська Н.І.

/Files/images/20161011_110319.jpg

Педагог - організатор Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Василя Вовчка - Сиротяк О.М.

/Files/images/20161011_110929.jpg

Педагог - організатор Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ференца Келчеі - Попович І.Ю.

/Files/images/20161011_110948.jpg

"Вернісаж дитячої творчості"

Щорічно, тільки – но літо передасть естафету осені, Хустський районний Центр позашкільної роботи гостинно відкриває двері і запрошує всіх бажаючих у чарівний світ творчості та таланту. Тут щирі й гарячі серця керівників допомагають юним і допитливим пізнати світ і себе, доторкнутися до прекрасного, зробити творчі відкриття, здобути перші перемоги.
1 жовтня 2016 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбувся «Вернісаж дитячої творчості» - свято приурочене презентації гуртків.

/Files/photogallery/1326/Презентація 1.jpg

/Files/photogallery/1326/Презентація 2.jpg

Із вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор Хустського районного Центру позашкільної роботи Ганна Іванівна Антонюк, побажала всім вихованцям наснаги, впевненості та успіхів у творчих здобутках та наголосила, що наш позашкільний заклад - центр організаційно-масової роботи, організатор змістовного дозвілля юних обдарувань, організатор районних конкурсів, фестивалів, виставок, концертів, змагань.

/Files/photogallery/1326/Презентація 3.jpg

Розпочали свято своїм виступом вихованці танцювального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Кривського навчально-виховного комплексу (кері. Штефуца Мар’яна Іванівна).

/Files/photogallery/1326/Презентація 4.jpg

Творять усім, що під руками, ковпачками і ватними паличками – вихованці гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького навчально-виховного комплексу (кер. Продан Ганна Юріївна).

/Files/photogallery/1326/Презентація 5.jpg

Далі представили свій гурток вихованці гуртка «Юні етнографи»на базі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Чепка Віталія Юріївна).

/Files/photogallery/1326/Презентація 6.jpg

Свою «меншу зміну» й свій гурток представили ведучі - вихованці гуртка «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш Світлана Михайлівна).

/Files/photogallery/1326/Презентація 7.jpg

«Якщо дитина хоче малювати, …..» - такими словами до виступу запросили вихованців гуртка образотворчого мистецтва Хустського районного ЦПР на базі Данилівського навчально-виховного комплексу (кер. Дудаш Михайло Іванович).

/Files/photogallery/1326/Презентація 8.jpg

«Там пісні звучать чудові, колискові, обрядові…» - виступ вихованців гуртка фольклорного гуртка на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Дубович Тетяна Михайлівна).

/Files/photogallery/1326/Презентація 9.jpg

На святі зібрались зірочки іскристі, щоб всім свої уміння показати – виступ вихованців вокального гуртка та «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Ковач Катерина Василівна).

/Files/photogallery/1326/Презентація 10.jpg

Наступними виступали майстри плетіння з лози – вихованці лозоплетільного гуртка на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Чопей Марія Михайлівна).

/Files/photogallery/1326/Презентація 11.jpg

Під оплески присутніх на сцену вийшла вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Федорюк Ганна Василівна) із запальною піснею.

/Files/photogallery/1326/Презентація 12.jpg

Наступними до представлення гуртка ведуча запросила вихованців гуртка «Рукоділля» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Кривського навчально-виховного комплексу (кер. Гера Ольга Михайлівна).

/Files/photogallery/1326/Презентація 13.jpg

Про цікаве й захоплююче навчання на заняттях у гуртку, розповіли вихованці гуртка «Історики-краєзнавці» на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Губаль Степан Миколайович).

/Files/photogallery/1326/Презентація 14.jpg

Наступними представляли свій гурток переможці обласного та Всеукраїнського конкурсів - вихованці гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар Оксана Іванівна).

/Files/photogallery/1326/Презентація 15.jpg

Наступними виступили вихованці, які є переможцями не тільки районних, а й обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах – це вихованці гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького навчально-виховного комплексу (кер. Продан Ганна Юріївна)

/Files/photogallery/1326/Презентація 16.jpg

Далі представляли свій гурток юні вихованці, які виготовляють чарівні квіти з бумаги - виступ вихованців гуртка «Прикладні мистецтва» та «Оригамі» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Павлюк Марина Анатоліївна).

/Files/photogallery/1326/Презентація 17.jpg

На завершення, із запальною танцювальною композицією виступили вихованці танцювального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Червеняк Віталія Йосипівна).

/Files/photogallery/1326/Презентація 18.jpg

Хустському районному Центру позашкільної роботи пощастило, адже в ньому працюють справжні педагоги, майстри своєї справи, творчі та ініціативні люди. Та серцевиною позашкільного життя завжди були, є і будуть наші вихованці. Дорогі діти, вашими знаннями, успіхами, мріями і талантами пульсує потужній позашкільний організм. Бажаємо вам, щоб замріяне у світанковому дитинстві збувалося, нових вам творчих злетів, досягнень, натхнення та наполегливості.

/Files/photogallery/1326/Презентація 19.jpg

"Формування соціальної компетенції,забезпечення особистісного зростання вихованців на засадах удосконалення діяльності шкільних дитячих об'єднань і органів самоврядування"

20 вересня у Хустському районному Центрі позашкільної роботи проведений районний семінар педагогів -організаторів Хустського району. Семінар проведений на тему: "Формування соціальної компетенції,забезпечення особистісного зростання вихованців на засадах удосконалення діяльності шкільнихз дитячих об'єднань і органів самоврядування".

/Files/images/DSCN9854.JPG

На районному семінарі були обговорені питання:
1. Структура та основні елементи виховної системи школи. Роль учнівського самоврядування у системі виховної роботи школи.
2. Форми і методи роботи по організації дозвілля школярів.
3. Педагогігчна інновація і ініціатива - найважливіший ресурс розвитку виховної роботи та учнівського врядування.
4. Актив у школі, як засіб поліпшення якості навчально-виховного процесу.
5. Організація роботи з молодшими школярами та старшокласниками.
6. Організація та підвищення потенційних творчих можливостей колективу щодо керівництва учнівським самоврядування в сучасній школі.
На даному заході виступили: заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи - Керестей Т.В., методисти ЦПР - Петраш С.М., Федорюк Г.В., Угляй Н.І. та керівник гуртка школи "Лідер" - Стасик І.І.

/Files/images/DSCN9855.JPG

"Організація навчально-виховного процесу в позашкільному навчальному закладі у 2016-2017 н.р."

2 вересня в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проведена педагогічна рада працівників установи.
/Files/images/IMG_20160902_141014.jpg

/Files/images/IMG_20160902_140939.jpg

На педраді були висвітлені такі питання:
1. Педагогічний аналіз роботи Центру позашкільної роботи за 2015-2016 н.р.
2. Сучасні освітні технології та завдання у навчально - виховному процесі позашкільного навчального закладу.
3. Комплектація гуртків. Особливості оформлення гурткової документації.
4. Затвердження плану роботи на 2016-2017 н.р.
Під кінець були прийняті рішення педагогічної ради працівників Хустського районного Центру позашкільної роботи та затверджений план роботи установи на 2016-2017 н.р.

"Впровадження особистісно орієнтованих технологій навчання та виховання школярів"

26 серпня 2016 року проведений районний семінар педагогів-організаторів Хустського району на тему: "Впровадження особистісно орієнтованих технолоій навчання та виховання школярів". На семінарі було присутньо 26 педагогів району.

/Files/images/DSCN9515.JPG

Було обговорено такі питання:
1. Модель професійної компетентності педагога-організатора. Посадові обов'язки.
2. Планування виховної роботи в школі на 2016-2017 навчальний рік.
3. Роль морально-правового виховання у формуванні світогляду школярів.
4. Роль творчої ініціативної групи педагогів-організаторів у формуванні ціннісної культури виховного процесу.
5. Формування в учнів навичок науково-дослідної діяльності у позаурочний час.
6. Сучасні виховні системи й технології виховання.
На семінарі виступили: Керестей Тетяна Вікторівна,заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи та методисти центру - Петраш Світлана Михайлівна, Угляй Наталія Іванівна, Федорюк Ганна Василівна.

/Files/images/DSCN9524.JPG

Під кінець семінару було проведено перевибори творчої ініціативної групи педагогів-організаторів Хустського району.

Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
«Знай і люби свій край» 2015-2016 н.р

У червні 2016 року були підведені підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та визначені переможці.
Надзвичайно приємно, що серед переможців конкурсу є вихованці Хустського районного Центру позашкільної роботи.
Відповідно до умов та на підставі рішення журі, встановлено нагородити дипломами:
Дипломом І ступеня
· Продан Тетяну, вихованку Хустського районного центру позашкільної роботи Закарпатської області за роботу «Чарівна весна»;

/Files/images/чарівна весна.JPG

Дипломом ІІ ступеня
· Бабич Кристину, вихованку Хустського районного центру позашкільної роботи Закарпатської області, за роботу «Калина»;

/Files/images/калина.JPG

· Драгуського Олександра, вихованця Хустського районного центру позашкільної роботи Закарпатської області, за роботу «Писанка»;

/Files/images/писанка2.JPG

Дипломом ІІІ ступеня
· Кемінь Валерію, вихованку Хустського районного центру позашкільної роботи Закарпатської області, за роботу «Цукерниця»;

/Files/images/цукерниця1.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 3441

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.