«Застосування інноваційних форм та методів роботи у діяльності педагога-організатора».

Те, що я чую, я забуваю.
Те, що я бачу й чую, я трохи пам’ятаю.
Те, що я чую, бачу й обговорюю, я починаю розуміти.
Коли я чую, бачу, обговорюю й роблю, я набуваю знань і навичок.
Коли я передаю знання іншим, я стаю майстром.

08 жовтня 2019 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи було проведено районний семінар педагогів-організаторів на тему: «Застосування інноваційних форм та методів роботи у діяльності педагога-організатора».

/Files/images/сем3.jpg

На семінарі були розглянуті такі питання:
  1. 1. Особливості застосування інноваційних форм та методів роботи у діяльності педагога-організатора.
  2. 2. Удосконалення роботи з батьківською громадськістю.
  3. 3. Практичні основи впровадження інноваційних масових форм позакласної роботи з дітьми (ярмарок, марафонів, флеш-мобів, ін.).
Своїм досвідом роботи, а саме, які інноваційні форми та методи використовують у своїй роботі, поділились педагоги-організатори таких шкіл району:
Селемонка А.Д.- педагог-організатор Велятинської ЗОШ І-ІІІст.

/Files/images/сем6.jpg

Щербан Л.В.- педагог-організатор Боронявської ЗОШ І-ІІІст.

/Files/images/сем5.jpg

Гушовська Н.І.- педагог-організатор Горінчівської ЗОШ І-ІІІст.

/Files/images/сем7.jpg

Попович І.Ю.- педагог-організатор Вишківського НВК

/Files/images/сем8.jpg

Ревть В.М. - педагог-організатор Березівської ЗОШ І-ІІІст.

/Files/images/сем9.jpg

Саме інноваційні методи дають змогу створювати навчальне середовище, в якому теорія і практика засвоюються одночасно, а це надає змогу учням формувати характер, розвивати світогляд, логічне мислення, зв’язне мовлення; формувати критичне мислення; виявляти і реалізовувати індивідуальні можливості.

Вернісаж дитячої творчості 2019р.

Осінь у нашому регіоні надзвичайно красива, вона здатна налаштувати на ліричний лад і надати романтичний настрій. Саме в осінній день, 5 жовтня 2019 році в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбувсяДень відкритих дверей під гаслом «Вернісаж дитячої творчості».Це гарне осіннє свято, яке дуже полюбляють гуртківці Центру позашкільної роботи і творчі діти.В цей осінній день установа гостинно відкриває двері для всіх тих, хто прагне удосконалення, пошуку нового, хто вміє фантазувати, мріяти, веселитись, співати та танцювати. В Центрі позашкільної роботи дуже цікаво. Є безліч різноманітних гуртків за різними напрямками діяльності, де кожен може знайти свою справу до душі, може реалізувати себе в тому чи іншому напрямку.
На оповитий жовтогарячими барвами святковийзал установи зійшлися вихованці, батьки та гості. Присутні мали змогу відвідати творчі майстерні гуртків декоративно-ужиткового мистецтва, послухати українські мелодії у виконанні гуртків естетичного напрямку та підняти настрій чудовими запальними танцями.
Офіційно свято розпочалось з Гімна України у виконанні Малета Нелі вихованки вокального гуртка на базі Золотаревської ЗОШ І-ІІ ст. керівник Ковач К.В.

/Files/images/вр.jpg

Першими запалили зал вихованці танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Червеняк В.Й.

/Files/images/вр1.jpg

/Files/images/вр2.jpg

Про мистецтво творити красу своїми руками продемонстрували вихованці гуртка «Прикладне мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Федорюк Г.В.

/Files/images/вр3.jpg

Святковий настрій учасникам заходу подарували вихованці вокального гуртка на базі Золотаревської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Ковач К.В.

/Files/images/вр4.jpg

Про діяльність творити красу та надавати друге життя речам розповіли та продемонстрували вихованці гуртка «Прикладне мистецтво» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Петраш С.М.

/Files/images/вр5.jpg

Зарядили своєю енергією, запальні вихованців танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Червеняк В.Й.

/Files/images/вр6.jpg

/Files/images/вр7.jpg

Про мистецтво творити речі з підручних матеріалів своїми руками розповіли вихованці гуртків «Народні промисли» та «Народні умільці» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Попович Н.С.

/Files/images/вр8.jpg

Про фольклор та традиції рідного краю продемонстрували вихованці фольклорного гуртка на базі Золотаревської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Ковач К.В.

/Files/images/вр9.jpg

/Files/images/вр10.jpg

Про майстерність вишивки розповіли вихованців гуртків «Народні умільці» та «Народні промисли» а базі Золотаревської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Макар О.І.

/Files/images/вр11.jpg

Хороший артистизм продемонстрували вихованці фольклорного гуртка на базі Золотаревської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Ковач К.В.

/Files/images/вр12.jpg

Про майстерність в’язання розповіли вихованців гуртків «Рукоділля» та «Народні промисли» на базі Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Бонь О.В.

/Files/images/вр13.jpg

Позитиву учасникам додали вихованці танцювального гуртка на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Текза О.І.

/Files/images/вр14.jpg

Про свою креативну фантазію та спосіб творити картини розповіли вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського навчально-виховного комплексу, керівник Дудаш М.І.

/Files/images/вр15.jpg

Підняли настрій учасникам вихованці танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Червеняк В.Й.

/Files/images/вр16.jpg

/Files/images/вр17.jpg

/Files/images/вр18.jpg

Наприкінці свята директор Центру позашкільної роботи Ганна Іванівна Антонюк привітала всіх педагогів з професійним святом.

/Files/images/вр19.jpg

Відмінно допомогли урізноманітнити даний захід, заздалегідь підготовлені вихованці установи. Завдяки спільній роботі свято пройшло по-справжньому веселим і незабутнім.

/Files/images/вр20.jpg

«Учнівське самоврядування як спосіб організації життя колективу».

Сьогодні вони – діти,
а завтра –народ держави Україна!

Почуття відповідальності ми розуміємо як інтегральне особистісне новоутворення дітей шкільного віку, яке виявляється як здатність усвідомлено брати на себе прості навчальні, моральні та громадські зобов’язання, чітко дотримуватись їх виконання та передбачати наслідки власних наближених дій.
Сьогодні кожен творчо працюючий вчитель не мислить результативності своєї роботи без співдружності з дитячим колективом, без навчання дітей навичок колективної роботи, розвиток їх творчих ініціатив.

/Files/images/семінар123.jpg

17 вересня 2019 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи було проведено районний семінар педагогів-організаторів на тему: «Учнівське самоврядування як спосіб організації життя колективу».
На семінарі були розглянуті такі питання:

1. Інноваційні методи та форми роботи в організації учнівського самоврядування.

2. Актив у школі, як засіб поліпшення якості навчально-виховного процесу.
3. Організація роботи з молодшими школярами та старшокласниками.
Учнівське самоврядування – це засіб розширення діапазону діяльності дорослих і дітей – членів єдиного колективу, можливостей для їх об’єднання, творчого пошуку, виявлення ініціативи. Це засіб навчитися жити й працювати за законами демократичного суспільства, де існують гуманістичні відносини між людьми.
Відвідала семінар, волонтер Надія Володимирівна Бузіна (Мальцева), яка нагородила подяками 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади колективи закладів освіти Хустського району за участь у благодійній акції „Привітай солдата зі святом”.

/Files/images/семінар12.jpg

/Files/images/семінар1234.jpg

/Files/images/семінар12345.jpg

«Підсумки діяльності закладу в 2018-2019 н.р. та завдання педколективу щодо підвищення якості навчально-виховного процесу в 2019-2020 н.р.»

Якщо вчитель відчуває тільки любов до учня,як батько, мати,він буде кращим за того вчителя, який прочитав усі книжки, але не відчуває любові ні до справи, ні до учня. Якщо учитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він – досконалий учитель". Л.Толстой

Саме «досконалі» керівники гуртків, тобто керівники, які люблять свою роботу та люблять своїх вихованців, зібрались в Хустському районному Центрі позашкільної роботи 4 вересня 2019 року. На базі установи було проведено педраду працівників Центру позашкільної роботи з порядком денним:
1.1.Педагогічний аналіз роботи Хустського районного Центру позашкільної роботи за 2018-2019 н. р. та основні завдання на 2019-2020 н.р.
Петраш С.М.- заступник директора ЦПР
1.2.Комплектація гуртків. Особливості оформлення документації гурткової роботи.
Антонюк Г.І.- директор ЦПР
1.3.Впровадження в практику нових форм і методів заняття гуртків.
Федорюк Г.В. - методист ЦПР
1.4.Затвердження плану роботи на 2019-2020 навчальний рік.
Угляй Н.І.-методист

«Педагогічна майстерність та професійна компетентність педагога-організатора».

«Робота педагога — це творчість, а не буденне наштовхування в дітей знань». Справжній вчитель-майстер не може жити без творчості, повторюючи одне й те саме все своє життя. Тільки творчий педагог може розвинути творчі можливості, творчі здібності дітей».
В. Сухомлинський
Сучасна школа чекає нового вчителя, який має високу фахову кваліфікацію та професійну культуру, здатний об'єктивно осмислювати педагогічні явища й факти, критично оцінювати й творчо сприймати педагогічну дійсність. Високі вимоги до сучасного педагога зумовлені об’єктивними потребами суспільства, новими завданнями, які ставить перед нами життя.
Процес оновлення неможливий безвдосконалення професійної компетентності учителя— усвідомлення себе як інноваційної особистості шляхом самоаналізу власного «Я», відходу від стереотипів, відкритості до нового досвіду і готовності до змін. Нинішній школі потрібен педагог-психолог, дослідник, науковець, актор, здатний креативно вирішувати професійні завдання, співпрацювати з іншими та вести за собою. Одним словом той, хто любить і розуміє дітей.
27 серпня 2019 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи було проведено районний семінар педагогів-організаторів на тему: «Педагогічна майстерність та професійна компетентність педагога-організатора». На семінарі були розглянуті такі питання:
1. Планування виховної роботи в школі на 2019-2020 н.р.
2. Модель професійної компетентності педагога-організатора. Посадові обов’язки.
3. Впровадження інноваційних технологій в професійну діяльність педагога – організатора з метою підвищення педагогічної майстерності.
4. Роль творчої ініціативної групи педагогів–організаторів у формуванні ціннісної культури виховного процесу.

" ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ "

У червні 2019 року Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва " ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ".
У конкурсі-виставці приймало участь понад 1854 роботи з усіх областей України за різними техніками виконання.
Серед виконавців були відзначені вихованці Хустського районного Центру позашкільної роботи, а саме: Дипломом І ступеня нагороджена Покришка Богдана Володимирівна, вихованка гуртка " Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І - ІІІ ст., за роботу " Лебеді", керівник Федорюк Г.В.

/Files/images/ап7.jpg

/Files/images/ап8.jpg

Дипломом ІІІ ступеня нагороджена Паканич Євгенія Віталіївна, вихованка гуртка " Рукоділля" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І - ІІІ ст., за роботу Хустинка " Квітка", керівник Бонь О.В.

/Files/images/ап9.jpg

/Files/images/ап10.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 101

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.