«Наші досягнення»
Колекція нагород, Центру позашкільної роботи Хустської міської ради поповнилася грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за досягнення у Всеукраїнській виставці-конкурсі "Український сувенір"
Центр позашкільної роботи святкує День вишиванки!!!
Всесвітній деньвишиванки— міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
Свято не прив'язане до жодного державного чи релігійного. До нього може долучитися кожен охочий, одягнувши вишиванку. Цього року Центр позашкільної роботи Хустської міської ради також охоче долучився до цього свята.
«Знай і люби свій край».
Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з них починається усе на світі.
Існує думка, що безталанних дітей не буває. Все залежить від того, в яких умовах вони зростають, виховуються, передусім – у своїх сім’ях, наскільки уважні до дитячих здібностей їх батьки та керівники гуртків. Адже творчі таланти проявляються вже в ранньому віці й головне завдання дорослих – розгледіти їх у дитині, сприяти подальшому розвитку, враховуючи уподобання самих дітей. А це, в свою чергу, відобразиться на їх майбутньому - професійному, духовному та інтелектуальному.
Обдарованість – це дар Божий, який потребує багаторічної клопіткої праці від самих дітей, але – під керівництвом досвідчених спеціалістів, керівників гуртків – в творчих і мистецьких гуртках, постійна участь у різного роду фестивалях, конкурсах, змаганнях, тощо.
Саме «обдарованими» є вихованці гуртків Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, які постійно приймають участь у конкурсах та є переможцями не тільки районного, але і обласного та Всеукраїнського рівня.
Протягом березня 2021 року, в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» проводилась обласна онлайн виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» в якій взяли участь вихованці гуртків ЦПР. Роботи гуртківців, які були представлені на виставці оформлені згідно вимог. Серед переможців обласного етапу конкурсу є 10 вихованців гуртків Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, а саме:
У номінації «В’язання спицями, гачком»
І вікова категорія (6-11 років)
ІІ місце:
«Чарівна панчоха», робота Петраш Андріани, вихованки гуртка «Прикладні мистецтва», керівник Петраш С.М.
У номінації «Художня вишивка»
І вікова категорія (6-11 років)
ІІІ місце:
- «Біля бабусиної хати», робота Марканчук Валерії, вихованки гуртка «Прикладні мистецтва», керівник Петраш С.М.
У номінації «Вироби з тіста»
І вікова категорія (6-11 років)
ІІІ місце:
- «Весела парочка», робота Петраш Андріани, вихованки гуртка «Прикладні мистецтва», керівник Петраш С.М.
ІІ вікова категорія (12-18 років)
ІІІ місце:
- «Сакура», робота Іляшкович Тетяни, вихованки гуртка «Народні промисли», керівник Макар О.І.
У номінації «Паперова пластика»
І вікова категорія (6-11 років)
ІІІ місце:
- «Ягідка - суничка», робота Пригари Віталії, вихованки гуртка «Народні умільці», керівник Макар О.І.
У номінації «Вироби з соломки»
І вікова категорія (6-11 років)
ІІІ місце:
- «Козеня», робота Данко Владислави, вихованки гуртка «Прикладні мистецтва», керівник Петраш С.М.
У номінації «Ізонитка»
ІІ вікова категорія (12-18 років)
ІІІ місце:
- «Фламінго», робота Кострець Олександри, вихованки гуртка «Прикладні мистецтва», керівник Кострець Г.В.
У номінації «Інша техніка виконання»
І вікова категорія (6-11 років)
І місце:
- «Соняшники», робота Іллик Соломії, вихованки гуртка «Народні промисли», керівник Попович Н.С.
ІІІ місце:
- «Анютки», робота Макар Софії, вихованки гуртка «Народні промисли», керівник Макар О. І.
У номінації «Графіка»
І вікова категорія (6-11 років)
ІІІ місце:
- «Нова радість стала», робота Шимона Руслана, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво», керівник Дудаш М.І.
«Проектування, розробка і реалізація проектів у виховній роботі»
Виховання– найбільш важлива і найбільш суперечлива сфера педагогічної діяльності на сучасному етапі.Завданням виховання є створення необхідних умов, за яких може розвинутися активний громадянин сучасного суспільства, що добре знає себе, вміє правильно використовувати власний потенціал.
Основною метою виховної діяльності є створення оптимального соціально-культурного мікроклімату в закладі, який би сприяв творчому саморозкриттю, саморозвитку, дозволяв би учням легко освоїтись у своєму виховному просторі, спонукав би їх до діяльності, яка б дозволяла їм вступати в реальні відносини з оточуючим світом.
В Центрі позашкільної роботи 11 травня 2021 року проведений семінар педагогів- організаторів шкіл Хустського ОТГ на тему: «Проектування, розробка і реалізація проектів у виховній роботі». На семінарі висвітлені питання:
1. Мої педагогічні знахідки - творчий звіт педагога-організатора за 2020-2021 н.р.
2. Спільне планування педагога-організатора та заступника директора з виховної роботи на 2021-2022 н.р.
3. Енциклопедія літніх канікул.
На семінарі виступили педагоги-організатори, які звітували та презентували про свою роботу за навчальний рік .
Також на семінарі виступили :
Керестей Тетяна Вікторівна, заступник директора Центру позашкільної роботи Хустської міської ради,яка наголосила,що педагог повинен не лише навчати й виховувати. Його місія – розкрити закладені природою здібності учнів, допомогти їм знайти своє покликання. Це під силу тільки справжньому майстрові педагогічної справи, який уміє самостійно аналізувати педагогічні явища, розчленовувати їх на складові елементи, бачить головне педагогічне завдання і шляхи його оптимального вирішення. Також повинна бути співпраця колективу,а також звернути увагу на планування роботи на наступний навчальний рік.
Петраш Світлана Михайлівна,методист Центру позашкільної роботи сказала,що відповідно до основних характеристик суспільного ідеалу вчителя, перед сучасною вищою педагогічною освітою постають широкомасштабні завдання. Вони полягають у формуванні всебічно розвиненої особистості, спроможної включитися в процес суспільних і професійних перетворень. Вимоги до вчителя з боку держави і суспільства полягають також у тому, щоби педагог своєю творчою діяльністю в процесі навчально-виховної роботи вмів проектувати розвиток особистості, чітко уявляв, яким повинен стати його вихованець як громадянин.
Угляй Наталія Іванівна,методист Центру наголосила про те,що учні цінують такі якості педагога, як глибокі фахові знання, загальна ерудиція, логіка мислення, критичний підхід до розв'язання проблем, переконаність, власна точка зору, принциповість, чітка громадянська позиція, уміння спілкуватися, почуття гумору. Також Наталія Іванівна наголосила,що 13 травня відбудеться засідання учнівського самоврядування, де кожний представник повинен підготувати звіт за навчальний рік.
Кострець Ганна Василівна,методист Центру позашкільної роботи Хустської міської ради,яка сказала,що учитель сьогодні, зазначається в Концепції національного виховання, повинен бути професіоналом, здатним до багатоваріативності педагогічної дії, прогнозування можливих результатів, володіти прийомами аналізу і самоконтролю, вміти педагогічно осмислити нові соціально-економічні умови виховання, реалії ринкових взаємовідносин, оцінити нові тенденції з позицій педагогічної діяльності, аби не дати ні політиці, ні ринку вивищитися над педагогікою.
«МАМА»
з 01 до 08 квітня 2021 року на базі ЦНТТУМ Хустської міської ради проходив ІІ етап конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».
Конкурс проводився у номінаціях: «Кращий твір образотворчого мистецтва (малюнок)» – серед учнів 5-7 класів та «Кращий літературний твір (вірш, лист)» – серед учнів 8-10 класів.
Серед переможців та призерів ІІ етапу обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» у 2021 році є: Ковач Микола, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Центру позашкільної роботи Хустської міської ради
(кер. Дудаш М.І.). Микола нагорджений грамотою управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради, за роботу «Мама», за ІІ місце у номінації «Кращий твір образотворчого мистецтва «Малюнок мамі» (серед учнів 5-7 класів).
Також, грамотою за участь нагороджена Ковач Яна, вихованка фольклорного гуртка Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (кер. Ковач К.В.) за роботу «Мама» у номінації Кращий літературний твір «Вірш мамі» (серед учнів 8-10 класів).
«Нагороди для юних переможців ЦПР»
Завдяки наполегливій праці та підтримці керівників гуртків, юні вихованці гуртків Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (раніше Хустського районного Центру позашкільної роботи) нагороджені грамотами та подяками Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за здобуті призові місця у Всеукраїнському конкурсі "Новорічна композиція" 2021 р.
Підсумок конкурсу – виставки
"Малюнок, сувенір для мами"
У березні 2021 року в Центрі позашкільної роботи Хустської міської ради пройшов конкурс-виставка, метою якого є виховання шанобливого ставлення до жінки-матері як невтомної і самовідданої берегині звичаїв, традицій, духовності, виявлення й підтримки обдарованих дітей.
У нашій державі, матінкам прийнято дарувати квіти і цукерки, але все ж кращий з усіх подарунків – це подарунок, зроблений своїми руками. Тому не виключення є і вихованці гуртків з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, а саме: "Прикладні мистецтва" на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст., (кер. Кострець Г.В.), на базі Центру позашкільної роботи (кер. Петраш С.М.), "Образотворче мистецтво" на базі Данилівського "ЗНЗ І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДНЗ", (кер. Дудаш М.І.),"Народні промисли" та "Народні умільці" на базі Золотарівської ЗЗСО І-ІІІ ст., (кер. Макар О.І.), на базі Л.Полянської ЗЗСО І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.), гурток "Рукоділля" та на базі Горінчівської ЗЗСО І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.).
На конкурс-виставку "Малюнок, сувенір для мами" було представлено 46 робіт у двох вікових категоріях (І-ша 6-10 років) та (ІІ-га 11-15 років) по таких номінаціях: паперова пластика та оригамі, вироби з природного матеріалу, інша техніка виконання та кращий твір образотворчого мистецтва.
При підведенні підсумків члени журі визначили переможців по номінаціях та вікових категоріях.
Номінація "паперова пластика, оригамі":
Категорія дітей 6-10 років:
І місця:
"Чарівна фея" виконавець Бровді Роман, гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Золотарівської ЗЗСО І-ІІІ ст., (кер. Макар О.І.);
"Кошик для мами" виконавець Перец Євген гурток "Народні умільці" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Л.Полянської ЗЗСО І-ІІІ ст., (кер. Попович Н.С);
ІІ місця:
"Гіацин" виконавець Хмара Валентина, гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Кострець Г.В.);
"Калли для мами" виконавець Угляй Олександр, гурток "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.);
ІІІ місця:
"Хризантема" виконавець Макар Софія, гурток "Народні умільці" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Золотарівської ЗЗСО І-ІІІ ст.,
(кер. Макар О.І.);
"Листівка" виконавець Буковецька Домініка, гурток "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.);
А також при підведенні підсумків, журі визначило за активну участь роботу "Сувеніри" (2 шт.) Калинич Богдани, гурток "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.)
Номінація "паперова пластика, оригамі":
Категорія дітей 11-15 років:
І місця:
"Матусі" виконавець Молнар Христина гурток "Народні умільці" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Золотарівської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Макар О.І.);
ІІ місця:
"Букет для матусі" виконавець Гричка Марія гурток "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.);
А також при підведенні підсумків, журі визначило за активну участь роботу "Подарунок мамі" виконавець Гричка Марія, гурток "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.)
Номінація "виріб з природного матеріалу":
Категорія дітей 6-10 років:
І місця:
"Зайчик" виконавець Макар Софія гурток "Народні умільці" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Золотарівської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Макар О.І.);
"Весняне Love" виконавець Онофрей Наталія гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Кострець Г.В.);
ІІ місця:
"Сувенір для мами" виконавець Пийтер Владислава гурток "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.);
"Сердечко" виконавець Яким Владислава гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст., (кер. Кострець Г.В.);
ІІІ місця:
"Сердечко" виконавець Рущак Софія гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст., (кер. Кострець Г.В.);
"Мішечок" виконавець Пригара Ангеліна гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст., (кер. Кострець Г.В.);
А також при підведенні підсумків, журі визначило за активну участь роботу "Чарівне сердечко" Хмари Наталії гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст., (кер. Кострець Г.В.)
Номінація "виріб з природного матеріалу":
Категорія дітей 11-15 років:
І місця:
"Кавовий бум" виконавець Кострець Олександра гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Кострець Г.В.);
"Морський водопад" виконавець Данча Віталія гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Кострець Г.В.);
ІІ місця:
"Котик" виконавець Покришка Анюта гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст., (кер. Кострець Г.В.);
"Кавова троянда" виконавець Покришка Богдана гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Кострець Г.В.);
"Ранкова кава" виконавець Онофрей Оксана гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Кострець Г.В.);
Номінація "інша техніка виконання":
Категорія дітей 6-10 років:
І місця:
"Букетик для мами" виконавець Поринець Анастасія гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Золотарівської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Макар О.І.);
"Весняний подих" виконавець Попович Ангеліна гурток "Народні умільці" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Л.Полянської ЗЗСО І-ІІІ ст., (кер. Попович Н.С);
"Шафрани" виконавець Вовчок Алла гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст., (кер. Кострець Г.В.);
"Восьминіжка" виконавець Шеверя Юлія гурток "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.)
ІІ місця:
"Серце для мутусі" виконавець Угляй Олександр гурток "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.);
"Сувенірна пляшка" виконавець Драгула Вікторія гурток "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.);
"Нарциси" виконавець Пригара Ангеліна гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст., (кер. Кострець Г.В.);
ІІІ місця:
"Джинсова прикраса" виконавець Василинець Дар’я гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Кострець Г.В.);
"Сувенір" виконавець Вайнагій Анастасія гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Кострець Г.В.);
"Восьминіг" виконавець Мазур Валентина гурток "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.);
А також при підведенні підсумків, журі визначило за активну участь такі роботи: "Пляшка" виконавець Демеш Михайло та "Сувенірна бутилка" виконавець Калинич Богдана гурток "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.);
Номінація "інша техніка виконання":
Категорія дітей 11-15 років:
І місця:
"Асорті" виконавець Малета Аріна гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Л.Полянської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Попович Н.С.);
"Квіточка Джимі" виконавець Попович Каміла гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Л.Полянської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Попович Н.С.);
"Кактус" виконавець Покришка Богдана гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст., (кер. Кострець Г.В.);
"Яринка" виконавець Кузьма Ярина гурток "Рукоділля" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Горінчівської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Бонь О.В.);
"Ниткова феєрія" виконавець Данча Віталія гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Кострець Г.В.);
ІІ місця:
"Грошовий водопад" виконавець Кострець Олександра гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст., (кер. Кострець Г.В.);
"Весняний настрій" виконавець Покришка Анюта гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Кострець Г.В.);
"Для моєї мами" виконавець Петраш Андріана гурток "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.);
"Сувенір-бутилка" виконавець Данча Віталія гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Кострець Г.В.)
"Люба матуся" виконавець Іллик Соломія гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Л.Полянської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Попович Н.С.)
Номінація "кращий твір образотворчого мистецтва":
Категорія дітей 11-14 років (5-7 кл.):
І місця:
"Супер Мама" виконавець Лучка Злата гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Л.Полянської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Попович Н.С.);
"Мама – янгол охоронець мій" виконавець Петраш Андріана "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.);
"Мама" виконавець Ковач Микола гурток "Образотворче мистецтво" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Данилівського НВК, (кер.Дудаш М.І.);
ІІ місця:
"Ніжність" виконавець Павлишинець Даніель гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Л.Полянської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Попович Н.С.);
"Дитина – це твоє серце, яке ходить окремо" виконавець Попович Каміла гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Л.Полянської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Попович Н.С.);
"Все починається з мами" виконавець Кузан Ангеліна гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Л.Полянської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Попович Н.С.);
"Маленькі діти – чекають маму. Великих дітей – мама чекає все життя" виконавець Сенинець Галина гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Л.Полянської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Попович Н.С.);
"Натюрморт" виконавець Турзай Олександра гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Л.Полянської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Попович Н.С.);
"Із святом, моя дорога матусю" виконавець Дудаш Дарья гурток "Образотворче мистецтво" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Данилівського НВК, (кер.Дудаш М.І.);
"Зі святом, моя мамо" виконавець Франер Василь гурток "Образотворче мистецтво" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Данилівського НВК, (кер.Дудаш М.І.);
"Я люблю тебе, мамо!" виконавець Шимон Руслан гурток "Образотворче мистецтво" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Данилівського НВК, (кер.Дудаш М.І.);
ІІ місця:
"Турбота" виконавець Павлишинець Мар’яна гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Л.Полянської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Попович Н.С.);
"Мамина ласка" виконавець Химишинець Ангеліна гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Л.Полянської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Попович Н.С.);
"Мамині обійми" виконавець Гричка Марія гурток "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.);
"Відпочинок із мамою" виконавець Бабурнич Мая гурток "Прикладні мистецтва" на базі Центру позашкільної роботи Хустської міської ради, (кер. Петраш С.М.);
"Покрова"виконавець Покришка Анюта гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Кострець Г.В.)
"Вітаю, матусю!" виконавець Ковач Катерина гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Золотарівської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Макар О.І.);
"Мама. Мама. Все!" Молнар Василь гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Золотарівської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Макар О.І.);
"Мамі !" Молнар Христина гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Золотарівської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Макар О.І.);
"Все починається з мами!" Росоха Анастасія гурток "Народні промисли" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Золотарівської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Макар О.І.);
А також при підведенні підсумків, журі визначило за активну участь роботи, а саме: "Дама з трояндою" Онофрей Наталія та "Дама" Онофрей Оксана гурток "Прикладні мистецтва" Центру позашкільної роботи Хустської міської ради на базі Н.Селищенської ЗЗСО І-ІІІ ст.,(кер. Кострець Г.В.).
Підсумки Всеукраїнського конкурсу
«Український сувенір» 2021р.
Вихованці гуртків Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (раніше Хустського районного Центру позашкільної роботи) приймали участь у Всеукраїнському конкурсі «Український сувенір», який проводився, у березні, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України.
Юні митці закладу представили на конкурс 10 робіт у різних техніках декоративно-прикладного мистецтва. Вони показали високий рівень виконання творчих робіт та творчу самореалізацію. В результаті, вихованці гуртків відзначені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
За І місце:
- Голяк Ванеса, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК (кер. Дудаш М.І.) за роботу «Бабусина хата»;
- Лисиця Дарья, вихованка гуртка «Народні промисли» на баз Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Подушка»;
- Покришка Богдана, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Мати берегиня»;
- Турзай Олександра, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Бутилка+ кружки».
За ІІІ місце:
- Попович Каміла, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Бичок»;
- Кузьма Ярина, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Корзина з квітами».
Також, грамотами у номінації «Подарунок воїну» відзначено:
- Пийтер Владиславу, вихованку гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Українська сім'я»;
- Марканчук Валерію, вихованку гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Оберіг»;
- Пригара Віталію, вихованку гуртка «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.) за роботу «Україночка»;
- Онофрей Оксану, вихованку гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Підкова-оберіг».
Грамотою за активну участь у підготовці переможців нагороджено :
- Олесю Василівну Бонь, керівника гуртка «Народні промисли» Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Також, грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України нагороджений Хустський районний Центр позашкільної роботи (зараз Центр позашкільної роботи Хустської міської ради).
«Знай і люби свій край».
Протягом лютого 2021 року, в Центрі позашкільної роботи Хустської міської ради проводилась виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Метою конкурсу є підтримка й розвиток декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, художньо-естетичного виховання учнівської молоді, формування в неї поваги до національної культурної спадщини та враховуючи карантинні обмеження, спричинені поширенням коронавірусної інфекції.
У конкурсі приймали участь гуртки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Центру позашкільної роботи Хустської міської ради.
На виставку було представлено 37 учнівських робіт. У виставці-конкурсі взяли участь гуртківці за віковими категоріями та номінаціями. Роботи гуртківців, які були представлені на виставці оформлені згідно вимог. Учні показали вміння фантазувати, виконувати різні техніки щодо виготовлення даних робіт.
При підведенні підсумків виставки-конкурсу журі визначили переможців:
І – ша категорія, І місце:
- Номінація: «В'язання гачком», робота «Сердечко», Угляй Олександр, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;
- Номінація: «В'язання гачком», робота «Чарівна панчоха», Петраш Андріана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;
- Номінація: «В'язання гачком», робота «Маки і ромашки», Попович Каміла, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Попович Неля Степанівна;
- Номінація: «Художня вишивка», робота «Біля бабусиної хати» Марканчук Валерія, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;
- Номінація: «Вироби з тіста», робота «Україночка», Макар Софія, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна;
- Номінація: «Паперова пластика», робота «Ягідка - суничка», Пригара Віталія, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна;
- Номінація: «Ізонитка», робота «Олень», Макар Сергій, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна;
- Номінація: «Інша техніка виконання», робота «Соняшники», Іллик Соломія, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Попович Неля Степанівна;
- Номінація: «Графіка», робота «Нова радість стала», Шимон Руслан, гурток «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Дудаш Михайло Іванович.
І – ша категорія, ІІ місце:
- Номінація: «В’язання гачком», робота «Серветка», Мадай Аліна, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;
- Номінація: «В’язання гачком», робота «Мурчик», Угляй Олександр, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;
- Номінація: «В'язання гачком», робота «Черепашка Доллі», Попович Богдана, гурток «Народні умільці», керівник гуртка Попович Неля Степанівна;
- Номінація: «Вироби з тіста», робота «Весела парочка», Петраш Андріана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;
- Номінація: «Виріб з природнього матеріалу», робота «Оберіг», Онофрей Наталія, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Кострець Ганна Василівна;
- Номінація: «Виріб з природнього матеріалу», робота «Кава з лимоном», Попадинець Наталія, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Кострець Ганна Василівна;
- Номінація: «Інша техніка виконання», робота «Корзина з дзвіночками», Петраш Данієл, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;
- Номінація: «Інша техніка виконання», робота «Лялька», Химинець Наталія, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;
- Номінація: «Інша техніка виконання», робота «Весела кульбабка», Угляй Олександр, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;
Номінація: «Інша техніка виконання», робота «Анютки», Макар Софія, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна.
І – ша категорія, ІІІ місце:
- Номінація: «Інша техніка виконання», робота «Берегиня роду», Дрогіна Євгенія, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Попович Неля Степанівна.
ІІ – га категорія, І місце:
- Номінація: «В'язання гачком», робота «Сукня», Холод Ванеса, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Бонь Олеся Василівна;
- Номінація: «Вироби з тіста», робота «Сакура», Іляшкович Тетяна, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Макар Оксана Іванівна;
- Номінація: «Ізонитка», робота «Силует», Покришка Анюта, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Кострець Ганна Василівна;
- Номінація: «Виріб з природнього матеріалу», робота «Рукавички», Данча Віталія, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Кострець Ганна Василівна;
- Номінація: «Виріб з природнього матеріалу», робота «Чапля», Данча Віталія, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Кострець Ганна Василівна;
- Номінація: «Інша техніка виконання (макраме)», робота «Совунія», Даниш Анімаїса, гурток «Рукоділля», керівник гуртка Бонь Олеся Василівна;
- Номінація: «Графіка», робота «Сила Всесвіту», Турзай Олександра, гурток «Народні промисли», керівник гуртка Попович Неля Степанівна.
ІІ – га категорія, ІІ місце:
- Номінація: «Витинання», робота «Берізки», Покришка Богдана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка, Кострець Ганна Василівна;
- Номінація: «Вироби з соломки», робота «Козеня», Данко Владислава, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Петраш Світлана Михайлівна;
- Номінація: «Ізонитка», робота «Фламінго», Кострець Олександра, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Кострець Ганна Василівна;
- Номінація: «Виріб з природнього матеріалу», робота «Сердечко», Кострець Олександра, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Кострець Ганна Василівна;
- Номінація: «Інша техніка виконання», робота «Квітка», Покришка Богдана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Кострець Ганна Василівна;
- Номінація: «Графіка», робота «Коляда в старому селі», Дудаш Дарья, гурток «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Дудаш Михайло Іванович.
- Номінація: «Живопис», робота «Коляда в Данилові», Голяк Ванеса, гурток «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Дудаш Михайло Іванович.
ІІ – га категорія, ІІІ місце:
- Номінація: «Виріб з природнього матеріалу», робота «Мішечок добра», Кострець Олександра, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Кострець Ганна Василівна;
- Номінація: «Виріб з природнього матеріалу», робота «Чашечка кави», Онофрей Оксана, гурток «Прикладні мистецтва», керівник гуртка Кострець Ганна Василівна;
- Номінація: «Графіка», робота «Різдв'яні традиції», Бабич Іванна, гурток «Образотворче мистецтво», керівник гуртка Дудаш Михайло Іванович.
Роботи переможців, які зайняли перші та другі місця на І- му етапі виставки- конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» в 2021 році, з гуртків декоративо-ужиткового та образотворчого мистецтва Центру позашкільної роботи Хустської міської ради представленні на ІІ- ий етап (обласний) виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у формі онлайн в Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».
Підсумок Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» 2020-2021 н.р.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2019 р. № 1498 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів- практикумів для педагогічних працівників позашкільної освіти на 2020 рік», у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведено традиційний щорічний Всеукраїнський новорічно-різдвяний конкурс «Новорічна композиція» (з 20 грудня 2020 року по 20 січня 2021 року).
Участь у виставці брали як окремі учні та вихованці, так і учнівські колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти з усіх областей України. У конкурсі приймали участь і вихованці гуртків Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (раніше Хустського районного Центру позашкільної роботи).
За підсумками та оцінкою журі Всеукраїнського новорічно-різдвяного конкурсу «Новорічна композиція» визначено переможців Всеукраїнського конкурсу. Надзвичайно приємно, що серед 11 робіт вихованців гуртків ЦПР, відправлених на Всеукраїнський конкурс, 8 робіт оримали призові місця і будуть нагороджені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, а три роботи будуть нагороджені подяками за цікаве композиційне рішення представлених робіт, а саме:
У номінації «Стилізована ялинка»:
ІІІ місце: - Кут Василь, вихованець гуртка «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.) за роботу «Ялиночка»
Подяка: - Данча Віталія, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Зелена красуня».
У номінації «Новорічна композиція»
ІІІ місце: - Пийтер Владислава, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Різдвяне диво»;
- Кострець Олександра вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Різдвяна ніч».
Подяка: - Попович Андріяна, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Дзвіночки»;
У номінації «Сюжетна композиція»
ІІІ місце: - Петраш Данієл, вихованець гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Різдвяний янгол»;
- Покришка Богдана, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Янгол – символ Різдва».
У номінації «Флористична новорічна картина»
ІІІ місце: - Юрчик Микола, вихованець гуртка «Рукоділля» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Різдвяна ніч».
У номінації «Новорічний вінок»
ІІІ місце: - Тегза Антоніна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Різдвяна композиція»;
Подяка: - Павлишинець Анастасія, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Вінок».
У номінації «Новорічний подарунок»
ІІІ місце: - Дудаш Дарья, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК (кер. Дудаш М.І.) за роботу «Зима срібної землі».
Атестація педагогічних працівників в Центрі позашкільної роботи
- Творчість народжується там, де створюється сплав
- глибоких знань з досвідом практичної діяльності,
- який склався у процесі самостійної роботи,
- самовиховання і запозичений у майстрів
- педагогічної справи. Якою талановитою не була б людина,
- але якщо вона не вчиться на досвіді інших,
- то ніколи не буде хорошим педагогом.
- В. Сухомлинський
Атестація - це система заходів, спрямованих на всебічне комплексне оцінювання професійної діяльності педагогічних працівників. Отже, відповідно плану атестації педагогічних працівників Центру позашкільної роботи Хустської міської ради 22 березня 2021 року в установі відбулась атестація педагогічних працівників. На атестацію була представлена керівник танцювального гуртка Центру позашкільної роботи Червеняк Віталія Йосипівна.
Червеняк Віталія Йосипівна працює керівником танцювального гуртка Центру позашкільної роботи з1990 року. Стаж педагогічної діяльності–30 років.
За час своєї роботи показала себе як фахівець, що досконало знає мистецтво хореографії, має творчий підхід до праці, а відданість справі і відповідальність дають можливість їй працювати на високому професійному рівні.Віталія Йосипівна володіє сучасними методами і прийомами проведення занять, раціонально поєднуючи індивідуальні та колективні форми роботи. Вдало використовує ігрові прийоми, створюючи умови для творчої самореалізації гуртківців, успішного функціонування навчальної програми з хореографії. Враховує вікові та психологічні особливості дітей. Вона у постійному творчому пошуку репертуару, змістовно організовує художньо-творчу діяльність та відпочинок дітей.
Своїми педагогічними знахідками ділиться з колегами по роботі, проводить майстер-класи, виступає на засіданнях педрад, семінарах, опрацьовує новинки педагогіки і психології та у галузі хореографічного мистецтва.
Під час атестації керівник танцювального гуртка представила свої матеріали,а саме презентацію, відеоматеріал та методичний посібник «Виховання молоді мистецтво хореографії» (на прикладі роботи Центру позашкільної роботи),який погоджений Радою методичного кабінету відділу освіти Хустської РДА (протокол № 4 від 26.10.2015 року) та методичний збірник схвалено науково – методичною радою Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (протокол №1 від 15 лютого 2016 року).
В кінці атестації були прийняті рішення,а саме: керівник танцювального гуртка відповідає займаній посаді та підтверджено раніше присвоєного педагогічного звання «Керівник гуртка –методист».
Безпека та захист дітей в Інтернеті
У зв’язку з даною ситуацією, яка зараз діє по всім країнам світу - ізоляція та карантин, щоб стримати поширення «COVID-19» діти стали проводити більше часу в Інтернеті. З цих самих причин підвищились звернення щодо випадків булінгу з використання інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в Інтернеті збільшилась вдвічі.
З метою підтримки інформаційно-освітньої кампанії щодо захисту дітей від сексуального насильства в Інтернеті протягом лютого 2021р. Центрі позашкільної роботи Хустської міської ради оформлено тематичну інформаційну продукцію щодо безпеки в Інтернеті.
Конкурс дитячого малюнка
«Охорона праці очима дітей».
З нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році, до 09 лютого 2021 року в Центрі позашкільної роботи Хустської міської радипроводився районний конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Підсумок конкурсу підбито 12 лютого.
У конкурсі приймали участь вихованці гуртків з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Центру позашкільної роботи Хустської міської ради та учні загально-освітніх навчальних закладів Хустського району.
На виставку було представлено 43 учнівські роботи. У конкурсі взяли участь гуртківці та учні у трьох вікових групах. Роботи гуртківців, які були представлені на конкурсі оформлені згідно вимог. Учні показали вміння фантазувати, виконувати різні техніки щодо виготовлення даних робіт.
При підведенні підсумків конкурсу журі визначили переможців у трьох вікових групах:
І – ша група (віком від 6 до 10 років)
І місце розділили між собою:
- Горват Ганна Ігорівна, учениця Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (кер. Продан Ганна Юріївна) за роботу «Охорона праці – наш захист»;
- Шимон Руслан Віталійович, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (кер. Дудаш Михайло Іванович) за роботу «Обережно – струм!»;
- Кудрявцева Оксана Володимирівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (кер. Дудаш Михайло Іванович) за роботу «Обережно, холодна вода!»;
- Угляй Олександр Іванович, учень Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Лемко Оксана Юріївна) за роботу «Охорона праці очима дітей».
ІІ місце:
- Міклош Олександр Валерійович, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (кер. Дудаш Михайло Іванович) за роботу «Небезпечно їсти немиті фрукти і овочі»;
- Попович Ангеліна Іванівна, вихованка гуртка «Народні умільці» Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (кер. Попович Неля Степанівна) за роботу «Безпека в твоїх руках»;
- Сухоняк Тарас Вікторович, учень Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (кер. Продан Ганна Юріївна) за роботу «Дотримання правил під час праці – запорука здоров’я та життя»;
- Бенедик Дарина Валеріївна, вихованка гуртка «Народні умільці» Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (кер. Макар Оксана Іванівна) за роботу «Безпека праці - запорука успіху!».
ІІІ місце отримали:
- Попович Дарина Іванівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (кер. Дудаш Михайло Іванович) за роботу «Купайся тільки в спеціально облаштованих місцях»;
- Стець Рената Віталіївна, вихованка гуртка «Народні промисли» Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (кер. Макар Оксана Іванівна) за роботу «Одягай маску!»;
- Васько Олександра Олександрівна, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (кер.Петраш Світлана Михайлівна) за роботу «Небезпека на дорозі – поліція на допомозі!».
ІІ – га група (віком від 11 до 14 років)
І місце мають :
- Дудаш Дарья Михайлівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (кер. Дудаш Михайло Іванович) за роботу «Небезпечна праця учнів»;
- Болош Валерія Володимирівна, учениця Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Галас Маріонела Андронівна) за роботу «Тату! Збережи життя для мене!»;
- Стасинець Аліна Василівна, вихованка гуртка «Народні промисли» Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (кер. Попович Неля Степанівна) за роботу «Будівництво»;
- Павлишинець Доменіка Дмитрівна, вихованка гуртка «Народні промисли» Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (кер. Попович Неля Степанівна) за роботу «Тато мій герой».
ІІ місце:
- Сухоняк Софія Вікторівна, учениця Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (кер. Продан Ганна Юріївна) за роботу «Щоб безпечно працювати – довідник спеціаліста з охорони праці слід прочитати»;
- Драгушинець Кристіна Іванівна, учениця Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (кер. Продан Ганна Юріївна) за роботу «Йдеш на працю? Пам’ятай! Вдома на тебе чекають!».
ІІІ місце отримали:
- Староста Іванна Іванівна, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (кер.Петраш Світлана Михайлівна) за роботу «Бережіть себе !!!»;
- Покришка Богдана Володимирівна, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» Центру позашкільної роботи Хустської міської ради (кер. Кострець Ганна Василівна) за роботу «Пожежна безпека».
ІІІ – тя група (віком від 15 до 17 років)
І місце:
- Калин Ксенія Василівна, учениця Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (кер. Продан Ганна Юріївна) за роботу «Безпека під час праці – майбутнє твоїх».
ІІ місце:
Деяк Анастасія Едуардівна, учениця Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (кер. Продан Ганна Юріївна) за роботу «Охорона праці – наш ангел охоронець».
концепція естетичного виховання школярів. роль педагога-організатора в її реалізації
9 лютого в Центрі позашкільної роботи Хустської міської ради проведений семінар педагогів-організаторів на тему: "Концепція естетичного виховання школярів. Роль педагога-організатора в її реалізації". На семінарі писутні 23 педагоги-організатори із шкіл Хустського ОТГ. Відрадно, що на семінарі були присутні педагоги-організатори з інших округів, а саме: Горінчівського ОТГ, Вишківського ОТГ та Драгівського ОТГ.
На семінарі висвітлені такі питання:
- Форми та види естетичного виховання, засоби формування у школярів естетичної культури, смаків і почуттів.
- Місце і роль та принципи естетичного виховання в системі національного виховання.
- Розуміння ролі мистецтва як основи морально-духовного розвитку особистості.
- Виховання творчих здібностей, підтримка ініціативних, організаторських здібностей та естетичних нахилів у дітей.
Виступили на семінарі: Керестей Т.В., заступник директора Центру позашкільної роботи, методисти установи - Кострець Г.В., Угляй Н.І., Петраш С.М..
«Український сувенір» 2021 н.р.
На передодні та під час новорічних свят у Хустському районному Центрі позашкільної роботи проводилась виставка-конкурс «Український сувенір». Метою конкурсу є виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва та залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва.
Участь у конкурсі взяли вихованці гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Хустського районного Центру позашкільної роботи, які представили на розгляд журі 34 роботи.
15 січня підбито підсумки І етапу конкурсу та визначено переможців, а саме:
І місце:- Голяк Ванеса, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК (кер. Дудаш М.І.) за роботу «Бабусина хата»;
Пригара Віталія, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.) за роботу «Україночка»;
- Пийтер Владислава, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Українська сім’я»;
- Марканчук Валерія, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Оберіг»;
Лисиця Дарья, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Подушка»;
- Кузьма Ярина, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Корзина з квітами»;
- Покришка Богдана, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Мати берегиня»;
Онофрей Оксана, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Підкова-оберіг»;
- Турзай Олександра, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Бутилка+ кружки»;
- Попович Каміла, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Бичок».
ІІ місце: - Молнар Христина, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.) за роботу «Українська родина»
- Химинець Наталія , вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Берегиня роду;
- Петраш Андріана , вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Домоткана серветка»;
Петраш Данієл, вихованець гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Україночка»;
- Юрчик Микола, вихованець гуртка «Рукоділля» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Друге життя»;
- Онофрей Наталія, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Картина-оберіг»;
Покришка Анюта, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Маки»;
- Хвуст Марина, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Сувенірна підкова»;
- Малета Аріна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Закарпатський господар»;
- Ілик Соломія, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Салфетка».
ІІІ місце: - Петечел Меланія, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.) за роботу «Різьблена ваза»;
- Макар Сергій, вихованець гуртка «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.) за роботу «Мальована тарілка»;
- Попович Ангеліна, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Сумочка».
Роботи, які посіли перші місця, а саме 10 робіт, відправлені в Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді для участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Український сувенір».
"Новорічні листівки та буклети"-2021
У Хустському районному Центрі позашкільної роботи з 23 грудня 2020 року по 14 січня 2021 року пройшов конкурс - виставка "Новорічних листівок та буклетів" виготовлених вихованцями гуртків Центру позашкільної роботи, які працюють на базах 8- ми загальноосвітніх шкіл району та на базі Хустського районного Центру позашкільної роботи гурток школа "Лідер", керівник Угляй Н.І. Загалом на конкурс – виставку до Центру позашкільної роботи представлено 36 учнівських робіт.
Метою конкурсу ознайомити вихованців з технікою виготовлення листівок та розгорток, розвивати художню уяву, естетичний смак, виховувати охайність і звичайно формувати шанобливе ставлення до традицій Новорічних та Різдвяних свят.
При підбитті підсумків конкурсу - виставки журі визначило переможців, а саме:
І місця
І категорія (1-4 класи)
"Різдвяна зірка" Попович Ангеліни, 4 кл., гуртка "Народні умільці»на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер.Попович Н.С.)
"Феєрія" Бонь Емілії, 2 кл., гуртка "Рукоділля" на базі Горінчівської ЗОШ
І-ІІІ ст.,(кер. Бонь О.В.)
ІІ місця
"Новорічні прикраси" Глеби Галини, 3 кл., гуртка "Народні промисли»на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст.,(кер.Попович Н.С.)
"Новорічна ніч" Макар Сергія, 4 кл. гурток "Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер.Макар О.І.)
"Лісова галявина" Ковача Максима, 3 кл., "Фольклорний" гурток на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер.Ковач К.В
ІІІ місця
"Засніжене дерево" Рущак Софії, 3 кл. гурток "Прикладні мистецтва" на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.,(кер. Кострець Г.В.)
"Зелена красуня" Мигалко Ангеліни, 3 кл. гуртока "Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер.Попович Н.С.)
"Сніговик - весельчак" Бенедик Дарини, 2 кл. гурток "Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер.Макар О.І.)
І місця
ІІ категорія (5-9 класи)
"Новорічна ніч" Юрчика Миколи, 5 кл. гурток "Рукоділля" на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер. Бонь О.В.)
ІІ місця
"З Новим Роком!!!" Холод Ванеси, 8 кл. Гурток "Народні промисли"на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер. Бонь О.В.)
"Чобіток-листівка" Петраш Андріани, 6 кл. Гурток "Прикладні мистецтва" на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер.Петраш С.М.)
ІІІ місця
"Подаруночки" Бутляр Ангеліни,8 кл., гурток Хустського районного Центру позашкільної роботи школи "Лідер", (кер.Угляй Н.І.)
"Зіронька" Тегзи Антоніни,7 кл. Гурток "Народні промисли" на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер. Бонь О.В.)
Також на конкурс представлено колективні Новорічні розгортки, листівки та картини які також отримали наступні призові місця:
І місця
"З Новим – 2021 роком!" вокальний гурток на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.,(кер. Тегза О.І.)
"Новорічна розгортка" гурток "Прикладні мистецтва" на базі
Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер. Кострець Г.В.)
ІІ місця
"Солодкий бум" гурток "Образотворче мистецтво" на базі Данилівського НВК, (кер. Дудаш М.І.)
"З Новим Роком та Різдвом!" гурток на базі Хустського районного Центру позашкільної роботи школи "Лідер", (кер.Угляй Н.І.)
ІІІ місця
"З Новим Роком!!!" Танцювальний гурток на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.,(кер. Червеняк В.Й.)
«Новорічна композиція» 2020-2021 н.р.
На передодні новорічних свят у Хустському районному Центрі порзашкільної роботи проводився І етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».
Метою такого конкурсу є розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику.
Участь у конкурсі взяли вихованці гуртків декоративно-прикладного та образртворчого мистецтва Хустського районного Центру позашкільної роботи,
які представили 29 робіт.
Конкурс проводився у таких номінаціях: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, флористична новорічна картина чи колаж та новорічний подарунок.
Хочеться відзначити, високий рівень підготовки майстерності та естетичної досконалості робіт наших дітей, які були надзвичайно красиві та якісно оформлені.
Після підведення підсумків І етапу конкурсу, визначено переможців, а саме:
У номінації «Стилізована ялинка»:
І місце: - Кут Василь, вихованець гуртка «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.) за роботу «Ялиночка»;
- Данча Віталія, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Зелена красуня».
ІІ місце: - Попадинець Наталія, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Ялиночка»;
- Попович Ангеліна, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Ялинка».
ІІІ місце: - Вовчок Алла, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Засніжена ялинка».
У номінації «Новорічний букет»:
ІІІ місце: - Моньош Анастасія, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Новорічний букет».
У номінації «Новорічна композиція»
І місце: - Пийтер Владислава, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Різдвяне диво»;

Попович Андріяна, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Дзвіночки»;
- Кострець Олександра вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Різдвяна ніч».
ІІ місце: - Данко Владислава, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Дід мороз та снігурка»;
- Даниш Анімаїса, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Новорічна кружечка»;
- Глеба Галина, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Місяць»;
- Малета Аріна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Зима у лісі».
ІІІ місце: - Дрогіна Євгенія, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Новорічні прикраси».
У номінації «Новорічний вінок»
І місце: - Тегза Антоніна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Різдвяна композиція»;
- Павлишинець Анастасія, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Вінок».
ІІ місце: - Кузьма Ярина, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Новорічний вінок»;
- Покришка Анюта, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Віночок».
У номінації «Сюжетна композиція»
І місце: - Петраш Данієл, вихованець гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Різдвяний янгол»;
- Покришка Богдана, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Янгол – символ Різдва».
У номінації «Флористична новорічна картина»
І місце: - Юрчик Микола, вихованець гуртка «Рукоділля» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Різдвяна ніч».
У номінації «Новорічний подарунок»
І місце: - Дудаш Дарья, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК (кер. Дудаш М.І.) за роботу «Зима срібної землі».
ІІ місце: - Гивстиш Олександра, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.) за роботу «Сніговик»;
-Мадай Ярослава, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Новорічна куля»;
- Петраш Андріана, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Корзина з прикрасами».
ІІІ місце: - Макар Софія, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.) за роботу «Чобіток»;
- Турзай Олександра, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Помічник Діда Мороза»;
Гобан Вероніка, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Подих зими»;
- Ілик Тарас, вихованець гуртка «Народні умільці» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Гномик».
Роботи, які посіли перші місця, а саме 11 робіт, відправлені в Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді для участі у Всеукраїнському конкурсі.
Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти
23 грудня Хустський районний Центр позашкільної роботи прийняв участь у роботі «круглого столу» на тему: «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти». Нарада проходила у вигляді онлайн-режимі. У роботі «круглого столу» прийняли участь: директор Хустського районного Центру позашкільної роботи - Антонюк Г.І.,заступник директора Центру позашкільної роботи – Керестей Т.В., методисти – Петраш С.М. та Кострець Г.В.
Юрій Вергун представник Державної служби якості освіти України надав цінну інформацію щодо основних відмінностей інституційного аудиту від Державної служби якості освіти України та багато іншої інформації у вигляді презентації.
«Організація спільної діяльності сім'ї,школи та позашкільного
навчального закладу, щодо формування в учнів
здорового способу життя»
8.12.2020 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи в онлайн – режимі проведений районний семінар педагогів – організаторів Хустського району на тему: «Організація спільної діяльності сім'ї,школи та позашкільного навчального закладу, щодо формування в учнів здорового способу життя».
На семінарі було присутньо 23 педагоги – організатори із шкіл Хустського району.
Були висвітлені такі питання,а саме:
1. Виховання свідомого ставлення до свого здоров'я,як найвищої соціальної цінності.
2. Профілактика боулінгу. Запобігання травматизму в школі та в позаурочний час. Безпека дорожнього руху.
3. Проведення інформаційно- просвітницьких заходів присвячених заходів присвячених темі ВІЛ/СНІД.
4. Спільна робота педагога-організатора із заступником директора з виховної роботи, психологом,соціальним педагогом, учителями щодо активізації процесу взаєморозуміння між учнями та педагогами .
На семінарі виступила: заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи – Керестей Т.В., методист роботи з молодшими школярами- Петраш С.М., методист роботи з національно-патріотичного виховання - Кострець Г.В. та методист з напрямку роботи з превентивно-правового виховання, здорового способу життя - Угляй Н.І.
«Культура здорового способу життя у нових обставинах під час гурткових занять та культурно – мистецьких заходів».
15.12.2020 проведена педагогічна рада працівників Хустського районного Центру позашкільної роботи на тему: «Культура здорового способу життя у нових обставинах під час гурткових занять та культурно – мистецьких заходів».
На нараді були розглянуті такі питання:
1. Аналіз роботи педагогічного колективу Хустського районного Центру позашкільної роботи за І – ше півріччя 2020-2021 н.р.
2. Участь у районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах.
3. Затвердження плану роботи на зимові канікули .
4. Різне.
5. Про виконання рішення попередньої педагогічної ради.
На педраді виступили Антонюк Г.І.,директор Хустського районного Центру позашкільної роботи, Керестей Т.В.,заступник директора Центру позашкільної роботи,методисти – Петраш С.М.,Угляй Н.І. та Кострець Г.В.
Під кінець педагогічної ради працівників Хустського районного Центр позашкільної роботи було прийнято рішення педагогічної ради.
Конкурс малюнків «Діти проти СНІДу» 2020
З нагоди відзначення Всесвітнього Дня боротьби проти СНІДу та толерантного ставлення до людей, які ВІЛ-інфіковані, в Хустському районному Центру позашкільної роботи з 18 листопада по 7 грудня 2020 року пройшов районний конкурс малюнків «Діти проти СНІДу». У конкурсі прийняли участь учні шкіл Хустського району в двох вікових категоріях (І-ша учні 10-12 років, ІІ-га – учні 13-16 років). На конкурс представлено 44 роботи (малюнки), які оформлені згідно вимог положення конкурсу. Відповідно до умов проведення та на підставі рішення журі перемогу отримали:
І-ій віковій категорії (учні 10-12років):
І місце – Сарай Ярослава, учениця Заломської ЗОШ І-ІІ ст. (кер. Борщик Л.Ю.)
І місце – Гернешій Ангеліна, учениця Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Горват О.В.)
І місце – Баняс Даніела, учениця Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Рознай М.Ю.)
ІІ місце – Довганич Лілія, учениця Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Селемонка А.Д.)
ІІ місце – Косюк Надія, учениця Ракошської ЗОШ І-ІІ ст. (кер. Олейник Р.М. )
ІІ місце – Довбака Ангеліна, учениця Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Довбака О.Ю.)
ІІІ місце – Плешинець Ангеліна, учениця Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Баранець В.Ю.)
ІІІ місце – Шафар Аліна, учениця Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Шафар М.П.)
ІІІ місце – Довгій Андрій, учень Н.Бистрівської гімназії, (кер. Шимон О.І.)
ІІІ місце – Тегза Богдана, учениця Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер. Сиротяк О.М. )
ІІ-ій віковій категорії (учні 13-16 років):
І місце – Баланда Євгенія,учениця Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Драгуська О.В.)
І місце – Калин Дарина, учениця Монастирецького НВК (кер. Калин М.В.)
І місце – Губаль Ельвіра, учениця Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Гернешій О.В.)
І місце – Моргун Софія, учениця Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Баранець В.В. )
ІІ місце – Сливка Яна, учениця Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Гушовська Н.І.)
ІІ місце – Пацкан Яна, учениця Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Довбака О.Ю.)
ІІ місце – Сова Олександра, учениця Н.Бистрівської гімназії, (кер. Шимон О.І.)
ІІІ місце – Мацканюк Мирослава, учениця Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Якоб Л.М.)
ІІІ місце – Болош Валерія, учениця Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Галас М.А.)
ІІІ місце – Гомечко Анатолій, учень Заломської ЗОШ І-ІІ ст. (кер. Борщик Л.Ю.)
За кращу пропаганду здорового способу життя у дитячому середовищі, розкриття проблеми поширення та профілактики ВІЛ/СНІДу подяками нагороджені:
Липчей Анна, учениця Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Баранець В.В. );
· Дідич Аліса, учениця Монастирецького НВК (кер. Калин М.В.);
· Угляй Ірина та Щербан Тетяна, учениці Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Щербан Л.В.);
· Назарук Анастасія, учениця Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Рознай М.Ю.);
Каратнік Евеліна, учениця Н.Бистрівської гімназії, (кер. Шимон О.І. );
·Сова Віктор, учень Н.Бистрівської гімназії, (кер. Шимон О.І. );
Підсумки районного етапу конкурсу «Захисники України: історія та сьогодення”.
У листопаді 2020 року в районному методичному кабінеті відділу освіти проведено ІІ (районний) етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.
Конкурс проводився у номінаціях: «Лист»(для учнів 7 – 9 класів); «Вірш» (для учнів 9 – 10 класів); «Малюнок» (для учнів 5 – 7 класів); «Фоторобота» (для учнів 8 – 10 класів).
За підсумками проведеного ІІ (районного) етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення” визначено переможців даного етапу. Одними з кращих, у номінації «Малюнок» є роботи вихованців гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи, які отримали 4 призові місця, а саме:
ІІ місце – «З вірою в майбутнє», робота Даніели Шимон, вихованки гуртка
«Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК (кер. М.І.Дудаш).
ІІІ місце - «Погляд скрізь війну», робота Анімаїси Даниш, вихованки гуртка «Народні промисли» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. О.В.Бонь);
- «Час невпинний…», робота Андріани Петраш, вихованки гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. С.М.Петраш);
- «Хай кулі тебе оминають», Даніеля Павлишинця, вихованця гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Н.С.Попович).
Застосування інноваційних форм та методів роботи у діяльності педагога-організатора
17 листопада проведений районний семінар педагогів-організаторів Хустського району на тему: «Застосування інноваційних форм та методів роботи у діяльності педагога-організатора» в онлайн – форматі. На семінарі було присутньо 28 учасників,а саме: 23 педагоги-організатори Хустського району, Керестей Т.В.,заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи , Петраш С.М., методист ЦПР, Угляй Н.І.,методист ЦПР, Кострець Г.В. методист ЦПР та Бонь О.В., культорганізатор.
На семінарі висвітлені такі питання:
1. Впровадження нових виховних технологій ,інноваційних підходів до виховної роботи.
2. Засади,принципи та підходи до співпраці педагога-організатора з батьківською громадськістю в системі національного виховання учнівської молоді.
3. Впровадження нових педагогічних комунікацій між усіма учасниками навчально-виховного процесу.
4. Шляхи та засоби відродження народних традицій, звичаїв,обрядів.
«Захисники України: історія та сьогодення”.
З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, захисників незалежності і територіальної цілісності України, збереження та розвитку національних військових традицій, а також для виховання української молоді в дусі військових традицій, формування національно свідомої, патріотично зрілої особистості у Хустському районному Центрі позашкільної роботи 30 жовтня 2020 року проведено І етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.
У І етапі конкурсу взяли участь вихованці гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи. На конкурс було представлено 15 робіт у номінації „Малюнок”
За підсумками проведення І етапу, обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення” визначено переможців конкурсу:
у номінації «Малюнок»:
І місце розділилиміж собою:
– «З вірою в майбутнє», робота Даніели Шимон, вихованки гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК (кер. М.І.Дудаш);
«Погляд скрізь війну», Анімаїси Даниш, вихованки гуртка «Народні промисли» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. О.В.Бонь);
- «Надія», Іннеси Мигович, вихованки гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Н.С.Попович).
ІІ місце :
- «Час невпинний…», робота Андріани Петраш, вихованки гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. С.М.Петраш);
- «Пишемо майбутнє разом», Анюти Покришки, вихованки гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Г.В.Кострець);
- «Хай кулі тебе оминають», Даніеля Павлишинця, вихованця гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Н.С.Попович).
ІІІ місце отримали:
- «Повертайся живим!», робота Олександри Мадай, вихованки гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. С.М.Петраш);
- «Мамо, я повернусь», Миколи Юрчика, вихованця гуртка «Рукоділля» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. О.В.Бонь);
- «Чекаємо! Повертайтесь живими», Молнар Христини, вихованки гуртка «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. О.І.Макар).
Роботи переможців І етапу із дотриманням відповідних вимог, прописаних у Положенні, відправлені для участі у ІІ (районному) етапі Конкурсу в РМК.
До Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана
.До Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана, а також до Дня працівника освіти, вихованці гуртка "Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. разом із керівником, Світланою Михайлівною Петраш, не забули і про наших вчителів-пенсіонерів. І з нагоди свята, привітали громадянок з їх святом, і подарували їм на згадку вироби виготовлені власними руками, а саме:
Надію Порфиріївну Симйон, вчителя географії;
· Ганну Іванівну Цифру, вчителя початкових класів;
· Ірину Василівну Баланду, вчителя ГПД.
Учні з цікавістю слухали розповіді жінок про роки пропрацьовані на педагогічній ниві. Вихованці гуртка отримали багато задоволення не тільки від почутого, але і побаченого. Вчителі-пенсіонери пригостили учнів смаколиками. Також, вони мали змогу побачити коней та назбирати по дорозі грибів.
"Демократизація та гуманізація шкільного життя. Діяльність педагога-організатора у залученні школярів до активного організаторського шкільного життя"
Для запобігання та поширення коронавірусу семінар педагогів-організаторів Хустського району проведено у два етапи, а саме: 6 та 8 жовтня. Тема семінару: " Демократизація та гуманізація шкільного життя. Діяльніст педагога-організатора у залученні школярів до активного організаторського шкільного життя.
Висвітлені питання:
1. Теоретичні і педагогічно-психологічні чинники формування національної свідомості школярів як основа становлення їх громадянської зрілості.
2. Самосвідомість у структурі особистості школяра. Сутність, структура та функції самосвідомості.
3. Вплив процесу національного державотворення та виховання у школярів патріотичних почуттів до рідної Вітчизни, народу. Підвищення мовної культури школярів, оволодіння українською мовою, яка є державною.
4. Пріоритетні напрями формування громадянської зрілості учнівської молоді. Місце і роль в їх реалізації педагога-організатора.
На семінарі виступили: Керестей Т.В., заступник директора Центру позашкільної роботи та методисти Петраш С.М., Угляй Н.І. та Кострець Г.А.
Міжнародний день Миру у ХРЦПР
Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня керівники гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи з вихованцями також відзначають Міжнародний день миру, а також долучаються до Всеукраїнськї освітньої кампанії «Голуб миру», метою якої є пропаганда миру й толерантності, дотримання принципів гуманності, свободи, добра та поваги.Це свято покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. В останні роки це свято набуло особливого значення.
У гурткові "Народні умільці" на базі Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Попович Неля Степанівна, провела з вихованцями бесіду до Дня Миру на тему: "Ми за Мир у всьому світі", а також вихованці долучилися до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру»
Активну участь у Всеукраїнській освітній кампанії «Голуб Миру» взяли участь підлітки-інструктори «Школи Лідер» Хустського районного Центру позашкільної роботи. В цей день підлітки та керівник Наталія Іванівна Угляй оформили «шар Землі» та провели флешмоб «Ми за мир!»

Фольклорний гурток на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Ковач Катерина Василівна з вихованцями провела бесіду до Дня Миру на тему:
"Ми за Мир!", а також виготовили голуби Миру .
Гурток "Народні промисли" та "Народні умільці" на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Макар Оксана Іванівна, відзначили Міжнародний День Миру малюнками на асфальті.
Яскравим дійством став флешмоб "Голуб миру" від вихованців гуртків "Народні промисли" та "Рукоділля" на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Бонь Олеся Василівна і звичайно доєднались до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру»
Гурток "Прикладні мистецтва" на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Петраш Світлана Михайлівна з вихованцями провела конкурс на кращий малюнок на тему: "Ми за Мир у всьому світі"
Гурток "Прикладні мистецтва" на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Федорюк Ганна Василівна з вихованцями долучилися до Всеукраїнськї освітньої кампанії «Голуб миру», а також виготовили голуби-витинанки.
Бажаємо творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!
Підсумки діяльності закладу в 2020 - 2021 н.р. та завдання педколективу щодо підвищення якості навчально-виховного процесу в 2020 - 2021н.р.
4 вересня проведено педагогічна рада працівників Хустського районного Центру позашкільної роботи на тему: "Підсумки діяльності закладу в 2019 - 2020 н.р. та завдання педколективу щодо пітвищення якості навчально-виховного процесу в 2020- 2021 н.р." . Відповідно теми висвітлені питання:
- Педагочіний аналіз роботи ЦПР за 2019 - 2020 н.р. .
- Комплектація гуртків. Особливості оформлення гурткової документації.
- Залучення дітей у гуртки Центру позашкільної роботи з малозабезпечених, сиріт, напівсиріт, неповних сімей, дітей схильних до правопорушень та дітей, які стоять на внутрішньому обліку.
- Затвердження плану роботи на 2020 - 2021 н.р. .
На нараді виступили Антонюк Ганна Іванівна директор Хустського районного Центру позашкільної роботи, Керестей Тетяна Вікторівна заступник директора ЦПР, методисти: Петраш Світлана Михайлівна, Фадорюк Ганна Василівна, Угляй Наталія Іванівна та культорганізатор Бонь Олеся Василівна.
Під кінець педагогічної ради були прийняті рішення там затверджено план роботи установи на 2020 - 2021 навчального року.
Семінар педагогів-організарорів хустського району
Коментарi