«Новорічна композиція» 2020-2021 н.р.

/Files/images/Н Комп.jpg

На передодні новорічних свят у Хустському районному Центрі порзашкільної роботи проводився І етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».
Метою такого конкурсу є розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику.
Участь у конкурсі взяли вихованці гуртків декоративно-прикладного та образртворчого мистецтва Хустського районного Центру позашкільної роботи,
які представили 29 робіт.
Конкурс проводився у таких номінаціях: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, флористична новорічна картина чи колаж та новорічний подарунок.
Хочеться відзначити, високий рівень підготовки майстерності та естетичної досконалості робіт наших дітей, які були надзвичайно красиві та якісно оформлені.
Після підведення підсумків І етапу конкурсу, визначено переможців, а саме:
У номінації «Стилізована ялинка»:
І місце: - Кут Василь, вихованець гуртка «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макар О.І.) за роботу «Ялиночка»;

/Files/images/Н Комп1.jpg

- Данча Віталія, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Зелена красуня».


/Files/images/Н Комп2.jpg

ІІ місце: - Попадинець Наталія, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Ялиночка»;

/Files/images/Н Комп3.jpg

- Попович Ангеліна, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Ялинка».

/Files/images/Н Комп4.jpg

ІІІ місце: - Вовчок Алла, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Засніжена ялинка».

/Files/images/Н Комп5.jpg

У номінації «Новорічний букет»:

ІІІ місце: - Моньош Анастасія, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Новорічний букет».

/Files/images/Н Комп6.jpg

У номінації «Новорічна композиція»

І місце: - Пийтер Владислава, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Різдвяне диво»;
/Files/images/Н Комп7.jpg

Попович Андріяна, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Дзвіночки»;

/Files/images/Н Комп8.jpg

- Кострець Олександра вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Різдвяна ніч».

/Files/images/Н Комп9.jpg

ІІ місце: - Данко Владислава, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Дід мороз та снігурка»;

/Files/images/Н Комп10.jpg

- Даниш Анімаїса, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Новорічна кружечка»;

/Files/images/Н Комп11.jpg

- Глеба Галина, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Місяць»;

/Files/images/Н Комп12.jpg

- Малета Аріна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Зима у лісі».

/Files/images/Н Комп13.jpg

ІІІ місце: - Дрогіна Євгенія, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Новорічні прикраси».

/Files/images/Н Комп14.jpg

У номінації «Новорічний вінок»

І місце: - Тегза Антоніна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Різдвяна композиція»;

/Files/images/Н Комп15.jpg

- Павлишинець Анастасія, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.) за роботу «Вінок».

/Files/images/Н Комп16.jpg

ІІ місце: - Кузьма Ярина, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Новорічний вінок»;

/Files/images/Н Комп17.jpg

- Покришка Анюта, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Віночок».

/Files/images/Н Комп18.jpg

У номінації «Сюжетна композиція»

І місце: - Петраш Данієл, вихованець гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.) за роботу «Різдвяний янгол»;

/Files/images/Н Комп19.jpg

- Покришка Богдана, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кострець Г.В.) за роботу «Янгол – символ Різдва».

/Files/images/Н Комп20.jpg

У номінації «Флористична новорічна картина»

І місце: - Юрчик Микола, вихованець гуртка «Рукоділля» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Бонь О.В.) за роботу «Різдвяна ніч».

/Files/images/Н Комп21.jpg

У номінації «Новорічний подарунок»

І місце: - Дудаш Дарья, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК (кер. Дудаш М.І.) за роботу «Зима срібної землі».

Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти

23 грудня Хустський районний Центр позашкільної роботи прийняв участь у роботі «круглого столу» на тему: «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти». Нарада проходила у вигляді онлайн-режимі. У роботі «круглого столу» прийняли участь: директор Хустського районного Центру позашкільної роботи - Антонюк Г.І.,заступник директора Центру позашкільної роботи – Керестей Т.В., методисти – Петраш С.М. та Кострець Г.В.

/Files/images/Ю. Вергун.jpg

Юрій Вергун представник Державної служби якості освіти України надав цінну інформацію щодо основних відмінностей інституційного аудиту від Державної служби якості освіти України та багато іншої інформації у вигляді презентації.

/Files/images/Ю. Вергун1.jpg

/Files/images/Ю. Вергун2.jpg

/Files/images/Ю. Вергун3.jpg

/Files/images/Ю. Вергун2.jpg

«Організація спільної діяльності сім'ї,школи та позашкільного

навчального закладу, щодо формування в учнів
здорового способу життя»
8.12.2020 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи в онлайн – режимі проведений районний семінар педагогів – організаторів Хустського району на тему: «Організація спільної діяльності сім'ї,школи та позашкільного навчального закладу, щодо формування в учнів здорового способу життя».
На семінарі було присутньо 23 педагоги – організатори із шкіл Хустського району.
Були висвітлені такі питання,а саме:
1. Виховання свідомого ставлення до свого здоров'я,як найвищої соціальної цінності.
2. Профілактика боулінгу. Запобігання травматизму в школі та в позаурочний час. Безпека дорожнього руху.
3. Проведення інформаційно- просвітницьких заходів присвячених заходів присвячених темі ВІЛ/СНІД.
4. Спільна робота педагога-організатора із заступником директора з виховної роботи, психологом,соціальним педагогом, учителями щодо активізації процесу взаєморозуміння між учнями та педагогами .
На семінарі виступила: заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи – Керестей Т.В., методист роботи з молодшими школярами- Петраш С.М., методист роботи з національно-патріотичного виховання - Кострець Г.В. та методист з напрямку роботи з превентивно-правового виховання, здорового способу життя - Угляй Н.І.

«Культура здорового способу життя у нових обставинах під час гурткових занять та культурно – мистецьких заходів».

15.12.2020 проведена педагогічна рада працівників Хустського районного Центру позашкільної роботи на тему: «Культура здорового способу життя у нових обставинах під час гурткових занять та культурно – мистецьких заходів».
На нараді були розглянуті такі питання:
1. Аналіз роботи педагогічного колективу Хустського районного Центру позашкільної роботи за І – ше півріччя 2020-2021 н.р.
2. Участь у районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах.
3. Затвердження плану роботи на зимові канікули .
4. Різне.
5. Про виконання рішення попередньої педагогічної ради.
На педраді виступили Антонюк Г.І.,директор Хустського районного Центру позашкільної роботи, Керестей Т.В.,заступник директора Центру позашкільної роботи,методисти – Петраш С.М.,Угляй Н.І. та Кострець Г.В.
Під кінець педагогічної ради працівників Хустського районного Центр позашкільної роботи було прийнято рішення педагогічної ради.

Конкурс малюнків «Діти проти СНІДу» 2020

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня боротьби проти СНІДу та толерантного ставлення до людей, які ВІЛ-інфіковані, в Хустському районному Центру позашкільної роботи з 18 листопада по 7 грудня 2020 року пройшов районний конкурс малюнків «Діти проти СНІДу». У конкурсі прийняли участь учні шкіл Хустського району в двох вікових категоріях (І-ша учні 10-12 років, ІІ-га – учні 13-16 років). На конкурс представлено 44 роботи (малюнки), які оформлені згідно вимог положення конкурсу. Відповідно до умов проведення та на підставі рішення журі перемогу отримали:
І-ій віковій категорії (учні 10-12років):
І місце – Сарай Ярослава, учениця Заломської ЗОШ І-ІІ ст. (кер. Борщик Л.Ю.)

/Files/images/Лідер СНІД.jpg

І місце – Гернешій Ангеліна, учениця Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Горват О.В.)

/Files/images/Лідер СНІД1.jpg

І місце – Баняс Даніела, учениця Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Рознай М.Ю.)

/Files/images/Лідер СНІД2.jpg

ІІ місце – Довганич Лілія, учениця Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Селемонка А.Д.)

/Files/images/Лідер СНІД3.jpg

ІІ місце – Косюк Надія, учениця Ракошської ЗОШ І-ІІ ст. (кер. Олейник Р.М. )

/Files/images/Лідер СНІД4.jpg

ІІ місце – Довбака Ангеліна, учениця Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Довбака О.Ю.)

/Files/images/Лідер СНІД5.jpg

ІІІ місце – Плешинець Ангеліна, учениця Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Баранець В.Ю.)

/Files/images/Лідер СНІД6.jpg

ІІІ місце – Шафар Аліна, учениця Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Шафар М.П.)

/Files/images/Лідер СНІД7.jpg

ІІІ місце – Довгій Андрій, учень Н.Бистрівської гімназії, (кер. Шимон О.І.)

/Files/images/Лідер СНІД8.jpg

ІІІ місце – Тегза Богдана, учениця Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер. Сиротяк О.М. )

/Files/images/Лідер СНІД9.jpg

ІІ-ій віковій категорії (учні 13-16 років):

І місце – Баланда Євгенія,учениця Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Драгуська О.В.)

/Files/images/Лідер СНІД10.jpg

І місце – Калин Дарина, учениця Монастирецького НВК (кер. Калин М.В.)

/Files/images/Лідер СНІД11.jpg

І місце – Губаль Ельвіра, учениця Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Гернешій О.В.)

/Files/images/Лідер СНІД12.jpg

І місце – Моргун Софія, учениця Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Баранець В.В. )

/Files/images/Лідер СНІД13.jpg

ІІ місце – Сливка Яна, учениця Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Гушовська Н.І.)

/Files/images/Лідер СНІД14.jpg

ІІ місце – Пацкан Яна, учениця Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Довбака О.Ю.)

/Files/images/Лідер СНІД15.jpg

ІІ місце – Сова Олександра, учениця Н.Бистрівської гімназії, (кер. Шимон О.І.)

/Files/images/Лідер СНІД16.jpg

ІІІ місце – Мацканюк Мирослава, учениця Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Якоб Л.М.)

/Files/images/Лідер СНІД17.jpg

ІІІ місце – Болош Валерія, учениця Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Галас М.А.)

/Files/images/Лідер СНІД18.jpg

ІІІ місце – Гомечко Анатолій, учень Заломської ЗОШ І-ІІ ст. (кер. Борщик Л.Ю.)

/Files/images/Лідер СНІД19.jpg

За кращу пропаганду здорового способу життя у дитячому середовищі, розкриття проблеми поширення та профілактики ВІЛ/СНІДу подяками нагороджені:
Липчей Анна, учениця Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Баранець В.В. );

/Files/images/Лідер СНІД20.jpg

· Дідич Аліса, учениця Монастирецького НВК (кер. Калин М.В.);

/Files/images/Лідер СНІД21.jpg

· Угляй Ірина та Щербан Тетяна, учениці Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Щербан Л.В.);

/Files/images/Лідер СНІД22.jpg

· Назарук Анастасія, учениця Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Рознай М.Ю.);

/Files/images/Лідер СНІД23.jpg

Каратнік Евеліна, учениця Н.Бистрівської гімназії, (кер. Шимон О.І. );

/Files/images/Лідер СНІД24.jpg

·Сова Віктор, учень Н.Бистрівської гімназії, (кер. Шимон О.І. );
/Files/images/Лідер СНІД25.jpg

Підсумки районного етапу конкурсу «Захисники України: історія та сьогодення”.

У листопаді 2020 року в районному методичному кабінеті відділу освіти проведено ІІ (районний) етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.
Конкурс проводився у номінаціях: «Лист»(для учнів 7 – 9 класів); «Вірш» (для учнів 9 – 10 класів); «Малюнок» (для учнів 5 – 7 класів); «Фоторобота» (для учнів 8 – 10 класів).
За підсумками проведеного ІІ (районного) етапу обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення” визначено переможців даного етапу. Одними з кращих, у номінації «Малюнок» є роботи вихованців гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи, які отримали 4 призові місця, а саме:
ІІ місце – «З вірою в майбутнє», робота Даніели Шимон, вихованки гуртка
«Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК (кер. М.І.Дудаш).

/Files/images/Захисники Ук1.jpg

ІІІ місце - «Погляд скрізь війну», робота Анімаїси Даниш, вихованки гуртка «Народні промисли» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. О.В.Бонь);

/Files/images/Захисники Ук2.jpg

- «Час невпинний…», робота Андріани Петраш, вихованки гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. С.М.Петраш);
/Files/images/Захисники Ук4.jpg
- «Хай кулі тебе оминають», Даніеля Павлишинця, вихованця гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Н.С.Попович).

/Files/images/Захисники Ук6.jpg

Застосування інноваційних форм та методів роботи у діяльності педагога-організатора

17 листопада проведений районний семінар педагогів-організаторів Хустського району на тему: «Застосування інноваційних форм та методів роботи у діяльності педагога-організатора» в онлайн – форматі. На семінарі було присутньо 28 учасників,а саме: 23 педагоги-організатори Хустського району, Керестей Т.В.,заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи , Петраш С.М., методист ЦПР, Угляй Н.І.,методист ЦПР, Кострець Г.В. методист ЦПР та Бонь О.В., культорганізатор.
На семінарі висвітлені такі питання:
1. Впровадження нових виховних технологій ,інноваційних підходів до виховної роботи.
2. Засади,принципи та підходи до співпраці педагога-організатора з батьківською громадськістю в системі національного виховання учнівської молоді.
3. Впровадження нових педагогічних комунікацій між усіма учасниками навчально-виховного процесу.
4. Шляхи та засоби відродження народних традицій, звичаїв,обрядів.

/Files/images/семінарр.jpg

/Files/images/семінарр1.jpg

/Files/images/семінарр2.jpg

/Files/images/семінарр3.jpg

/Files/images/семінарр4.jpg

/Files/images/семінарр5.jpg

/Files/images/семінарр6.jpg

/Files/images/семінарр7.jpg

«Захисники України: історія та сьогодення”.

З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, захисників незалежності і територіальної цілісності України, збереження та розвитку національних військових традицій, а також для виховання української молоді в дусі військових традицій, формування національно свідомої, патріотично зрілої особистості у Хустському районному Центрі позашкільної роботи 30 жовтня 2020 року проведено І етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.

/Files/images/Захисники Ук.jpg

У І етапі конкурсу взяли участь вихованці гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи. На конкурс було представлено 15 робіт у номінації „Малюнок”

За підсумками проведення І етапу, обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення” визначено переможців конкурсу:

у номінації «Малюнок»:
І місце розділилиміж собою:
– «З вірою в майбутнє», робота Даніели Шимон, вихованки гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК (кер. М.І.Дудаш);

/Files/images/Захисники Ук1.jpg

«Погляд скрізь війну», Анімаїси Даниш, вихованки гуртка «Народні промисли» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. О.В.Бонь);

/Files/images/Захисники Ук2.jpg

- «Надія», Іннеси Мигович, вихованки гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Н.С.Попович).

/Files/images/Захисники Ук3.jpg

ІІ місце :
- «Час невпинний…», робота Андріани Петраш, вихованки гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. С.М.Петраш);

/Files/images/Захисники Ук4.jpg

- «Пишемо майбутнє разом», Анюти Покришки, вихованки гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Г.В.Кострець);

/Files/images/Захисники Ук5.jpg

- «Хай кулі тебе оминають», Даніеля Павлишинця, вихованця гуртка «Народні промисли» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Н.С.Попович).

/Files/images/Захисники Ук6.jpg

ІІІ місце отримали:

- «Повертайся живим!», робота Олександри Мадай, вихованки гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. С.М.Петраш);

/Files/images/Захисники Ук7.jpg

- «Мамо, я повернусь», Миколи Юрчика, вихованця гуртка «Рукоділля» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. О.В.Бонь);

/Files/images/Захисники Ук8.jpg

- «Чекаємо! Повертайтесь живими», Молнар Христини, вихованки гуртка «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. О.І.Макар).

/Files/images/Захисники Ук9.jpg

Роботи переможців І етапу із дотриманням відповідних вимог, прописаних у Положенні, відправлені для участі у ІІ (районному) етапі Конкурсу в РМК.

До Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана

.До Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана, а також до Дня працівника освіти, вихованці гуртка "Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. разом із керівником, Світланою Михайлівною Петраш, не забули і про наших вчителів-пенсіонерів. І з нагоди свята, привітали громадянок з їх святом, і подарували їм на згадку вироби виготовлені власними руками, а саме:

Надію Порфиріївну Симйон, вчителя географії;

/Files/images/пох.дня.jpg

· Ганну Іванівну Цифру, вчителя початкових класів;

/Files/images/пох.дня1.jpg

· Ірину Василівну Баланду, вчителя ГПД.

/Files/images/пох.дня2.jpg

Учні з цікавістю слухали розповіді жінок про роки пропрацьовані на педагогічній ниві. Вихованці гуртка отримали багато задоволення не тільки від почутого, але і побаченого. Вчителі-пенсіонери пригостили учнів смаколиками. Також, вони мали змогу побачити коней та назбирати по дорозі грибів.

/Files/images/пох.дня3.jpg

/Files/images/пох.дня4.jpg

/Files/images/пох.люд5.jpg

"Демократизація та гуманізація шкільного життя. Діяльність педагога-організатора у залученні школярів до активного організаторського шкільного життя"

Для запобігання та поширення коронавірусу семінар педагогів-організаторів Хустського району проведено у два етапи, а саме: 6 та 8 жовтня. Тема семінару: " Демократизація та гуманізація шкільного життя. Діяльніст педагога-організатора у залученні школярів до активного організаторського шкільного життя.
Висвітлені питання:
1. Теоретичні і педагогічно-психологічні чинники формування національної свідомості школярів як основа становлення їх громадянської зрілості.
2. Самосвідомість у структурі особистості школяра. Сутність, структура та функції самосвідомості.
3. Вплив процесу національного державотворення та виховання у школярів патріотичних почуттів до рідної Вітчизни, народу. Підвищення мовної культури школярів, оволодіння українською мовою, яка є державною.
4. Пріоритетні напрями формування громадянської зрілості учнівської молоді. Місце і роль в їх реалізації педагога-організатора.
На семінарі виступили: Керестей Т.В., заступник директора Центру позашкільної роботи та методисти Петраш С.М., Угляй Н.І. та Кострець Г.А.

Міжнародний день Миру у ХРЦПР

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня керівники гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи з вихованцями також відзначають Міжнародний день миру, а також долучаються до Всеукраїнськї освітньої кампанії «Голуб миру», метою якої є пропаганда миру й толерантності, дотримання принципів гуманності, свободи, добра та поваги.Це свято покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. В останні роки це свято набуло особливого значення.
У гурткові "Народні умільці" на базі Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Попович Неля Степанівна, провела з вихованцями бесіду до Дня Миру на тему: "Ми за Мир у всьому світі", а також вихованці долучилися до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру»

/Files/images/СВІ2.jpg

/Files/images/СВІ3.jpg

Активну участь у Всеукраїнській освітній кампанії «Голуб Миру» взяли участь підлітки-інструктори «Школи Лідер» Хустського районного Центру позашкільної роботи. В цей день підлітки та керівник Наталія Іванівна Угляй оформили «шар Землі» та провели флешмоб «Ми за мир!»

/Files/images/Лід9.jpg

/Files/images/Лід13.jpg

/Files/images/Лід14.jpg

Фольклорний гурток на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Ковач Катерина Василівна з вихованцями провела бесіду до Дня Миру на тему:

"Ми за Мир!", а також виготовили голуби Миру .

/Files/images/СВІ4.jpg

/Files/images/СВІ5.jpg

Гурток "Народні промисли" та "Народні умільці" на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Макар Оксана Іванівна, відзначили Міжнародний День Миру малюнками на асфальті.

/Files/images/СВІ6.jpg

/Files/images/СВІ7.jpg

Яскравим дійством став флешмоб "Голуб миру" від вихованців гуртків "Народні промисли" та "Рукоділля" на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Бонь Олеся Василівна і звичайно доєднались до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру»

/Files/images/СВІ8.jpg

/Files/images/СВІ9.jpg

/Files/images/СВІ10.jpg

/Files/images/СВІ11.jpg

/Files/images/СВІ12.jpg

Гурток "Прикладні мистецтва" на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Петраш Світлана Михайлівна з вихованцями провела конкурс на кращий малюнок на тему: "Ми за Мир у всьому світі"

/Files/images/СВІ13.jpg

/Files/images/СВІ14.jpg

Гурток "Прикладні мистецтва" на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Федорюк Ганна Василівна з вихованцями долучилися до Всеукраїнськї освітньої кампанії «Голуб миру», а також виготовили голуби-витинанки.

/Files/images/СВІ15.jpg

/Files/images/СВІ16.jpg

Бажаємо творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!

Підсумки діяльності закладу в 2020 - 2021 н.р. та завдання педколективу щодо підвищення якості навчально-виховного процесу в 2020 - 2021н.р.

/Files/images/Педрада 2020.jpg

4 вересня проведено педагогічна рада працівників Хустського районного Центру позашкільної роботи на тему: "Підсумки діяльності закладу в 2019 - 2020 н.р. та завдання педколективу щодо пітвищення якості навчально-виховного процесу в 2020- 2021 н.р." . Відповідно теми висвітлені питання:
  • Педагочіний аналіз роботи ЦПР за 2019 - 2020 н.р. .
  • Комплектація гуртків. Особливості оформлення гурткової документації.
  • Залучення дітей у гуртки Центру позашкільної роботи з малозабезпечених, сиріт, напівсиріт, неповних сімей, дітей схильних до правопорушень та дітей, які стоять на внутрішньому обліку.
  • Затвердження плану роботи на 2020 - 2021 н.р. .
На нараді виступили Антонюк Ганна Іванівна директор Хустського районного Центру позашкільної роботи, Керестей Тетяна Вікторівна заступник директора ЦПР, методисти: Петраш Світлана Михайлівна, Фадорюк Ганна Василівна, Угляй Наталія Іванівна та культорганізатор Бонь Олеся Василівна.
Під кінець педагогічної ради були прийняті рішення там затверджено план роботи установи на 2020 - 2021 навчального року.

Семінар педагогів-організарорів хустського району

/Files/images/119685455_855834028493739_5644906712455625505_n.jpg

/Files/images/119603093_259167391877770_8905316284829393492_n.jpg

/Files/images/семін.jpg

/Files/images/семін1.jpg

Для запобігання поширення коронавіруса семінар педагогів-організаторів Хустського району проведений у два етапи, а саме: 8 вересня та 15 вересня 2020 року.
Тема семінару «Демократизація та гуманізація шкільного життя. Діяльність педагога-організатора у залученні школярів до активного організаторського життя». Висвітлені питання:
1. Визначення виховної мети і завдань учнівського самоврядування. Планування та розробка основних напрямів діяльності учнівського самоврядування.
2. Інноваційні методи та форми роботи в організації учнівського самоврядування.
3. Актив у школі, як засіб поліпшення якості навчально-виховного процесу.
4. Організація роботи з молодшими школярами та старшокласниками.
На семінарі виступили:Керестей Т.В. заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи, методисти: Петраш С.В., Федорюк Г.В., Угляй Н.І.
Кiлькiсть переглядiв: 166

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.