"Демократизація та гуманізація шкільного життя. Діяльність педагога-організатора у залученні школярів до активного організаторського шкільного життя"

Для запобігання та поширення коронавірусу семінар педагогів-організаторів Хустського району проведено у два етапи, а саме: 6 та 8 жовтня. Тема семінару: " Демократизація та гуманізація шкільного життя. Діяльніст педагога-організатора у залученні школярів до активного організаторського шкільного життя.
Висвітлені питання:
1. Теоретичні і педагогічно-психологічні чинники формування національної свідомості школярів як основа становлення їх громадянської зрілості.
2. Самосвідомість у структурі особистості школяра. Сутність, структура та функції самосвідомості.
3. Вплив процесу національного державотворення та виховання у школярів патріотичних почуттів до рідної Вітчизни, народу. Підвищення мовної культури школярів, оволодіння українською мовою, яка є державною.
4. Пріоритетні напрями формування громадянської зрілості учнівської молоді. Місце і роль в їх реалізації педагога-організатора.
На семінарі виступили: Керестей Т.В., заступник директора Центру позашкільної роботи та методисти Петраш С.М., Угляй Н.І. та Кострець Г.А.

Міжнародний день Миру у ХРЦПР

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня керівники гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи з вихованцями також відзначають Міжнародний день миру, а також долучаються до Всеукраїнськї освітньої кампанії «Голуб миру», метою якої є пропаганда миру й толерантності, дотримання принципів гуманності, свободи, добра та поваги.Це свято покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. В останні роки це свято набуло особливого значення.
У гурткові "Народні умільці" на базі Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Попович Неля Степанівна, провела з вихованцями бесіду до Дня Миру на тему: "Ми за Мир у всьому світі", а також вихованці долучилися до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру»

/Files/images/СВІ2.jpg

/Files/images/СВІ3.jpg

Активну участь у Всеукраїнській освітній кампанії «Голуб Миру» взяли участь підлітки-інструктори «Школи Лідер» Хустського районного Центру позашкільної роботи. В цей день підлітки та керівник Наталія Іванівна Угляй оформили «шар Землі» та провели флешмоб «Ми за мир!»

/Files/images/Лід9.jpg

/Files/images/Лід13.jpg

/Files/images/Лід14.jpg

Фольклорний гурток на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Ковач Катерина Василівна з вихованцями провела бесіду до Дня Миру на тему:

"Ми за Мир!", а також виготовили голуби Миру .

/Files/images/СВІ4.jpg

/Files/images/СВІ5.jpg

Гурток "Народні промисли" та "Народні умільці" на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Макар Оксана Іванівна, відзначили Міжнародний День Миру малюнками на асфальті.

/Files/images/СВІ6.jpg

/Files/images/СВІ7.jpg

Яскравим дійством став флешмоб "Голуб миру" від вихованців гуртків "Народні промисли" та "Рукоділля" на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Бонь Олеся Василівна і звичайно доєднались до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру»

/Files/images/СВІ8.jpg

/Files/images/СВІ9.jpg

/Files/images/СВІ10.jpg

/Files/images/СВІ11.jpg

/Files/images/СВІ12.jpg

Гурток "Прикладні мистецтва" на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Петраш Світлана Михайлівна з вихованцями провела конкурс на кращий малюнок на тему: "Ми за Мир у всьому світі"

/Files/images/СВІ13.jpg

/Files/images/СВІ14.jpg

Гурток "Прикладні мистецтва" на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Федорюк Ганна Василівна з вихованцями долучилися до Всеукраїнськї освітньої кампанії «Голуб миру», а також виготовили голуби-витинанки.

/Files/images/СВІ15.jpg

/Files/images/СВІ16.jpg

Бажаємо творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!

Підсумки діяльності закладу в 2020 - 2021 н.р. та завдання педколективу щодо підвищення якості навчально-виховного процесу в 2020 - 2021н.р.

/Files/images/Педрада 2020.jpg

4 вересня проведено педагогічна рада працівників Хустського районного Центру позашкільної роботи на тему: "Підсумки діяльності закладу в 2019 - 2020 н.р. та завдання педколективу щодо пітвищення якості навчально-виховного процесу в 2020- 2021 н.р." . Відповідно теми висвітлені питання:
  • Педагочіний аналіз роботи ЦПР за 2019 - 2020 н.р. .
  • Комплектація гуртків. Особливості оформлення гурткової документації.
  • Залучення дітей у гуртки Центру позашкільної роботи з малозабезпечених, сиріт, напівсиріт, неповних сімей, дітей схильних до правопорушень та дітей, які стоять на внутрішньому обліку.
  • Затвердження плану роботи на 2020 - 2021 н.р. .
На нараді виступили Антонюк Ганна Іванівна директор Хустського районного Центру позашкільної роботи, Керестей Тетяна Вікторівна заступник директора ЦПР, методисти: Петраш Світлана Михайлівна, Фадорюк Ганна Василівна, Угляй Наталія Іванівна та культорганізатор Бонь Олеся Василівна.
Під кінець педагогічної ради були прийняті рішення там затверджено план роботи установи на 2020 - 2021 навчального року.

Семінар педагогів-організарорів хустського району

/Files/images/119685455_855834028493739_5644906712455625505_n.jpg

/Files/images/119603093_259167391877770_8905316284829393492_n.jpg

/Files/images/семін.jpg

/Files/images/семін1.jpg

Для запобігання поширення коронавіруса семінар педагогів-організаторів Хустського району проведений у два етапи, а саме: 8 вересня та 15 вересня 2020 року.
Тема семінару «Демократизація та гуманізація шкільного життя. Діяльність педагога-організатора у залученні школярів до активного організаторського життя». Висвітлені питання:
1. Визначення виховної мети і завдань учнівського самоврядування. Планування та розробка основних напрямів діяльності учнівського самоврядування.
2. Інноваційні методи та форми роботи в організації учнівського самоврядування.
3. Актив у школі, як засіб поліпшення якості навчально-виховного процесу.
4. Організація роботи з молодшими школярами та старшокласниками.
На семінарі виступили:Керестей Т.В. заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи, методисти: Петраш С.В., Федорюк Г.В., Угляй Н.І.
Кiлькiсть переглядiв: 66

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.