гурток "народні промисли" та "рукоділля" на базі горінчівської Зош і - ііі ст. бонь о.в.

вовчок антоніна

/Files/images/вовчок.jpg

Народилася 08. 05. 2007 року. Навчається у 8 класі. Займається у гуртку « Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється малюванням, ліплення картин з природнього матеріалу, полюбляє новітні техніки. Хобі: графіка

росоха людмиле

/Files/images/росоха.jpg

Народилася: 18. 09. 2008 року. Навчається у 7 класі. Займається у гуртку « Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівсьної ЗОШ І – ІІІ ст. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється виготовленням виробів технікою канзаші та працювати з фоаміраном. Хобі : вокал

юрчик микола

/Files/images/юрчик.jpg

Народився: 04. 03. 2010 року. Навчається у 5 класі. Займається у гуртку « Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється ліпленням, полюбляє робити різні види аплікацій.

юскович данієла

/Files/images/юскович.jpg

Народилася : 23.02. 2008 року. Навчається у 7 класі. Займається у гуртку « Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. 2 роки. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється малюванням та виробами з паперу. Триде витинанки

войтюк настя

/Files/images/вишив14.jpg

Народилася : 17.01. 2009 року. Навчається у 6 класі.Займається у гуртку «Рукоділля». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. 2 роки. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється плетінням спицями та крючком, виготовляє дитячі речі.

кузьма ярина

/Files/images/ярина.jpg

Народилася : 28.02. 2008 року. Навчається у 7 класі.Займається у гуртку « Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. 3 роки. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється плетінням спицями та крючком, виготовляє дитячі речі

Доромбей неоліна

/Files/images/неля 1.jpg

Народилася : 07. 05. 2009 року. Навчається у 6 класі. Займається у гуртку «Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на. Базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. Керівних : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється вишиванням бісером, витинанками та багато працює над собою.

тегза антоніна

/Files/images/ант.jpg

Народилася : 09. 06.2008 року. Навчається у 7 класі. Займається у гуртку « Народні промисли » Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється автентичністю та полюбляє виготовляти композиції з старих речей.

даниш анімаїса

/Files/images/аніса.jpg

Народилася 04.05.2008 року. Навчається у 7 класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється малюванням, ліпленням, витинанням та створюванням композицій.Хобі : малювання

ГУРТОК "ШКОЛА ЛІДЕР" НА БАЗІ БОРОНЯВСЬКОЇ ЗОШ І -ІІІ СТ. КЕРІВНИК УГЛЯЙ Н.І.

/Files/images/Кострець.jpg

/Files/images/Пуравець.jpg

ГУРТОК "ФОЛЬКЛОРНИЙ" НА БАЗІ ЗОЛОТАРІВСЬКОЇ ЗОШ І - ІІІ СТ. (КОВАЧ К.В.)

КОВАЧ ЯНА

/Files/images/ковач.jpg

Народилася 29.05.2006 року. Навчається у 9 класі. Займається у Фольклорному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Захоплюється народними традиціями та піснями. Любить співати та писати вірші. Хобі: футбол

ковач максим

/Files/images/ковач14.jpg

Народився 30.07.2012 року. Навчається у 3 класі. Займається у Вокальному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Любить співати, танцювати, малювати. Хобі: футбол.

ковач катерина

/Files/images/ковач13.jpg

Народилася 03.05.2006 року. Навчається у 9 класі. Займається у Вокальному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Любить співати, танцювати. Хобі: танці.

данча михайло

/Files/images/ковач12.jpg

Народився 01.01.2004 року. Навчається у 11 класі. Займається у Фольклорному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Любить грати на сцені. Хобі: street workout.

слава наталія

/Files/images/ковач11.jpg

Народився 01.01.2004 року. Навчається у 11 класі. Займається у Фольклорному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Любить грати на сцені. Хобі: street workout.

ковач олександр

/Files/images/ковач7.jpg

Народився 09.09.2004 року. Навчається у 11 класі. Займається у Фольклорному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Любить грати на сцені. Хобі: street workout.

данча наталія

/Files/images/ковач1.jpg

Народилася 20.03.2004 року. Навчається у 11 класі. Займається у Фольклорному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Захоплюється вивченням українських народних традицій та пісень. Любить співати, танцювати та грати на сцені. Хобі: баскетбол.

ГУРТОК "ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО" НА БАЗІ НИЖНЄСЕЛИЩАНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ. (ФЕДОРЮК Г.В.)

Покришка Богдана Володимирівна

/Files/images/пок.jpg

Я, Покришка Богдана Володимирівна народилася 25.05.2007 р.н.( 8 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів уже 5-й рік, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби у таких техніці канзаші, природній матеріал та інші. Я також дуже люблю малювати, виготовляти різні листівки – це дуже цікаво.

покришка анюта

/Files/images/пок1.jpg

Я, Покришка Анюта Володимирівна народилася 28.12.2008 р.н.( 7кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів уже 5-й рік, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби у таких техніціканзаші, природній матеріал, плести фенічки тощо.Я також дуже люблю малювати, виготовляти різні композиції.

Кострець Олександра Михайлівна

/Files/images/костр.jpg

Я, Кострець Олександра Михайлівна народилася 29.10.2007 р.н.( 7 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби з природного матеріалу. А також дуже люблю малювати, виготовляти різні композиції з природного матеріалу.

Онофрей Наталія Іванівна

/Files/images/оно.jpg

Я, Онофрей Наталія Іванівна народилася 21.11.2010 р.н.( 5 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби з природного матеріалу, виготовляти картини з ниток та пластиліну.А також дуже люблю малювати, виготовляти різні композиції з природного матеріалу.

Онофрей Оксана Іванівна

/Files/images/оно1.jpg

Я, Онофрей Оксана Іванівна народилася 05.09.2008 р.н.( 6 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби з природного матеріалу, виготовляти картини урізних техніках.

Драгуська Олеся Володимирівна

/Files/images/Драгуська3.jpg

Я, Драгуська Олеся Володимирівна народилася 11.04.2005р.н. (10кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби у таких техніках як: паперопластика, канзаші, природній матеріал, витинанка та інші.Я дуже люблю фотографувати, бо це дуже цікава та захоплююча справа, а також мені подобається слухати сучасну музику.

ГУРТКИ "НАРОДНІ ПРОМИСЛИ" ТА "НАРОДНІ УМІЛЬЦІ" НА БАЗІ ЛИПЕЦЬКО-ПОЛЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ.(КЕР.ПОПОВИЧ Н.С.)

Гобан Аліна

/Files/images/гобан.jpg

Народилася 30.05.2007року Навчається у 8 класі Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна Захоплюється паперопластикою. Любить вишивати бісером,виготовляти квіти із паперу.Хоббі: Виготовляти різні листівки

фетько дарина

/Files/images/фетько.jpg

Народилася 29.05.2007 року Навчається у 8 класі Займається в гуртку <Народні промисли Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна Захоплюється вишивкою.Любить вишивати бісером, а також виготовляти писанник за допомогою бісеру.Хоббі: реставрувати старі речі.

Турзай Олександра

/Files/images/Олександра.jpg

Народилася 07.02.2007 року.Навчається у 8 класі.Займається в гуртку "Народні промисли" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецько-полянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна Захоплюється різними видами декорування буть чого, дає друге життя старим речам. А також любить малювати .
Хоббі: колекціювання гудзиків.

Кошеля Олександр

/Files/images/олександр.jpg

Народився 26.09.2008.Навчається у 7 –А класі.Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна. Захоплюється аплікаціями із пластиліну, а також конструюванням різних літаючих апаратів(ракет,вертольотів, самольотів і.т.д.)Хоббі : Графіті

турзай олександра

/Files/images/андріана.jpg

Народилася26.02.2009 року.Навчається у 6 –Б класі.Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна.Захоплюється технікою квілінг.Виготовленням в техніці квілінг писанок. Любить виготовляти різні аплікації із сухого листя.Хоббі : Виготовляти слайми

томишин вікторія

/Files/images/вікторія.jpg

Народилася 11.02.2008 року.Навчається у 7-А класі.Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна.Захоплюється технікою “Декупаж”. Любить виготовляти композиції із сухих квітів.Хоббі : Виготовляти із паперу великі квіти

турзай ульяна

/Files/images/ульяна.jpg

Народилася 21.06.2011 року.Навчається у 4 класі.Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна. Захоплюється бісероплетінням. Любить виготовляти писанки за допомогою бісеру, а також плетінням різних брилків, браслетів і.т.д.Хоббі : вишивання бісером картин.

Попович Ангеліна

/Files/images/ангеліна.jpg

Народилася 24.06.2011 року.Навчається у 4 класі.Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна.Захоплюється технікою орігамі. Любити виготовляти різні листівки і декорувати їх з допомогою сухоцвітів.Хоббі : ліплення різних фігур за допомогою пластиліну

Турзай Василь

/Files/images/вася.jpg

Народився 13.04.2011року.Навчається у 3 класі.Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна.Захоплюється витинанками. Любить створювати різні цікаві витинанки, створюючи свій власний дизайн.Хоббі : витинанки

ГОБАН ЛЮБОМИР

/Files/images/любомир.jpg

Народився 14.03.2011 року.Навчається у 4 класі.Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна Захоплюється технікою орігамі. Любить робити різні пташки і квіти в техніці орігамі. Хоббі : малювати.

Перец Євген

/Files/images/женя.jpg

Народився 11.04.2011 року.Навчається у 4 класі.Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна. Захоплюється конструюванням. З різних природніх матеріалів створює цікаві фігури.Хоббі : ліплення пластиліном

іллик соломія

/Files/images/сол.jpg

Народилася 13.03.2009 року.Навчається у 6-Б класі.Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна.Захоплюється виготовленням писанок різними способами. Любить вишивати бісером.Хоббі : виготовлення писанок.

Мигович Інесса

/Files/images/миг.jpg

Народилася 24.09.2010 року. Навчається у 5-А класі. Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна. Захоплюється плетінням рукавичок, а тако вшиванням гладдю.Хоббі : квілінг

перец андрій

/Files/images/пе.jpg

Народився 26.01.2010 року. Навчається у 5-А класі. Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна. Захоплюється паперопластикою. Любить виготовляти будь що з паперу.Хоббі : орігамі

попович камілла

/Files/images/поп.jpg

Народилася 06.10.2009 року. Навчається у 6-Б класі.Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст..Керівник: Попович Неля Степанівна Захоплюється технікою квілінг. Любить в техніці квілінг виготовляти різні композиції, а також писанки.Хоббі : вишивання бісером

гласко євгенія

/Files/images/гл4.jpg

Народилася 21.10.2007 року.Навчається у 8 класі.Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна Захоплюється виготовленням різних композицій із сухоцвітів. Любиь виготовлят різні листівки.Хоббі : дизайн листівк

павлишинець аліна

/Files/images/павл.jpg

Народилася 09.04.2006 року. Навчається у 9-А класі. Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна. Захоплюється новорічними прикрасами. Любить їх сама робити своїми руками.Хоббі : малювати

перец вікторія

/Files/images/пер.jpg

Народилася 13.02.2010 року.Навчається у 5-А класі.Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна .Захоплюється виготовленням власноруч різних прикрас. Любить робити маскарадні маски.Хоббі : виготовлення віночків.

ГУРТОК "ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО" НА БАЗІ ВЕЛЯТИНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ. (ПЕТРАШ С.М.)

ПЕТРАШ ДАНІЄЛ

/Files/images/петрашД.jpg

Народився 01.04.2011 року. Навчається у 4 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється малюванням та ліпленням, любить робити різні види аплікацій та квілінг.Хобі: малювання, кікбокс

ПЕТРАШ АНДРІАНА

/Files/images/ан1.jpg

Народилася 22.10.2009 року. Навчається у 6 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється малюванням та ліпленням, любить робити різні види аплікацій та сувеніри з одноразової посуди. Хобі: фотографування

МАДАЙ ЯРОСЛАВА

/Files/images/ан2.jpg

Народилася 02.02.2011 року. Навчається у 4 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється квілінгом, любить плести різні прикраси з бісеру та вишивати бісером, виготовляти роботи з природного та підручного матеріалу. Хоббі: вишивка бісером.

ДАНКО ВЛАДИСЛАВА

/Files/images/ан3.jpg

Народилася 26.10.2005 року. Навчається у 9 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється малюванням та квілінгом, любить виготовляти квіти з з бумаги та серветок та іграшки з ниток.Хоббі: малювання та гра у волейбол

ДІВИНЕЦЬ НЕЛЯ

/Files/images/ан4.jpg

Народилася 13.10.2003 року. Навчається у 10 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється малюванням та ліпленням. Любить робити різні вироби та сувеніри з підручного матеріалу, читати книги. Хоббі: виготовляти писанки

ДОВГАНИЧ ЛІЛЯ

/Files/images/ан5.jpg

Народилася 12.07.2010 року. Навчається у 4 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється модульним оригамі, любить робити різні види аплікацій та роботи з природного та підручного матеріалу. Хобі: вокал та акторська майстерність.

МАДАЙ ОЛЕКСАНДРА

/Files/images/ан6.jpg

Народилася 29.06.2009 року. Навчається у 5 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється виготовленням виробів з природного та підручного матеріалу. Любить читати книжки та займатись самоосвітою. Хобі: вокал та читаттня книг.

ПЛИСКА СВЯТОСЛАВ

/Files/images/ан7.jpg

Народився 01.01.2009 року. Навчається у 5 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється виготовленням виробів із стрічок та з вишивкою хрестиком. Любить робити ляльки-мотанки та писанки з бісеру і стрічок. Хобі: вишивка хрестиком та бокс.

ДІВИНЕЦЬ ВІКТОРІЯ

/Files/images/ан10.jpg

Народилася 02.09.2005 року. Навчається у 9 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється малюванням та ліпленням. Любить робити різні вироби та сувеніри з підручного матеріалу, оригамі та квілінг,читати книги. Хоббі: оригамі

ГУРТОК "НАРОДНІ ПРОМИЛИ" НА БАЗІ ЗОЛОТАРІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ. КЕРІВНИК МАКАР ОКСАНА ІВАНІВНА

МОЛНАР СОФІЯ

/Files/images/ана.jpg

Народилася 07.06.2009 року. Навчається у 6 класі. Займається у гуртку «Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівниик:Макар Оксана Іванівна. Захоплюється виготовленням виробів з природного матеріалу та бісеру . Хобі: вишивати картини бісером

ПАЦКАН ЄВГЕН

/Files/images/ана1.jpg

Народився 25.03.2005 року. Навчається у 10 класі. Займається у гуртку «Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівник: Макар Оксана Іванівна. Захоплюється виготовленням виробів з солоного тіста. Хобі: футбол та малювання

КОВАЧ ВАСИЛЬ

/Files/images/ана2.jpg

Народився 09.09.2005 року. Навчається у10 класі. Займається у гуртку «Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівник: Макар Оксана Іванівна. Захоплюється виготовленням виробів з квілінгу та природного матеріалу. Хобі: футбол та малювання

ГУБАЛЬ МАРИНА

/Files/images/ана3.jpg

Народилася 12.05.2005 року. Навчається у 10 класі. Займається у гуртку «Народні умільці». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівник: Макар Оксана Іванівна. Захоплюється виготовленням виробів з бісеру та стрічки. Хобі: піаніно та малювання

МАКАР СОФІЯ

/Files/images/ана4.jpg

Народилася 22.03.2012 року. Навчається у 3 класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівник: Макар Оксана Іванівна. Захоплюється виготовленням виробів з паперу та пластиліну.Хобі: танці та малювання

МАКАР СЕРГІЙ

/Files/images/ана5.jpg

Народився 24.12.2010 року. Навчається у 3 класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівник: Макар Оксана Іванівна. Захоплюється виготовленням виробів з квілінгу та пластиліну. Хобі: футбол та матиматика

Кiлькiсть переглядiв: 66

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.