Повернутися до звичайного режиму

Творчий звіт "Свято талантів"

Творчий звіт "Свято талантів"
Україно, Люба! Ти ще жити будеш,
Бо твої таланти золоті ростуть!
Наче квіти красні, ці маленькі люди
У твоєму Центрі, глянь, уже цвітуть.
Незмінною традицією Хустського районного Центру позашкільної роботи стало відзначення здобутків своїх найкращих гуртківців та керівників гуртків наприкінці навчального року під назвою – «Свято талантів», яке відбулося 23 травня 2015року.
Наша Україна багата талановитими людьми, що своєю працею звеличують її.Наше «Свято талантів» відкривають нові юні обдарування, які в майбутньому обов'язково поповнять ряди української зіркової еліти. Розпочалося свято виступом танцювального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ , під керівництвом Червеняк Віталії Йосипівни.
«Циганський» танець» у виконанні середньої групи.

/Files/images/Циганський танець.jpg

/Files/images/DSCN9175.JPG

/Files/images/DSCN9179.JPG

За давнім українським звичаєм гостей у своїй оселі щирим словом зустрічав господар. З вітальним словом виступила, господар нашої великої родини - директор Хустського районного Центру позашкільної роботи Г.І. Антонюк.

/Files/images/Ганна Іванівна.JPG

На сцені виступила вихованка вокального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Малета Галина Василівна) – Кушнір Марія з піснею «Батьки мої».

/Files/images/DSCN9181.JPG

Далі виступили вихованці танцювального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст , під керівництвом Червеняк Віталії Йосипівни - «Сучасний танець».

/Files/images/DSCN9199.JPG

/Files/images/DSCN9209.JPG
Наступними виступали солістки вокального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Малета Галина Василівна) , Юсько Олена та Коньовшій Світлана з піснею «Ой, у вишневому саду».

/Files/images/IMG_3060.JPG

На святі була присутня гостя – Сабадош Ганна Іванівна, головний державний інспектор з питань комунікацій Хустської ОДПІ, яка вручила грамоти Хустської державної об’єднаної податкової інспекції гуртківцям Хустського районного Центру позашкільної роботи за підсумками проведеного міськрайонного конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни - у мріях дитини».

/Files/photogallery/1272/DSCN9335.JPG

Продавжили виступ фольклорний гурток Хустського районного районного Центру позашкільної роботи, на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом Гриненко Люби Михайлівни з піснею «Про Україну».

/Files/photogallery/1272/DSCN9293.JPG

Дізнатись більше про традиції й обряди,
Культуру та історію – ми завжди раді.
Такими словами до виступу запросили знову фольклорний гурток на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. із фольклорним дійством «Піроскуби».

/Files/photogallery/1272/DSCN9266.JPG

/Files/photogallery/1272/DSCN9269.JPG

/Files/photogallery/1272/DSCN9271.JPG

Учасниці фольклорного гуртка виступили з піснею: «А кулі летять»

/Files/photogallery/1272/DSCN9289.JPG

Завершальним виступом фольклорного гуртка стала Сценка «Три куми»

/Files/photogallery/1272/DSCN9302.JPG

/Files/photogallery/1272/DSCN9303.JPG

Вихованка вокального гуртка - Тетяна Гангур виконала пісню «Мати емігрантка».

/Files/photogallery/1272/DSCN9342.JPG

Танцювальний гурток,молодша група на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст, під керівництвом Червеняк Віталії Йосипівни виконали танець «Маленька дитина».

/Files/photogallery/1272/Молодша група.JPG

/Files/photogallery/1272/DSCN9343.JPG

Солістка вокального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. , під керівництвом Малети Галини Василівни, виступили з піснею "Сяду за останню парту".

/Files/photogallery/1272/DSCN9357.JPG

Оплесками зустріли танцювальний гурток Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ , керівник Червеняк Віталія Йосипівна.
«Східний танець» старша група

/Files/photogallery/1272/DSCN9362.JPG

/Files/photogallery/1272/DSCN9358.JPG

Гуртки з образотворчого, декоративно- прикладного та ужиткового мистецтва оформили виставку.На виставку були представлені роботи з бісеру, одноразової посуди, пластикових пляшок, шкарпеток, солоного тіста та туалетної бумаги, лози; вишивок, картин, які діти виготовили власноруч з різнокольорових стрічок, паперу, та іншого матеріалу. Яскраві барви ніби усміхалися до тих, хто дивився на диво, створене руками гуртківців.
Майстерності юних митців навчають прекрасні, талановиті керівники гуртків «Образотворче мистецтво» (кер. Дудаш М.І.), «Рукоділля» (кер. Січ В. І.), «Народні умільці» (кер. Ковач К.В.), «Прикладні мистецтва» (кер. Павлюк М.А.), «Прикладні мистецтва» (кер. Федорюк Г.В.), «Прикладні мистецтва» (кер. Петраш С.М.), «Народні умільці» (кер. Ігнат К.М.), «Рукоділля» (кер. Легездич О.В.), «Прикладні мистецтва» (кер. Мица С.Ю.), «Народні промисли» (кер. Продан Г.Ю.), «Лозоплетіння» (кер. Чопей М.М.), «Народні умільці» (кер. Тодавчич Н.В.). Вони вчать своїх вихованців умінню бачити прекрасне в навколишньому світі, а потім все те з любов’ю передавати на папері, на полотні, в бісері, у лозі, а також представили на виставку гарні роботи про своє село та традиції гуртківці «Історики – краєзнавці» (кер. Губаль С.М.) та «Юні етнографи» (кер. Чепка В.Ю.).

/Files/photogallery/1272/Виставка2.JPG

/Files/photogallery/1272/Виставка5.JPG

/Files/photogallery/1272/Виставка 6.JPG

Антонюк Г.І., директор Хустського районного Центру позашкільної роботи, підвела підсумок роботи установи за навчальний рік, і нагородила грамотами переможців районних та обласних конкурсів, а також переможців конкурсів,які проводилися в установі.

/Files/images/DSCN9227.JPG

/Files/images/DSCN9230.JPG

/Files/images/DSCN9240.JPG

/Files/images/DSCN9245.JPG

За плідну роботу протягом 2014-2015 навчального року, директор установи подякувала педагогічному колективу і нагородила їх грамотами установи.

/Files/images/DSCN9372.JPG

/Files/images/DSCN9373.JPG

/Files/images/DSCN9375.JPG

/Files/images/DSCN9377.JPG

/Files/images/DSCN9379.JPG

/Files/images/DSCN9380.JPG

/Files/images/DSCN9384.JPG

/Files/images/DSCN9387.JPG

/Files/images/DSCN9388.JPG

/Files/images/DSCN9389.JPG

/Files/images/DSCN9391.JPG

/Files/images/DSCN9397.JPG

Свято наше закінчилося, але наші таланти ще тільки починають рости. Шкільна сходинка – це тільки перша сходинка в їхньому житті, тож ми бажаємо нашим зіркам, щоб всі життєві сходинки долалися добре, з гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці. І нехай щороку поповнюється наша установа новими талановитими зірочками, і збагачується і розширяється наша галактика талантів.

Новорічне свято для гуртківців

«Новий рік вже вступив на поріг»

Новорічні та різдвяні свята – найбажаніші й улюблені дітлахами. На Новий рік кожна дитина очікує чогось неймовірного. Сподіваємося на те, що спільними зусиллями ми змогли втілити в життя хоча б частку дитячих мрій та зробити свято незабутнім.
29 грудня 2014 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи було проведено Новорічне свято для гуртківців «Новий рік - вже вступив на поріг». В залі майоріли різнокольорові прикраси, все світилося вогниками, а зелена красуня нагадувала всім, що Новий рік вже на порозі. Дитячі щирі посмішки, очі з вогниками і метушливі рухи створювали атмосферу запального новорічного свята.
Дід Мороз та Снігурочка створили святкову атмосферу Новорічного свята.

/Files/images/DSCN0285.JPG

До привітального слова була запрошена директор Хустського районного Центру позашкільної роботи Антонюк Ганна Іванівна, яка, привітала всіх з наступаючими новорічними святами та налаштувала гуртківців на вдалі виступи.

/Files/images/директор2.JPG

Святковий концерт розпочали гуртківці фольклорного гуртка на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Гриненко Л.М.) з піснею «Дід Мороз червоний ніс» та сценками: «Вередлива принцеса», «Баба Палажка і баба Параска», «Шкільні дузі».

/Files/images/DSCN0302.JPG

/Files/images/DSCN0309.JPG

/Files/images/DSCN0319.JPG

/Files/images/DSCN0324.JPG

Далі на святі виступи гуртківці танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Червеняк В.Й.) - "Східний танець"

/Files/images/DSCN0340.JPG

Оплесками зустріли гурток «Рукоділля» на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Січ В.І.)

/Files/images/DSCN0354.JPG

Наступними виступили гуртківці з гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Плиска С.І.) – пісня «Падає сніжок».

/Files/images/DSCN0374.JPG

З вітальними віршами виступили вихованці гуртка «Народні умільці» (кер. Продан Г.Ю.)

/Files/images/DSCN03830.JPG

Далі виступили діти з гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Федорюк Г.В.) з танцем, щедрівками та новорічними привітаннями.

/Files/images/DSCN0406.JPG

/Files/images/DSCN0387.JPG

Віршами також привітали всіх присутніх вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Дудаш М.І.)

/Files/images/DSCN0415.JPG

До виступу запросили гурток «Рукоділля» на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Лучка О.В.) з піснею «Цей Новий рік».

/Files/images/DSCN04240.JPG

З новорічними привітаннями виступили гуртківці з гуртка «Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Тодавчич Н.В.)

/Files/images/DSCN04320.JPG

З привітальними словами до всіх присутніх звернулася Керестей Тетяна Вікторівна, заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи. Вона побажала всім у Новому році: щастя, здоров’я, нових досягнень, миру і благополуччя.
Новорічну пісню «Наррy new year» заспівали вихованці гуртка «Народні умільці» на базі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Ігнат К.М.)

/Files/images/DSCN04380.JPG

З новорічними віршами виступили гуртківці з гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Павлюк М.А.)

/Files/images/DSCN0446.JPG

Далі виступили діти з гуртка "Прикладні мистецтва" на базі Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Петрінко С.Ю.) - з пародіями на пісні.

/Files/images/DSCN04520.JPG

Наступними виступили гуртківці з гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Мица С.Ю.)

/Files/images/DSCN0475.JPG

Із запальним циганським танцем виступили вихованці танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Червеняк В.Й.)

/Files/images/DSCN0493.JPG

День, який почнеться з щедрівки, буде щедрим цілий рік. З такими словами до виступу запросили вихованців гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Петраш С.М.) – Щедрівка «Ой сивая тая зозуленька» та колядка із звіздою «Рожденство твоє Христе Боже наш».

/Files/images/DSCN05000.JPG

Оплесками зустріли гурток «Історики-краєзнавці» на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Губаль С.М.)

/Files/images/DSCN0514.JPG

Потім до виступу запросили гурток «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Ковач К.В.)

/Files/images/DSCN05180.JPG

Далі на святі виступи гуртківці лозоплетільного гуртка на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Чопей М.М.)

/Files/images/DSCN05250.JPG

Наступними виступили вихованці гуртка «Юні етнографи» на базі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Чепка В.Ю.)

/Files/images/DSCN04600.JPG

Насамкінець виступили вихованці вокального гуртка на базі Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Малета Г.В.)

/Files/images/DSCN05310.JPG

Дід Мороз та Снігурочка влаштували дітям справжню Новорічну казку з веселими іграми та хороводами. Гуртківців Центру позашкільної роботи веселились біля ялинки разом з Дідом Морозом та Снігуронькою, активно брали участь у новорічних щедруваннях, розповідали вірші, співали новорічні пісні та різдвяні колядки. Та найвеселіші, найприємніші хвилини - це вручення подарунків. На завершення новорічного дійства всі учасники отримали довгоочікувані солодкі подарунки

"Виставка-конкурс "Воскресни писанко!"

В Хустському районному Центрі позашкільної роботи протягом квітня проходила виставка-конкурс «Воскресни писанко!» присвячена Великоднім святам. У конкурсі прийняли участь гуртки з декоративно-прикладного мистецтва, а саме: «Рукоділля» кер. Січ В.І., «Народні промисли» кер. Продан Г.Ю., «Прикладні м-ва» кер. Мица С.Ю., «Прикладні м-ва» кер. Федорюк Г.В., «Народні умільці» кер. Ковач К.В., «Прикладні м-ва» кер. Петрінко С.Ю., «Лозоплетіння» кер. Чопей М.М., «Прикладні м-ва» кер. Плиска С.І., «Образотворче м-во» кер. Дудаш М.І., «Прикладні м-ва» кер. Павлюк М.А., «Прикладні м-ва» кер. Петраш С.М., «Народні умільці» кер. Тодавчич Н.В., «Народні умільці» кер. Ігнат К.М.
На виставку було представлено 146 робіт.

/Files/images/P1011138.JPG

/Files/images/P1011319.JPG

/Files/images/P1011317.JPG

/Files/images/P1011302.JPG

/Files/images/P1011315.JPG

/Files/images/P1011305.JPG

/Files/images/P1011307.JPG

/Files/images/P1011301.JPG

/Files/images/P1011315.JPG

/Files/images/P1011322.JPG

/Files/images/P1011326.JPG

/Files/images/P1011313.JPG

/Files/images/P1011309.JPG

/Files/images/P1011323.JPG

Дивитися докладніше у розділі: "Інформація про заклад"

Вернісаж дитячої творчості

Щороку,коли шелестить падолистом осінь та пламеніють різнобарвні квіти, Хустський районний Центр позашкільної роботи проводить свято -відкриття «Вернісаж дитячої творчості». 4 жовтня 2014 року цей традиційний захід був проведений під девізом: «Про гурток ми свій розкажемо,все що вміємо покажем».
У залі установи зібралися керівники гуртків,гуртківці та їх батьки. Святкова програма була дуже насиченою та різноманітною,нагадувала веселкову країну. Гуртківці мали нагоду подивитись виставку дитячих мистецьких робіт та презентувати свій гурток.
«Засяяв день сьогодні променисто,бо вернісаж – це велике свято. Зібрались тут зірочки іскристі ,щоб всім своє уміння показати», - цими словами відкрила свято директор Хустського районного Центру позашкільної роботи Антонюк Ганна Іванівна,яка повідомила,що установу відвідує 990 дітей,працює 49 гуртків.Нам є чим пишатися: вихованці Центру позашкільної роботи взяли участь у багатьох конкурсах, досягли вагомих результатів у районних,обласних та всеукраїнських конкурсах. Ці успіхи засвідчують,що тут працює творчий професійний колектив,який вміє побачити в дітях Божу іскру таланту та розвинути її.

/Files/images/DSCN9407.JPG

Святковий концерт розпочали вихованці танцювального гуртка Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Червеняк Віталія Йосипівна) з танцем «Морська прогулянка».

/Files/images/DSCN9422.JPG

/Files/images/DSCN9426.JPG

/Files/images/DSCN9431.JPG

А далі присутніх зачарували «історики-краєзнавці» на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Губаль Степан Миколайович) , де презентували себе у вигляді патріотичної сценки.

/Files/images/DSCN9436.JPG

« На заняттях - руки в фарбі,пензлі скрізь та олівці ...», - з цими словами презентували себе вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Дудаш Михайло Іванович).

/Files/images/DSCN9438.JPG

Наступними виступили гуртківці гуртка «Рукоділля» на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Січ Вікторія Іванівна).

/Files/images/DSCN9444.JPG

У гуртках «Орігамі» та "Прикладні мистецтва" діти можуть зробити різні наробки так творчо представили себе гуртківці на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Павлюк Марина Анатоліївна).

/Files/images/DSCN9450.JPG

На втіху глядачам були представлені душевні та жартівливі пісні,гумористичні мініатюри та вірші. Вихованці фольклорного гуртка на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Гриненко Любов Михайлівна) теж показали свою майстерність.

/Files/images/Рисунок1.png

/Files/images/DSCN9487.JPG

/Files/images/DSCN9464.JPG

Наступними виступили гуртківці «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Ковач Катерина Василівна).

/Files/images/DSCN9511.JPG

Згодом привертали погляди глядачів вихованці гуртків «Прикладні мистецтва» та "Народні промисли" на базі Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Мица Світлана Юріївна).

/Files/images/DSCN9517.JPG

Надовго запам’ятають виступ учнів гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Продан Ганна Юріївна), де гуртківці склали карту України із своїх виробів.

/Files/images/DSCN9535.JPG

/Files/images/DSCN9541.JPG

/Files/images/DSCN9546.JPG

/Files/images/DSCN9549.jpg

«Голоси,в них як струни всі бадьорі прокладуть стежину до науки», - з такими словами ведучі запросили до слова вихованців гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Петраш Світлана Михайлівна).

/Files/images/DSCN9526.JPG

Невдовзі прославили ізянські вироби учні лозоплетільного гуртка на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Чопей Марія Михайлівна).

/Files/images/DSCN9563.jpg

І знову зачарували глядачів танцем «Весела полька» вихованці танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Червеняк Віталія Йосипівна).

/Files/images/DSCN9586.JPG

/Files/images/DSCN9588.JPG

/Files/images/DSCN9592.JPG

«Якщо хочеш досконало з бісера в'язати,ти повинен неодмінно до нас завітати», - з такими словами виступили вихованці гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Плиска Світлана Іванівна).

/Files/images/DSCN9607.jpg

«Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Тодавчич Наталія Василівна) всіх привітали щастя й радості всім присутнім побажали.

/Files/images/DSCN9612.jpg

Наступних ведучі запросили вихованців гуртка «Рукоділля» на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Лучка Олена Василівна).
/Files/images/DSCN9621.JPG
В залі вправно себе показали учні гуртка «Народні умільці» на базі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Ігнат Катерина Михайлівна).

/Files/images/DSCN9626.JPG

«Є у нас гурток умілий,вони вчаться вишивати,малювати й майструвати»,- виступили вихованці гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Петрінко Світлана Юріївна).

/Files/images/DSCN9633.JPG

Під кінець свята привернули погляди глядачів діти танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Червеняк Віталія Йосипівна), які в залі вправно танцювали хореографічну постановку сучасного танцю.
«

/Files/images/DSCN9652.JPG

/Files/images/DSCN9642.JPG

Із святом привітала заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи Керестей Тетяна Вікторівна, яка подякувала батькам,вихованцям та керівникам гуртків за плекання дитячих талантів,за цікаве колоритне дійство в залі і побажала творчих здобутків,ще більше наснаги у роботі колективу Центру позашкільної роботи та їх вихованцям.

/Files/images/DSCN9669.jpg

Концертна програма дійшла до кінця. Діти все робили від душі,чистого серця, в якому горить іскорка творчості. Адже вона вносить в життя кожного радість. У таке дійство організатори,наче художник на палітрі,змішали усі найкращі номери. І вийшов шедевр. Тому довго лунали оплески присутніх для керівників гуртків та гуртківців.
Кiлькiсть переглядiв: 1984

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.