Галерея "«Свято талантів» - звіт Хустського районного Центру позашкільної роботи "

Вже традицією стало в Хустському районному Центрі позашкільної роботи в кінці навчального року проводити творчий звіт гуртків «Свято талантів», яке відбулося 31 травня, на передодні Дню захисту дітей.
Будь яка дитина має золоте зерно в душі, яке потрапляючи в родючий грунт виховання дає світлолюбні пагінці добра, правди, гордості. За народними поглядами кожен учень може і повинен бути в чомусь першим: один – у навчанні, другий – у трудовій діяльності, третій – у мистецтві. Саме такі учні-гуртківці зібралися на творчий звіт.
Хусткьий районний Центр позашкільної роботи є комплексним навчальним закладом, який надає дітям додаткову освіту спрямовану на здобуття знань, умінь і навичок за інтересами, а також забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля.

"Вернісаж дитячої творчості"

У Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбувся «Вернісаж дитячої творчості»
Двері у яскраву країну дитинства для малечі цими днями відкрив Хустський районний Центр позашкільної роботи. Щороку заклад поповнює свої лави новими творчими та неординарними особистостями. Цього разу свято «Вернісаж дитячої творчості»,де відбувається презентація гуртків, відбулося 3 жовтня 2015 року. В залі Хустського районного Центру позашкільної роботи зібралося чимало дітей та батьків.
Із вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор Хустського районного Центру позашкільної роботи Ганна Іванівна Антонюк, побажала всім вихованцям наснаги, впевненості та успіхів у творчих здобутках та наголосила, що наш позашкільний заклад - центр організаційно-масової роботи, організатор змістовного дозвілля юних обдарувань, організатор районних конкурсів, фестивалів, виставок, концертів, змагань. Це не просто позашкільний заклад, а співдружність дітей, батьків та педагогів, які допомагають юним талантам визначитися з напрямом їх творчої реалізації. Завдяки самовідданій праці педагогічного колективу, Центр позашкільної роботи є осередком творчої самореалізації, соціальної адаптації дітей та підлітків, місцем культурного дозвілля, центром пошуку, розвитку, підтримки юних талантів. Це творча майстерня, у якій з радістю зустрічаються та співпрацюють розумні педагоги та талановиті діти.

/Files/images/Вітальне слово.JPG

Великою приємністю стала кількість почесних нагород, отриманих нашими творчими гуртківцями.

/Files/images/Вручення.jpg

Після нагородження розпочалася презентація гуртків, де ведуча методист Ганна Федорюк зі словами: «Їх танець – він не просто так, він вчить літати…» запросила до виступу танцювальний колектив Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Віталія Йосипівна Червеняк) з танцями: «Україна» та «Маленька дитина».

/Files/images/Україна Нанково.jpg

/Files/images/Маленька дитинаНанково2.jpg

Наступним був не менш енергійний виступ вихованців гуртка «Історики -краєзнавці» на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Степан Миколайович Губаль)

/Files/images/Липча.jpg

Яскравий та патріотичний виступ під пісню «Україна це ти!» сподобався багатьом глядачам у виконанні вокального гуртка на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.( кер.Ковач Катерина Василівна)

/Files/images/Золотарево3.jpg

Наступними гуртківцями, які представили свій гурток – «Юні етнографи»на базі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Віталія Юріївна Чепка).

/Files/images/Стеблівка.JPG

Теплими оплесками у залі зустрічали вихованців гуртка «Рукоділля» на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Ярослава Василівна Тегза).

/Files/images/Березово.JPG

«Вишивають пальчики, по самому крайчику. Оживають в світі дивовижні квіти»,- з такими словами виступили гуртківці «Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Наталія Василівна Тодавчич).

/Files/images/Рокосово2.JPG

«Кожна дитина – талановита»,-представились гуртківці образотворчого гуртка на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Михайло Іванович Дудаш).Вони не тільки навчають майстерності дітей, але й вчать їх умінню бачити прекрасне в навколишньому світі, а потім все те з любов’ю передавати на папері, на полотні, в бісері. Скільки в них праці, натхнення, фантазії!

/Files/images/Данилово.JPG

Кожен виступ був вартий уваги і найщиріших оплесків. Зокрема, зачаровували своїм співом вокалісти гуртка вокального на базі Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Галина Василівна Малета)

/Files/images/Копашнево.JPG

Наступними презентували свій гурток вихованці гуртка «Народні промисли» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Оксана Іванівна Макар)
Без танців не може жити на Землі людина! Ці слова найбільше характеризують юних виконавців, які займають у танцювальному гуртку на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Неля Василівна Федурця).

/Files/images/Іза.JPG

Наступними до представлення гуртка ведуча запросила вихованців гуртків «Прикладні мистецтва» та «Оригамі» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Марина Анатоліївна Павлюк).

/Files/images/Горінчево.JPG

«Вони швидко диво створюють самі. У гурток до них приходьте та дива находьте»,- з такими словами ведуча запросила до виступу вихованців гуртка «Народні умільці» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Любов Анатоліївна Гинцяк)

/Files/images/Монастирець.JPG

Про цікаве й захоплююче навчання на заняттях у лозоплетільному гуртку на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Марія Михайлівна Чопей) віршовано розповіли гуртківці, а завершила виступ вихованка гуртка з піснею «Мій рідний край».

/Files/images/Іза2.JPG

На Співочому полі Центру позашкільної роботи звучала народна, переважно, обрядова пісня у поєднані з танцями, жанровими побутовими сценками у виконанні фольклорного гуртка на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Тетяна Михайлівна Дубович).

/Files/images/Бороняво.jpg

«З велятинських діточок невеличкий цей гурток…»,- ведуча запросила вихованців гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Світлана Михайлівна Петраш)

/Files/images/Велятино.JPG

Під оплески присутніх на сцену вийшла Малета Валентина вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Ганна Василівна Федорюк) з піснею «Вже осінь завітала в Україну».

/Files/images/Селище4.JPG

Наступними виступили вихованці гуртка «Рукоділля» на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Ольга Михайлівна Гера)

/Files/images/Крива.JPG

Країною фантазії та творчості – саме так ми називаємо гурток «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Ганна Юріївна Продан). Тут оживає світ образотворчого мистецтва, декоративного розпису, вишивки, дивує свою різноманітністю робота з папером, процвітає мистецтво рукоділля ,саме так презентували себе вихованці гуртка.

/Files/images/Монастирець 22.JPG

/Files/images/Монастирець2.JPG

Далі виступили гуртківці танцювального гуртка на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Мар’яна Іванівна Штефуца )

/Files/images/Крива2.JPG

Гідним закінченням концерту став виступ танцювального коллективу на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Віталія Йосипівна Червеняк) з гумористичною хореографічною картиною «Як я женився»

/Files/images/Нанково.JPG

/Files/images/Нанково2.JPG

Кожен виступ дітей на сцені супроводжувався оплесками. Концертна програма тривала дві години.

/Files/images/Кінець.jpg

Діти все робили від душі, чистого серця, в якому горить іскорка творчості. Адже вона вносить в життя кожного радість. Керівники гуртків батьки щиро аплодували. Вони побачили, якими обдарованими ростуть їх діти, залюблені в українську пісню, слово, танець... Відчувалося, що батьки підтримують бажання дітей навчатися у Хустському районному Центрі позашкільної роботи.
Кiлькiсть переглядiв: 1818

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.