Підсумкове заняття школи "Лідер"
«Моє майбутнє»

«Наше майбутнє у наших руках»

У кожної країни є майбутнє. Воно залежить від людей, від влади, але насамперед від нас – молодого покоління і тому кожна людина обирає собі свій життєвий шлях, шлях до здорового і успішного життя.

В травні місяці, в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулося підсумкове заняття школи «Лідер» за модулем «Моє майбутнє» .

/Files/images/IMG_0204.jpg

Програма цього модуля спрямована на формування у підлітків відповідального ставлення до власного здоров’я та спосіб передачі здобутого знання своїм одноліткам. Теми даного модуля спрямовані на формування у підлітків бачення власних можливостей та конкретних дій щодо успішної життєвої самореалізації, а також мотивації до активних дій з реалізації просвітницької діяльності серед своїх однолітків.
Перша тема заняття модуля була: «Моє майбутнє життя», де підлітки-інструктори обговорювали та з’ясувати основні цінності людини, що їй потрібно для щастя, і що робити, аби життя було успішним, щасливим та здоровим.

/Files/images/IMG_0183.jpg

/Files/images/IMG_0184.jpg

Наступні заняття пройшли по темам: «Вирішувати нам – відповідати нам» та «Я буду діяти!» на яких при підведенні підсумків підлітки-інструктори усвідомили та продемонстрували у звітній формі важливості й необхідності проведення просвітницької роботи серед однолітків, а також вирішили спонукати їх до активних дій.

/Files/images/IMG_0187.jpg

/Files/images/IMG_0189.jpg

/Files/images/IMG_0190.jpg

/Files/images/IMG_0142.jpg

На закінчення всі підлітки - інструктори взяли з собою валізу знань на майбутнє.

/Files/images/IMG_0197.jpg

Всі підлітки - інструктори, які пройшли курс навчання школи «Лідер», отримали подяки Хустського районного Центру позашкільної роботи за активну участь у навчанні з питань попередження тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу та запровадження здорового способу життя серед своїх однолітків та були дуже задоволені.

/Files/images/IMG_0203.jpg

/Files/images/IMG_0205.jpg

«СНІД – загроза людству»

«Здоров’я — це не все, але все без здоров’я — ніщо», — сказав свого часу Сократ.

На сьогоднішній день ще детельно не визначено поняття «зоровий спосіб життя», але є багато припущень… В суспільстві все більше людей борються за здоровий спосіб життя, адже кожна людина бажає жити і бути здоровим, а щоб бути здоровим і дотримуватися здорового способу життя, треба весь час докладати багато зусиль і бути обізнаному в цьому питанні, дізнаватись багато інформації.
Протягом грудня місяця в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проводився районний конкурс підлітків-інструкторів школи «Лідер» присвячений до Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу під девізом «СНІД – загроза людству», на яких здобули перемогу та нагороджені грамотами:
І місце – Грицик Галина та Ворон Марина (учнів Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.);

/Files/images/DSCN7768.JPG

І місце – Нанківська ЗОШ І-ІIІ ст.

/Files/images/DSCN77660.JPG

ІІ місце – Нанківська ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN77700.JPG

ІІ місце – Павлій Юрій (учень Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

/Files/images/DSCN7771.JPG

ІІІ місце – Келемен Вікторія (учениця Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

/Files/images/DSCN7775.JPG

ІІІ місце – Кічірельська ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7773.JPG

ІІІ місце – Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7772.JPG

ВІЛ/СНІД - цікаво про це дізнатись...

На сьогоднішній день існує глобальна проблема здорового способу життя. Поняття здорового способу життя дуже поширено і розповсюджено. Багато учні знають, що таке ВІЛ\СНІД , але багато не знають як захистити себе та оточуючих від цього… Тому в учнів виникає багато питань щодо здоров’я.
В Хустському районному Центрі позашкільної роботи ведеться велика робота з метою пропаганди здорового способу життя за програмою факультативного тренінг-курсу для учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Сприяння просвітницькій роботі «рівний - рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя, на якій учні (підлітки-інструктори) дізнаються багато інформації про здоровий спосіб життя. Наші заняття проходять у незвичайній формі – тренінгу. На цих тернінгових заняттях ми проводимо багато різних вправ, цікаві рольові ігри, емоційні розминки, мозковий штурм . В школі «Лідер» Хустського районного центру позашкільної роботи з підлітками-інструкторами проводилися тренінгові заняття присвячені до Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу, одне з яких: «ВІЛ\СНІД – цікаво дізнатись …». В цьому тренінговому занятті було багато різних вправ і одна з них, яка найбільш сподобалась учням - це «Моя антиреклама». Метою цієї вправи було те, щоб учні зрозуміли, що «Здоров’я - це найвища цінність людини». Завданням для учнів в даній вправі було те, що за допомогою журналів, газет, кольорового паперу, різнокольорових ручок, фломастерів та інших матеріалів розробити свою антирекламу проти ВІЛ\СНІДу і представити її. І ось наші результати:

/Files/images/фото робота.jpg

/Files/images/Фото робота 2.jpg

/Files/images/Фото робота3.jpg

/Files/images/Фото робота4.jpg

/Files/images/Фото робота5.jpg

/Files/images/Фото робота6.jpg

/Files/images/Фото робота7.jpg

/Files/images/Фото робота9.jpg

/Files/images/Фото робота10.jpg

/Files/images/Фото робота11.jpg

/Files/images/Фото робота12.jpg

/Files/images/Фото робота13.jpg

Навчання активу
шкіл Хустського району в Хустському районному Центрі позашкільної роботи

На виконання наказу № 34 від 25.11.2014р. по Хустському районному Центрі позашкільної роботи «Про проведення навчання активу шкіл Хустського району у грудні 2014р.» повідомляємо, що навчання підлітків-інструкторів з питань попередження наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, ВІЛ\СНІДу, хвороб, що передаються статевим шляхом буде проведено у грудні 2014 р. згідно графіка:
02.12. - ЗОШ Золотарево, Драгово, Олександрівка, Сокирниця, Забрід,Вільшани, Данилово, Кічерели.
04.12. - ЗОШ Кошелево, Кошелево-Руня, Залом, Велятино, Стеблівка, Крайниково.
09.12. - ЗОШ Нанково, Н.Селище, Іза, Монастирець, Копашнево.
18.12. - ЗОШ Вишково №1, Вишково №2, Яблунівка, Ракош, Крива, Бороняво, Рокосово.
23.12. - ЗОШ Липча, Липовець, Березово, Л.Поляна?Горінчево,
Н.Бистрий.
11.12. – Засідання районного органі учнівського самоврядування «Учнівська республіка» на тему: «Аналізуємо та пропонуємо. Звітування голів та членів учнівського самоврядування про пророблену роботу».
16.12. – Районний семінар педагогів-організаторів на тему:
«Підвищення педагогічної майстерності педагогів організаторів – ефективний засіб удосконалення виховного процесу в школі». .

Навчання активу
шкіл Хустського району в Хустському районному Центрі позашкільної роботи

У Хустському районному Центрі позашкільної роботи у вересні 2013-2014 н.р. проведено навчання з активом шкіл Хустського району:
- з підлітками-інструкторами школи «Лідер» з питань попередження наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, ВІЛ/СНІДу та хвороб,що передаються статевим шляхом.

Ознайомлення підлітків-інструкторів з модулем "Спілкуємося й діємо!" (Тренінгові заняття на тему: "Ефективне спілкування.Самопрезентація.Важливість подолання бар`єру в спілкуванні").Навчання підлітків-інструкторів проводиться згідно графіка:
04.11. - ЗОШ Золотарево, Драгово, Олександрівка, Сокирниця.
06.11. - ЗОШ Забрід, Вільшани, Данилово, Кошелево, Кошелево-Руня, Залом.
11.11. - ЗОШ Нанково, Н.Селище, Іза, Монастирець, Копашнево.
13.11. - ЗОШ Велятино, Стеблівка, Крайниково.
20.11. - ЗОШ Вишково №1, Вишково №2, Яблунівка, Ракош.
25.11. - ЗОШ Крива, Бороняво, Рокосово.
27.11. - ЗОШ Липча, Липовець, Березово, Кічерели, Л.Поляна, Горінчево, Н.Бистрий.

Навчання активу
шкіл Хустського району в Хустському районному Центрі позашкільної роботи

У Хустському районному Центрі позашкільної роботи у вересні 2013-2014 н.р. проведено навчання з активом шкіл Хустського району:
- з підлітками-інструкторами школи «Лідер» з питань попередження наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, ВІЛ/СНІДу та хвороб,що передаються статевим шляхом.

Ознайомлення підлітків-інструкторів з модулем "Спілкуємося й діємо!" (Тренінгові заняття на тему:"Я + інші","Спілкуватися - це здорово!")
Для того,щоб охопити всіх підлітків-інструкторів з шкіл Хустського району заняття проводяться по підгрупах:
10. 09. – ЗОШ Крайниково, Данилово, Олександрівка, Золотарево, Драгово, Кічерели, Забрід, Вільшани.
12. 09.- ЗОШ Стеблівка, Вишково №2, Вишково №1, Велятино, Ракош, Яблунівка, Бороняво.
17. 09. – ЗОШ Липча, Кошелево, Кошелево – Руня, Липовець, Залом, Л. Поляна.
19. 09. – ЗОШ Горінчево, Монастирець, Березово, Н. Бистрий, Іза.
24. 09. – ЗОШ Нанково, Н. Селище, Копашнево, Рокосово, Крива, Сокирниця.

Навчання активу
шкіл Хустського району в Хустському районному Центрі позашкільної роботи

У Хустському районному Центрі позашкільної роботи у жовтні 2013-2014 н.р. проведено навчання з активом шкіл Хустського району:
- з підлітками-інструкторами школи «Лідер» з питань попередження наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, ВІЛ/СНІДу та хвороб,що передаються статевим шляхом.
Ознайомлення підлітків-інструкторів з модулем "Спілкуємося й діємо!" (Тренінгові заняття на тему:"Вчимося розуміти й поважати інших","Як спілкуватися продуктивно")
Для того,щоб охопити всіх підлітків-інструкторів з шкіл Хустського району заняття проводяться по підгрупах:
01. 10. – ЗОШ Крайниково, Данилово, Олександрівка, Золотарево
03. 10.- ЗОШ Стеблівка, Велятино, Ракош, Яблунівка, Бороняво
10. 10. – ЗОШ Липча, Липовець, Л. Поляна, Вишково №1, Вишково №2
15. 10. – ЗОШ Горінчево, Монастирець, Березово, Н. Бистрий, Іза
17. 10. – ЗОШ Нанково, Н. Селище, Копашнево
22. 10. – ЗОШ Драгово, Кічерели, Забрід, Вільшани
29. 10. – ЗОШ Рокосово, Крива, Сокирниця
31. 10. - Кошелево, Кошелево – Руня, Залом

Хустський районний Центр позашкільної роботи

Тренінгове заняття з підлітками – інструкторами школи «Лідер»на тему

« Твоє життя – твій вибір»

21 листопада 2013 року в школі «Лідер»,яка працює по здоровому способу життя, на базі Хустського районного Центру позашкільної роботи було проведено тренінгове заняття на тему: «Твоє життя – твій вибір». Даний захід приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відмічають 1 грудня. На занятті було присутньо 37 підлітків - інструкторів з 10 шкіл Хустського району.

/Files/images/DSCN5789.JPG

На заході були присутні директор Центру позашкільної роботи - Антонюк Ганна Іванівна, заступник директора – Керестей Тетяна Вікторівна, методист – Драгуська Ганна Василівна, лікар кабінету «Довіри» - Канюка Олена Дмитрівна, методисти управління освіти,молоді та спорту Хустської РДА – Кемінь Ольга Василівна та Андьол Олена Юріївна.
Заняття проводила керівник школи «Лідер» Стасик Іванна Іванівна.

/Files/images/DSCN5780.JPG

Тренінгове заняття розпочалося зі знайомства з підлітками – інструкторами та налаштуванням їх на позитивну взаємодію, ознайомлення з правилами роботи під час тренінгу. Наступна вправа була на визначення очікувань учнів від заняття. Учасники тренінгу на різнокольорових хмаринках висловлювали свої сподівання від тренінга. Більшість підлітків – інструкторів очікували від заняття позитивних емоцій та ознайомлення з інформацією про здоровий спосіб життя. Іванна Іванівна розпочала заняття з розповіді легенди, яка підштовхнула учнів до висновку: «Усе у твоїх руках», здоровий спосіб життя в тому числі.

/Files/images/DSCN5785.JPG

Був проведений мозковий штурм «Що таке здоров’я?»
Мета якого - активізувати знання учасників про важливість здоров’я, визначити поняття, що таке здоров’я. Відомо понад 200 визначень поняття «здоров’я». Кожний із підлітків- інструкторів визначали, що таке здоров’я. Усі пропозиції учасників записувались на дошці. За визначенням ВООЗ, здоров’я — стан повного фізичного, духовного або соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб і фізичних вад.
/Files/images/мОЗГОВИЙ ШТУРМ.jpg

Наступним кроком на тренінгу проведена вправа «Що формує здоров’я?»
Мета цієї вправи - визначити особливості поведінки та способу життя як найважливіших чинників, що впливають на здоров’я людини.
Керівник школи «Лідера» пропонує учасникам подумати, які існують фактори впливу на здоров’я людини. Пропозиції записують на стікерах. Після того, як усі пропозиції записано, Іванна Іванівна пропонує об’єднати схожі фактори, виділити найсуттєвіші: спадковість, медицина, навколишнє середовище, спосіб життя людини. Наукові дослідження дають нам такі результати щодо вагомості впливу тих чи інших факторів на здоров’я людини:
• спадковість — 20 %;
• рівень медичного забезпечення — 10 %;
• екологія — 20 %;
• спосіб життя — 50 %.
Хоч існує декілька важливих чинників, що впливають на розвиток і збереження здоров’я, поведінка людини, її спосіб життя є вирішальним у збережені здоров’я.

/Files/images/DSCN5832.JPG

Була проведена вправа з підлітками-інструкторами «Шляхи здорового способу життя»
Мета цієї вправи - формування розуміння учасниками суті здорового способу життя, того, в яких діях і поведінці воно проявляється, дає визначення «здорового способу життя». Здоровий спосіб життя — така життєдіяльність людини, що сприяє збереженню і зміцненню її здоров’я.
Учасники об’єдналися у три підгрупи, кожна з яких отримала завдання: на рулоні паперу створити «Шлях здорового способу життя».

/Files/images/DSCN5840.JPG

/Files/images/DSCN5837.JPG

/Files/images/DSCN5839.JPG

/Files/images/DSCN5845.JPG

/Files/images/DSCN5853.JPG

/Files/images/DSCN5854.JPG

Під час теренінгу була проведена гра - розминка «Світлофор», «Атоми», «Глава, раміна…», «Пай рам, пай рам…». Ігри були проведені заступником директора – Керестей Тетяною Вікторівною. Ці ігри активізували учасників тренінгового заняття і спрямували роботу підлітків-інструкторів на подальше проведення тренінгу.

/Files/images/Розмінка.jpg

/Files/images/Розмінка 2.jpg

На занятті виступила лікар кабінету «Довіри» - Канюка Олена Дмитрівна,
яка розповіла про таке важке захворювання, як ВІЛ/СНІД, як потрібно проводити профілактичну роботу серед своїх однолітків та оберігатись від зараження та шкідливих звичок, які згубно впливають на здоров’я людини.
Під кінець заняття підвела підсумок директор Хустського районного Центру позашкільної роботи – Антонюк Ганна Іванівна, яка наголосила на проведенні таких треннігових занять та роз’яснювальної роботи про згубний вплив шкідливих звичок, які впливають на здоров’я людини серед учнів шкіл району.

/Files/images/DSCN5781.JPG

Керівник школи «Лідер» - Іванна Іванівна Стасик подякувала підліткам-інструкторам за активну участь у тренінгу «Твоє життя – твій вибір»

/Files/images/DSCN5862.JPG

Тренінгове заняття закінчилося вправою «Незвичайне прощання». Учні попрощалися одне з одним за допомогою жестів та міміки і передали свій хороший настрій іншим учасникам.

Відбірковий, районний конкурс

"Молодь обирає здоров'я "

У березні місяці в Хустському районному Центрі позашкільної роботи стартував відбірковий, районний конкурс «Молодь обирає здоров’я». Мета конкурсу – популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, розвиток творчих здібностей молоді.
У конкурсі беруть участь команди підлітків – інструкторів школи «Лідер». Головні вимоги виступів – тематика виступів повинна бути спрямована на популяризацію, пропаганду та роз’яснення серед однолітків переваги здорового способу життя, формування безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я навколишні. Виступи команд повинні демонструвати в образній формі наслідки паління, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування, фізичного режиму тощо. Не допускається у композиціях наявність негативних елементів: процес вживання наркотичних речовин, стан оп’яніння, безладні стосунки; наявність сигарет, пляшок спиртного, шприців тощо. Виступ повинен бути позитивно зорієнтований, можуть поєднуватися різні жанри, стилі і напрямки мистецтва, демонструвати власні досягнення молоді у формуванні здорового способу життя. Проблеми можуть відображатися у трагічній, гумористичній, образній, художньо – спортивній та інших формах. Сценарії мають бути оригінальними, авторськими та відображати власний досвід та досягнення у сфері формування здорового способу життя.
Виступи оцінюються за 5 бальною шкалою, а саме
- оцінка за форму (5 балів);
- за представлення своєї команди (5 балів);
- за введення пропаганди здорового способу життя (5 балів).
4 березня 2014 року відбувся перший відбірковий день районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я". Змагання відбулось між командами підлітків - інструкторів Драгівської ЗОШ І - ІІІ ст. "Сонечко"

/Files/images/P3040444.JPG

та Олександрівської ЗОШ І - ІІІ ст. "Імпульс".

/Files/images/P3040455.JPG

Перемогу в першому відбірковому дні районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я" здобула команда підлітків - інструкторів Драгівської ЗОШ І - ІІІ ст. "Сонечко".
6 березня 2014 року відбувся другий відбірковий день районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я", в якому взяли участь команди підлітків - інструкторів Сокирницької ЗОШ І - ІІІ ст. "Лідер",
/Files/images/DSCN6560.JPG
/Files/images/Сокирниця.JPG
команда підлітків - інструкторів Рокосівської ЗОШ І - ІІІ ст. "Правильний вибір",

/Files/images/DSCN6567.JPG

/Files/images/Рокосово.JPG

команда підлітків - інструкторів Крайниківської ЗОШ І - ІІІ ст. "Вітамін".

/Files/images/DSCN6606.JPG

/Files/images/DSCN6609.JPG
Перемогу у другому відбірковому дні конкурсу здобули команда підлітків - інструкторів Крайниківської ЗОШ І - ІІІ ст. "Вітамін".

Відбірковий, районний конкурс

"Молодь обирає здоров'я"

2014-03-11

11 березня 2014 року відбувся третій відбірковий день районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я", в якому взяли участь команда підлітків - інструкторів Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. "Моз",

/Files/images/DSCN6633.JPG

/Files/images/DSCN6642.JPG

/Files/images/DSCN6648.JPG

команда підлітків інструкторів Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст."Імпульс",

/Files/images/DSCN6658.JPG

/Files/images/DSCN6650.JPG

команда підлітків - інструкторів Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. "Іскра".

/Files/images/DSCN6689.JPG

/Files/images/DSCN6709.JPG

/Files/images/DSCN6718.JPG

Переможцем третього відбіркового дня стала команда підлітків - інструкторів Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. "Іскра".

/Files/images/DSCN6702.JPG

Відбірковий,районний конкурс

"Молодь обирає здоров'я"

2014-03-13

13 березня 2014 року відбувся четвертий відбірковий день районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я",в в якому взяли участь команда підлітків - інструкторів Вільшанської ЗОШ І-ІІ ст. "Динаміт",
/Files/images/DSCN6747.JPG

команда підлітків-інструкторів Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. "Енергія",

/Files/images/DSCN6753.JPG

/Files/images/DSCN6774.JPG

/Files/images/DSCN6765.JPG

команда підлітків-інструкторів Ракоської ЗОШ І-ІІ ст. "Спорт".

/Files/images/DSCN6794.JPG

/Files/images/DSCN6793.JPG
Переможцем стала команда підлітків-нструкторів Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. "Енергія".

/Files/images/DSCN6797.JPG

Відбірковий,районний конкурс

"Молодь обирає здоров'я"

20 березня 2014 року відбувся п'ятий відбірковий день районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я",в в якому взяли участь команда підлітків - інструкторів Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. "Гарт",

/Files/images/DSCN6817.JPG

/Files/images/DSCN6820.JPG
команда підлітків-інструкторів Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. "Здорове майбутнє",

/Files/images/DSCN6826.JPG

/Files/images/DSCN6852.JPG
команда підлітків-інструкторів Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст. "Міцні дівчата",

/Files/images/DSCN6856.JPG

/Files/images/DSCN6877.JPG
команда підлітків-інструкторів Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст. "Спортік",

/Files/images/DSCN6888.JPG

команда підлітків-інструкторів Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. "Молодь за майбутнє",

/Files/images/DSCN6917.JPG

/Files/images/DSCN6930.JPG
команда підлітків-інструкторів Заломської ЗОШ І-ІІ ст. "Шанс",

/Files/images/DSCN6940.JPG

/Files/images/DSCN6900.JPG
команда підлітків-інструкторів Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. "Імпульс".

/Files/images/DSCN6954.JPG

/Files/images/DSCN6963.JPG
/Files/images/DSCN7000.JPG
Переможцями п'ятого відбіркового дня стали команди підлітків-інструкторів Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. "Здорове майбутнє",
/Files/images/DSCN6845.JPG
команда піділітків-інструкторів Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN6899.JPG

команда підлітків-інструкторів Заломської ЗОШ І-ІІ ст. "Шанс".

/Files/images/DSCN6942.JPG

Відбірковий,районний конкурс

"Молодь обирає здоров'я"

25 березня 2014 року відбувся шостий відбірковий день районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я",в в якому взяли участь команда підлітків - інструкторів Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст."Позитив",
/Files/images/DSCN7038.JPG
/Files/images/DSCN7042.JPG

/Files/images/DSCN7043.JPG

команда підлітків-інстукторів Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. "Велнес"
/Files/images/DSCN7086.JPG
/Files/images/DSCN7083.JPG
та команда підлітків-інструкторів Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. "Диво світ".

/Files/images/DSCN7122.JPG

/Files/images/DSCN7143.JPG
Переможцями шостого відбіркового дня стали три команди:
команда підлітків-інструкторів Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. "Позитив"

/Files/images/DSCN7058.JPG

команда підлітків-інстукторів Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. "Велнес"

/Files/images/DSCN7078.JPG

команда підлітків-інструкторів Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. "Диво світ".

/Files/images/DSCN7126.JPG

Відбірковий,районний конкурс

"Молодь обирає здоров'я"

27 березня 2014 року відбувся шостий відбірковий день районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я",в в якому взяли участь команда підлітків - інструкторів Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст. "Веселка",

/Files/images/DSCN7166.JPG

/Files/images/DSCN7251.JPG

/Files/images/DSCN7170.JPG
команда підлітків - інструкторів Березіфвської ЗОШ І-ІІІ ст. "Ритм",

/Files/images/DSCN7171.JPG

/Files/images/DSCN7193.JPG

команда підлітків - інструкторів Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст."Друге дихання",

/Files/images/DSCN7202.JPG

/Files/images/DSCN7215.JPG
команда підлітків - інструкторів Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. "Смайлики",

/Files/images/DSCN7219.JPG

/Files/images/DSCN7232.JPG
/Files/images/DSCN7241.JPG
команда підлітків - інструкторів Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст. "Патріоти",

/Files/images/DSCN7249.JPG

/Files/images/DSCN7251.JPG

команда підлітків - інструкторів Кічерелської ЗОШ І-ІІ ст. "Промінець"

/Files/images/DSCN7169.JPG

/Files/images/DSCN7170.JPG
Переможцями шостого відбіркового конкурсу "Молодь обирає здоров'я" стали команди підлітків-інструкторів Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7194.JPG

та команда підлітків-інструкторів Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7207.JPG

Фінал районного конкурсу

"Молодь обирає здоров’я"

29 квітня 2014 року відбувся фінал районного конкурсу «Молодь обирає здоров’я», метою якого виступає популяризації та пропаганда серед молоді здорового способу життя, запобігання негативних проявів у молодіжному середовищі, виявлення та підтримка талановитої молоді.
Напередодні відбувались відбіркові змагання команд підлітків – інструкторів школи «Лідер» Хустського районного Центру позашкільної роботи, в них взяло участь 28 команд шкіл Хустського району. У фіналі позмагалось 10 найсильніших команд активістів шкіл Хустського району. Команди продемонстрували свою літературно - музичну, художньо - спортивну міні - композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров'я та здоров'я оточуючих, відображали духовні цінності і традиції народу в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтва. Виступи бути позитивно зорієнтованими, з використанням різних видів мистецтва, демонструванням власних досягнень молоді у формуванні здорового способу життя. Також команди змагались у найкращому пропагуванні здорового способу життя у вигляді плакатів та фотографій.
Журі, у складі директора Центру позашкільної роботи Антонюк Ганни Іванівни, заступника директора Керестей Тетяни Вікторівни, методиста Драгуської Ганни Василівни, голови профспілки – Гинцяк Макрини Михайлівни, гостей конкурсу - лікаря кабінету «Довіри» Хустської рай поліклініки – Канюки Олени Дмитрівни та підліткового терапевта клініки дружньої до молоді – Немеш Любов Василівни, було вражене активність та оригінальність виступів команд.

/Files/images/DSCN7651.JPG

Одноголосно переможцем фіналу районного конкурсу «Молодь обирає здоров’я» було визнано команду «Іскра», підліктів – інструкторів Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Штефуца Маряна Іванівна).

/Files/images/DSCN7830.JPG

Друге місце здобула команда «Велес», підлітки – інструктори Копашніської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Серкез Наталія Василівна ).

/Files/images/P1010331.JPG

Третє місце розділили між собою команда «Позитив», підлітки – інструктори Нижньоселещенської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Томишин Вікторія Іванівна)

/Files/images/DSCN7721.JPG

та команда «Ураган», підлітки – інструктори Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Калинич Ганна Василівна).

/Files/images/DSCN7809.JPG

Виступи інших команд підлітків – інструкторів були оцінені грамотами за активну участь у пропагуванні здорового способу життя, а саме:
команда «Ритм», підлітки – інструктори Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Шовкович Ярослава Василівна ),

/Files/images/P1010177.JPG

команда «Здорове майбутнє», підлітки – інструктори Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Селемонка Аліна Дмитрівна),

/Files/images/DSCN7856.JPG

команда «Сонечко», підлітки – інструктори Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Грига Маргарета Вікторівна),

/Files/images/P1010358.JPG

команда «Імпульс», підлітки – інструктори Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Галас Маріонела Андронівна),

/Files/images/P1010148.JPG

команда «Друге дихання», підлітки – інструктори Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Орос Ольга Юріївна),

/Files/images/DSCN7676.JPG

команда «Вітамін», підлітки – інструктори Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Гичка Наталія Антонівна).

/Files/images/DSCN7837.JPG

В оцінюванні плакатів та фотографій за здоровий спосіб життя перемогу також отримала команда «Іскра» Кривської ЗОШ І-ІІІ ст.,

/Files/images/P1010384.JPG

/Files/images/P1010383.JPG

/Files/images/P1010382.JPG

друге місце здобула команда «Імпульс», підлітки – інструктори Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст.,

/Files/images/P1010152.JPG

третє місце – команда «Друге дихання», підлітки – інструктори Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/P1010153.JPG

/Files/images/P1010154.JPG

/Files/images/P1010155.JPG

/Files/images/P1010156.JPG

Роботи на конкурс фотографій "Молодь обирає здоров'я".

/Files/images/P1010377.JPG

/Files/images/P1010378.JPG
/Files/images/P1010379.JPG
За допомогою цього конкурсу відбувся обмін і розповсюдження кращого досвіду із запобігання негативних проявів серед дітей і молоді засобами, які є цікавими для молодих людей. Команди, учасники районного конкурсу «Молодь обирає здоров’я» здобули хороший досвід та налаштувались на майбутню активну пропаганду здорового способу життя серед своїх однолітків.

Кiлькiсть переглядiв: 2090

Коментарi

  • *горец***

    2014-04-07 05:33:29

    Молодцы! Лучшая команда,так держать.......

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.