«Україна пам’ятає! Світ визнає!»
ГОЛОДОМОР 32-33рр.

День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.
22 листопада 2018р. до даної акції долучились Наталія Угляй методист Хустського районного Центру позашкільної роботи та підлітки-інструктори «Школи лідер». Акція прошла під гаслом «Україна памятає! Світ визнає!» /«Ukraine remembers, the World acknowledges!».
Підлітками-інстукторами оформлена виставка та перегянутий відеоматеріал «Голод на Україні: очима свідків, мовою документів». Також хвилиною мовчання пом’янулиті ті трагічні подій.

/Files/images/гл.jpg

/Files/images/гл1.jpg

/Files/images/гл2.jpg

"ВЧИМОСЯ РОЗУМІТИ Й ПОВАЖАТИ ІНШИХ"(ТРЕНІНГ)

15 листопада 2018 р. в Хустському районному Центрі позашкільної роботи методистом, керівником гуртка «школа лідер» Наталією Угляй з підлітками-інструкторами проведено тренінг "Вчимося розуміти й поважати інших".Метою якого – дати можливість учасникам відчути переживання,
які виникають при спілкуванні; визначити, що заважає людям розуміти один одного; визначити та зрозуміти поняття, що таке «толерантність» і її значення для спілкування та життя людей.
Також на занятті підліткам-інструктора надана інформація про «насильство», види поведінки людини в різних ситуаціях та що таке «булінг». За підсумками заняття всі зрозуміли, що сприяє розвитку дружніх стосунків між однолітками, що може допомогти пізнати способи неконфліктної поведінки серед підлітків, що дозволить їм конструктивно взаємодіяти з іншими, вільно виражати та контролювати свої емоції.

/Files/images/тр.jpg

/Files/images/тр1.jpg

/Files/images/тр2.jpg

/Files/images/тр3.jpg

/Files/images/тр4.jpg

/Files/images/тр5.jpg

«МИ ПРОТИ ТОРГІВЛІ. ЛЮДИНА НЕ ТОВАР»

В жовтні 2018 року підлітки-інструктори «Школи лідер» та методист Наталія Угляй Хустського районного Центру позашкільної роботи відзначили Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткованийв2007 р.Європейським Парламентомяк день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феноменуторгівлі людьми, особливо жінками тадітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.
Методист установи надана інформація щодо глобальної проблеми з торгівлі людьми для підлітків-інструкторів продемонстрована презентація «Попередження торгівлі людьми» та перегляд відео ролика «Українці в якості наркокур’єрів». Підлітками-інструкторами розроблені буклети на дану тематику.

/Files/images/ми.jpg

/Files/images/ми1.jpg

/Files/images/ми2.jpg

/Files/images/ми3.jpg

/Files/images/ми4.jpg

/Files/images/ми5.jpg

«Школа Лідер»
(Організаційне заняття)

Людина повинна знати,

як допомогти собі самій у хворобі,

пам’ятаючи, що здоров'я

є найбільшим багатством людини.

(Гіппократ)

Щороку в Хустському районному Центрі позашкільної роботи у вересні відбувається набір учнів до гурткової діяльності. Одним з таких гуртків є «Школа Лідер» - навчання та підготовка підлітків-інструкторів з пропаганди здорового способу життя.
Навчання здоровому способу життя за методом «рівний - рівному» — це суспільно-корисна діяльність молоді, що полягає в передаванні знань, умінь і навичок здорового способу життя, що сприяє запобіганню тютюнопалінню, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу, ІПСШ та іншим негативним явищам. Навчання проводиться згідно програми «Сприяння просвітницької діяльності «рівний-рівному» серед молоді України, щодо здорового способу життя».
Тренінг-курс Програми включає такі навчальні модулі: «Спілкуємось та діємо», «Твоє життя - твій вибір», «Прояви турботу та обачливість», «Знаємо та реалізуємо свої права», «Моє майбутнє».
На першому занятті було ознайомлено з даною Програмою, визначено обов’язки підлітка-інструктора як ключової фігури просвітницької діяльності у підлітковому середовищі та сплановані організаційні моменти просвітницької роботи підлітків-інструкторів на 2018-2019 навчальний рік.

/Files/images/лд.jpg

/Files/images/лд1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 124

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.