Підсумкове заняття підлітків-інструкторів «Школи Лідер»

Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.

Серед життєвих цінностей сучасної людини перше місце посідає цінність життя і здоров’я.
Здоров’я є елементом індивідуальної культури життєдіяльності людини. Ця культура визначається рівнем розвитку вмінь і навичок, що сприяють збереженню, зміцненню і відновленню здоров’я дитини. Важливе значення для вирішення означеної проблеми є навчання дітей відповідального ставлення до свого здоров’я та здоров’я людей, що їх оточують як до найвищих індивідуальних і суспільних цінностей, формування через освіту здорового способу життя.

/Files/images/пзп.jpg

/Files/images/пзп1.jpg

/Files/images/пзп2.jpg

16 та 21 травня на базі Хустського районного Центру позашкільної роботи відбувся підсумок занять та навчання підлітків-інструкторів «школи Лідер». Лідери охоче поділись своїми результатами за рік, що напрацювали. Також провели анкетування щодо знань здоров’я та здорового способу життя. Найцікавішим моментом для підлітків – вручення подяк за активну участь у навчанні та пропаганді з питань попередження тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу та запровадження здорового способу життя серед своїх однолітків. Всі учнів отримали масу задоволення.

/Files/images/пзп3.jpg

/Files/images/пзп4.jpg

/Files/images/пзп5.jpg

/Files/images/пзп6.jpg

/Files/images/пзп7.jpg

/Files/images/пзп8.jpg

/Files/images/пзп9.jpg

Цінність життя і здоров’я

«Життя – це те, що люди більше всього бажають зберегти і менше всього оберігають» Жан де Лабрюйер
Щороку підлітки-інструктори та Наталія Угляй, керівник гуртка «Школи Лідер» Центру позашкільної роботи, відзначають Всесвітній день здоров’я і щороку проводять різні заходи… Цього ж року, в перший тиждень квітня для учнів розпочався ряд таких заходів – тренінгів: «Цінність життя і здоров’я», перегляд відео матеріалів «Здорове харчування», «Гаджети в нашому житті», «Віртуальне спілкування. Соціальні мережі», виховний захід до Дня здоров’я, інформаційні хвилинки, години спілкування, тематична виставка, флешмоб з учнями школи, перегляд презентації що формують в учнів збереження здоров’я.

/Files/images/здо.png

/Files/images/здо1.png

/Files/images/здо2.png

/Files/images/здо3.png

/Files/images/здо5.png

/Files/images/здо6.png

/Files/images/здо7.png

«Серце до серця»

Найкращий спосіб зробити дитину

хорошою - це зробити її щасливою.

Оскар Уайльд

Щороку в квітні проходить Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Для Хустського районного Центру позашкільної роботи стало традицією приймати участю в даній акції, адже з поміж 10 осіб хоча б один брав у ній участь – це свідчить про довіру громадян, відкритість, прозорість і потреба завжди не залишатись осторонь і дати руку підтримки іншим.
Кожного року організатори фонду «Серце до серця» обирають різну тематику по збору коштів: зір, слух, діабет, неонатальні та реанімаційні відділення. У цьому році обрали проблематику дитячої кардіології. Дізнавшись про дану проблематику не залишились осторонь і підлітки-інструктори «Школи Лідер» та Наталія Угляй методист Центру позашкільної роботи.
Ми вперше прийняли участь в даній 14 акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!». Сподіваємось що за допомогою наших спільних зусиль, не всі, але хоч певна кількість дитячих сердець будуть битись і жити далі!!!

/Files/images/акц.jpg

/Files/images/акц1.jpg

/Files/images/акц2.jpg

/Files/images/акц3.jpg

/Files/images/акц4.jpg

/Files/images/акц5.jpg

«Україна пам’ятає! Світ визнає!»
ГОЛОДОМОР 32-33рр.

День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.
22 листопада 2018р. до даної акції долучились Наталія Угляй методист Хустського районного Центру позашкільної роботи та підлітки-інструктори «Школи лідер». Акція прошла під гаслом «Україна памятає! Світ визнає!» /«Ukraine remembers, the World acknowledges!».
Підлітками-інстукторами оформлена виставка та перегянутий відеоматеріал «Голод на Україні: очима свідків, мовою документів». Також хвилиною мовчання пом’янулиті ті трагічні подій.

/Files/images/гл.jpg

/Files/images/гл1.jpg

/Files/images/гл2.jpg

"ВЧИМОСЯ РОЗУМІТИ Й ПОВАЖАТИ ІНШИХ"(ТРЕНІНГ)

15 листопада 2018 р. в Хустському районному Центрі позашкільної роботи методистом, керівником гуртка «школа лідер» Наталією Угляй з підлітками-інструкторами проведено тренінг "Вчимося розуміти й поважати інших".Метою якого – дати можливість учасникам відчути переживання,
які виникають при спілкуванні; визначити, що заважає людям розуміти один одного; визначити та зрозуміти поняття, що таке «толерантність» і її значення для спілкування та життя людей.
Також на занятті підліткам-інструктора надана інформація про «насильство», види поведінки людини в різних ситуаціях та що таке «булінг». За підсумками заняття всі зрозуміли, що сприяє розвитку дружніх стосунків між однолітками, що може допомогти пізнати способи неконфліктної поведінки серед підлітків, що дозволить їм конструктивно взаємодіяти з іншими, вільно виражати та контролювати свої емоції.

/Files/images/тр.jpg

/Files/images/тр1.jpg

/Files/images/тр2.jpg

/Files/images/тр3.jpg

/Files/images/тр4.jpg

/Files/images/тр5.jpg

«МИ ПРОТИ ТОРГІВЛІ. ЛЮДИНА НЕ ТОВАР»

В жовтні 2018 року підлітки-інструктори «Школи лідер» та методист Наталія Угляй Хустського районного Центру позашкільної роботи відзначили Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткованийв2007 р.Європейським Парламентомяк день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феноменуторгівлі людьми, особливо жінками тадітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.
Методист установи надана інформація щодо глобальної проблеми з торгівлі людьми для підлітків-інструкторів продемонстрована презентація «Попередження торгівлі людьми» та перегляд відео ролика «Українці в якості наркокур’єрів». Підлітками-інструкторами розроблені буклети на дану тематику.

/Files/images/ми.jpg

/Files/images/ми1.jpg

/Files/images/ми2.jpg

/Files/images/ми3.jpg

/Files/images/ми4.jpg

/Files/images/ми5.jpg

«Школа Лідер»
(Організаційне заняття)

Людина повинна знати,

як допомогти собі самій у хворобі,

пам’ятаючи, що здоров'я

є найбільшим багатством людини.

(Гіппократ)

Щороку в Хустському районному Центрі позашкільної роботи у вересні відбувається набір учнів до гурткової діяльності. Одним з таких гуртків є «Школа Лідер» - навчання та підготовка підлітків-інструкторів з пропаганди здорового способу життя.
Навчання здоровому способу життя за методом «рівний - рівному» — це суспільно-корисна діяльність молоді, що полягає в передаванні знань, умінь і навичок здорового способу життя, що сприяє запобіганню тютюнопалінню, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу, ІПСШ та іншим негативним явищам. Навчання проводиться згідно програми «Сприяння просвітницької діяльності «рівний-рівному» серед молоді України, щодо здорового способу життя».
Тренінг-курс Програми включає такі навчальні модулі: «Спілкуємось та діємо», «Твоє життя - твій вибір», «Прояви турботу та обачливість», «Знаємо та реалізуємо свої права», «Моє майбутнє».
На першому занятті було ознайомлено з даною Програмою, визначено обов’язки підлітка-інструктора як ключової фігури просвітницької діяльності у підлітковому середовищі та сплановані організаційні моменти просвітницької роботи підлітків-інструкторів на 2018-2019 навчальний рік.

/Files/images/лд.jpg

/Files/images/лд1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1068

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.