«Дружба, закоханість, кохання…»

«Дружба, закоханість, кохання» під таким гаслом пройшло тренінгове заняття з підлітками інструкторами «Школи Лідер» Центру позашкільної роботи. В ході тренінгу ми вирішували такі завдання:
· статеве виховання, вироблення власної позиції щодо сексуальних відносин і шлюбу;
· отримання інформації щодо статевих відмінностей в поведінці;
· вироблення установки на здоровий спосіб життя, стійкості до тиску середовища в області інтимних відносин.
Дівчата поглибили знання про значення і функції дружби, наводили приклади дружніх відносин між юнаками та дівчатами, порівнювали почуття симпатії, закоханості і дружби, розвивали навички стриманості в процесі комунікації, відповідального ставлення до свого майбутнього.
Даний тренінг проведений 11 лютого 2021р., який приурочений до Дня святого Валентина.

/Files/images/Кохання.jpg

/Files/images/Кохання1.jpg

/Files/images/Кохання2.jpg

/Files/images/Кохання3.jpg

/Files/images/Кохання4.jpg

/Files/images/Кохання5.jpg

«STOP насиллю»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. В даній акції фігурують три основні кольори: білий це символ боротьби з насильством щодо жінок; червоний – символборотьби зіСНІДом, та підтримка ВІЛ-позитивних людей; синій це міжнароднийсимволзахисту дітей від насильства у всіх його проявах.
Традиційно до даної акції підключились вихованці гуртка «Школа лідер» Хустського районного Центру позашкільної роботи, які дистанційно в соцмеражах створили та поширили відео, щоб привернути увагу до чутливої теми гендерного насильства, а також об’єднати суспільство у боротьбі з ним.

/Files/images/Стоп нас.jpg

/Files/images/Стоп нас2.jpg

/Files/images/Стоп нас3.jpg

/Files/images/Стоп нас4.jpg

/Files/images/Стоп нас5.jpg

«Будь толерантним!»

Міжнаро́дний деньтолера́нтності— свято, яке відзначається16 листопадав усьому світі. Його запровадили у 1995 роціза рішеннямЮНЕСКО. Саме до цього дня вихованці гуртка «Школа Лідер» Хустського районного Центру позашкільної роботи запровадили дистанційну акцію «Будь толерантним!». Саме під таким гаслом лідери-вихованці закликали незабувати про рівність усіхлюдей і навіть сидячи вдома не забувати, що толерантність— це ознака нашого життя!

/Files/images/Толерант.png

/Files/images/Нат уГЛ1.png

/Files/images/Нат уГЛ2.png

«Ми за мир!»

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Взяли активну участь у Всеукраїнській освітній кампанії «Голуб Миру» підлітки-інструктори «Школи Лідер» Хустського районного Центру позашкільної роботи. В цей день, символічними голубами, підлітки та керівник Наталія Угляй оформили «шар Землі» та провели флешмоб «Ми за мир!»

/Files/images/Лід9.jpg

/Files/images/Лід10.jpg

/Files/images/Лід11.jpg

/Files/images/Лід12.jpg

/Files/images/Лід13.jpg

/Files/images/Лід14.jpg

Організаційне заняття

«Школи Лідер» 2020р.

З початком навчального року Хустський районний Центр позашкільної роботи активно запрацював. З 15 вересня в установі розпочався освітній процес. Цього року, незважаючи та роботу в умовах адаптивного карантину, велика родина закладу позашкільної освіти поповнюється новими гуртківцями. Гуртки та творчі об’єднання гостинно відкрили свої двері для вихованців.Активно запрацював гурток «Школа Лідер», де проводяться навчання та підготовка підлітків-інструкторів з пропаганди здорового способу життя.
Навчання здоровому способу життя за методом «рівний - рівному» — це суспільно-корисна діяльність молоді, що полягає в передаванні знань, умінь і навичок здорового способу життя, що сприяє запобіганню тютюнопалінню, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу, ІПСШ та іншим негативним явищам. Навчання проводиться згідно програми «Сприяння просвітницької діяльності «рівний-рівному» серед молоді України, щодо здорового способу життя».
Тренінг-курс Програми включає такі навчальні модулі: «Спілкуємось та діємо», «Твоє життя - твій вибір», «Прояви турботу та обачливість», «Знаємо та реалізуємо свої права», «Моє майбутнє».
На першому занятті було ознайомлено з даною Програмою, визначено обов’язки підлітка-інструктора як ключової фігури просвітницької діяльності у підлітковому середовищі та сплановані організаційні моменти просвітницької роботи підлітків-інструкторів на 2020-2021 навчальний рік. Також проведено бесіду про профілактику та застереження від COVID-19.

/Files/images/Лід.jpg

/Files/images/Лід2.jpg

/Files/images/Лід3.jpg

/Files/images/Лід4.jpg

/Files/images/Ліде5.jpg

/Files/images/Лід6.jpg

/Files/images/Лід7.jpg

/Files/images/Лід8.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 967

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.