«Ми за мир!»

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Взяли активну участь у Всеукраїнській освітній кампанії «Голуб Миру» підлітки-інструктори «Школи Лідер» Хустського районного Центру позашкільної роботи. В цей день, символічними голубами, підлітки та керівник Наталія Угляй оформили «шар Землі» та провели флешмоб «Ми за мир!»

/Files/images/Лід9.jpg

/Files/images/Лід10.jpg

/Files/images/Лід11.jpg

/Files/images/Лід12.jpg

/Files/images/Лід13.jpg

/Files/images/Лід14.jpg

Організаційне заняття

«Школи Лідер» 2020р.

З початком навчального року Хустський районний Центр позашкільної роботи активно запрацював. З 15 вересня в установі розпочався освітній процес. Цього року, незважаючи та роботу в умовах адаптивного карантину, велика родина закладу позашкільної освіти поповнюється новими гуртківцями. Гуртки та творчі об’єднання гостинно відкрили свої двері для вихованців.Активно запрацював гурток «Школа Лідер», де проводяться навчання та підготовка підлітків-інструкторів з пропаганди здорового способу життя.
Навчання здоровому способу життя за методом «рівний - рівному» — це суспільно-корисна діяльність молоді, що полягає в передаванні знань, умінь і навичок здорового способу життя, що сприяє запобіганню тютюнопалінню, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу, ІПСШ та іншим негативним явищам. Навчання проводиться згідно програми «Сприяння просвітницької діяльності «рівний-рівному» серед молоді України, щодо здорового способу життя».
Тренінг-курс Програми включає такі навчальні модулі: «Спілкуємось та діємо», «Твоє життя - твій вибір», «Прояви турботу та обачливість», «Знаємо та реалізуємо свої права», «Моє майбутнє».
На першому занятті було ознайомлено з даною Програмою, визначено обов’язки підлітка-інструктора як ключової фігури просвітницької діяльності у підлітковому середовищі та сплановані організаційні моменти просвітницької роботи підлітків-інструкторів на 2020-2021 навчальний рік. Також проведено бесіду про профілактику та застереження від COVID-19.

/Files/images/Лід.jpg

/Files/images/Лід2.jpg

/Files/images/Лід3.jpg

/Files/images/Лід4.jpg

/Files/images/Ліде5.jpg

/Files/images/Лід6.jpg

/Files/images/Лід7.jpg

/Files/images/Лід8.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 67

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.