Повернутися до звичайного режиму

Переможці всеукраїнської виставки-конкурсу З декоративно-прикладного МИСТЕЦТВА "знай і люби свій рідний край"

Штець Віталій Васильович
Вихованець гуртка "Лозоплетіння" Хустського районного Центру позашкільної роботи

/Files/images/штець.jpg

/Files/images/штець1.jpg

Гера Тетяна Миколаївна
вихованка гуртка «Рукоділля» Хустського районного Центру позашкільної роботи

/Files/images/гера.jpg

/Files/images/гера1.jpg

Бобик Василь Васильович
вихованець гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи

/Files/images/бобик.jpg

/Files/images/бобик1.jpg

Галай Анастасія Василівна
Вихованець гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи

/Files/images/галай.jpg

/Files/images/галай1.jpg

Калин Ксенія Василівна вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи

/Files/images/калин.jpg

/Files/images/галай1.jpg

" Світло нашої надії "

/Files/images/Стенд.jpg

Важливою особливістю сучасного розуміння обдарованості є те, що це явище розглядається не як статична, а як динамічна характеристика, що реально існує в русі, постійному розвитку (Ю.Д. Бабаєва, А.І. Савєнков та ін.). Те, що дитина обдарована, можна припустити, якщо її інтелектуальні здібності перевищують стандартний рівень, до вирішення проблем і завдань вона застосовує творчий підхід, а також у неї наявний високий рівень мотивації досягнень.
Обдаровані діти часто є оригінальними у поведінці та спілкуванні. Вони використовують особливі способи спілкування з дорослими й однолітками, чутливі до ситуації спілкування, виявляють уміння спілкуватися не лише словесно, а й за допомогою невербальних засобів (міміки, жестів, інтонації тощо), легко вступають у контакт з однолітками, прагнуть до лідерства у спільній діяльності. Обдаровані діти частіше за своїх однолітків обирають роль дорослого в творчих іграх, змагаються з іншими дітьми. Вони не уникають відповідальності, пред’являють високі вимоги до себе, самокритичні; не люблять, коли до них ставляться із захопленням, обговорюють їхню винятковість, талановитість, адже самі знають собі ціну. Ці діти випереджають однолітків у моральному розвитку, активно прагнуть добра, справедливості, правди, виявляють інтерес до духовних цінностей.

Ковбель Зінаїда

/Files/images/Ковбель Зінаїда.jpg

Народилася 12.11.2005 року.Навчається у 5 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється малюванням, ліпленням та музикою. Любить читати книги, вчити вірші розгадувати кросворди.

Ульянова Вероніка

/Files/images/Ульянова Вероніка.jpg

Народилася 06.06.2005 року.Навчається у 6 класі.Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст..Керівник: Петраш Світлана Михайлівна.Захоплюється малюванням та ліпленням, любить робити різні види аплікацій та вишивати бісером.Хобі: квілінг

Вакутич Олександра

/Files/images/Вакутич Оександра.jpg

Народилася 15.03.2006 року. Навчається у 5 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст..Керівник: Петраш Світлана Михайлівна.Захоплюється квілінгом та музикою, любить малювати плести бісером. Хобі: плетіння бісером.

Драгуський Олександр

/Files/images/Саша.JPG

Народився 26.09.2005 року. Навчається у 6-ому класі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку "Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.( кер. Федорюк Ганна Василівна). Сашко гарно вишиває бісером картини.Любить складати карткові вежі.

Андрійцьо Мар`яна

/Files/images/Маряна.jpg

Народилася 03.10.2002 року. Навчається в 9-ому класі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку "Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.( кер. Федорюк Ганна Василівна).У вільний час любить вишивати хрестиком,бісером. Займається у музичній школі. Активна і весела учениця.

Ференцик Оксана

/Files/images/UQZJD2tvE7Q.jpg

Народилася 14.09.2002 року. Навчається в 8-ому класі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку "Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.( кер. Федорюк Ганна Василівна). У вільний час любить вишивати хрестиком.бісером.А особливо любить приймати участь у шкільному та позашкільному житті.

Драгуська Олеся

/Files/images/Драгуська Олеся.jpg

Народилася 07.09.2005 року.Навчається у 6-му класіНижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.Займається у гуртку «Прикладні мистецтва»Хустського районного Центру позашкільної роботина базі Нижньоселищенсткої ЗОШ І-ІІІ ст.Керівник: Федорюк Ганна Василівна.Олеська гарно вишиває бісером картини.Відвідує танці. Активна дівчина.

Бойко Анжела

/Files/images/Іза0001.jpg

Я народилася 2006 в селі Іза. Навчаюся в 4 - В класі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. Займаюся в танцювальному гуртку Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Федурця Н.В.) Люблю танцювати, співати та малювати.

Вовчок Богдана

/Files/images/Іза0002.jpg

Я народилася 2006 в селі Іза. Навчаюся в 4 - В класі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. Займаюся в танцювальному гуртку Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Федурця Н.В.) Люблю танцювати, співати та малювати.
Бонь Василь

/Files/images/Бонь Василь2.jpg

Василь народився 21.05.2003 року в с.Горінчево. Навчається в 7-му кл. Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку «Оригамі» Хустського районног Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Павлюк Марина Анатоліївна. Активно приймає участь у всіх шкільних та позашкільних заходах, а також у районних та обласних конкурсах. У вільний час любить ліпити з пластиліну і малювати красками.

Кицюва Наталія

/Files/images/Кіцюва Наталія.jpg

Наталія народилася 12.10.2003 року в с.Горінчево. Навчається в 7-му кл. Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст.Керівник: Павлюк Марина Анатоліївна. Активно приймає участь у всіх шкільних та позашкільних заходах, а також у районних та обласних

Попович Христина

/Files/images/Христина.jpg

Наталія народилася 02.09.2003 року в с.Горінчево.Навчається в 7-му кл. Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку «Оригамі» Хустського районног Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Павлюк Марина Анатоліївна. Активно приймає участь у всіх шкільних та позашкільних заходах, а також у районних та обласних конкурсах. У вільний час любить читати книги.

Микулін Юліана

/Files/images/Микулін Юліанна.jpg

Юліанна навчається в 8-му кл. Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку «Прикладні Мистецтва» Хустського районному Центру позашкільної роботи на базі Забрідської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Петрінко Світлана Юріївна. Постіїно займається музикою, спортом, приймає участь у всіх шкільних та позашкільних заходах. У вільний час любить вишивати.

Микулін Юлія

/Files/images/Микулін Юлія.jpg

Юлія навчається в 8-му кл. Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Забрідської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник: Петрінко Світлана Юріївна. Займається спортом, робить аплікації. Активно приймає участь у всіх шкільних та позашкільних заходах. У вільний час любить вишивати, співати.


Смірнова Павліна

/Files/images/Смірнова Павліна.jpg

Павліна навчається в 7-му класі. Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районног Центру позашкільної роботи на базі Забрідської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Петрінко Світлана Юріївна. Активно приймає участь у всіх шкільних та позашкільних заходах. У вільний час любить малювати, декламувати поезії, робити аплікації та вироби із бісеру, тканини, картону.

Габорець Андріана

/Files/images/Габорець Андриана.jpg

Навчається у 8-му класі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку «Історики-краєзнавці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Губаль Степан Миколайович. Приймає активну участь у пошуковій роботі про минуле рідного краю.Пише вірші. Є активною учасницею у масових захода.


Дубляк Ма'ряна

/Files/images/Дубляк Марія.jpg

Навчається у 8-му класі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку «Історики-краєзнавці» Хустського районногоЦентру позашкільної роботи на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Губаль Степан Миколайович. Приймає активну участь у пошуковій роботі про минуле рідного краю. Любить співати. Є активною учасницею у масових заходах Центру позашкільної роботи.


Тодавчич Наталія

/Files/images/Тодавчич наталія.jpg

Наталія Навчається в 8-му класі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку «Історики-краєзнавці Хустського районного Центру позашкільної роботина базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Губаль Степан Миколайович. Приймає активну участь у пошуковій роботі про минуле рідного краю. Любить вишивати. Є активною учасницею у масових заходах Центру позашкільної роботи.

Продан Павло

/Files/images/Продан Павло.jpg

Народився 31.01.2008 року. Навчається в 3-му класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ»(Керівник: Продан Ганна Юріївна). У вільний час займається ліногравюрою, паперопластикою, ліпленням з пластиліну. Любить малювати, створювати витинанки та плести браслети з резинок.

Бобочка Яна

/Files/images/Бобочка Яна2.jpg

Народилася 20.01.2005 року. Навчається в 6-му класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Активно займається творчим розвитком. Захоплюється живописом, графікою, батиком, паперопластикою, бісероплетінням. Ліпить з тіста та пап’є-маше. Народилася 20.01.2005 року. Навчається в 6-му класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Активно займається творчим розвитком. Захоплюється живописом, графікою, батиком, паперопластикою, бісероплетінням. Ліпить з тіста та пап’є-маше.

Лемак Яна

/Files/images/Лемак Яна.jpg

Народилася 12. 11. 2004 р. Навчається у 6-ому класі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку "Народні промисли" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Продан Ганна Юріївна). Захоплюється малюванням, пошиттям кукол. Приймає активну участь у районних, обласних виставках. Має обласні та районні грамоти.

Подгорняк Олександра

/Files/images/Подгоргняк Олександра.jpg

Народилася 05.04.2008 року. Навчається в 3-му класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ»(Керівник: Продан Ганна Юріївна). Любить ходити до школи, малювати, ліпити, виготовляти цікаві композиції з природного матеріалу та різних круп.

Ростока Валерія

/Files/images/Розстока Валерія.jpg

Народилася 06.01.2009 року. Навчається в 3-му класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Любить писати, читати книги, малювати, ліпити з пластиліну. Захоплюється ниткографією, бісероплетінням, виготовленням квітів з паперу.

Довгій Аміна

/Files/images/Довгій Аміна2.jpg

Народилася 18.01.2005 року. Навчається в 7-му класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Активно займається живописом та графікою. Любить створювати композиції з солоного тіста, квіти з тканини, паперу. Захоплюється танцями та музикою.

Деяк Анастасія

/Files/images/Деяк Анастасія2.jpg

Народилася 08.06.2006 року. Навчається в 5-му класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Любить малювати, виготовляти квіти з паперу, тканини, пластику, ниток, глини та інших матеріалів. Захоплюється танцями та музикою.

Біляк Катерина

/Files/images/Біляк Катерина.jpg

Народилася 20.07.2007 року. Навчається в 4-му класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Надзвичайно любить створювати картини в техніці «квілінг». Захоплюється ліпленням з пластиліну, солоного тіста.

Довгій Ангеліна

/Files/images/Довгій Ангеліна.jpg

Народилася 09.10.2002 року. Навчається в 9-му класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Любить малювати та співати. Захоплюється розписом на склі, створенням картин з кави, виготовленням квіткових композицій, паперовою пластикою.

Довгій Валерія

/Files/images/Довгій Валерія.jpg

Народилася 30.09.2002 року. Навчається в 9-му класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Активно займається живописом, графікою, декоративним розписом, паперопластикою. Захоплюється танцями, малюванням вітражів, розписом тканини.

Драгушинець Кристіна

/Files/images/Драгушинець Христина.jpg

Народилася 29.12.2007 року. Навчається в 4-му класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Захоплюється ліпленням на склі пластиліном, квілінгом. Любить малювати, виготовляти квіти з паперу, тканини та різного матеріалу.

Калин Дарина

/Files/images/Калин Дарина.jpg

Народилася 01.09.2007 року. Навчається в 4-му класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Захоплюється ліпленням з пластиліну, малюванням, декоративним розписом та розписом на склі, паперовою пластикою.

Кузьма Валерія

/Files/images/Кузьма Валерія.jpg

Народилася 28.07.2007 року. Навчається в 4-му класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Любить малювати. Захоплюється створенням картин та квітів в техніці «квілінг». Активно займається музичною освітою.

Лемак Іванна

/Files/images/Лемак Іванна.jpg

Народилася 03.07.2002 року. Навчається в 9-му класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Захоплюється писанкарством. Любить малювати, створювати композиції з природного матеріалу, солоного тіста.

Піпаш Іванна

/Files/images/Піпаш Іванна.jpg

Народилася 21.06.2008 року. Навчається в 3-му класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Любить малювати, співати, читати книги, доглядати за тваринами. Захоплюється ліпкою з пластиліну, виготовленням квітів з різних матеріалів.

Продан Оксана

/Files/images/Продан Оксана.jpg

Народилася 02.02.2009 року. Навчається в 3-му класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ»(Керівник: Продан Ганна Юріївна). Захоплюється паперовою пластикою, ліпленням з тіста. Любить малювати та створювати аплікації із засушеного листя.

Продан Тетяна

/Files/images/Продан Тетяна.jpg

Народилася 26.01.2002 року. Навчається в 9-му класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ»(Керівник:Продан Ганна Юріївна). Захоплюється живописом, ліногравюрою, розписом на склі. Займається паперопластикою та ліпленням, створенням картин з різних матеріалів.

Сухоняк Софія

/Files/images/Сухоняк Софія.jpg

Народилася 07.01.2007 року. Навчається в 5-му класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Захоплюється танцями, ліпленням з солоного тіста, бісероплетінням, паперопластикою, писанкарством. Любить малювати, декламувати вірші і прозу.

Яким Євген

/Files/images/Яким Євген.jpg

Народився 09.11.2008 року. Навчається в 3-му класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ» (Керівник: Продан Ганна Юріївна). Любить малювати, ліпити з пластиліну, тіста, складати пазли і лего. Займається паперовою пластикою та аплікацією.

Яцканич Анастасія

/Files/images/Яцканич Анастасія.jpg

Народилася 03.11.2008 року. Навчається в 3-му класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– ДНЗ»(Керівник: Продан Ганна Юріївна). Захоплюється аплікацією, малюванням, створенням виробів з природного матеріалу.

Гричка Оксана

/Files/images/Гричка Оксана.jpg

Оксана навчається у 5-му класі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у танцювальному гуртку Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Червеняв Віталія Йосипівна.У вільний час люблю танцювати, кататися на велосипеді, займатись спортом. Мріє стати лікарем.

Утва Віра

/Files/images/DSCN9812.JPG

Віра навчається в 6-му кл. Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у танцювальному гуртку Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Червеняв Віталія Йосипівна. У вільний час займається спортом, співами. Любить вишивати, декламувати вірші. Мріє стати вчителем танців.

Філіп Крістіна

/Files/images/Христини Філіп.jpg

Крістіна навчається в 6-му кл. Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у танцювальномугуртку Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Червеняв Віталія Йосипівна. У вільний час від навчання займаєся танцями. Любить співати. Мріє стати лікарем.

ДЕАК МИХАЙЛО

/Files/images/Даниловво.png

Михайло навчається у 11-ому класі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Займається у гуртку "Образотворче мистецтво" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Дудаш Михайло Іванович).

Любить малювати,особливо подобається викладати бісером ікони,займатися спортом.Влітку:футбол,плавання,біг,а взимку:лижі,саночки.

Улюблені предмети:образотворче мистецтво,фізична культура,трудове навчання.

Химинець Дарина

/Files/images/Данилово1.jpg

Дарина навчається в 6-му класі Данилівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Займається у гуртку «Образотворчого мистецтва» на базі Данилівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» (керівник:Дудаш Михайло Іванович).Улюблені предмети: образотворче мистецтво, фізична культура, трудове, музичне мистецтво, математика, біологія. У вільний час любить вишивати бісером, малювати і займатися спортом.

Густей Іванна

/Files/images/Данилово2.jpg

Іванна навчається в 7-му класі Данилівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Займається у гуртку «Образотворчого мистецтва» на базі Данилівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» (керівник:Дудаш Михайло Іванович). Любить вишивати бісером, малювати і займатися спортом Улюблені предмети: образотворче мистецтво, фізична культура, трудове, музичне мистецтво.

Голяк Ваннеса

/Files/images/Данилово3.jpg

Ванесса навчається у 5 -му класі Данилівського НВК І-ІІІ ст. Займається у гуртку "Образотворче мистецтво" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівського НВК І-ІІІ ст.(керівник: Дудаш Михайло Іванович). Любить малювати, навчатись, грати волейбол. Улюблені предмети: образотворче мистецтво, математика, фізична культура.

ДОВГАНИЧ ДАНІЕЛЛА ТА ДІАНА

/Files/images/ЗолотаревоКовач.jpg

Дві сестрички навчаються у 7-ому класі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Займаються у гуртку "Народні умільці" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Ковач Катерина Василівна). Улюблені предмети: українська мова, музика, математика, трудове навчання. Приймають участь у конкурсах та заходах, які проводяться в Центрі позашкільної роботи та школі.

Губаль Марія

/Files/images/ЗолотаревоКовач1.jpg

Марія навчається у 6-му кл.Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районног Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. (кер. Ковач Катерина Василівна). Улюблені предмети: малювання, трудове навчання. Любить танцювати та співати.

Довганич Марія

/Files/images/ЗолотаревоКовач2.jpg

Марія навчається у 8-му кл. Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. (кер. Ковач Катерина Василівна). Улюблені предмети: музика, трудове навчання. Любить танцювати та співати. Приймає участь у конкурсах та заходах, які проводяться в Центрі позашкільної роботи.

Гиветеш Олександра

/Files/images/Гиветеш.jpg

Навчається у 5-ому класі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Займається у гуртку "Народні промисли" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІст. (кер. Макар Оксана Іванівна).Улюблені предмети: музика, українська мова і фізичне виховання. Любить робити композиції та аплікації з природнього матеріалу, займатися спортом.

Ковач Олександр

/Files/images/Золотарево Макар.jpg

Олександр навчається в гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-IIIст. Керівник : Макар О.І. Улюблені предмети: музика, математика, фізкультура. Бере активну участь в усіх конкурсах та заходах, які проводяться в Центрі позашкільної роботи.

Бабич Кристина

/Files/images/Золотарево Макар1.jpg

Кристина навчається у 7-му класі Золотарівської ЗОШI-IIIст. та у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі школи.( Керівник : Макар Оксана Ів. )Улюблені предмети: українська мова та література. Бере активну участь у заходах, які проводить гурток та школа.

Чепка Ольга

/Files/images/Малюнок100.jpg
Навчається у 6 класі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.Займається у гуртку "Юні етнографи" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Стеблівської ЗОШ І - ІІІ ст.(кер.Чепка Віталія Юріївна).Приймає участь у пошуково-дослідницькій роботі з історії рідного краю. Пише вірші, любить співати. Захоплюється грою на фортепіано, бере участь у районних творчих конкурсах.Є активною учасницею у масових заходах у Центрі позашкільної роботи та школі.

Волощук Мирослава

/Files/images/Малюнок200.jpg
Навчається у 6 класі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.Займається у гуртку "Юні етнографи" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Стеблівської ЗОШ І - ІІІ ст.(кер.Чепка Віталія Юріївна).Приймає участь у пошуково-дослідницькій роботі з історії рідного краю. Гарно співає. Навчається у Дитячій школі мистецтв, займається у танцювальному гуртку.Є активною учасницею у масових заходах у Центрі позашкільної роботи та школі.

Попович Жанна Василівна

/Files/images/Попович Жанна.jpg

Навчається у 7 класі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.Займається у гуртку "Юні етнографи" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Стеблівської ЗОШ І - ІІІ ст.( кер. Чепка Віталія Юріївна). Приймає участь у пошуково-дослідницькій роботі з історії рідного краю. Захоплюється грою на фортепіано, дуже гарно співає,бере участь у районних творчих конкурсах.Є активною учасницею у масових заходах у Центрі позашкільної роботи та школі.

Калинич Тетяна Іванівна

/Files/images/Калинич.jpg

Навчається у 6 класі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.Займається у гуртку "Юні етнографи" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Стеблівської ЗОШ І - ІІІ ст.(кер.Чепка Віталія Юріївна). Приймає участь у пошуково-дослідницькій роботі з історії рідного краю. Пише вірші, любить співати. Захоплюється грою на фортепіано, бере участь у районних творчих конкурсах.Є активною учасницею у масових заходах у Центрі позашкільної роботи та школі.

Тодавчич Наталія Василівна

/Files/images/Тодавчич Наталія.jpg

Я Тодавчич Наталія Василівна навчаюся в Липчанській ЗОШ І-ІІІ ст.,займаюся в історико-краєзнавчому гуртку Хустського ЦПР на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Люблю відвідувати заняття,цікавлюся історією нашого краю і в цілому всіє Україною.Окрім цього улюбленим заняттям для мене є займатися спортом.

Дубляк Мар’яна Іванівна

/Files/images/Дубляк Маряна.jpg

Я Дубляк Мар’яна Іванівна навчаюся в Липчанській ЗОШ І-ІІІ ст., займаюся в історико-краєзнавчому гуртку Хустського ЦПР на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІст. Люблю відвідувати заняття, цікавлюся історією нашого краю і в цілому всією Україною Окрім цього улюбленим заняттям для мене є
грати в футбол.

Габорець Андріана Юріївна

/Files/images/Габорець Андриана.jpg

Я Габорець Андріана Юріївна навчаюся в Липчанській ЗОШ І-ІІІ ст., займаюся в історико-краєзнавчому гуртку Хустського ЦПР на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІст. Люблю відвідувати заняття, цікавлюся історією нашого краю і в цілому всією Україною Окрім цього улюбленим заняттям для мене є займатися спортом особливо грати баскетбол.

Можарович Тамара

/Files/images/Можарович1.jpg

Тамара народилася 12.08.2003 року в селі Бороняво. Навчається у 8 класі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. Полюбляє малювати, співати, тому відвідує фольклорний гурток Центру позашкільної роботи на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. Є учасником різних районних, обласних та Всеукраїньких конкурсів разом із гуртківцями.

Драгула Іван

/Files/images/Драгула1.jpg

Народився 25 квітня 2003р. Навчається у 8 Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. Володієкрасивим голосом, тому відвідує фольклорний гурток Центру позашкільної роботи на базі Боронявської ЗОТШ І-ІІІ ст. Є учасником різних районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів із співу.

Король Наталія

/Files/images/Король.jpg

Народилась 8 вересня 2003р. Навчасться у 8 Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. Полюбляє співати, танцювати, тому відвідує фольклорний гурток Центру позашкільноїроботи на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. Є учасником різних районних обласних та Всеукраїнських конкурсів із співу.

Уйбарі Марієтта

/Files/images/Уйбарі марієта.jpg
Народилася 25.08.2004 року. Навчається у 6 класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Тодавчич Наталія Василівна. Постійно займається танцями, спортом, приймає участь у всіх шкільних та позашкільних заходах. У вільний час любить вишивати.

Барзул Ма'ряна

/Files/images/Барзул Маряна.jpg

Народилася 18,09.2003 року. Навчається у 7 класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник : Тодавчич Наталі я Василівна. Любить читати книги, вишивати і робити аплікації.

Келемен Віталія Віталівна

/Files/images/Келемен Віталія.jpg

Народилася 26.08.2004 росу. Навчається у 6-ому класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Тодавчич Наталія Василівна. Активно приймає участь у всіх шкільних та позашкільних заходах, а також у районних та обласних конкурсах.

Келемен Віталія Василівна

/Files/images/Келемен Віталія василівна.jpg

Народилася 19.07.2004 року. Навчається у 6-ому класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Тодавчич Наталія Василівна. захоплюється співом і танцями. Любить читати книги.
Кiлькiсть переглядiв: 1147

Коментарi

  • Аліна

    2013-03-28 11:45:23

    Вони най-кращі...

  • вероніка

    2013-03-14 17:39:31

    супер...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.