Пам’ятаймо про подвиг односельчан!

Пошукова робота гуртківців Хустського районного Центру позашкільної роботи.

На базі Липчанської ЗОШ I-III ст.,працює гурток «Історики- краєзнавці»Хустського районного Центру позашкільної роботи. У гуртку є 2 групи,в них займається 32 учнів.Керівник гуртка – вчитель історії даної школи,Губаль Степан Миколайович.
Третя декада жовтня – пам’ятка для села Липчі,тому що 24 жовтня – День визволення села від німецько-фашистських загарбників.Багато односельчан полягло на полі бою,їхні імена викарбувано на пам’ятнику села.Але це далеко не всі прізвища.
Діючий гурток юних істориків-краєзнавців Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липчанської ЗОШ I-III ст.,під керівництвом Степана Миколайовича Губаля провів нові дослідження,направлені на виявлення забутих імен фронтовиків.Робота гуртківців дала гарні результати.
Імена односельчан - 63-х учасників бойових дій,закарбовані на меморіальній дошці.
24 жовтня на урочистій лінійці,присвяченій 68 річниці визволення села від німецько-фашистських загарбників,було відкрито меморіальну дошку і відслужено панахиду настоятелем храму протоієреєм о. Василем та о. Георгієм.
Жителі села щиро вдячні гуртківцям та їх керівнику гуртка Губалю Степану Миколайовичу за зроблену добру справу,направлену на збереження пам’яті про подвиг.
Кiлькiсть переглядiв: 453

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.