Засідання старостату Хустського районного Центру позашкільної роботи
«Гуртківська рада»

11 жовтня 2017 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулися чергові вибори президента старостату учнівського самоврядування «Гуртківська рада».Цього року на дану посаду виявило бажання балотуватися має же кожен другий гуртківець.
Всі гуртківці представили гідно себе виборцям. Під час виборів кожен кандидат намагався довести, що саме його посада є найбільш вдалою та корисною для учнівського самоврядування.
За результатами підрахунку головою «Гуртківської ради» районного органу учнівського самоврядування Центру позашкільної роботи стала – Руденко Оксана, вихованка фольклорного гуртка на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Гриненко Л.М. та її заступником – Петраш Андріана, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Також було переобрано голів та членів туристко-краєзнавчого, декоративно-прикладного, художньо-естетичного секторів.
Сподіваємося, що нова команда учнівського самоврядування Хустського районного Центру позашкільної роботи активізує вихованців на нові перемоги та звершення як у навчанні так і у дозвіллі.

Вихованці гуртка «Прикладні мистецтва»
Хустського районнного Центру позашкільної роботина базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.
(кер. Петраш Світлана Михайлівна) відзначили День миру

/Files/images/дм8.jpg

21 вересня 2017 року вихованці гуртка «Прикладні мистецтва» Хустського районнного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. приєдналися до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» з нагоди відзначення Міжнародного дня миру в Україні. На занятті, з гуртківцями було проведено:

/Files/images/дм9.jpg

Бесіду до Міжнародного дня миру «Разо заради миру: повага, безпека та гідність для всіх».

/Files/images/дм10.jpg

/Files/images/дм11.jpg

Конкурс малюнків «Мир очима дітей»;

/Files/images/дм12.jpg

/Files/images/дм13.jpg

Можливо, наш приклад надихне інших дітей приєднатися до Всесвітнього руху «Ми за мир!», привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи добра і поваги до різноманіття, а дорослих ще й змусить замислитися, що для нас найдорожче – це мир і злагода в сім’ї, у своїй школі, Україні, на нашій чудовій планеті Земля.

/Files/images/дм15.jpg

Гурток «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи
на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
(кер.Продан Г.)

"Міжнародний день Миру"

/Files/images/дм.jpg

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців. Своє прагнення до миру мої вихованці гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» висловили через свою творчу роботу. Щоб привернути увагу до проблеми миру на землі та в нашій державі, діти, згуртувавшись, намалювали малюнок на стіні під гаслом: «Ми — діти України — прагнемо жити в мирі й злагоді».

/Files/images/дм1.jpg

/Files/images/дм2.jpg

/Files/images/дм3.jpg

/Files/images/дм4.jpg

/Files/images/дм5.jpg

/Files/images/дм6.jpg

/Files/images/дм7.jpg

Нехай дитячі малюнки з яскравим усміхненим сонечком або дитячі пісні про дружбу і мир комусь можуть здатися простою забавою, але вони мають великий сенс. Адже, це заклик дітей до тих, хто ще не усвідомив цінність миру на землі. Мир — це життя, це благополуччя та благоденство в кожній сім'ї. Всі ми живемо надією на краще.

Гурток "Образотворче мистецтво" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівського НВК (кер.Дудаш М.І.)

У гуртку "Образотворче мистецтво" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівського НВК - ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ до Дня Державного прапора та незалежності України булопроведено конкурс малюнку на асфальті "Гори,ріки і долини - це моя Україна".

/Files/images/Фото Данилово.JPG

/Files/images/Фото Данилово1.JPG

/Files/images/Фото данилово3.JPG

/Files/images/Фото Данилово4.JPG

/Files/images/Фото Данилово6.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1497

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.