гурток "школа лідер" на базі боронявської зош і -ііі ст. керівник угляй н.і.

кострець марія

/Files/images/угля.jpg
Народилась в мальовничому с. Бороняво, де навчається та проживає. Народилась 21 листопада 2003р. Активна і енергійна людина. Дуже часто є лідером між своїми однолітками. Відвідує заняття гуртка «Школа Лідер» в Центрі позашкільної роботи.Часто приймає активну позицію гуртка,адже неодноразово приймала участь в районних акціях, тренінгах та інших виховних заходах.

пуравець іванна

/Files/images/угляй1.jpg

Народилась 7 червня 2004 р в селі Бороняво. Навчається в 10 класі. Активна і позитивна учениця. Відвідує тренінгові заняття гуртка «Школа Лідер» в Центрі позашкільної роботи. Приймала активну участь в районних акціях «Закарпаття – чисте довкілля», «Толерантність в нашому житті» та інших виховних заходах.

продан ніна

/Files/images/угляй2.jpg

Народилась 19 січня 2005 р в селі Монастирець. Навчається в 10 класі. Здібна учениця. Відвідує тренінгові заняття гуртка «Школа Лідер» в Центрі позашкільної роботи. Приймала активну участь в шкільних та районних масових заходах. Активістка та учасниці різних акцій: «Ми проти булінгу», «Запали свічку» (вшанування до дня голок осту в Україні)

ростока марина

/Files/images/угляй3.jpg

Народилась 31 грудня 2004 р. в селі Монастирець. Навчається в 10 класі. Активна та комунікабельна учениця. Відвідує тренінгові заняття гуртка «Школа Лідер» в Центрі позашкільної роботи. Приймала активну участь в шкільних та районних масових заходах: «Толерантність в нашому житті», «Закарпаття – чисте довкілля» та ін. В школі приймає активну участь в різних масових заходах.

мулатова наталія

/Files/images/угляй4.jpg

Народився 2005 р. в селі Кошелеві (Руня). Навчається в 9 класі. Комунікабельна та здібна учень. Відвідує тренінгові заняття гуртка «Школа Лідер» в Центрі позашкільної роботи. Приймає активну позицію в житті школита району. Активно приймала участь в тренінгових заняття школи лідер та різних заходах: акція «Ми проти насилля та буліну», «Запали свічку» до дня Голокосту і т.д.

борщ ольга

/Files/images/угляй5.jpg

Народилась 23 липня 2005 р. в селі Кошелеві(Руня). Навчається в 9 класі. Активна та комунікабельна учениця. Відвідує тренінгові заняття гуртка «Школа Лідер» в Центрі позашкільної роботи. Приймала активну участь районних масовихзаходах: «Толерантність в нашому житті»,«Закарпаття – чисте довкілля» та ін.

рошко багдана

/Files/images/угляй6.jpg

Народилась 2003 р. в селі Сокирниця. Навчається в 11 класі. Активна та комунікабельна учениця. Відвідує тренінгові заняття гуртка «Школа Лідер» в Центрі позашкільної роботи. В школі займає посаду президента школи та в районі – член Міністерства культури та дозвілля «Учнівської республіки» на 2018-2019 н.р.

камбулова наталія

/Files/images/угляй7.jpg

Народилась 1 травня 2005 р. в селі Ракош. Навчається в 9 класі. Активна учениця гуртка «Школа Лідер» в Центрі позашкільної роботи вже не перший рік. Часто приймає активну позицію в гуртку. Приймала участь в тренінгових заняттях: «Здоровя – цінність нашого життя», «СНІД - загроза людству», акція: «МИ проти булінгу».

гурток "народні промисли" та "рукоділля" на базі горінчівської зош і - ііі ст. (бонь о.в.)

кузьма дар'я

/Files/images/кузьма.jpg

Народилася 02.02. 2006 року. Навчається у 8 класі. Займається у гуртку «Рукоділля». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. Керівник: Бонь Олеся Василівна. Захоплюється в᾽язанням на спицях, гачком та різними техніками вишивки. Хобі: гра на музичних інструментах

манзюк олександра

/Files/images/манз.jpg

Народилася 26.09. 2006 року. Навчається у 8 класі. Займається у гуртку « Рукоділля ». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. Керівник: Бонь Олеся Василівна. Захоплюєтся малюванням, витинанками, вишивкою.Хобі: фотографування

вовчок антоніна

/Files/images/вовчок.jpg

Народилася 08. 05. 2007 року. Навчається у 7 класі. Займається у гуртку « Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється малюванням, ліплення картин з природнього матеріалу, полюбляє новітні техніки. Хобі: графіка

росоха людмила

/Files/images/росоха.jpg

Народилася: 18. 09. 2008 року. Навчається у 7 класі. Займається у гуртку « Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівсьної ЗОШ І – ІІІ ст. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється виготовленням виробів технікою канзаші та працювати з фоаміраном. Хобі : вокал

юрчик микола

/Files/images/юрчик.jpg

Народився: 04. 03. 2010 року. Навчається у 4 класі. Займається у гуртку « Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється ліпленням, полюбляє робити різні види аплікацій.

юскович данієла

/Files/images/юскович.jpg

Народилася : 23.02. 2008 року. Навчається у 6 класі. Займається у гуртку « Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. 2 роки. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється малюванням та виробами з паперу. Триде витинанки

кузьма ярина

/Files/images/ярина.jpg

Народилася : 28.02. 2008 року. Навчається у 6 класі.Займається у гуртку « Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. 2 роки. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється плетінням спицями та крючком, виготовляє дитячі речі

доромбей неоліна

/Files/images/неля 1.jpg

Народилася : 07. 05. 2009 року. Навчається у 5 класі. Займається у гуртку «Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на. Базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. Керівних : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється вишиванням бісером, витинанками та багато працює над собою.

тегза антоніна

/Files/images/ант.jpg

Народилася : 09. 06.2008 року. Навчається у 6 класі. Займається у гуртку « Народні промисли » Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється автентичністю та полюбляє виготовляти композиції з старих речей.

даниш анімаїса

/Files/images/аніса.jpg

Народилася 04.05.2008 року. Навчається у 6 класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється малюванням, ліпленням, витинанням та створюванням композицій.Хобі : малювання

паканич євгенія

/Files/images/євгенія.jpg

Народилася : 26. 06.2004 року. Навчається у 10 класі. Займається у гуртку « Рукоділля». Хустського районног Центру позашкільної роботи на базі Горінчівської ЗОШ І – ІІІ ст. Керівник : Бонь Олеся Василівна. Захоплюється плетінням спицями, вишивкою лентами та бісером. Хобі: поезія

гурток "фольклорний" на базі золотарівської зош і - ііі ст. (ковач к.в.)

ковач яна

/Files/images/ковач.jpg

Народилася 29.05.2006 року. Навчається у 8 класі. Займається у Фольклорному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Захоплюється народними традиціями та піснями. Любить співати та писати вірші. Хобі: футбол.

бабич олександра

/Files/images/ковач1.jpg

Народилася 17.08.2004 року. Навчається у 10 класі. Займається у Фольклорному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Захоплюється українськими традиціями та піснями. Любить читати художні книги, вишивати(хрестиком,бісером), малювати. Хобі: колекціонує різноманітні камінчики, ракушки, замальовки.

войнагій тетяна

/Files/images/ковач22.jpg

Народилася 18.04.4004 року. Навчається у 10 класі. Займається у Фольклорному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Любить вишивати, читати, грати та співати на сцені. Хобі: баскетбол.

ковач олександр

/Files/images/ковач7.jpg

Народився 09.09.2004 року. Навчається у 10 класі. Займається у Фольклорному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Любить грати на сцені. Хобі: street workout.

данча наталія

/Files/images/ковач8.jpg

Народилася 20.03.2004 року. Навчається у 10 класі. Займається у Фольклорному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Захоплюється вивченням українських народних традицій та пісень. Любить співати, танцювати та грати на сцені. Хобі: баскетбол.

кикина тамара

/Files/images/ковач9.jpg

Народилася 21.02.2004 року. Навчається у 10 класі. Займається у Фольклорному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Захоплюється вивченням українських народних звичаїв. Хобі: баскетбол.

молнар ганна

/Files/images/ковач10.jpg

Народилася 22.04.2004 року.Навчається у 10 класі. Займається у Фольклорному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Захоплюється вивченням українських народних традицій та пісень. Любить співати, читати книги. Хобі: баскетбол.

слава наталія

/Files/images/ковач11.jpg

Народилася 30.12.2003 року. Навчається у 10 класі. Займається у Фольклорному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Захоплюється вивченням українських народних традицій та пісень. Любить співати, виступати на сцені. Хобі: баскетбол, футбол.

данча михайло

/Files/images/ковач12.jpg

Народився 01.01.2004 року. Навчається у 10 класі. Займається у Фольклорному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Любить грати на сцені. Хобі: street workout.

ковач катерина

/Files/images/ковач13.jpg

Народилася 03.05.2006 року. Навчається у 8 класі. Займається у Вокальному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Любить співати, танцювати. Хобі: танці.

ковач максим

/Files/images/ковач14.jpg

Народився 30.07.2012 року. Навчається у 2 класі. Займається у Вокальному гуртку. Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. Керівник: Ковач Катерина Василівна. Любить співати, танцювати, малювати. Хобі: футбол.

Гурток "Прикладне мистецтво" на базі нижнєселищанської ЗОШ І-ІІІ ст. (федорюк г.в.)

Покришка Богдана Володимирівна

/Files/images/пок.jpg

Я, Покришка Богдана Володимирівна народилася 25.05.2007 р.н.( 7 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів уже 4-й рік, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби у таких техніці канзаші, природній матеріал та інші. Я також дуже люблю малювати, виготовляти різні листівки – це дуже цікаво.

Покришка Анюта Володимирівна

/Files/images/пок1.jpg

Я, Покришка Анюта Володимирівна народилася 28.12.2008 р.н.( 6 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів уже 4-й рік, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби у таких техніціканзаші, природній матеріал, плести фенічки тощо.Я також дуже люблю малювати, виготовляти різні композиції.

Кострець Олександра Михайлівна

/Files/images/костр.jpg

Я, Кострець Олександра Михайлівна народилася 29.10.2007 р.н.( 7 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби з природного матеріалу. А також дуже люблю малювати, виготовляти різні композиції з природного матеріалу.

Онофрей Наталія Іванівна

/Files/images/оно.jpg

Я, Онофрей Наталія Іванівна народилася 21.11.2010 р.н.( 4 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби з природного матеріалу, виготовляти картини з ниток та пластиліну.А також дуже люблю малювати, виготовляти різні композиції з природного матеріалу.

Баланда Тетяна Василівна

/Files/images/бал.jpg

Я, Баланда Тетяна Василівна народилася 04.05.2017 р.н.( 7 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби з природного матеріалу.А також дуже люблю малювати, виготовляти різні композиції з природного матеріалу.

Онофрей Оксана Іванівна

/Files/images/оно1.jpg

Я, Онофрей Оксана Іванівна народилася 05.09.2008 р.н.( 6 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби з природного матеріалу, виготовляти картини урізних техніках.

Драгуська Олеся Володимирівна

/Files/images/Драгуська3.jpg

Я, Драгуська Олеся Володимирівна народилася 11.04.2005р.н. (9 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби у таких техніках як: паперопластика, канзаші, природній матеріал, витинанка та інші.Я дуже люблю фотографувати, бо це дуже цікава та захоплююча справа, а також мені подобається слухати сучасну музику.

Яким Ганна Володимирівна

/Files/images/як.jpg

Я, Яким Ганна Володимирівна народилася 21.02.2004р.н.(10 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю вишивати бісером та малювати картина за номерами.Я також дуже люблю фотографуватись, бо це дуже цікаво.

Драгуський Олександр Михайлович

/Files/images/др2.jpg

Я, Драгуський Олександр Михайлович народився 26.09.2005 р.н. (9 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти картини у техніці грав'юра та у техніці канзаші. Я також дуже люблю грати у комп’ютерні ігри, боулінг та кататися на велосипеді.

Мондич Іванна Михайлівна

/Files/images/мон.jpg

Я, Мондич Іванна Михайлівна народилася 22.10.2010 р.н.( 4 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби з природного матеріалу.А також дуже люблю малювати, виготовляти різні композиції з природного матеріалу.

Дубей Владислава Володимирівна

/Files/images/дуб.jpg

Я, Дубей Владислава Володимирівна народилася 31.07.2010 р.н.( 4 кл.) займаюся в гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Федорюк Ганна Василівна. На заняттях я дуже люблю виготовляти різні вироби.А також дуже люблю малювати, виготовляти різні композиції з природного матеріалу.

Гуртки "Народні промисли" та "Народні умільці" на базі Липецько-полянської ЗОШ І-ІІІ ст.
(кер.Попович Н.С.)

Гобан Аліна

/Files/images/гобан.jpg

Народилася 30.05.2007року Навчається у 7 класі Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна Захоплюється паперопластикою. Любить вишивати бісером,виготовляти квіти із паперу.
Хоббі: Виготовляти різні листівки

Фетько Дарина

/Files/images/фетько.jpg

Народилася 29.05.2007 року Навчається у 7 класі Займається в гуртку <Народні промисли Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна Захоплюється вишивкою.Любить вишивати бісером, а також виготовляти писанник за допомогою бісеру.
Хоббі: реставрувати старі речі.

Турзай Олександра

/Files/images/Олександра.jpg

Народилася 07.02.2007 року.Навчається у 7 класі. Займається в гуртку "Народні промисли" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецько-полянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна Захоплюється різними видами декорування буть чого, дає друге життя старим речам. А також любить малювати .
Хоббі: колекціювання гудзиків.

Кошеля Олександр

/Files/images/олександр.jpg

Народився 26.09.2008.Навчається у 6 –А класі.Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна. Захоплюється аплікаціями із пластиліну, а також конструюванням різних літаючих апаратів(ракет,вертольотів, самольотів і.т.д.)
Хоббі : Графіті

Томишин Вікторія

/Files/images/вікторія.jpg

Народилася 11.02.2008 року.Навчається у 6-А класі.Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна.Захоплюється технікою “Декупаж”. Любить виготовляти композиції із сухих квітів.
Хоббі : Виготовляти із паперу великі квіти

Турзай Андріана

/Files/images/андріана.jpg

Народилася26.02.2009 року.Навчається у 5 –Б класі.Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна.Захоплюється технікою квілінг.Виготовленням в техніці квілінг писанок. Любить виготовляти різні аплікації із сухого листя.
Хоббі : Виготовляти слайми

Турзай Ульяна

/Files/images/ульяна.jpg

Народилася 21.06.2011 року.Навчається у 3 класі.Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна. Захоплюється бісероплетінням. Любить виготовляти писанки за допомогою бісеру, а також плетінням різних брилків, браслетів і.т.д.
Хоббі : вишивання бісером картин.

Попович Ангеліна

/Files/images/ангеліна.jpg

Народилася 24.06.2011 року.Навчається у 3 класі.Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна.Захоплюється технікою орігамі. Любити виготовляти різні листівки і декорувати їх з допомогою сухоцвітів.
Хоббі : ліплення різних фігур за допомогою пластиліну

Турзай Василь

/Files/images/вася.jpg

Народився 13.04.2011року.Навчається у 3 класі.Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна.Захоплюється витинанками. Любить створювати різні цікаві витинанки, створюючи свій власний дизайн.
Хоббі : витинанки

Гобан Любомир

/Files/images/любомир.jpg

Народився 14.03.2011 року.Навчається у 3 класі.Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна Захоплюється технікою орігамі. Любить робити різні пташки і квіти в техніці орігамі. Хоббі : малювати.

Перец Євген

/Files/images/женя.jpg

Народився 11.04.2011 року.Навчається у 3 класі.Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна. Захоплюється конструюванням. З різних природніх матеріалів створює цікаві фігури.
Хоббі : ліплення пластиліном

Стасинець Аліна

/Files/images/алі.jpg

Народилася 13.10.2006 року. Навчається у 8-Б класі.Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна.Захоплюється різними техніками, але найбільше полюбляє стелізувати різні предмети побуту.
Хоббі : техніка декупаж

Павлишинець Доменіка

/Files/images/дом.jpg

Народилася 06.03.2006 року. Навчається у 8-Б класі.Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна.Захоплюється живописом. Любить малювати портрети, пейзажі, натюрморти і. т. д.
Хоббі : дизайн одягу

Іллик Соломія

/Files/images/сол.jpg

Народилася 13.03.2009 року.Навчається у 5-Б класі.Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна.Захоплюється виготовленням писанок різними способами. Любить вишивати бісером.
Хоббі : виготовлення писанок.

Мигович Інесса

/Files/images/миг.jpg

Народилася 24.09.2010 року. Навчається у 4-А класі. Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна. Захоплюється плетінням рукавичок, а тако вшиванням гладдю.
Хоббі : квілінг

Перец Андрій

/Files/images/пе.jpg

Народився 26.01.2010 року. Навчається у 4-А класі. Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна. Захоплюється паперопластикою. Любить виготовляти будь що з паперу.
Хоббі : орігамі

Попович Камілла

/Files/images/поп.jpg

Народилася 06.10.2009 року. Навчається у 5-Б класі.Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст..Керівник: Попович Неля Степанівна Захоплюється технікою квілінг. Любить в техніці квілінг виготовляти різні композиції, а також писанки.
Хоббі : вишивання бісером

Гласко Євгенія

/Files/images/гл4.jpg

Народилася 21.10.2007 року.Навчається у 7 класі.Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна Захоплюється виготовленням різних композицій із сухоцвітів. Любиь виготовлят різні листівки.
Хоббі : дизайн листівк

Павлишинець Аліна

/Files/images/павл.jpg

Народилася 09.04.2006 року. Навчається у 8-А класі. Займається в гуртку <Народні промисли> Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна. Захоплюється новорічними прикрасами. Любить їх сама робити своїми руками.
Хоббі : малювати

Перец Вікторія

/Files/images/пер.jpg

Народилася 13.02.2010 року.Навчається у 4-А класі.Займається в гуртку “Народні умільці” Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липецькополянської ЗОШ І - ІІІ ст. Керівник:Попович Неля Степанівна .Захоплюється виготовленням власноруч різних прикрас. Любить робити маскарадні маски.
Хоббі : виготовлення віночків.

ГУРТОК "ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО" НА БАЗІ ВЕЛЯТИНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ ст. (петраш с.м.)

петраш данієл

/Files/images/петрашД.jpg

Народився 01.04.2011 року. Навчається у 3 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється малюванням та ліпленням, любить робити різні види аплікацій та квілінг.Хобі: малювання, кікбокс

петраш андріана

/Files/images/ан1.jpg

Народилася 22.10.2009 року. Навчається у 5 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється малюванням та ліпленням, любить робити різні види аплікацій та сувеніри з одноразової посуди. Хобі: фотографування

мадай ярослава

/Files/images/ан2.jpg

Народилася 02.02.2011 року. Навчається у 3 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється квілінгом, любить плести різні прикраси з бісеру та вишивати бісером, виготовляти роботи з природного та підручного матеріалу. Хоббі: вишивка бісером.

данко владислава

/Files/images/ан3.jpg

Народилася 26.10.2005 року. Навчається у 8 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється малюванням та квілінгом, любить виготовляти квіти з з бумаги та серветок та іграшки з ниток.Хоббі: малювання та гра у волейбол

дівинець неля

/Files/images/ан4.jpg

Народилася 13.10.2003 року. Навчається у 10 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється малюванням та ліпленням. Любить робити різні вироби та сувеніри з підручного матеріалу, читати книги. Хоббі: виготовляти писанки

довганич ліля

/Files/images/ан5.jpg

Народилася 12.07.2010 року. Навчається у 4 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється модульним оригамі, любить робити різні види аплікацій та роботи з природного та підручного матеріалу. Хобі: вокал та акторська майстерність.

мадай олександра

/Files/images/ан6.jpg

Народилася 29.06.2009 року. Навчається у 5 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється виготовленням виробів з природного та підручного матеріалу. Любить читати книжки та займатись самоосвітою. Хобі: вокал та читаттня книг.

плиска святослав

/Files/images/ан7.jpg

Народився 01.01.2009 року. Навчається у 5 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється виготовленням виробів із стрічок та з вишивкою хрестиком. Любить робити ляльки-мотанки та писанки з бісеру і стрічок. Хобі: вишивка хрестиком та бокс.

пучко роман

/Files/images/ан8.jpg

Народився 25.03.2011 року. Навчається у 3 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється малюванням та ліпленням, любить робити різні види робіт з природного та підручного матеріалу. Хобі: хореографія, малювання

титик михайло

/Files/images/ан9.jpg

Народився 19.11.2009 року. Навчається у 4 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється малюванням та ліпленням, любить робити різні види робіт із стрічок та підручного матеріалу. Хобі: виготовлення виробів з підручного матеріалу.

дівинець вікторія

/Files/images/ан10.jpg

Народилася 02.09.2005 року. Навчається у 9 класі. Займається у гуртку «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник: Петраш Світлана Михайлівна. Захоплюється малюванням та ліпленням. Любить робити різні вироби та сувеніри з підручного матеріалу, оригамі та квілінг,читати книги. Хоббі: оригамі

гурток "народні промили" на базі золотарівської зош і-ііі ст. керівник макар оксана іванівна

молнар софія

/Files/images/ана.jpg

Народилася 07.06.2009 року. Навчається у 5 класі. Займається у гуртку «Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівниик:Макар Оксана Іванівна. Захоплюється виготовленням виробів з природного матеріалу та бісеру . Хобі: вишивати картини бісером

пацкан євген

/Files/images/ана1.jpg

Народився 25.03.2005 року. Навчається у 9 класі. Займається у гуртку «Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівник: Макар Оксана Іванівна. Захоплюється виготовленням виробів з солоного тіста. Хобі: футбол та малювання

ковач василь

/Files/images/ана2.jpg

Народився 09.09.2005 року. Навчається у 9 класі. Займається у гуртку «Народні промисли». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівник: Макар Оксана Іванівна. Захоплюється виготовленням виробів з квілінгу та природного матеріалу. Хобі: футбол та малювання

губаль марина

/Files/images/ана3.jpg

Народилася 12.05.2005 року. Навчається у 9 класі. Займається у гуртку «Народні умільці». Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівник: Макар Оксана Іванівна. Захоплюється виготовленням виробів з бісеру та стрічки. Хобі: піаніно та малювання

макар софія

/Files/images/ана4.jpg

Народилася 22.03.2012 року. Навчається у 2 класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівник: Макар Оксана Іванівна. Захоплюється виготовленням виробів з паперу та пластиліну.Хобі: танці та малювання

макар сергій

/Files/images/ана5.jpg

Народився 24.12.2010 року. Навчається у 3 класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівник: Макар Оксана Іванівна. Захоплюється виготовленням виробів з квілінгу та пластиліну. Хобі: футбол та матиматика

бабич олександра

/Files/images/ана6.jpg

Народилася 13.08.2005 року. Навчається у 9 класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівник: Макар Оксана Іванівна. Захоплюється вишивкою хрестиком. Хобі: музика та малювання

гивстиш олександра

/Files/images/ана7.jpg

Народилася 22.09.2005 року. Навчається у 9 класі. Займається у гуртку «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівник: Макар Оксана Іванівна. Захоплюється вишивкою бісером. Хобі: музика та робити композиції з бісеру.

стець рината

/Files/images/ана8.jpg

Народилася 06.01.2012 року. Навчається у 2 класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівник: Макар Оксана Іванівна. Захоплюється виготовленням виробів з квілінгу та пластиліну. Хобі: танці та малювання.

стець ростислав

/Files/images/ана9.jpg

Народився 07.06.2013 року. Навчається у 1 класі. Займається у гуртку «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ I-III ст. Керівник: Макар Оксана Іванівна. Захоплюється виготовленням виробів з паперу та пластиліну. Хобі: футбол та малювання

гурток "образотворче мистецтво" на базі Данилівського НВК (Дудаш М.І.)

берец максим

/Files/images/дудаш.jpg

Я, Берец Максим Іванович народився 20.06.2006 р.н. ( 7 кл.) займаюся в гуртку «Образотворче мистецтво» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівського НВК з 4-го класу, керівник Дудаш Михайло Іванович. Крім малювання я дуже люблю спорт, а саме: футбол, волейбол та зимовий хокей. Я також дуже люблю малювати, виготовляти різні листівки – це дуже цікаво.

берец дарина

/Files/images/дудаш1.jpg

Я, Берец Дарина Василівна народилася 12.10.2006 р.н. ( 8 кл.) займаюся в гуртку «Образотворче мистецтво» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівського НВК з 4-го класу, керівник Дудаш Михайло Іванович. Крім малювання я дуже люблю читати книги, займатися бальними танцями та куховарити.

ковач микола

/Files/images/дудаш5.jpg

Я, Ковач Микола Миколайович займаюся у 5 класі а також займаюся в гуртку «Образотворче мистецтво» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівського НВК, керівник Дудаш Михайло Іванович. Крім малювання я дуже люблю візику, математику.

густей михайло

/Files/images/дудаш4.jpg

Я, Густей Михайло Михайлович народився 05.05.2006 р. займаюся у 8 класі, а також займаюся в гуртку «Образотворче мистецтво» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівського НВК, керівник Дудаш Михайло Іванович. Крім того що я люблю малювати я дуже хочу стати художником. Люблю займатися футболом.
Кiлькiсть переглядiв: 1533

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.