Нагородження призерів обласного конкурсу
«Майбутнє країни - у мріях дитини»
в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості.

/Files/images/P6190013.JPG

4 червня 2015 року у приміщенні Головного управління Державної фіскальної служби в Закарпатській області відбулося нагородження грамотами та дипломами, а також цінними подарунками переможців конкурсу обласного рівня "Майбутнє країни - у мріях дитини", а саме:
У номінації „Художні твори”, І-ша вікова категорія за І місце нагороджений дипломом Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпат ській області – Гайович Денис Володимирович вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Дудаш М.І.).

/Files/images/P6190003.JPG

/Files/images/Диплом Дудаш Ужгород2015 в.jpg

У номінації „Художні твори”, ІІ-га вікова категорія за ІІ місце нагороджена дипломом Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області – Якубець Мирослава Віталіївна, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Плиска С.І.).

/Files/images/P6190006.JPG

/Files/images/Диплом плиска.jpg

/Files/images/P6190017.JPG

Вшанування призерів регіонального етапу(обласного) Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», приуроченого до Дня захисту дітей.

2 червня 201 5 року відбулося вшанування призерів регіонального етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків "Мої права" приуроченого до Дня захисту дітей.
У номінації «Молодша група». «Індивідуальна робота» за ІІІ місце нагороджена Дипломом ІІІ ступеня Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області , а також цінними подарунками - Бобочка Яна Іванівна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Продан Г.Ю.)
/Files/images/Грамота Бобочка2.jpg
У номінації «Середня група». «Індивідуальна робота» за ІІІ місце нагороджена Дипломом ІІІ ступеня Головного управління юстиції в Закарпатській області, а також цінними подарунками - Лемак Яна Йосипівна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Продан Г.Ю.)

/Files/images/Лемак2.jpg

Творчий звіт "Свято талантів"

Україно, Люба! Ти ще жити будеш,
Бо твої таланти золоті ростуть!
Наче квіти красні, ці маленькі люди
У твоєму Центрі, глянь, уже цвітуть.
Незмінною традицією Хустського районного Центру позашкільної роботи стало відзначення здобутків своїх найкращих гуртківців та керівників гуртків наприкінці навчального року під назвою – «Свято талантів», яке відбулося 23 травня 2015року.
Наша Україна багата талановитими людьми, що своєю працею звеличують її.Наше «Свято талантів» відкривають нові юні обдарування, які в майбутньому обов'язково поповнять ряди української зіркової еліти. Розпочалося свято виступом танцювального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ , під керівництвом Червеняк Віталії Йосипівни.
«Циганський» танець» у виконанні середньої групи.

/Files/images/Циганський танець.jpg

/Files/images/DSCN9175.JPG

/Files/images/DSCN9179.JPG

За давнім українським звичаєм гостей у своїй оселі щирим словом зустрічав господар. З вітальним словом виступила, господар нашої великої родини - директор Хустського районного Центру позашкільної роботи Г.І. Антонюк.

/Files/images/Ганна Іванівна.JPG

На сцені виступила вихованка вокального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Малета Галина Василівна) – Кушнір Марія з піснею «Батьки мої».

/Files/images/DSCN9181.JPG

Далі виступили вихованці танцювального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. , під керівництвом Червеняк Віталії Йосипівни - «Сучасний танець».

/Files/images/DSCN9199.JPG

/Files/images/DSCN9209.JPG

Наступними виступали солістки вокального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Малета Галина Василівна) , Юсько Олена та Коньовшій Світлана з піснею «Ой, у вишневому саду».

/Files/images/IMG_3060.JPG

На святі була присутня гостя – Сабадош Ганна Іванівна, головний державний інспектор з питань комунікацій Хустської ОДПІ, яка вручила грамоти Хустської державної об’єднаної податкової інспекції гуртківцям Хустського районного Центру позашкільної роботи за підсумками проведеного міськрайонного конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни - у мріях дитини».

/Files/images/DSCN9335.JPG

Продавжили виступ фольклорний гурток Хустського районного районного Центру позашкільної роботи, на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом Гриненко Люби Михайлівни з піснею «Про Україну».

/Files/images/DSCN9293.JPG

Дізнатись більше про традиції й обряди,
Культуру та історію – ми завжди раді.
Такими словами до виступу запросили знову фольклорний гурток на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. із фольклорним дійством «Піроскуби».

/Files/images/DSCN9266.JPG

/Files/images/DSCN9269.JPG

/Files/images/DSCN9271.JPG

Учасниці фольклорного гуртка виступили з піснею: «А кулі летять»

/Files/images/DSCN9289.JPG

Завершальним виступом фольклорного гуртка стала Сценка «Три куми»

/Files/images/DSCN9302.JPG

/Files/images/DSCN9303.JPG

Вихованка вокального гуртка - Тетяна Гангур виконала пісню «Мати емігрантка».

/Files/images/DSCN9342.JPG

Танцювальний гурток,молодша група на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст, під керівництвом Червеняк Віталії Йосипівни виконали танець «Маленька дитина».

/Files/images/Молодша група.JPG

/Files/images/DSCN9343.JPG

Солістка вокального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. , під керівництвом Малети Галини Василівни, виступили з піснею "Сяду за останню парту".

/Files/images/DSCN9357.JPG

Оплесками зустріли танцювальний гурток Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ , керівник Червеняк Віталія Йосипівна.
«Східний танець» старша група

/Files/images/DSCN9362.JPG

/Files/images/DSCN9358.JPG

Гуртки з образотворчого, декоративно- прикладного та ужиткового мистецтва оформили виставку.На виставку були представлені роботи з бісеру, одноразової посуди, пластикових пляшок, шкарпеток, солоного тіста та туалетної бумаги, лози; вишивок, картин, які діти виготовили власноруч з різнокольорових стрічок, паперу, та іншого матеріалу. Яскраві барви ніби усміхалися до тих, хто дивився на диво, створене руками гуртківців.
Майстерності юних митців навчають прекрасні, талановиті керівники гуртків «Образотворче мистецтво» (кер. Дудаш М.І.), «Рукоділля» (кер. Січ В. І.), «Народні умільці» (кер. Ковач К.В.), «Прикладні мистецтва» (кер. Павлюк М.А.), «Прикладні мистецтва» (кер. Федорюк Г.В.), «Прикладні мистецтва» (кер. Петраш С.М.), «Народні умільці» (кер. Ігнат К.М.), «Рукоділля» (кер. Легездич О.В.), «Прикладні мистецтва» (кер. Мица С.Ю.), «Народні промисли» (кер. Продан Г.Ю.), «Лозоплетіння» (кер. Чопей М.М.), «Народні умільці» (кер. Тодавчич Н.В.). Вони вчать своїх вихованців умінню бачити прекрасне в навколишньому світі, а потім все те з любов’ю передавати на папері, на полотні, в бісері, у лозі, а також представили на виставку гарні роботи про своє село та традиції гуртківці «Історики – краєзнавці» (кер. Губаль С.М.) та «Юні етнографи» (кер. Чепка В.Ю.).

/Files/images/Виставка2.JPG

/Files/images/Виставка5.JPG

/Files/images/Виставка 6.JPG

Антонюк Г.І., директор Хустського районного Центру позашкільної роботи, підвела підсумок роботи установи за навчальний рік, і нагородила грамотами переможців районних та обласних конкурсів, а також переможців конкурсів,які проводилися в установі.

/Files/images/DSCN9227.JPG

/Files/images/DSCN9230.JPG

/Files/images/DSCN9245.JPG

/Files/images/DSCN9240.JPG

За плідну роботу протягом 2014-2015 навчального року, директор установи подякувала педагогічному колективу і нагородила їх грамотами установи.

/Files/images/DSCN9372.JPG

/Files/images/DSCN9373.JPG

/Files/images/DSCN9375.JPG

/Files/images/DSCN9377.JPG

/Files/images/DSCN9379.JPG

/Files/images/DSCN9380.JPG

/Files/images/DSCN9384.JPG

/Files/images/DSCN9387.JPG

/Files/images/DSCN9388.JPG

/Files/images/DSCN9389.JPG

/Files/images/DSCN9391.JPG

/Files/images/DSCN9397.JPG

Свято наше закінчилося, але наші таланти ще тільки починають рости. Шкільна сходинка – це тільки перша сходинка в їхньому житті, тож ми бажаємо нашим зіркам, щоб всі життєві сходинки долалися добре, з гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці. І нехай щороку поповнюється наша установа новими талановитими зірочками, і збагачується і розширяється наша галактика талантів.

Підсумки обласного конкурсу

«Майбутнє країни - у мріях дитини» в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості.

22 травня у приміщенні Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області відбулося визначення переможців обласного рівняконкурсу «Майбутнє країни - у мріях дитини». Безумовно, всі витвори дитячої уяви та майстерності, які пройшли відбір в районах області, заслуговують на особливу оцінку.
Журі, до складу якого входили як фахівці ДФС, так і мистецтвознавці та журналісти, визначили переможців серед учасників, оцінивши 55 робіт.
Серед переможців конкурсу є гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи, а саме:
У номінації „Художні твори”, І-ша вікова категорія
І місце – Гайович Денис Володимирович вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Дудаш М.І.)

/Files/images/88888.JPG

У номінації „Художні твори”, ІІ-га вікова категорія
ІІ місце – Якубець Мирослава Віталіївна, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Плиска С.І.)

/Files/images/P1011247.JPG

Роботи, що вибороли перші місця в області переходять до третього і завершального рівня конкурсу дитячої творчості, що пройде в м. Києві на загальнонаціональному рівні.
Варто зазначити, що керівництво Державної фіскальної служби України приділяє конкурсу дитячих робіт «Майбутнє країни - у мріях дитини», який триває понад 10 років, велику увагу, оскільки це один з етапів виховання податкової та митної культури серед підростаючого покоління. Із року в рік конкурс стає дедалі популярнішим, кількість робіт зростає, а з нею – і їх якість.

Фолькльорно-мистецький фестиваль

"Цвіт вишиванки єднає Україну"

Вишиванка – не просто сорочка, це – національна святиня! Вона символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і нерозривний зв’язок поколінь. Вишиванка здавна вважається символом здоров’я, краси, щасливої долі, родинної пам’яті, любові та вірності. До всього – це ще й оберіг від лихого ока та злих духів. Національне вбрання – щось набагато більше, а ніж просто одяг.
21 травня в Хустському районі відбувся грандіозний фольклорно-мистецький фестиваль вишиванки під гаслом «Цвіт вишиванки єднає Україну».

/Files/images/DSCN9073.JPG

На фестивалі були присутні керівники загальноосвітніх навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів, переможці олімпіад, Всеукраїнських конкурсів, районного огляду художньої самодіяльності «Звучать струни дитячих сердець», вчителі, батьки та багато гостей району, міста, області.

/Files/images/13.jpeg

Відкриття фестивалю розпочалось з ланцюга вишиванок, де кожен з учасників продемонстрував свою вишиванку.

/Files/images/16.jpeg

/Files/images/17.jpg

Для гостей та присутніх учасників показали флеш-моб учні Велятинської загальноосвітньої школи.

/Files/images/1`17.jpeg

Кожним навчальним закладом району були оформлені виставки «Бабусина світлиця» експонатами з елементами традиційної вишивки, де Хустський районний Центр позашкільної роботи теж оформив свою виставку.

/Files/images/палатка.jpg

/Files/images/палатка2.jpg

/Files/images/палатка3.jpg

/Files/images/Фестиваль1.jpg

Керівники гуртків разом з вихованцями показали майстер-класи, а саме:
гурток "Прикладне мистецтво" на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Петраш Світлана Михайлівна. (майстер-клас виробу з пластикових пляшок)

/Files/images/DSCN9150.JPG

гурток "Рукоділля" на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Січ Вікторія Іванівна (майстер-клас з розспису писанок)

/Files/images/DSCN9076.JPG

гурток "Народні умільці" на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. кер.Ковач Катерина Василівна (майстер-клас з бісероплетіння)

/Files/images/DSCN9112.JPG

гурток "Образотворче мистецтво" на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. кер.Дудаш Михайло Іванович (майстер - клас з малювання)

/Files/images/DSCN9078.JPG

В рамках фестивалю був проведений районний огляд художньої самодіяльності «Звучать струни дитячих сердець», де у номінації «Фольклор» І-ше місце здобули вихованці «Фольклорного гуртка» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Гриненко Любов Михайлівна, які нагороджені грамотою відділу освіти Хустської РДА і грошовою премією.

/Files/images/Фольклорний.jpeg

/Files/images/DSCN9137.JPG

/Files/images/DSCN9143.JPG

Також на фестивалі вшановували призерів Всеукраїнських конкурсів, де були представники та учасники Центру позашкільної роботи, а саме: Дівинець Маріанна – президент районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка», лауреат Всеукраїнського молодіжного internet-форуму "Молодь та Україна - творимо майбутнє разом"

/Files/images/Велятин.jpg

та координатори: Керестей Тетяна Вікторівна – заступник директора,

/Files/images/Коресте1.jpg

Угляй Наталія Іванівна – методист Хустського районного Центру позашкільної роботи, Гайович Богдана – вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Дудаш Михайло Іванович.

/Files/images/угляй.jpg

/Files/images/дудаш2.jpg

Їх привітала начальних відділу освіти Хустської РДА Жанна Миколаївна Микитюк.

Підсумки регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», приуроченого до Дня захисту дітей.

19 травня відбулося засідання регіональної експертної комісії регіонального етапу всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права» в Закарпатській області, приуроченого до Дня захисту дітей. До складу регіональної експертної комісії увійшли члени Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області, представники Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, департаменту освіти і науки, управління культури Закарпатської ОДА та Закарпатського художнього інституту.
У ході засідання, члени експертної комісії оцінювали конкурсні роботи та визначали переможців регіонального конкурсу шкільних малюнків «Мої права» в Закарпатській області. Всього експертною комісією було розглянуто 163 конкурсні роботи
За результатами засідання регіональної експертної комісії було ухвалено рішення щодо визначення переможців та організовано направлення конкурсних робіт, які зайняли І місце до організаційного комітету Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.
Цього року серед переможців регіонального етапу є також гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи, а саме:
У номінації «Молодша група». «Індивідуальна робота»:
ІІІ місце –Бобочка Яна Іванівна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Продан Г.Ю.)

/Files/images/P1011379.JPG

У номінації «Середня група». «Індивідуальна робота»:
ІІІ місце – Лемак Яна Йосипівна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Продан Г.Ю.)

/Files/images/P1011378.jpg

Підсумкове заняття школи "Лідер"

«Моє майбутнє»

«Наше майбутнє у наших руках»

У кожної країни є майбутнє. Воно залежить від людей, від влади, але насамперед від нас – молодого покоління і тому кожна людина обирає собі свій життєвий шлях, шлях до здорового і успішного життя.
В травні місяці, в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулося підсумкове заняття школи «Лідер» за модулем «Моє майбутнє» .

/Files/images/IMG_0204.jpg

Програма цього модуля спрямована на формування у підлітків відповідального ставлення до власного здоров’я та спосіб передачі здобутого знання своїм одноліткам. Теми даного модуля спрямовані на формування у підлітків бачення власних можливостей та конкретних дій щодо успішної життєвої самореалізації, а також мотивації до активних дій з реалізації просвітницької діяльності серед своїх однолітків.
Перша тема заняття модуля була: «Моє майбутнє життя», де підлітки-інструктори обговорювали та з’ясувати основні цінності людини, що їй потрібно для щастя, і що робити, аби життя було успішним, щасливим та здоровим.

/Files/images/IMG_0183.jpg

/Files/images/IMG_0184.jpg

Наступні заняття пройшли по темам: «Вирішувати нам – відповідати нам» та «Я буду діяти!» на яких при підведенні підсумків підлітки-інструктори усвідомили та продемонстрували у звітній формі важливості й необхідності проведення просвітницької роботи серед однолітків, а також вирішили спонукати їх до активних дій.

/Files/images/IMG_0187.jpg

/Files/images/IMG_0189.jpg

/Files/images/IMG_0190.jpg

/Files/images/IMG_0142.jpg

На закінчення всі підлітки - інструктори взяли з собою валізу знань на майбутнє.

/Files/images/IMG_0197.jpg

Всі підлітки - інструктори, які пройшли курс навчання школи «Лідер», отримали подяки Хустського районного Центру позашкільної роботи за активну участь у навчанні з питань попередження тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу та запровадження здорового способу життя серед своїх однолітків та були дуже задоволені.

/Files/images/IMG_0203.jpg

/Files/images/IMG_0205.jpg

Обласний конкурс екскурсоводів музеїв при навчальних закладах

До міжнародного дня музеїв, 70-річчя звільнення українських земель від окупації ,та перемоги у Другій світовій війні 14 травня 2015 року в Закарпатському краєзнавчому музеї було проведено обласний конкурс екскурсоводів музеїв при навчальних закладах.
Переможці - екскурсоводи Хустського району гідно представили свої музеї відповідно напрямків на обласному конкурсі. При підведенні підсумків журі обласного етапу конкурсу визначили та нагородили переможців.
І місце - екскурсоводи зразкового, народного музеїв "Перлини рідного села" на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Драгуська Ольга Василівна, які нагороджені Дипломом департаменту освіти і науки та управління культури Закарпатської обласної державної адміністрації.

/Files/images/008(1).jpg

/Files/images/Конкурс музеїв Нижнє селище.jpg

Екскурсоводи краєзнавчого, зразкового музею на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пацкан Світлана Михайлівна нагороджені грамотою Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсії і спорту учнівської молоді та Закарпатського краєзнавчого музею за активну участь.

/Files/images/img360.jpg

Конкурс-виставка «Мої права»

13 травня 2015 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи було організовано і проведено районний конкурс шкільних малюнків «Мої права». В ньому взяли участь гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи з гуртків: прикладного та образотворчого мистецтва, а також учні загально-освітніх навчальних закладів Хустського району. На конкурс було представлено 100 малюнків, а саме:
· 29 малюнків гуртківців Хустського районного Центру позашкільної роботи;

/Files/images/P1011362.JPG

/Files/images/P1011363.JPG

· 71 малюнок учнів загально-освітніх навчальних закладів Хустського району.

/Files/images/P1011359.JPG

/Files/images/P1011360.JPG

При підведенні підсумків визначено переможців конкурсу «Мої права» у трьох номінаціях:

У номінації молодша група:

І місце - розділили між собою:
- Антонь Аліна, малюнок «Всі діти мають право на сім’ю», вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Продан Г. Ю.);
- Тегза Евеліна, малюнок «Незалежність», учениця Н.Бистрівської ЗОШ –інтернат І-ІІ ст.

/Files/images/P1011368.JPG

ІІ місце розділили між собою:
- Химинець Анастасія, малюнок «Моє право на родину», вихованка гуртка«Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.);
- Гербей Іванна, малюнок «Право на мир», вихованка гуртка«Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Федорию Г.В.);
- Ярема Назарій, «Я маю право», учень Кічерельської ЗОШ І-ІІ ст.

/Files/images/P1011369.JPG

ІІІ місце розділили між собою:
- Вакутич Олександра, малюнок «Діти мають право на сім’ю», вихованка гуртка«Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.);
- Берец Меланія, малюнок «Право на повноцінне харчування», учениця Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- Росоха Віталіна, малюнок «Право на любов і повагу», учениця Н.Бистрівської ЗОШ –інтернат І-ІІ ст.

/Files/images/P1011370.JPG

У номінації середня група:

І місце - розділили між собою:
- Ростока Євгенія, малюнок «Право на материнську любов»,вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Продан Г. Ю.);
- Лемак Яна, малюнок «Право на громадянство» Хустського районного Центру позашкільної роботи, на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Продан Г.Ю.);
- Гайович Денис, малюнок «Права дитини», вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Дудаш М.І).

/Files/images/P1011372.JPG

ІІ місце розділили між собою:
- Бобочка Яна, малюнок «Право на дружбу, незалежно від національності» вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Продан Г. Ю.);
- Кенідра Христина, малюнок «Я маю право на відпочинок та дозвілля», учень Н.Бистрівської ЗОШ –інтернат І-ІІ ст.;
- Бакуменко Наталія, малюнок «Мої права», учениця Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/P1011373.JPG

ІІІ місце розділили між собою:
- Дівинець Неля, малюнок «Хай процвітають діти України», учениця Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- Ференцик Оксана, малюнок «Мої права», учениця Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- Майор Ганна, малюнок «Дитина має право ...», учениця Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/P1011374.JPG

У номінації старша група:

І місце:
- Салахова Люба, малюнок «Мої права», вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Дудаш М.І);

/Files/images/P1011375.JPG

ІІ місце розділили між собою:
- Якоб Алла, малюнок «Права дитини», вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Дудаш М.І);
- Кенідра Дмитро, малюнок «Дитина має право на освіту» учень Н.Бистрівської ЗОШ – інтернат І-ІІ ст.;

/Files/images/P1011376.JPG

ІІІ місце розділили між собою:
- Шпілька Марія, малюнок «Мої права», учениця Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- Хомечко Тетяна, малюнок «Право на освіту», учениця Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/P1011377.JPG


"Районний конкурс екскурсоводів музеїв"

6 травня 2015 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи з метою поліпшення національного патріотичного виховання, відродження дбайливого ставлення до духовних надбань народу,розширення і поглиблення знань з історії, краєзнавства, літератури, природничих дисциплін, та формування в учнівської молоді поваги до історії та культури рідного краю, почуття гордості до рідного народу та Батьківщини був проведений районний конкурс екскурсоводів музеїв шкіл Хустського району.
На конкурс представили своїх екскурсоводів 11 шкільних музеїв. Тематикою конкурсу була 70-та річниця звільнення українських земель від окупації та перемоги над нацизмом у Європі в роки: "Другої світової війни".

/Files/images/DSCN8978.JPG

Проводячи цей конкурс організатори перш-за-все ставили мету поглибити знання учнів з військової історії рідного краю, формування в школярів інтересів і творчих здібностей, зоїрентованих на професію екскурсовода. Але учасники конкурсу та вчителі також відзначили, що спілкування під час проведення конкурсу було дуже важливо для обміну цікавою інформацією.
Слід зазначити, що учні вибрали цікаві та різнопланові теми екскурсії.
Оцінювало конкурс висококваліфіковане журі. Головою журі була директор Хустського районного Центру позашкільної роботи Антонюк Ганна Іванівна,членами журі були: Керестей Т.В. - заступник директора, Петраш С.М., Федорюк Г.М. - методисти Центру позашкільної роботи. За умовами конкурсу кожен учасник мав представити екскурсію на військову тематику, з використанням експонатів з шільного музею. Оцінювали учасників за певними критеріями.

/Files/images/DSCN8930.JPG

Як відзначили учасники конкурсу, вчителі та члени журі - конкурс не залишив байдужими юних екскурсоводів, вони відкрили для себе багато цікавого з історії минулої війни, життя своїх близьких.
Як і всі конкурси, і конкурс юних екскурсоводів музеїв при навчальних закладах Хустського району не став винятком, все закінчилося нагородженнями учасників. Було визначено призерів конкурсу:
І місце було розділено між двома шкільними музеями:
- екскурсоводи зразкового, народного музею "Перлини рідного села на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст, керівник Драгуська Ольга Василівна.,

/Files/images/DSCN8954.JPG

- екскурсоводи краєзнавчого, зразкового музею на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Пацкан Світлана Михайлівна.

/Files/images/DSCN8967.JPG

ІІ місце - екскурсоводи краєзнавчого музею на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Шимон Віталія Іванівна.

/Files/images/DSCN8953.JPG

ІІІ місце - краєзнавчий, зразковий музей "Повернення із забуття" на базі Стелівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Чепка Віталія Юріївна.

/Files/images/DSCN8946.JPG


Основним призерам було вручено грамоти відділу освіти Хустської РДА.
Інші учасники були нагороджені грамотами за активну участь.

Я – лідер»

Хороший лідер – це перш за все хороший послідовник
30 квітня 2015 року в актовому залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» пройшов конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Я – лідер!», де активну участь прийняла президент районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка» Хустського районного Центру позашкільної роботи, учениця Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. – Дівинець Маріанна. Координатор та супроводжуючий учасниці була Угляй Наталія Іванівна, методист Хустського районного Центру позашкільної роботи, яка підтримувала та допомагала учасниці.
У конкурсі передбачались три завдання з якими учасники повинні були впоратись. Перше завдання – це презентація «Візитна картка», де Маріанна представила своє життєве кредо, свою діяльність як лідера учнівського самоврядування.

/Files/images/IMG_0043.JPG

Другим завданням було інтелектуальне змагання, де вона також активно проявила себе.

/Files/images/Photo-0288.jpg

У третьому завданням, Маріанні випала нагода позмагатись у команді, де вона активно співпрацювала та знайшла нових друзів.

/Files/images/Photo-0305.jpg

В кінці конкурсу, при підведенні підсумків, журі визначило трьох фіналістів конкурсу, які отримали грамоти та кубки переможців, а інші учасники були відзначені грамотами за активну участь і одну з таких грамот отримала президент районного органу учнівського самоврядування "Учнівська республіка",учениця Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. - Дівинець Маріанна.

/Files/images/Я лідер.PNG

Конкурс пройшов навіть не помітно, всім учасникам було дуже цікаво та повчально.

/Files/images/Photo-0319.jpg

Благодійна акція "Серце до серця"

На виконання листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 26.03.2015 року №01-20/375 відділ освіти Хустської РДА інформує , що в школах та позашкільних установах Хустського району з 01 по 30 квітня 2015року проводилась благодійна акція «Серце до серця» в рамках X Всеукраїнської благодійної акції «Врятуй життя дитини» з метою збору коштів на придбання реанімаційного обладнання для лікарень Закарпаття.
Під час проведення даної акції педагогам шкіл та позашкільних установ району проведено виховні бесіди , роз’яснювальну роботу серед батьків та учнів щодо актуальності проведення благодійної акції.
В наслідок проведеної роботи зібрано і перераховано в благодійний фонд «Серце до серця» «Врятуй життя дитини»- 11тис.195 грн.50коп.
Активну участь у даній акції взяли участь школи району, а саме :
  • Рокосівська ЗОШ І-ІІІ ст.( директор В.С.Чоповдя) - 1500грн.
  • Сокирницька ЗОШ І-ІІІ ст. (директор В.П.Мандзюк ) - 978 грн;
  • Золотарівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор А.І.Довганич) - 826 грн.;
  • Стеблівська ЗОШ І-ІІІ ст.. (директор В.П.Кадар) – 808 грн.;
  • Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор М.М.Грицик ) – 770 грн.;
  • Хустський районний Центр позашкільної роботи
( директор Г.І. Антонюк ) – 693 грн.
  • Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор К.Д.Монич) – 530 грн.;
  • Ракоська ЗОШ І-ІІ ст. (директор О.О.Мандрик) – 511 грн;
  • Н.Селищенська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор В.А.Губаль) - 510 грн.;
  • Заломська ЗОШ І-ІІ ст. (директор О.Д.Мигалко) - 470 грн.;
  • Горінчівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор М.А.Ридей) - 460 грн;
  • Копашнівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор В.І.Хланта) - 401 грн.;
  • Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Н.Д.Цифра) -380 грн;
  • Драгівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор В.М.Бокоч) - 333 грн.;
  • Боронявська ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор В.П.Орінчай) – 326.50 грн;
  • Нанківська ЗОШ І-ІІІ ст.( директор М.О.Грицак) - 307 грн.;
  • Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Т.Д. Сливка) – 297 грн;
  • Кічерельська ЗОШ І-ІІ ст.(директор С.В.Роман) - 270 грн.;
  • Крайниківська ЗОШ І – ІІІ ст. (директор. М.В.Сарвадій ) – 225 грн;
  • Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор І.В.Петечук) – 164 грн;
  • Данилівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор С.М.Гайович) - 120 грн.;
  • Н.Бистрівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор М.М.Куриця) -116 грн.;
  • Кривська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор О.І.Грицак) -100 грн.;
  • Липецькополянська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор І.І.Гобан) - 100 грн.;
Під час проведення X Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» учнями шкіл та позашкільних установ району було перераховано - 11тис.195 грн.50коп

Участь у кущовому та районному огляді художньої самодіяльності учнівської молоді
"Звучать струни дитячих сердець".

/Files/images/DSCN8740.JPG

24, 29 квітня 2015 року вихованці танцювального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Червеняк В.Й.),

/Files/images/DSCN8769.JPG

/Files/images/DSCN8787.JPG

/Files/images/DSCN8797.JPG

/Files/images/DSCN8826.JPG

гуртківці вокального гуртка ЦПР на базі Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Малета Г.В.)

/Files/images/DSCN8748.JPG

та вихованці фольклорного гуртка Центру позашкільної роботи на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Гриненко Л.М.) прийматимуть участь в районному кущовому огляд художньої самодіяльності "Звучать струни дитячих сердець", який проводився на базі шкіл: Нанківська ЗОШ І-ІІІ ст. та Вишківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

"Звітування лідерів районного органу учнівського самоврядування
"Учнівська республіка"
за 2014-2015 навчальний рік."

Учнівське самоврядування робить життя змістовним, насиченим, цікавим… Маючи діючу модель, організацію та спрямування роботи в правильне русло – учнівське самоврядування, дає не тільки знання, а й виховує людину в дусі патріотизму, вчить добру, порядності.
23 квітня 2015 році в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулося засідання районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка» на тему «Звітування голів за 2014-2015 навчальний рік.

/Files/images/2015-04-23 10.28.37.jpg

Проектування діяльності районного органу учнівського самоврядування на наступний навчальний рік.»Головною метою учнівського самоврядування є плінна праця та результат. Засідання відбулось у формі презентації, де учні-лідери мали можливість не тільки розповісти про свою роботу, а краще показати це у формі фото-слайлів.
На перше питання презентували свої звіти делегати органу учнівського самоврядування району такі школи:
Горінчево ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/2015-04-23 11.17.21.jpg

Данилово ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/2015-04-23 11.09.11.jpg

Кошелево ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/IMG_0145 а.jpg

Крайниково ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/2015-04-23 11.43.53.jpg

Крива ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/2015-04-23 10.57.31.jpg

Монастирець ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/2015-04-23 11.37.04.jpg

Нанково ЗОШ І-ІІІ ст. ;

/Files/images/2015-04-23 11.54.25.jpg

Олександрівка ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/2015-04-23 11.13.02.jpg

Яблунівка ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/2015-04-23 10.52.53.jpg

Вишково ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

/Files/images/2015-04-23 11.45.38.jpg

Бороняво ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/2015-04-23 11.26.40.jpg

Драгово ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/IMG_0143 а.jpg

Іза ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/2015-04-23 11.06.02.jpg

Залом ЗОШ І-ІІ ст.,

/Files/images/2015-04-23 11.49.35.jpg

Підсумок підвела президент районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка» Дівинець Маріанна, учениця Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.,

/Files/images/2015-04-23 12.00.13б.jpg

"Роль національного військово-патріотичного виховання школярів"

21 квітня в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проведений районний семінар педагогів-організаторів із шкіл Хустського району на тему: "Роль національного військово-патріотичного виховання школярів". Під час семінару були висвітлені такі питання:
1. Основні напрями патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів
2. Форми та методи військово-патріотичного виховання молоді.
3. Забезпечення безперервності та наступності в системі національного виховання учнівської молоді засобами турисько-краєзнавчої діяльності.
4.Впровадження проектних технологій у пошуково-дослідну роботу музеїв при закладах освіти.

"Школа сприянню здоров'ю"

Чи не найважливішою проблемою сучасної освіти є виховання в учнів свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я оточуючих. Це зумовлено передовсім станом фізичного здоров'я дітей, яке зараз викликає тривогу. Проблема втрати здоров'я дітей дійсно вимагає більшої уваги як з боку держави, так і з боку педагогічних колективів.
Саме тому, в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу - захисту сучасної моделі навчального закладу " Школа сприяння здоров'ю". В конкурсі взяло участь 23 роботи із шкіл Хустського району.
/Files/images/P1011291ф.jpg
При підведенні підсумків І (заочного) етапу конкурсу було визначено переможців районного конкурсу, а саме:
І місце - проект "Школа сприяння здоров'ю", координатор педагог-організатор Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Селемонка А.Д.

/Files/images/P1011292.JPG

ІІ місце - проект "Школа сприяння здоров'ю", координатор педагог-організатор Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Русанюк Г.М.

/Files/images/P1011294.JPG

Третє місце розділили три проекти:
ІІІ місце - проект "Школа сприяння здоров'ю", координатор педагог - організатор Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шпір О.В.

/Files/images/P1011295.JPG

ІІІ місце - проект "Школа сприяння здоров'ю", координатор педагог - організатор Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст. Дулкай М.О.

/Files/images/P1011296.JPG

ІІІ місце - проект "Школа сприяння здоров'ю", координатор педагог-організатор Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бенко О.М.

/Files/images/P1011297.JPG

"Майбутнє країни - у мріях дитини"

Наші діти — це те,
що може забезпечити нам майбутнє.
10 квітня 2015 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи спільно з Хустською об’єднаною державною податковою інспекцією було організовано і проведено міськрайонний конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни - у мріях дитини»». В ньому взяли участь гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи з гуртків: прикладного, образотворчого мистецтва та історики – краєзнавці; гуртківці з ХМЦНТТУМ, а також учні загально-освітніх навчальних закладів міста Хуст та Хустського району. На конкурс було представлено 129 робіт, з них:
· 62 роботи гуртківців Хустського районного Центру позашкільної роботи;
· 60 робіт учнів загально-освітніх навчальних закладів Хустського району;
· 4 роботи учнів Хустської гімназії школи – інтернат І-ІІІ ст.;
· 1 робота з Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №4;
· 2 роботи з ХМЦНТТУМ.

/Files/images/P1011219.JPG

/Files/images/P1011221.JPG

/Files/images/P1011226.JPG

/Files/images/P1011233.JPG

/Files/images/P1011234.JPG

/Files/images/P1011235.JPG

/Files/images/P1011237.JPG

При підведенні підсумків члени журі визначили переможців конкурсу «Майбутнє країни - у мріях дитини» у двох номінаціях за напрямами з податкової тематики: художні твори та літературні твори.

У напрямку "Художні твори", І вікова категорія (9-11 років):

І місце - Гайович Денис, малюнок "Майбутнє країни у наших руках", вихованець гуртка "Образотворче мистецтво" Хустського районного Центру позашкільної роботи, на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Дудаш М.І.).

/Files/images/88888.JPG

ІІ місце розділили між собою:
- Лемак Яна, малюнок "Податки –це ціна цивілізованості", вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи, на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Продан Г.Ю.);
- Плешинець Євген, малюнок "Буде Україна прекрасна", учениця Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. №4;
- Білецька Іванна, малюнок «Майбутнє країни - у мріях дитини», учениця Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/P1011250.JPG

ІІІ місце розділили між собою:
- Чулей Анастасія, малюнок «Подбайте про майбутнє», вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи, на базі Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Мица С.Ю.);
- Бобочка Яна, малюнок «Мир, захист, добробут», вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи, на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Продан Г.Ю.);
- Сейпі Анастасія, малюнок «Майбутнє країни», учениця Хустської гімназії школи – інтернат І-ІІІ ст.

/Files/images/P1011251.JPG

У напрямку "Художні твори", ІІ вікова категорія (12-15 років):

І місце - Якубець Мирослава, «Хай з податків дощ впаде і країна розцвіте» вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи, на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Плиска С.І.).

/Files/images/P1011247.JPG

ІІ місце розділили між собою:
- Якоб Алла, малюнок «Наша Україна – квітДодати зображенняуча країна» вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Дудаш М.І.);
- Грицик Галина, малюнок «Сплатимо податки, щоб діти жили в достатку», учениця Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- Попадинець Вікторія – малюнок «Майбутнє країни - у мріях дитини», учениця Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/P1011252.JPG

ІІІ місце розділили між собою:
- Кенідра Дмитро, малюнок «Майбутнє української економіки», учень Н.Бистрівської ЗОШ-інтернат І-ІІ ст.;
- Якоб Алла, малюнок «Щасливе та мирне майбутнє нашої країни», учениця Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- Маргітич Андріана, малюнок «Життя майбутнього», вихованка ХМЦНТТУМ, (кер. Олексиюк Т.Г.).

/Files/images/5555.JPG

У напрямку "Літературні твори", ІІ вікова категорія (12-15 років):

І місце - Сливка Ганна, літературний твір «Майбутнє країни – у мріях дитини», учениця Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/P1011243.JPG

ІІ місце - Сікора Олександр, літературний твір (казка на новий лад) «Про бідного багача», вихованець гуртка «Історики-краєзнавці» на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Губаль С.М.).

/Files/images/P1011244.JPG

ІІІ місце розділили між собою:
- Габорець Андріана, літературний твір (вірш) «Податки», вихованка гуртка «Історики-краєзнавці» на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Губаль С.М.);
- Липчей Оксана, літературний твір (комедія) «Податок», вихованка гуртка «Історики-краєзнавці» на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Губаль С.М.);
- Ерфан Віталій, літературний твір (реферат) «Митна справа», вихованець ХМЦНТТУМ, (кер. Обручар А.Д.).

/Files/images/P1011246.JPG

Переможці конкурсу «Майбутнє країни - у мріях дитини» будуть нагороджені грамотами за І, ІІ, і ІІІ – ті призові місця, всі інші учасники грамотами "За активну участь" Хустської ОДПІ.


Виставка-конкурс "Воскресни писанко!"

В Хустському районному Центрі позашкільної роботи протягом квітня проходила виставка-конкурс «Воскресни писанко!» присвячена Великоднім святам. У конкурсі прийняли участь гуртки з декоративно-прикладного мистецтва, а саме: «Рукоділля» кер. Січ В.І., «Народні промисли» кер. Продан Г.Ю., «Прикладні м-ва» кер. Мица С.Ю., «Прикладні м-ва» кер. Федорюк Г.В., «Народні умільці» кер. Ковач К.В., «Прикладні м-ва» кер. Петрінко С.Ю., «Лозоплетіння» кер. Чопей М.М., «Прикладні м-ва» кер. Плиска С.І., «Образотворче м-во» кер. Дудаш М.І., «Прикладні м-ва» кер. Павлюк М.А., «Прикладні м-ва» кер. Петраш С.М., «Народні умільці» кер. Тодавчич Н.В., «Народні умільці» кер. Ігнат К.М.

На виставку було представлено 146 робіт.

Роботи гуртківців, які були представлені на виставку оформлені згідно вимог. Вони показали вміння фантазувати, вміння виконувати різні техніки щодо виготовлення даних робіт.

При підведенні підсумків виставки-конкурсу «Воскресни писанко», враховуючи вікові категорії , члени журі визначили:

І місце - гурток «Прикладні м-ва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Федорюк Г.В.;

/Files/images/P1011138.JPG

- гурток «Прикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.,кер. Петраш С.М.;

/Files/images/P1011319.JPG

- гурток «Прикладні м-ва» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст.,кер. Павлюк М.А.;

/Files/images/P1011317.JPG

- гурток «Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.,кер. Тодавчич Н.В.

/Files/images/P1011302.JPG

ІІ місце - гурток «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Ковач К.В.;

/Files/images/P1011305.JPG

- гурток «Образотворче м-во» на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст.,кер. Дудаш М.І.;

/Files/images/P1011307.JPG

- гурток «Рукоділля» на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Січ В.І.;

/Files/images/P1011301.JPG

- гурток «Прикладні м-ва» на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.,кер. Плиска С.І.,

/Files/images/P1011315.JPG

ІІІ місце - гурток «Прикладні м-ва» на базі Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст.,кер. Мица С.Ю.;

/Files/images/P1011322.JPG

- гурток «Прикладні м-ва» на базі Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст.кер. Петрінко С.Ю.;

/Files/images/P1011326.JPG

- гурток «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст.кер. Продан Г.Ю.;

/Files/images/P1011313.JPG

- гурток «Лозоплетіння» на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст.,кер. Чопей М.М.,

/Files/images/P1011309.JPG

- гурток «Народні умільці» на базі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст.,кер. Ігнат К.М.

/Files/images/P1011323.JPG

Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край» 2014-2015 н.р.

З 2 лютого до 28 березня 2015 року на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” було проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”. У виставці взяли участь представники всіх адміністративно-територіальних одиниць області. За підсумками роботи компетентного журі були визначені переможці у кожній номінації. Надзвичайно приємно, що серед переможців конкурсу є гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи, а саме:

У номінація „Лозоплетіння”, ІІ вікова категорія (11-15 років).

І місце – „Чобіток для ручок” - Стець Віталій, вихованець лозоплетільного гуртка на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Чопей М.М.)Хустського районного центру позашкільної роботи.

/Files/images/чобіток для ручок.JPG

ІІІ місце – „Кувшин” - Кемінь Валерія, вихованка лозоплетільного гуртка на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Чопей М.М.)Хустського районного центру позашкільної роботи.

/Files/images/кувшин.JPG

У номінації „Живопис”, І вікова категорія (6-10 років).

ІІІ місце – „ Свято-Миколаївська церква села Данилово ” - Берец Олександр, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Дудаш М.І.) Хустського районного центру позашкільної роботи.

/Files/images/свято-миколаївський собор.JPG

Виставка-конкурс «Подарунок мамі»

/Files/images/березень2.JPG

/Files/images/березень1.JPG

В Хустському районному Центрі позашкільної роботи в березні проведено виставку-конкурс «Подарунок мамі» присвячену до Дня 8 Березня. У конкурсі приймали участь гуртки з декоративно-прикладного мистецтва, а саме:
· «Рукоділля» на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Січ В.І. ( 4 роботи);

/Files/images/березень3.JPG

· «Прикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Петраш С.М. ( 5 робіт);

/Files/images/березень4.JPG

· «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., кер.Продан Г.Ю. (5 робіт);

/Files/images/березень5.JPG

· «Прикладні м-ва» на базі Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Мица С.Ю. (2 роботи);

/Files/images/березень6.JPG

· «Прикладні м-ва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст., кер.Федорюк Г.В. ( 13 робіт)»;

/Files/images/березень7.JPG

· «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Ковач К.В. ( 3 роботи);

/Files/images/березень8.JPG

· «Прикладні м-ва» на базі Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Петрінко С.Ю. ( 4 роботи);

/Files/images/березень9.JPG

· «Лозоплетіння» на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Чопей М.М.( 2 роботи);

/Files/images/березень10.JPG

· «Рукоділля» на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Легездич О.В.( 3 роботи);

/Files/images/березень11.JPG

· «Прикладні м-ва» на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Плиска С.І.(5 робіт);

/Files/images/березень12.JPG

· «Прикладні м-ва» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер.Павлюк М.А. (4 роботи);

/Files/images/березень13.JPG

· «Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер.Тодавчич Н.В. (5 робіт);

/Files/images/березень14.JPG

· «Народні умільці» на базі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Ігнат К.М.( 5 робіт).

/Files/images/березень15.JPG

На конкурс було представлено 60 робіт. Всі роботи представлені на конкурс були гарно оформлені, цікаві, творчі. Гуртківці показали вміння фантазувати, вміння виконувати різні техніки щодо виготовлення даних робіт.
При підведенні підсумків виставки-конкурсу «Подарунок мамі» члени журі визначили переможців у трьох категоріях, а саме:
І категорія – діти 1-4 класів:
І –ше місце - «Лілії» (виріб із пластику) – Вакутич Даніела, 4 клас, гурток «Прикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ., кер. Петраш С.М.;

/Files/images/Подарунок1.jpg

І –ше місце – «Чарівний гриб» (ліпка з тіста) – Бобочка Микола , 4 клас, гурток «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Продан Г.Ю.;

/Files/images/Подарунок2.jpg

І –ше місце - «Шафрани» (виріб з бісеру) – Ковач Валерія, 3 клас, гурток «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Ковач К.В.

/Files/images/Подарунок3.jpg

ІІ –ге місце - «Люстерце» (виріб з природного матеріалу) – Драгуський Олександр, 4 клас, гурток «Прикладні м-ва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Федорюк Г.В.;

/Files/images/Подарунок4.jpg

ІІ –ге місце - «Книга квітів для матусі» (ілюстрація) – Лемак Яна, 4 клас, гурток «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Продан Г.Ю.;

/Files/images/Подарунок5.jpg

ІІ –ге місце - «Чайний сервіз» (виріб з макарон) – Бобочка Яна, 4 клас, гурток «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Продан Г.Ю.;

/Files/images/Подарунок6.jpg

ІІ –ге місце - «Подарункова корзина» (виріб з помпонів) – Кострець Соломія, Вовканець Тетяна, Волошина Євгенія, 3 клас, гурток «Прикладні м-ва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Федорюк Г.В.

/Files/images/Подарунок7.jpg

ІІІ –тє місце - «Святкова пляшка» (мотанка ниткою) – Цифра Іван, 4 клас, гурток «Прикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Петраш С.М.;

/Files/images/Подарунок8.jpg

ІІІ –тє місце - «Вісімка й троянди» (виріб з крепової бумаги) – Улянова Вероніка, 4 клас, гурток «Прикладні м-ва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Петраш С.М.;

/Files/images/Подарунок9.jpg

ІІІ –тє місце - «Лимони» (вишивка бісером) – Турок Оксана, 3 клас, гурток «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Ковач К.В.

/Files/images/Подарунок10.jpg

ІІ категорія – діти 5-7 класів:
І –ше місце - «Казка для мами» (паперопластика) – колективна робота, учні 5-6 клас, гурток «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Продан Г.Ю.;

/Files/images/Подарунок11.jpg

І –ше місце - «Підсніжник» (виріб з бісеру) – Довганич Даніела, 6 клас, гурток «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Ковач К.В.;

/Files/images/Подарунок12.jpg

І –ше місце - «Сувенірна пляшка» (виріб з лози) – Цетич Володимир, 6 клас, гурток «Лозоплетіння» на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІст., кер. Чопей М.М.

/Files/images/Подарунок13.jpg

ІІ –ге місце - «Торт» (модульне орігамі) – Росоха Дарина, 5 клас, гурток «Рукоділля» на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Легездич О.В.;

/Files/images/Подарунок14.jpg

ІІ –ге місце - «Подарунок до свята» (вироби з бісеру) – Готунок Тетяна, 6 клас, гурток «Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Тодавчич Н.В.;

/Files/images/Подарунок15.jpg

ІІ –ге місце - «Корзина червоної шапочки» (виріб з лози) – Лемак Неонілла, 7 клас, гурток «Лозоплетіння» на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Чопей М.М.

/Files/images/Подарунок16.jpg

ІІІ –тє місце - «З 8 Березням» (солоне тісто) – Гернешій Ангеліна, 5 клас, гурток «Прикладні м-ва» на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Плиска С.І.;

/Files/images/Подарунок17.jpg

ІІІ –тє місце - «Первоцвіт» (вироби з бісеру) – Барзул Мар’яна, 6 клас, гурток «Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Тодавчич Н.В.;

/Files/images/Подарунок18.jpg

ІІІ –тє місце - «Романтичний зайчик» (квілінг) – Ростока Євгенія, 5 клас, гурток «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Продан Г.Ю.;

/Files/images/Подарунок 19.jpg

ІІІ –тє місце - «Корзина з квітами» (паперопластика) – Яким Валерія, 6 клас, гурток «Прикладні м-ва» на базі Горінчевської ЗОШ І-ІІІст., кер. Павлюк М.А.

/Files/images/Подарунок20.jpg

ІІІ категорія – діти 8-11 класів:
І –ше місце - «Скринька для прикрас» (з природного матеріалу) – Ференцик Ганна, Русанюк Наталія Василівна; 11 клас, гурток «Прикладні м-ва» на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Федорюк Г.В.

/Files/images/Подарунок21.jpg

ІІ –ге місце - «Орхідея» (виріб з тканини) – Кузьма Тетяна Василівна; 8 клас, гурток «Прикладні м-ва» на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Федорюк Г.В.;

/Files/images/Подарунок22.jpg

ІІ –ге місце - «Трояндовий кущ» (вишивка лєнтами) – Гернешій Сніжана, 11 клас, гурток «Прикладні м-ва» на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Плиска С.І.

/Files/images/Подарунок23.jpg

ІІІ –тє місце - «Подарунок мамі» (паперопластика) – Яцура Юліана, 9 клас, гурток «Рукоділля» на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Січ В.І.;

/Files/images/Подарунок24.jpg

ІІІ –тє місце - «Хризантеми» (паперопластика) – Пішта Евеліна, 9 клас, гурток «Рукоділля» на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Січ В.І.

/Files/images/Подарунок25.jpg

Благодійна акція

«Допоможемо бійцям АТО»

Хустський районний Центр позашкільної роботи разом із лідерами учнівського самоврядування ЗНЗ, та учасниками волонтерського руху Хустського району прийняли рішення провести напередодні Дня святого Валентина благодійну акцію «Допоможемо бійцям АТО». Вилучені кошти перерахувати на рахунок волонтерської громадської організації «ФОЙТА», керівниками якої є Іван Куделя та Анатолій Ільницький.
Під час проведення даної акції педагогами шкіл району проведено ярмарки-продаж, де учні продавали все те, що зробили своїми руками, а також організовані скриньки для збору коштів, які перерахували волонтерській громадській організації «ФОЙТА» на потреби військовим в зону АТО.
Активну участь у даній акції взяли школи району, а саме :
1. Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Монич К.Д.) - 4336 грн.;
2. Липовецька ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Григорик О.В.) - 2500грн.;
3. Драгівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Бокоч В.М. ) - 1650 грн.;
4. Вільшанська ЗОШ І-ІІ ст.(директор Рішко М.М.) - 1620 грн.;
5. Боронявська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Орінчай В.П.) - 1488 грн.;
6. Горінчівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Ридей М.А.) - 1251 грн.;
7. Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Грицик М.М.) - 1155 грн.;
8. Крайниківська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Сарвадій М.В.) - 1080 грн.;
9. Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст.(в.о. Химинець О.Ю.) - 1080 грн.;
10. Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Федина Г.В.) - 1000 грн.;
11. Кошелівська (Руня) ЗОШ І-ІІ ст.(директор Давилець Г.П.) - 966 грн.;
12. Данилівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Гайович С.М.) - 950 грн.;
13. Сокирницька ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Мандзюк В.П. - 917 грн.;
14. Нанківська ЗОШ І-ІІІ ст.( директор Грицак М.О.) - 873 грн.;
15. Кічерельська ЗОШ І-ІІ ст.(директор Роман С.В.) - 808 грн.;
16. Кривська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Грицак О.І.) - 792 грн.;
17. Березівська ЗОШ І-ІІІст. (директор Галай М.Ф.) - 693 грн.;
18. Липчанська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Шак Ю.І.) - 500 грн.;
19. Липецькополянська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Гобан І.І.) - 500 грн.;
20. Н.Бистрівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Куриця М.М. ) - 500грн.;
21. Вишківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ( директор Семенов Ю.Ю.) - 535 грн.;
22. Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Сливка Т.Д.) - 536 грн.;
23. Золотарівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Довганич А.І.) - 440 грн.;
24. Монастирецька ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Глеба Л.В.) - 400 грн. ;
25. Ракошська ЗОШ І-ІІ ст. (директор Мандрик О.О.) - 250 грн.;
26. Н.Селищенська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Губаль В.А. ) - 250 грн.
27. Стеблівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Кадар В.П.) - 356.60 грн.;
28. Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Петечук І.В.) - 340 грн.
Зібрано коштів – 27766,6 грн.
З Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. всі зібрані кошти віддали сім’ям бійців, які знаходяться в зоні АТО з с.Рокосова, а саме:
Євдокімова Василя Вікторовича – 1080 грн.;
Гудь Івана Івановича – 1080 грн.;
Білецького Мирослава Вікторовича – 1080 грн.
Всього – 3240 грн.
Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст. окрім перерахованих коштів на волонтерську громадську організацію «ФОЙТА», також перерахували 1988 грн. на приватний рахунок Пелехача Андрія Михайловича, мешканця с.Велятина, учасника АТО.
У Вишківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 учні та працівники школи зібрали велику кількість продуктів харчування, засобів гігієни, теплий одяг.
Копашнівська ЗОШ І-ІІІ ст. передала 30 коробок продуктів харчування, в яких знаходилися крупи, консервування, також у кожній коробці відправили листівки-привітання та валентинки від учнів.
Не прийняли участь у акції «Допоможемо бійцям АТО» учні Заломської ЗОШ І-ІІ ступенів.
19 лютого 2015 року Іван Куделя керівник волонтерської громадської організації «ФОЙТА» розділив сітку, між школами:
1. Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1
2. Нанківська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1
3. Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1
4. Стеблівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1
5. Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1
6. Копашнівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1
7. Сокирницька ЗОШ І-ІІІ ст. – 1
8. Монастирецька ЗОШ І-ІІІ ст. – 1
9. Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст. – 2
10. Данилівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1
11. Крайниківська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1
12. Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст. - 1
На уроках трудового навчання діти плестимуть маскувальні сітки, які відправлять солдатам.
Висловлюємо вдячність учням, педагогам та керівництву шкіл району, які активно приймали участь у акції «Допоможемо бійцям АТО» у зборі коштів для бійців АТО.

Засідання "Учнівської республіки" у формі тренінгу на тему:

"Лідер 21 століття"

Об'єднання лідерів учнівського самоврядування - це громадське, самодіяльне, добровільне угрупування школярів району, які прагнуть до творчої діяльності, мають нові креатині ідеї, відрізняються своїми прагненнями до розвитку освіти та учнівського самоврядування, саме такі лідери є в Хустському районному органі учнівського самоврядування «Учнівська республіка».
17 лютого 2015 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулось засідання районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка» у формі тренінгу на тему: «Лідер 21 століття».
/Files/images/Лідер 21 століття.JPG
Метою і завданням тренінгу – обґрунтувати важливість розвитку особистих лідерських якостей, розвинути комунікативні навички та формувати навички ефективної взаємодії, усвідомити можливості і необхідність позитивних само змін особистості, активізувати процес самопізнання в учасників тренінгу, сприяти розуміння учасниками цінності життєвого досвіду, його значення для розвитку особистості.
Розпочала наш тренінг Тетяна Керестей, заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи, запропонувавши всім вправу на знайомство «Давай познайомимось».
/Files/images/Лідер 21 Керетей.JPG

Далі після знайомства було проведено інформаційне повідомлення «Лідери самоврядування в нашому житті » та мозковий штурм «Хто такі ЛІДЕРИ» та «САМОВРЯДУВАННЯ –це…», де кожен з учасників записав свої думки на хмаринках та презентував.
/Files/images/лідер211.JPG
/Files/images/лідер212.JPG

/Files/images/Лідер213.JPG

/Files/images/Лідер214.JPG

Допомогла провести тренінг Світлана Петраш – методист Центру позашкільної роботи.
Після мозкового штурму, поділивши учасників на три групи, було проведено вправу на кращу емблему лідера, де кожен виявив свою ініціативу: хтось малював, вірші складав, представляв. ..
/Files/images/лідер216.JPG

/Files/images/Лідер215.JPG

/Files/images/лідер217.JPG

Після такої напруженої роботи була проведена гра-розминка «Світлофор», «Глава, рамена…» та «Австралійський дощ», де учасники розім’ялись.

/Files/images/лідер2120.JPG

/Files/images/лідер2121.JPG

Далі вирішили затвердити план роботи на ІІ півріччя районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка» і провести масові заходи згідно плану роботи. А наприкінці тренінгу провели вправу на прощання, де всі стали у тісне коло і побажали один одному хорошого, щасливого дня.

Краща модель учнівського самоврядування

Школа - це модель майбутнього суспільства. Основи громадського становлення та демократії закладаються з дитячих років і самоврядування допомагає учням організувати власне життя, своїх товаришів. Учні потребують практичних навичок управлінської діяльності, і саме вчителі їх забезпечують. Саме тому 10 лютого 2015 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи пройшов ІІ етап районного конкурсу на кращу модель учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів.

/Files/images/DSCN7878.JPG

Ведуча Керестей Тетяна Вікторівна, заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи, представила лідерів-конкурсантів учнівського самоврядування.

/Files/images/DSCN77770.JPG

/Files/images/DSCN7783.JPG

А також наголосили, який же конкурс без журі і всіх присутніх познайомила з ними: голова журі – Любов Дмитрівна Антал,

/Files/images/DSCN7786.JPG

головний спеціаліст відділу освіти; члени журі: Мар’яна Володимирівна Дівинець,методист районного методичного кабінету;

/Files/images/DSCN7788.JPG

Ганна Іванівна Антонюк, директор Хустського районного Центру позашкільної роботи

/Files/images/P2080536.JPG

та методисти – Наталія Іванівна Угляй, Світлана Михайлівна Петраш.

/Files/images/P2080537.JPG

/Files/images/DSCN7790.JPG

На заході були присутні координатори учнівського самоврядування – педагоги-організатори. Відкриття заходу розпочали вихованці танцювального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи, керівник Віталія Йосипівна Червеняк, танець «Україна».

/Files/images/DSCN78070.JPG

/Files/images/DSCN7805.JPG

Конкурсанти гідно представляли свої роботи у вигляді презентацій із таких загальноосвітніх навчальних закладів району:
Велятинcька ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7871.JPG

Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7821.JPG

Вишківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

/Files/images/DSCN7861.JPG

Горінчевська ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7833.JPG

Липчанська ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7816.JPG

Липовецька ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7827.JPG

Нанківська ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7866.JPG

Рокосівська ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7838.JPG

Монастирецька ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7853.JPG

Крайниківська ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7842.JPG

Голова журі, Антал Любов Дмитрівна підбила підсумок конкурсу і нагородила грамотами відділу освіти Хустської РДА переможців:
І місце здобула Дівинець Маріанна, перезидент учнівського самоврядування Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.,

/Files/images/P2090620.JPG

ІІ місце – Антонь Вікторія, президент Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст.,

/Files/images/P2090619.JPG

ІІІ місце – Легач Ангеліна, президент Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

/Files/images/P2090618.JPG

а також грамотами за активну участь були нагороджені учасники органу учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл району – Григорик Наталія з Липовецької, Довганич Валерія Липчанської, Якушенко Ванесса Вишівської №2 , Лемак Антоніна Горінчівської, Чопей Іванна та Мигалко Оксана Кошелівської, Орос Андріана Крайниківської, Павлій Юрій Рокосівської.
Завершилось свято «Східним танцем» у виконанні танцювального гуртка Центру позашкільної роботи, керівник Віталія Йосипівна Червеняк.

/Files/images/DSCN7884.JPG

Очі горіли вогнем щирої вдячності та гарного настрою. Це було справжнє свято для тих, хто його організував та провів, і для тих, для кого воно відбулося.

Волонтерство – актуальна допомога

«Волонтер існує скрізь, де є люди, що піклуються про інших і про проблеми суспільства»

03 лютого 2015 року в залі Хустської РДА пройшов форум лідерів учнівського самоврядування шкіл Хустського району та голів волонтерського руху. На форумі були присутні: начальник відділу освіти Хустської РДА Жанна Микитюк, голова Хустської районної ради Олександр Липчей, представники волонтерського руху м. Хуст та Хустського району Іван Куделя, Анатолій Ільницький, Наталія Пойда, директор Хустського районного Центру позашкільної роботи Ганна Антонюк, заступник директора Тетяна Керестей, методисти – Світлана Перташ, Наталія Угляй, Ганна Федорюк, голови учнівського самоврядування та педагоги-організатори із шкіл району.

/Files/images/P2010485.JPG

Відкриття форуму розпочалось з вітальних слів начальника відділу освіти Хустської РДА – Жанни Миколаївни Микитюк, яка сказала, що настали нові часи і важкі вони для нашої держави, люди стали по-іншому дивитись на цей світ. Наша сьогоднішня зустріч базується на тому, щоб учні мали більше поняття, що таке волонтерство і добровільно підключались в спільну співпрацю.

/Files/images/20150203_122222.jpg

Далі виступив голова Хустської районної ради – Олександр Юрієвич Липчей, який сказав, що наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити не ординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання сьогоднішнього нашого збору – знайти і підтримати тих кого життєва позиція сьогодні не на вищому рівні, допомогти тим, хто потребує цієї допомоги, а саме людям, які приїхали з окупованої території.
Після вітальних слів у вигляді презентації, Маріанна Дівинець – президент районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка» Хустського районного Центру позашкільної роботи, учениця Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., ознайомила всіх присутніх з матеріалами зльоту представників учнівського самоврядування Закарпатської та Луганської областей, на якому випала честь побувати їй самій.
/Files/images/20150203_121140.jpg

Також лідери самоврядування загальноосвітніх шкіл – Наталія Григорик з Липовецької, Наталія Лукач з Стеблівської, Брігіта Калабішка з Рокосівської, Михайло Товтик з Яблунівської, Іванна Чопей з Кошелівської, Марія Антал з Данилівської розповіли про проведену роботу учнівського самоврядування та волонтерських загонів у школах в організації благодійних акцій на підтримку воїнів АТО.

/Files/images/P2010430.JPG

/Files/images/P2010450.JPG

/Files/images/P2010452.JPG

/Files/images/P2010461.JPG

/Files/images/P2010446.JPG

/Files/images/P2010456.JPG

Виступили і представники волонтерського руху: Іван Куделя, Анатолій Ільницький та Наталія Пойда, які висловили свої думки, щодо допомоги воїнам АТО, адже спектр благодійної діяльності волонтерів дуже широкий. Потрібна допомога, але й потрібна і підтримка.

/Files/images/P2010479.JPG

/Files/images/P2010484.JPG

Потім був проведений майстер-клас для лідерів шкіл району методистами Хустського районного Центру позашкільної роботи Світланою Петраш та Ганною Федорюк по виготовленню маскувальної сітки, оберегів «Янголів-охоронців» та подарунків до Дня святого Валентина воїнам АТО.

/Files/images/P20104690.JPG

/Files/images/P2010473.JPG

/Files/images/P2010444.JPG

Учасниками форуму було прийнято рішення «Про проведення ярмарки-продажу виробів», які учні виготовили своїми руками і вилучені кошти з цієї акції перерахувати на рахунок волонтерської організації «ФОЙТА» на потреби воїнам АТО.

Виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край»

В Хустському районному Центрі позашкільної роботи протягом січня 2015 року проводилась виставка –конкурс декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
У конкурсі прийняли участь гуртки з декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва Центру позашкільної роботи. На виставку було представлено 105 учнівських робіт. У виставці-конкурсі взяли участь гуртківці за віковими категоріями та номінаціями. Гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи показали вміння фантазувати, виконувати різні техніки, щодо виготовлення робіт.
При підведенні підсумків виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» члени журі визначили 40 найкращих робіт і відправили на ІІ (обласний ) етап виставки-конкурсу декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
· Гурток «Народні промисли», керівник Продан Ганна Юріївна, на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. відправлено 10 робіт:
«Старовинна книжка-шкатулка» виконала Химинець Наталія, 6 клас,11 років.

/Files/images/шкатулка.JPG

«Шкатулка» Антонь Аліна, 4 клас, 9 років

/Files/images/шкатулка2.JPG

«Шкатулка для прикрас» Олешин Ангеліна, 6 клас, 11 років

/Files/images/шкатулка3.JPG

«Декоративна пляшка» Ростока Євгенія, 5 клас, 10 років

/Files/images/фляшка1.JPG

«Пляшка «Роза» Подгорняк Валерія, 5клас, 11 років

/Files/images/фляшка2.JPG

«Весняна Тильдочка» Лемак Яна, 5 клас, 10 років

/Files/images/тильдочка.JPG

«Ляльковий будинок» Подгорняк Валерія, 5 клас, 10 років Ростока Євгенія, 5 клас, 10 років

/Files/images/будинок.JPG

«Макет Хустського замку»(XVІ століття) Бобочка Яна, 4клас, 9 років

/Files/images/замок.JPG

«Ажурне яйце» Яким Ангеліна, 6 клас,11 років

/Files/images/ажурне яйце.JPG

«Ромашки» Бобочка Яна, 4 клас, 9 років:

/Files/images/ромашка.JPG

·

Гурток «Лозоплетіння», Чопей Марія Михайлівна на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. відправлено 3 роботи:
«Качка-фруктовниця» Плешинець Владислава, 7 клас,12 років

/Files/images/качка фруктовиця.JPG

«Чобіток для ручок» Стець Віталій, 6 клас,11 років

/Files/images/чобіток для ручок.JPG

«Кувшин» Кемінь Валерія, 7 клас,11 років

/Files/images/кувшин.JPG

·

Гурток «Прикладні мистецтва», керівник Павлюк Марина Анатоліївнана базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. відправлено 3 роботи:
«Герб» Капцош Світлана, 6 клас, 12 років

/Files/photogallery/герб.JPG

«Осінні квіти» Дяченко Валерія, 4 клас, 9 років

/Files/images/осінні квіти.JPG

·

«Павлін» Попович Христина, 6 клас, 12 років

/Files/images/павлін.JPG

Гурток «Народні умільці», керівник Ковач Катерина Василівна на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. відправлено 3 роботи:
«Україночка» Довганич Марія, 6 клас, 12 років

/Files/images/україночка.JPG

«Берізка» Ковач Анастасія, 7 клас, 12 років

/Files/images/берізка.JPG

«Фіалка» Бабич Надія, 3 клас, 8 років

/Files/images/фіалка.JPG

·

Гурток «Прикладні мистецтва», керівник Плиска Світлана Іванівна на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. відправлено 2 роботи
«Симфонія квітів» Гернешій Ангеліна, 5клас, 10 років

/Files/images/симфонія квітів.JPG

«Цукерниця» Грицик Людмила, 11 клас, 16 років

/Files/images/цукерниця.JPG

·

Гурток «Образотворче мистецтво», керівник Дудаш Михайло Іванович на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. відправлено 2 роботи:
«Свято Миколаївська церква села Данилово» Берец Олександра, 4 клас, 9 років

/Files/images/свято-миколаївський собор.JPG

«Свято Михайлівська церква села Крайниково» Якоб Алла, 9 клас,14 років

/Files/images/свято-михайлівський.JPG

·

Гурток «Прикладні мистецтва», керівник Мица Світлана Юріївна на базі Н Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. відправлено 3 роботи
«Лялька-мотанка» Чулей Анастасія, 5 клас, 11 років

/Files/images/мотанка.JPG

«Казковий Їжачок» Росоха Оксана, 3 клас, 9 років

/Files/images/казковий їжачок.JPG

«Ікона» Росоха Маріанна, 3 клас, 9 років

/Files/images/ікона.JPG

·

Гурток «Рукоділля», керівник Січ Вікторія Іванівна на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. відправлено 2 роботи
«Польові квіти» Пішта Евеліна, 9 клас, 14 років

/Files/images/польові квіти.JPG

«Патріотична троянда» Яцура Юліана, 9 клас, 14 років

/Files/images/троянди.JPG

·

Гурток «Рукоділля», керівник Лучка Олена Василівна на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. відправлено 2 роботи
«Писанка» Мороз Богдана, 7 клас,12 років

/Files/images/писанка.JPG

«Серветка-витинанка» Вовчок Оксана, 6 клас,11 років

/Files/images/серветка-витинанка.JPG

·

Гурток «Прикладні мистецтва», керівник Федорюк Ганна Василівна на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. відправлено 6 робіт
«Виноград» Драгуський Олександр, 4 клас 9 років

/Files/images/виноград.JPG

«Ісус Христос» Зосімчук Людмила, 4 клас, 9 років

/Files/images/Ісус Христос.JPG

«Горіхове дерево» Кузьма Тетяна, 8 клас, 13 років

«Маки» Попадинець Світлана, 7 клас, 13 років

/Files/images/Кер.Федорюк Г.В..JPG

«Великодній подарунок» Ференцик Ганна, 10 клас, 16 років

/Files/images/великодній подарунок.JPG

Композиція «Соняшники» Драгуський Олександр, 4 клас 9 років

/Files/images/маки.JPG

·

Гурток «Народні умільці», керівник Тодавчич Наталія Василівна на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. відправлено 1 роботу
«Зимове дерево» Барзул Мар’яна, 6 клас, 11 років

/Files/images/зимове дерево.JPG

·
Гурток «Прикладні мистецтва», керівник Петраш Світлана Михайлівна на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.
«Афіна» Онищак Роман, 3 клас, 9 років

/Files/images/афіна.JPG

«Ведмедик» Дівинець Вікторія, 4 клас, 10 років

/Files/images/ведмедик.JPG

«Сова» Гера Станіслава, 4 клас, 9 років

/Files/images/сова.JPG


Новорічне свято для гуртківців

«Новий рік вже вступив на поріг»

Новорічні та різдвяні свята – найбажаніші й улюблені дітлахами. На Новий рік кожна дитина очікує чогось неймовірного. Сподіваємося на те, що спільними зусиллями ми змогли втілити в життя хоча б частку дитячих мрій та зробити свято незабутнім.
29 грудня 2014 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи було проведено Новорічне свято для гуртківців «Новий рік - вже вступив на поріг». В залі майоріли різнокольорові прикраси, все світилося вогниками, а зелена красуня нагадувала всім, що Новий рік вже на порозі. Дитячі щирі посмішки, очі з вогниками і метушливі рухи створювали атмосферу запального новорічного свята.
Дід Мороз та Снігурочка створили святкову атмосферу Новорічного свята.

/Files/images/DSCN0285.JPG

До привітального слова була запрошена директор Хустського районного Центру позашкільної роботи Антонюк Ганна Іванівна, яка, привітала всіх з наступаючими новорічними святами та налаштувала гуртківців на вдалі виступи.

/Files/images/директор.JPG

Святковий концерт розпочали гуртківці фольклорного гуртка на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Гриненко Л.М.) з піснею «Дід Мороз червоний ніс» та сценками: «Вередлива принцеса», «Баба Палажка і баба Параска», «Шкільні дузі».

/Files/images/DSCN0302.JPG

/Files/images/DSCN0309.JPG

/Files/images/DSCN0319.JPG

/Files/images/DSCN0324.JPG

Далі на святі виступи гуртківці танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Червеняк В.Й.) - "Східний танець"

/Files/images/DSCN0340.JPG

Оплесками зустріли гурток «Рукоділля» на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Січ В.І.)

/Files/images/DSCN0354.JPG

Наступними виступили гуртківці з гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Плиска С.І.) – пісня «Падає сніжок».

/Files/images/DSCN0374.JPG

З вітальними віршами виступили вихованці гуртка «Народні умільці» (кер. Продан Г.Ю.)

/Files/images/DSCN03830.JPG

Далі виступили діти з гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Федорюк Г.В.) з танцем, щедрівками та новорічними привітаннями.

/Files/images/DSCN0406.JPG

/Files/images/DSCN0387.JPG

Віршами також привітали всіх присутніх вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Дудаш М.І.)

/Files/images/DSCN0415.JPG

До виступу запросили гурток «Рукоділля» на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Лучка О.В.) з піснею «Цей Новий рік».

/Files/images/DSCN04240.JPG

З новорічними привітаннями виступили гуртківці з гуртка «Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Тодавчич Н.В.)

/Files/images/DSCN04320.JPG

З привітальними словами до всіх присутніх звернулася Керестей Тетяна Вікторівна, заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи. Вона побажала всім у Новому році: щастя, здоров’я, нових досягнень, миру і благополуччя.
Новорічну пісню «Наррy new year» заспівали вихованці гуртка «Народні умільці» на базі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Ігнат К.М.)

/Files/images/DSCN04380.JPG

З новорічними віршами виступили гуртківці з гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Павлюк М.А.)

/Files/images/DSCN0446.JPG

Далі виступили діти з гуртка "Прикладні мистецтва" на базі Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Петрінко С.Ю.) - з пародіями на пісні.

/Files/images/DSCN04520.JPG

Наступними виступили гуртківці з гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Мица С.Ю.)

/Files/images/DSCN0475.JPG

Із запальним циганським танцем виступили вихованці танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Червеняк В.Й.)

/Files/images/DSCN0493.JPG

День, який почнеться з щедрівки, буде щедрим цілий рік. З такими словами до виступу запросили вихованців гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Петраш С.М.) – Щедрівка «Ой сивая тая зозуленька» та колядка із звіздою «Рожденство твоє Христе Боже наш».

/Files/images/DSCN05000.JPG

/Files/images/DSCN05050.JPG

Оплесками зустріли гурток «Історики-краєзнавці» на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Губаль С.М.)

/Files/images/DSCN0514.JPG

Потім до виступу запросили гурток «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Ковач К.В.)

/Files/images/DSCN05180.JPG

Далі на святі виступи гуртківці лозоплетільного гуртка на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Чопей М.М.)

/Files/images/DSCN05250.JPG

Наступними виступили вихованці гуртка «Юні етнографи» на базі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Чепка В.Ю.)

/Files/images/DSCN04600.JPG

Насамкінець виступили вихованці вокального гуртка на базі Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Малета Г.В.)

/Files/images/DSCN05310.JPG

Дід Мороз та Снігурочка влаштували дітям справжню Новорічну казку з веселими іграми та хороводами. Гуртківців Центру позашкільної роботи веселились біля ялинки разом з Дідом Морозом та Снігуронькою, активно брали участь у новорічних щедруваннях, розповідали вірші, співали новорічні пісні та різдвяні колядки. Та найвеселіші, найприємніші хвилини - це вручення подарунків. На завершення новорічного дійства всі учасники отримали довгоочікувані солодкі подарунки

Підведення підсумків І етапу районного конкурсу на кращу модель учнівського самоврядування

В нашій країні, як і в нашому районі, велике значення надається розвитку самоврядування. Гострі проблеми виховання сучасного підростаючого покоління диктує необхідність підвищення ефективності виховної роботи в системі освіти.
Сьогодні, у величезній мірі саме від школи залежить чи учні стануть повноцінними громадянами своєї держави, чи виявляться непристосованими до життя у суспільстві.
Одним з напрямів побудови шкільних виховних систем є розвиток учнівського самоврядування.
Конкурс на кращу модель учнівського самоврядування був вибраний не випадково. Школа – це невеличка країна, класи – її міста. Тому у шкільній країні повинен бути свій Президент, його заступники – віце – Президенти, працюючі з різних напрямків, та Уряд, до складу якого ввійшли Мери усіх класів. Звичайно, класи – це первинні, органічно згрунтовані, з певними закономірностями внутрішнього життя, народженими спільною життєдіяльністю, зі своїм активом ( мером та його заступниками ) колективи.
В Хустському районному Центрі позашкільної роботи проходив І етап (заочний) районного конкурсу на кращу модель учнівського самоврядування з 17 листопада по 18 грудня 2014 року районний конкурс проводився з метою підтримки та розвитку учнівського самоврядування району, пошуку нових моделей, форм і методів його організації, ознайомлення з успішними практиками участі в соціально значущих програмах і проектах діяльності районних та шкільних органів учнівського самоврядування. На районний конкурс було представлено роботи із 28 шкіл Хустського району. 26 грудня було підведено підсумок районного конкурсу на кращу модель учнівського самоврядування в загальноосвітніх навчальних закладах. При підведенні підсумків журі конкурсу відмітило 10 найкращих проектів моделей учнівського самоврядування:
- Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст;
- Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст;
- Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст;
- Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст;
- Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст;
- Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст;
- Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст;
- Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст;
- Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст;
- Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

/Files/images/P2030491.JPG


Ці роботи актуальні,структуровані,відповідають запитам та інтересам старшокласників, з конкретним планом діяльності на кожному етапі реалізації, практично орієнтовані на залучення великої кількості учасників.

Найкращі проекти моделей учнівського самоврядування будуть представляти свої презентації та матеріали на ІІ етапі районного конкурсу в Хустському районному Цеентрі позашкільної роботи, який відбудеться 10 лютого.

Благодійна акція

«Підтримай Героя – подаруй йому оберіг»

Всі ми зараз переживаємо нелегкі часи, майбутнє держави та наших близьких у небезпеці. Десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Всім їм, як ніколи потрібна підтримка, розуміння, повага та любов не байдужих людей.
Щоб підтримати наших героїв Хустський районний Центр позашкільної роботи долучився до проекту «Підтримай Героя – подаруй йому оберіг», який ініціювали педагоги та гуртківці Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості та Закарпатський обласний учнівський парламент «Нове покоління».
Хустським районним Центром позашкільної роботи було зібрано 1312 оберегів «ангелів-охоронців». У цій акції взяли участь гуртківці та керівники гуртків Центру позашкільної роботи (ними було виготовлено289 виробів), а також учні загально-освітніх навчальних закладів району (ними надіслано 1023 вироби)
Ангели були виконані в різних техніках виконання та виготовлені з різного матеріалу.

/Files/images/Ангели.jpg

Сподіваємося, що ангели, створені дитячими руками, оберігатимуть їх від ворожих куль та допоможуть їм здобути перемогу.
5 грудня 2014 року всі роботи відправлені в Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості.
Також до акції долучилися учні загально-освітніх навчальних закладів району, які відправили вироби одразу в Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості в м. Ужгород; а саме: Горінчівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 50 виробів, Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст. -130, Вишківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Кічерельська ЗОШ І-ІІ ст. Учні Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. відправили 85 виробів у Військову частину А1047, м. Мукачеве, Закарпатської обл.

Педагогічна рада працівників Хустського районного Центру позашкільної роботи

02.12.2014 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулася педрада працівників установи з порядком денним:

1. Підсумок роботи установи за І-ше півріччя Керестей Т.В.
2. Підготовка до проведення новорічних свят та зимових канікул. Антонюк Г.І.
3. Затвердження плану роботи на зимові канікули. Петраш С.М.
4. Участь гуртківців та керівників гуртків у:
. Благодійній акції «Підтримай Героя – подаруй йому оберіг»; Петраш С.М.
· Благодійній акції «Назустріч мрії»; Федорюк Г.В.
· Всеукраїнській акції «Прикрась Україну»; Петраш С.М.
5. Участь керівників гуртків та гуртківців у обласній виставці – конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Петраш С.М.
6. Про виконання рішення попередньої педради. Угляй Н.І.

На педраді детально були розглянуті всі питання і в кінці були прийняті такі рішення:

1. Керівникам гуртків спланувати роботу гуртків на ІІ півріччя і здати плани до 29 грудня.
2. У ІІ півріччі організувати та активувати роботу з обдарованими дітьми.
3. Провести Новорічне свято для гуртківців 29 грудня 2014 року о 11.00
4. Музичне оформлення покласти на концертмейстера - Бігуна А.І.
5. Методистам та керівнику фольклорного гуртка Гриненко Л.М. скласти сценарій та організувати і провести Новорічне свято для гуртківців «Новий рік вже вступає на поріг».
6. Керівникам гуртків разом з гуртківцями підготувати виступи на новорічне свято для гуртківців.
7. Затвердити план роботи Хустського районного Центру позашкільної роботи назимові канікули (план додається).
8. Провести бесіди в гуртках з метою попередження травматизму, дотримання правил вуличного руху, техніки безпеки під час зимових канікул.
9. Керівникам гуртків та гуртківцям прийняти участь у проекті «Підтримай Героя – подаруй йому оберіг» та Всеукраїнській акції «Прикрась Україну».
10. Керівникам гуртків та гуртківцям прийняти участь у благодійній акції «Назустріч мрії».
11. Керівникам гуртків та гуртківцям прийняти участь у обласній виставці - конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
12. Інформацію про виконання попереднього рішення педагогічної ради взяти до уваги.

«СНІД – загроза людству»

«Здоров’я — це не все, але все без здоров’я — ніщо», — сказав свого часу Сократ.

На сьогоднішній день ще детельно не визначено поняття «зоровий спосіб життя», але є багато припущень… В суспільстві все більше людей борються за здоровий спосіб життя, адже кожна людина бажає жити і бути здоровим, а щоб бути здоровим і дотримуватися здорового способу життя, треба весь час докладати багато зусиль і бути обізнаному в цьому питанні, дізнаватись багато інформації.
Протягом грудня місяця в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проводився районний конкурс підлітків-інструкторів школи «Лідер» присвячений до Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу під девізом «СНІД – загроза людству», на яких здобули перемогу та нагороджені грамотами:
І місце – Грицик Галина та Ворон Марина (учнів Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.);
І місце – Нанківська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІ місце – Нанківська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІ місце – Павлій Юрій (учень Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Келемен Вікторія (учениця Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Кічірельська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ місце – Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.

\

ВІЛ/СНІД - цікаво про це дізнатись...

На сьогоднішній день існує глобальна проблема здорового способу життя. Поняття здорового способу життя дуже поширено і розповсюджено. Багато учні знають, що таке ВІЛ\СНІД , але багато не знають як захистити себе та оточуючих від цього… Тому в учнів виникає багато питань щодо здоров’я.
В Хустському районному Центрі позашкільної роботи ведеться велика робота з метою пропаганди здорового способу життя за програмою факультативного тренінг-курсу для учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Сприяння просвітницькій роботі «рівний - рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя, на якій учні (підлітки-інструктори) дізнаються багато інформації про здоровий спосіб життя. Наші заняття проходять у незвичайній формі – тренінгу. На цих тернінгових заняттях ми проводимо багато різних вправ, цікаві рольові ігри, емоційні розминки, мозковий штурм . В школі «Лідер» Хустського районного центру позашкільної роботи з підлітками-інструкторами проводилися тренінгові заняття присвячені до Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу, одне з яких: «ВІЛ\СНІД – цікаво дізнатись …». В цьому тренінговому занятті було багато різних вправ і одна з них, яка найбільш сподобалась учням - це «Моя антиреклама». Метою цієї вправи було те, щоб учні зрозуміли, що «Здоров’я - це найвища цінність людини». Завданням для учнів в даній вправі було те, що за допомогою журналів, газет, кольорового паперу, різнокольорових ручок, фломастерів та інших матеріалів розробити свою антирекламу проти ВІЛ\СНІДу і представити її. І ось наші результати:

/Files/images/фото робота.jpg

/Files/images/Фото робота 2.jpg

/Files/images/Фото робота3.jpg

/Files/images/Фото робота4.jpg

/Files/images/Фото робота5.jpg

/Files/images/Фото робота6.jpg

/Files/images/Фото робота7.jpg

/Files/images/Фото робота9.jpg

/Files/images/Фото робота10.jpg

/Files/images/Фото робота11.jpg

/Files/images/Фото робота12.jpg

/Files/images/Фото робота13.jpg

"Молодь та Україна - творимо майбутнє"

“Успіху досягає не той, хто робить багато,
а той, хто робить небагато,
але те, що потрібно у даний момент ”
В.Воронцов
Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні школи. Досвід багатьох років доказує, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання Хустського районного Центру позашкільної роботи – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. І це стало початком створення районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка».
6 листопада Хустський районний центр позашкільної роботи прийняв участь в Молодіжному Internet-форумі «Молодь та Україна творимо майбутнє разом» напрям форуму «Від самоуправління до самоврядування», який проводив Полтавський університет економіки і торгівлі (кафедра менеджменту). За підсумками конкурсу першого етапу, Хустський районний Центр позашкільної роботи пройшов в другий етап, де були відібрані вісім найкращих проектів України.

/Files/images/DSCN9880.JPG

20 листопада о другій половині дня, відбулась online-трансляція другого етапу Internet-форуму «Молодь та Україна творимо майбутнє разом», в якому брали участь координатори Керестей Тетяна Вікторівна – заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи, Угляй Наталія Іванівна – методист Хустського районного Центру позашкільної роботи та делегати районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка», а саме президент, прем’єр-міністр, голови та члени міністерств. Відкриття форуму розпочались з вітальних слів голів організаційного комітету та учасників форуму, представила та розпочала наше вітальне слово Ганна Іванівна Антонюк – директор Хустського районного Центру позашкільної роботи, яка сказала: «Діти - то наше майбутнє і для цього ми працюємо…
Для розвитку талантів кожної окремої дитини, для залучення учнів до активного життя, а також для зміцнення дружби і взаєморозуміння – було створено районний парламент. Одним із яскравих зразків дитячого самоврядування є районний орган учнівського самоврядування «Учнівська республіка» при Хустському районному Центрі позашкільної роботи, який створений в березні 2007 року. Структура якого є проста, але дієва: на чолі стоїть президент, який є головним органом регулювання, прем’єр-міністр та п’ять міністерств: міністерство «Роботи з молодшими школярами»; міністерство «Культури та дозвілля»; міністерство «Охорони здоров’я школи «Лідер»»; міністерство «Превентивно-правової роботи», міністерство «Громадсько-колективної діяльності». Кожне міністерство відповідає за організацію окремої сфери життя району, що допомагає чітко розмежувати обов’язки, а отже якнайкраще їх виконувати.»

/Files/images/DSCN9884.JPG

Після привітальних слів були підготовлені доповіді та представлення, на яких гідно презентували себе: Дівинець Маріанна– президент районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка», учениця Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., голови та члени міністерств, а саме: Гриненко Ярослава – Міністерство «Культури і дозвілля», учениця Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст.; Лукач Наталія– Міністерство «Охорони здоровя школи «Лідер»», учениця Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Легач Ангеліна – Міністерство «Превентивно-правової роботи», учениця Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.; Чопей Іванна – Міністерство «Громадсько-колективної діяльності», учениця Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Вже стало традицією нашої установи всі заходи розпочинати та закінчувати гімном нашої держави, і тому на закінчення доповіді-презентації учасники Хустського районного Центру позашкільної роботи запропонували заспівати гімн України, чим і підняли дух патріотичності.
За підсумками конкурсу, голова організаційного комітету, професор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Карпенко Ольга Василівна відзначила три найкращі проекти Internet-форуму «Молодь та Україна творимо майбутнє разом», а саме: Дівинець Маріанна - президент районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка», учениця Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., тема проекту: «Орган учнівського самоврядування в Хустському районному Центрі позашкільної роботи «Учнівська республіка»

/Files/images/Велятин.jpg

Шимон Юрій – учень 11 класу Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів, тема проекту: «Краудфандінг як метод залучення додаткового фінансування на розвиток регіону»; Коваль Дмитро – студент-бакалавр Полтавського університету Управління персоналом і економіки праці, тема проекту: «Створення дебатних шкіл у вищих навчальних закладах І-ІVрівня акредитації м. Полтави як чинник формування комунікативної компетенції студентів».
Також подякою була відзначена директор Хустського районного Центру позашкільної роботи за підготовку та участь талановитої молоді у Всеукраїнському молодіжному internet-форумі "Молодь та Україна - творимо майбутнє разом!"

/Files/images/Хуст.jpg

«За самоврядуванням майбутнє, бо саме тут кожен може реалізувати себе у певній діяльності» - такими словами закінчила наш Молодіжний Internet-форум «Молодь та Україна – творимо майбутнє разом» голова організаційного комітету – Карпенко Ольга Василівна.

"Діяльність педагогічного колективу щодо формування здорового способу життя"

18 листопада 2014 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проведений районний семінар педагогів-організаторів на тему: "Діяльність педагогічного колективу щодо формування здорового способу життя". На семінарі були висвітлені такі питання:
1. Проблеми,пошуки,знахідки у виховній діяльності педагогічного колективу на сучасному етапі.
2. Засоби впровадження здорового способу життя серед молодших школярів.

3. Шляхи залучення учнівської молоді до просвітницької діяльності щодо здорового способу життя.
4. Спільна робота педагога-організатора із заступником директора з виховної роботи,психологом,соціальним педагогом.учителями щодо активізації процесу взаєморозуміння між учнями та педагогами.
На семінарі були присутні 25 педагогів-організаторів із шкіл Хустського району. Надали методичну допомогу педагогам району методист з виховної роботи районного методичного кабінету - Дівинець М.В. ,заступник директора ЦПР - Керестей Т.В, методисти ЦПР: Угляй Н.І., Петраш С.М., Федорюк Г.В.

"Шкільне самоврядування,як шлях до підвищення громадянської активності учнів"

21 жовтня 2014 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проведений районний семінар педагогів-організаторів на тему: "Шкільне самоврядування,як шлях до підвищення громадянської активності учнів". На семінарі були висвітлені такі питання:
1. Іноваційні методи та форми роботи в організації учнівського самоврядування;
2. Види і напрямки роботи в організації учнівського самоврядування.
3. Роль учнівського самоврядування в житті нашого навчального закладу як реальної виховної сили в умовах демократизації школи.
4. Організація роботи з молодшими школярами та учніми старшого віку.
На семінарі виступили Керестей Тетяна Вікторівна, заступник директора ЦПР;Угляй Наталія Іванівна, методист ЦПР;Федорюк Ганна Василівна та Селемонка Аліна Дмитрівна,педагог - організатор Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.


Участь лідерів Хустської районної ради учнівського самоврядування в четвертому обласному форумі учнівського самоврядування

18 жовтня 2014 року троє делегатів, а саме: Легач Ангеліна учениця Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст., Павлій Юрій учень Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст., Дівинець Маріанна учениця Велятиснської ЗОШ І-ІІІ ст. та керівник районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка»Угляй Наталія Іванівна були учасниками четвертого обласного форуму лідерів учнівського самоврядування, де презентували своєю роботу за 2013-2014 навчальний рік у вигляді презентації.

/Files/images/IMG_0022.jpg

/Files/images/IMG_0027.jpg

На засіданні обласного форуму відбулися вибори президента, віце-президента, формування активу комітетів Закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління». Після засідання була проведена робота з делегатами в секціях та майстер-класи для юних лідерів за проектами Учнівської Ліги України «Під крилом правого захисту» та «Рух лідерів ».

"Учнівська республіка"

організаційно-виборчі збори

Бути людиною – це відчувати свою відповідальність,
пишатися кожною перемогою, здобутою товаришами.
Усвідомлювати, що, кладучи свою цеглину,
ти допомагаєш будувати світ.
А. де Сент- екзюпері
В сучасних умовах постала соціальна потреба у наявності творчої особистості, спроможної розв’язати щоденні, масштабні завдання, які забезпечують не лише виживання, а прогрес нації. Саме такою наукою управління в Хустському районному Центрі позашкільної роботи є участь учнів шкіл в районному органі учнівського самоврядування «Учнівська Республіка».
Цінність учнівського самоврядування сьогодні вбачається в тому, що учні глибоко і всебічно проникають у сутність своїх прав та обов’язків. Самоврядування надає багато можливостей для формування ініціативної, здатної приймати нестандартні рішення особистості, розвитку творчого потенціалу учнів, навчає самостійності і відповідальності, створює широке поле для самовизначення, саморозвитку і самореалізації особистості. Саме це дає можливість відвернути учнів від асоціальних форм поведінки, допомагає їм розвинути соціальну активність, виховати почуття власної гідності, виявити себе в конкретній справі, стати здатним брати на себе моральну відповідальність перед суспільством за себе, за інших, за справу.
16 жовтня 2014 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулось засідання органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка».

/Files/images/P1010033.JPG

На засідання були порушенні багато питань, головне з яких було: «Організаційно-виборчі збори учнівського самоврядування. Перевибори президента, прем’єр-міністра, голови та члени міністерств», де кожен учень з шкіл району представив свою передвиборну програму. За результатами відкритого голосування перемогу здобула учениця Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Дівинець Маріанна, яка і стала президентом районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка». На другому місті, з невеликим розривом голосів став учень Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст. Роман Іван, який і посів посаду прем’єр-міністра. Далі за результатами голосування голова Міністерства культури та дозвілля стала учениця Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст. Кадар Наталія, голова Міністерства роботи з молодшими школярами – учениця Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. Візантій Світлана, голова Міністерства охорони здоров’я школи «Лідер» - учениця Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст. Лукач Наталія, голова Міністерства «превентивно-правової роботи» - учень Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. Товтик Михайло, голова Міністерства «громадсько-колективної діяльності» - учениця Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чопей Іванна. Всі представники ознайомились зі статутом, правами та обов’язками районного органу учнівського самоврядування «Учнівська республіка» та затвердили план роботи на 2014-2015 навчальний рік.

Обласний (регіональний) конкурс дитячої творчості

«Очима дитини про бюджет країни»

17 вересня 2014 року в м. Ужгород в головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області відбулося нагородження переможців конкурсу «Очима дитини про бюджет країни» (ІІ етапу) регіонального рівня. Конкурс відбувся у травні місяці 2014 року за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової тематики: художні твори, комп’ютерна графіка ( комп’ютерна анімація) та літературні твори. Після підведення підсумків конкурсу, у напрямку «Художні твори» переможницею стала Гайович Богдана – вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Дудаш Михайло Іванович. ЇЇ робота «Бюджет країни» відправлена на Всеукраїнський конкурс.

/Files/images/PA010016.JPG

Гайович Богдана нагороджена за І-ше місце Дипломом переможця регіонального рівня конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни - 2014» Головного управлінням ДФС у Закарпатській області та Дипломом лауреата Всеукраїнського, переможця регіонального рівнів конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни - 2014» Державної фіскальної служби України, а також цінними подарунками.

"Колективно-творчі справи як засіб формування особистості і колективу"

16 вересня 2014 року відбувся районний семінар - педагогів організаторів Хустського району на тему: "Колективно-творчі справи як засіб формування особистості і колективу".На семінарі висвітлювалися такі питання:
1. Види КТС за характером провідної діяльності та їх педагогічні можливості.
2. Виховання інтересу до КТД, лідерських та організаторських якостей у старшокласників.
3. Колективно творчі справи у початковій школі.
4. Алгоритм підготовки та проведення відкритих виховних заходів.

"Педагогічна майстерність та професійна компетентність педагога - організатора"

19 серпня 2014 року відбувся районний семінар - педагогів організаторів Хустського району на тему: "Педагогічна майстерність та професійна компетентність педагога - організатора". На семінарі висвітлювалися питання:
  1. Планування виховної роботи в школі на 2014-2015 н.р.
  2. Нормативно-правова документація роботи в школі 2014-2015 н.р.
  3. Впровадження інноваційних технологій в професійну діяльність педагога - організатора з метою підвищення педагігчної компетентності.
Проблемне питання над яким буде працювати методоб'єднання протягом навчального року: "Самовиховання в системі засобів вдосконалення майстерності педагога-організатора. На семінарі було обрано творчу ініціативну групу та голову цієї групи.

/Files/images/P1010118.JPG

/Files/images/P1010120.JPG

Педагогічна рада працівників Хустського районного Центру позашкільної роботи

3 вересня проведено засідання педагогічної ради працівників Хустського районного Центру позашкільної роботи з порядком денним:
  1. Педагогічний аналіз роботи ЦПР за 2013-2014 н.р.
  2. Сучасні освітні технології та завдання у навчально-виховному процесі позашкільного навчального закладу.
  3. Комплектація гуртків.
  4. Затвердження плану роботи на 2014-2015 н.р.
Директор установи Антонюк Ганна Іванівна проаналізувала роботу гуртків протягом навчального року та наголосила про перемоги і нагородження у конкурсах-виставках.Перше питання пройшло у вигляді презентації та коментування роботи Центру позашкільної роботи за 2013-2014 н.р. На педраді було обговорено завдання та сучасні освітні технології у навчально-виховному процесі позашкільного закладу і затверджено план роботи на 2014-2015 н.р.

Конкурс - виставка малюнків

«Ми за мир у всьому світі»

В Хустському районному Центрі позашкільної роботи 22 вересня організовано і проведено виставку-конкурс малюнків «Ми за мир у всьому світі» присвячену до Міжнародного дня миру. У конкурсі прийняли участь гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи з гуртків декоративно-прикладного мистецтва, та учні загально-освітніх навчальних закладів Хустського району. Вони показали вміння фантазувати, вміння виконувати різні техніки щодо виготовлення даних робіт. На виставку було представлено 119 робіт.

/Files/images/Картинка000000000000000000.jpg

/Files/images/Картинка000000000000001.jpg

При підведенні підсумків виставки-конкурсу «Ми за мир у всьому світі» члени журі визначили переможців у трьох вікових категоріях, а саме:

І вікова категорія (6-10 років):

І місце – Бобочко Яна, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Продан Ганна Юрівна.

/Files/images/2014-10-10 10.18.52.jpg

ІІ місце – Ковель Зінаїда, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Петраш Світлана Михайлівна;

/Files/images/2014-10-10 10.19.23.jpg

- Данило Вася, учень 4 класу Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/2014-10-10 10.26.34.jpg

ІІІ місце – Ковач Віталій, вихованець гуртка «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Ковач Катерина Василівна;

/Files/images/2014-10-10 10.29.04.jpg

- Драгуський Олександр, вихованець гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Федорюк Ганна Василівна;

/Files/images/2014-10-10 10.21.45.jpg

- Перестік Максим, учень 4 класу Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/2014-10-10 10.23.36.jpg

ІІ вікова категорія (11-14 років):

І місце – Подгорняк Валерія, вихованка гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Продан Ганна Юрівна;

/Files/images/2014-10-10 10.17.54.jpg

- Колективна робота, учні 8 класу Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

/Files/images/2014-10-16 10.36.29.jpg

ІІ місце – Лазур Аліна, учениця 5 класу Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

/Files/images/2014-10-10 10.22.34.jpg

- Турдай Аліна, учениця 7 класу Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/2014-10-10 10.27.54.jpg

- Шпілька Марія, учениця 8 класу Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/2014-10-10 10.26.11.jpg

ІІІ місце – Росоха Дарина, вихованка гуртка «Рукоділля» на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Лучка Олена Василівна;

/Files/images/2014-10-10 10.27.31.jpg

- Летка Богдан, вихованець гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Петрінко Світлана Юріївна;

/Files/images/2014-10-10 10.22.18.jpg

- Тудовші Оксана, учениця 7 класу Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/2014-10-10 10.22.54.jpg

ІІІ вікова категорія (15-17 років):

І місце – Грицак Галина, учениця 11 класу Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/000002.jpg

ІІ місце – Івашин Ярослав, учень 10 класу Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/2014-10-10 10.24.13.jpg

ІІІ місце – Акоста Марія, учениця 11 класу Березовської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/2014-10-10 10.25.49.jpg

- Якоб Алла, учениця 9 класу Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/2014-10-10 10.28.38.jpg

Обласний конкурс малюнка

«Мій рідний край»

3 жовтня 2014 року в м. Ужгород в обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбулося нагородження переможців та лауреатів обласного конкурсу малюнків «Мій рідний край». ІІ етап конкурсу (обласний) відбувся у серпні - вересні 2014 року. Роботи були виконані в одній із технік: живопис, графіка, батик. Після підведення підсумків конкурсу, однією із лауреатів стала Лемак Яна, вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Продан Ганна Юрівна.

/Files/images/SAM_4348.JPG

За роботу «Моя рідна Україна» (батик), вона нагороджена Дипломом лауреата творчого конкурсу малюнка «Мій рідний край», проведеного в рамках співпраці Закарпатської області (Україна) і Краю Височіна (Чеська Республіка) з метою підтримки обдарованих і талановитих дітей, а також цінними подарунками. Нагороджували переможців та лауреатів голова Закарпатської обласної ради - Іван Балога та гетьман Краю Височіна.- Їржі Бєгоунек. На святі виступили вокалісти та танцювальні колективи обласного палацу дитячої та юнацької творчості.
Після нагородження всі конкурсанти та лауреати, роз’їхались, надзвичайно задоволені подарунками та сповнені цікавих вражень від свята.

Вернісаж дитячої творчості

Щороку,коли шелестить падолистом осінь та пламеніють різнобарвні квіти, Хустський районний Центр позашкільної роботи проводить свято -відкриття «Вернісаж дитячої творчості». 4 жовтня 2014 року цей традиційний захід був проведений під девізом: «Про гурток ми свій розкажемо,все що вміємо покажем».
У залі установи зібралися керівники гуртків,гуртківці та їх батьки. Святкова програма була дуже насиченою та різноманітною,нагадувала веселкову країну. Гуртківці мали нагоду подивитись виставку дитячих мистецьких робіт та презентувати свій гурток.
«Засяяв день сьогодні променисто,бо вернісаж – це велике свято. Зібрались тут зірочки іскристі ,щоб всім своє уміння показати», - цими словами відкрила свято директор Хустського районного Центру позашкільної роботи Антонюк Ганна Іванівна,яка повідомила,що установу відвідує 990 дітей,працює 49 гуртків.Нам є чим пишатися: вихованці Центру позашкільної роботи взяли участь у багатьох конкурсах, досягли вагомих результатів у районних,обласних та всеукраїнських конкурсах. Ці успіхи засвідчують,що тут працює творчий професійний колектив,який вміє побачити в дітях Божу іскру таланту та розвинути її.

/Files/images/DSCN9407.JPG

Святковий концерт розпочали вихованці танцювального гуртка Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Червеняк Віталія Йосипівна) з танцем «Морська прогулянка».

/Files/images/DSCN9422.JPG

/Files/images/DSCN9426.JPG

/Files/images/DSCN9431.JPG

А далі присутніх зачарували «історики-краєзнавці» на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Губаль Степан Миколайович) , де презентували себе у вигляді патріотичної сценки.

/Files/images/DSCN9436.JPG

« На заняттях - руки в фарбі,пензлі скрізь та олівці ...», - з цими словами презентували себе вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Дудаш Михайло Іванович).

/Files/images/DSCN9438.JPG

Наступними виступили гуртківці гуртка «Рукоділля» на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Січ Вікторія Іванівна).

/Files/images/DSCN9444.JPG

У гуртках «Орігамі» та "Прикладні мистецтва" діти можуть зробити різні наробки так творчо представили себе гуртківці на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Павлюк Марина Анатоліївна).

/Files/images/DSCN9450.JPG

На втіху глядачам були представлені душевні та жартівливі пісні,гумористичні мініатюри та вірші. Вихованці фольклорного гуртка на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Гриненко Любов Михайлівна) теж показали свою майстерність.

/Files/images/Рисунок1.png

/Files/images/DSCN9487.JPG

/Files/images/DSCN9464.JPG

Наступними виступили гуртківці «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Ковач Катерина Василівна).

/Files/images/DSCN9511.JPG

Згодом привертали погляди глядачів вихованці гуртків «Прикладні мистецтва» та "Народні промисли" на базі Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Мица Світлана Юріївна).

/Files/images/DSCN9517.JPG

Надовго запам’ятають виступ учнів гуртка «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Продан Ганна Юріївна), де гуртківці склали карту України із своїх виробів.

/Files/images/DSCN9535.JPG

/Files/images/DSCN9541.JPG

/Files/images/DSCN9546.JPG

/Files/images/DSCN9549.jpg

«Голоси,в них як струни всі бадьорі прокладуть стежину до науки», - з такими словами ведучі запросили до слова вихованців гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Петраш Світлана Михайлівна).

/Files/images/DSCN9526.JPG

Невдовзі прославили ізянські вироби учні лозоплетільного гуртка на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Чопей Марія Михайлівна).

/Files/images/DSCN9563.jpg

І знову зачарували глядачів танцем «Весела полька» вихованці танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Червеняк Віталія Йосипівна).

/Files/images/DSCN9586.JPG

/Files/images/DSCN9588.JPG

/Files/images/DSCN9592.JPG

«Якщо хочеш досконало з бісера в'язати,ти повинен неодмінно до нас завітати», - з такими словами виступили вихованці гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Плиска Світлана Іванівна).

/Files/images/DSCN9607.jpg

«Народні умільці» на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Тодавчич Наталія Василівна) всіх привітали щастя й радості всім присутнім побажали.

/Files/images/DSCN9612.jpg

Наступних ведучі запросили вихованців гуртка «Рукоділля» на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Лучка Олена Василівна).
/Files/images/DSCN9621.JPG
В залі вправно себе показали учні гуртка «Народні умільці» на базі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Ігнат Катерина Михайлівна).

/Files/images/DSCN9626.JPG

«Є у нас гурток умілий,вони вчаться вишивати,малювати й майструвати»,- виступили вихованці гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Петрінко Світлана Юріївна).

/Files/images/DSCN9633.JPG

Під кінець свята привернули погляди глядачів діти танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Червеняк Віталія Йосипівна), які в залі вправно танцювали хореографічну постановку сучасного танцю.
«

/Files/images/DSCN9652.JPG

/Files/images/DSCN9642.JPG

Із святом привітала заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи Керестей Тетяна Вікторівна, яка подякувала батькам,вихованцям та керівникам гуртків за плекання дитячих талантів,за цікаве колоритне дійство в залі і побажала творчих здобутків,ще більше наснаги у роботі колективу Центру позашкільної роботи та їх вихованцям.

/Files/images/DSCN9669.jpg

Концертна програма дійшла до кінця. Діти все робили від душі,чистого серця, в якому горить іскорка творчості. Адже вона вносить в життя кожного радість. У таке дійство організатори,наче художник на палітрі,змішали усі найкращі номери. І вийшов шедевр. Тому довго лунали оплески присутніх для керівників гуртків та гуртківців.
Кiлькiсть переглядiв: 4276

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.