Нагородження переможця регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право»

/Files/images/нп.jpg

/Files/images/нп1.jpg

11 червня 2019 року у Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулося нагородження переможця регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків "Я маю право". Начальник відділу з питань нотаріатуЮрій Савчукнагородив Данієля Петраш, вихованця гуртка «Прикладні мистецтва» Хустського районног Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. С.Петраш) почесною грамотою Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та цінними подарунками за ІІІ місце у номінації «Молодша група». «Індивідуальна робота».
Щиро вітаємо Данієля. Бажаємо подальших творчих успіхів в образотворчому мистецтві!

Участь в обласному етапі ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
«Молодь обирає здоров’я»

1 червня 2019р. в Закарпатському обласному дитячому та юнацькому палаці ПАДІЮН пройшов другий обласний етап ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». В конкурсі мали можливість позмагатись 14 команд з різний куточків Закарпаття. Всі команди гідно змагались та представили свій район, однією з учасників команд була команда «Friends» Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Хустського районного Центру позашкільної роботи. Керівники команди були Аліна Селемонка, педагог-організатор Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. та Наталія Угляй, методист Хустського районного Центру позашкільної роботи.
В ході фестивалю проведено конкурси: літературно-музична міні композиція, фото та плакати, вікторина «Що я знаю про здоров’я?».
Для учасників фестивалю організована концертна програма, яка була приурочена до Дня захисту дітей. Вихованці ПАДІЮНа продемонстрували майтер-класи з танців та вокалу.
За підсумками журі відзначило переможців конкурсу в різник номінаціях, де в номінації «за артистизм» команда «Friends» Хустського району отримала грамоту департаменту

/Files/images/фнл.jpg

/Files/images/фнл1.jpg

/Files/images/флн2.jpg

/Files/images/флн3.jpg

/Files/images/флн4.jpg

«Свято талантів»
Творчий звіт вихованців Центру позашкільної роботи

Моє позашкілля! Це – казка, це мрія!
Моя ти весела маленька країно!
Для нас ти є місцем крилатої мрії,
Тут звітують таланти, міцніють надії.

30 травня 2019р. вже традиційно, приурочено до Дня захисту дітей в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбувся творчий звіт вихованців «Свято талантів». На святі зібрались талановиті та творчі учні – вихованці Центру позашкільної роботи, які з гордістю поділились свої здобутками, досягненням та знанням за 2018-2019 навальний рік.

/Files/images/ст.jpg

/Files/images/ст1.jpg

Щороку, за традицією відкриває наше свято господар нашого закладу. Тому радо привітала та підсумувала роботу гуртків директор Центру позашкільної роботи Ганна Іванівна Антонюк. На святі також була присутня гостя – Кошан Ірина Юріївна, старший державний інспектор з організаційного забезпечення Хустського управління ГУДФС (Головного управління Державної Фіскальної Служби) у Закарпатській обл.

/Files/images/ст2.jpg

/Files/images/ст3.jpg

Наші таланти розпустять вітрила,
В небо піднімуть нас радості крила.
Вітер натхнення запалить серця
Творчість живе у цих стінах щодня!

Продемонстрували свої творчі роботи вихованці з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, оформивши виставку своїх робіт в залі установи, а саме:
· «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Петраш С.М.

/Files/images/ст4.jpg

· «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Федорюк Г.В.

/Files/images/ст5.jpg

· «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК, керівник Дудаш М.І.

/Files/images/ст6.jpg

/Files/images/ст7.jpg

/Files/images/ст8.jpg

/Files/images/ст9.jpg

· «Прикладні мистецтва» та «Оригамі» на базі Монастирецького НВК, керівник Павлюк М.А.

/Files/images/ст10.jpg

· «Народні промисли» та «Народні умільці» на базі Золотаревської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Макар О.І.

/Files/images/ст11.jpg

· «Історики-карєзнавці» на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Губаль С.М.

/Files/images/ст12.jpg

· «Народні промисли» та «Народні умільці» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Попович Н.С.

/Files/images/ст13.jpg

· «Народні промисли» та «Рукоділля» на базі Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Бонь О.В.

/Files/images/ст14.jpg

/Files/images/ст15.jpg

Вихованцями з художньо-естетичного напрямку була організована святкова, концертна програма. Першими випало честь відкрити свято вихованцям старшої групи, танцювального гуртка «Зоресвіт» на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. з танець «Амор». Керівник Червеняк Віталія Йосипівна.

/Files/images/ст16.jpg

/Files/images/ст17.jpg

/Files/images/ст18.jpg

/Files/images/ст19.jpg

«Цей рік був насиченим і не менш плідним для нашого закладу. Нам приємно представити тих, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу нашій установі, ступили на першу сходинку свого зоряного обрію, здобули перемогу в районних і обласних конкурсах» з такими словами привітали всіх призерів обласних конкурсів директор Центру позашкільної роботи Ганна Антонюк та заступника директора – Світлана Петраш, вручивши всім переможцям подяки та грамоти.

/Files/images/ст20.jpg

/Files/images/ст21.jpg

/Files/images/ст22.jpg

/Files/images/ст23.jpg

/Files/images/ст24.jpg

В подарунок нашим призерам виконаний танець «Хороший настрій» від вихованців молодшої групи танцювального гуртка «Зоресвіт» Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник Червеняк Віталія Йосипівна.

/Files/images/ст25.jpg

/Files/images/ст26.jpg

/Files/images/ст27.jpg

Про обряди, які виконували наші предки, нагадали нам вихованці фольклорного колективу «Фольклористи» на базі Золотаревської ЗОШ І-ІІІ ст. з театральним дійством «Золотарівські піроскуби». Керівник Ковач Катерина Василівна.

/Files/images/ст28.jpg

/Files/images/ст29.jpg

/Files/images/ст30.jpg

Також продемонстрували свої вміння до вокалу колектив «Веснянки», вихованці вокального гуртка на базі Золотаревської ЗОШ І-ІІІ ст. з української народною піснею "Ой під вишнею, під черешнею" Керівник Ковач Катерина Василівна.

/Files/images/ст31.jpg

З метою сприяння творчому підходу до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків у дітей та молоді шкільного віку, сприяння розвитку вміння виловлювати свою творчу точку зору засобами художньої творчості, на святі вшанували призерів регіонального відбору ІІ Всеукраїнського мистецького конкурсу «Податківець майбутнього», за напрямками «Податкова абетка», «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи». Представник Хустського ГУДФС – Ірина Кошан та Ганна Антонюк, директор Центру позашкільної роботи особисто привітали всіх вихованці, які приймали участь в даному конкурсі дипломами та подяками Державної Фіскальної Служби у Закарпатській області. А також цінними подарунками.

/Files/images/ст32.jpg

/Files/images/ст33.jpg

/Files/images/ст34.jpg

/Files/images/ст35.jpg

/Files/images/ст36.jpg

/Files/images/ст37.jpg

/Files/images/ст38.jpg

/Files/images/ст39.jpg

Гарний сценічний танець «Кашка» подарували гостям молодша група танцювального гуртка «Зоресвіт» Центру позашкільної роботи на базі Нанківскої ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник Червеняк Віталія Йосипівна

/Files/images/ст40.jpg

/Files/images/ст41.jpg

/Files/images/ст42.jpg

Хороший вокал продемонстрували колектив «Веснянки», вихованці вокального гуртка, на базі Золотаревської ЗОШ І-ІІІ ст. з піснею «Десь по світу». Керівник Ковач Катерина Василівна.

/Files/images/ст43.jpg

Всіх присутніх у залі перехоплював безмежний захват від танцю «Лялечка» у виконанні молодшої групи танцювального колективу «Зоресвіт» на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник Червеняк Віталія Йосипівна.

/Files/images/ст44.jpg

/Files/images/ст45.jpg

/Files/images/ст46.jpg

/Files/images/ст47.jpg

Любов до мистецтва, бажання творити і пізнавати все нові й нові грані улюбленої справи - все це притаманне переможцям конкурсів і саме ці перемоги є впевненим кроком у майбутнє кожного з них. Всіх вихованців особисто привітали та нагородили грамотами в районних конкурсах директор Центру позашкільної роботи Ганна Антонюк та заступника директора Світлана Петраш

/Files/images/ст48.jpg

/Files/images/ст49.jpg

/Files/images/ст50.jpg

/Files/images/ст51.jpg

/Files/images/ст52.jpg

/Files/images/ст53.jpg

Веселий настрій та позитив додали до свята Бабич Оксана та Ковач Олександра, вихованки фольклорного гуртка на базі Золотаревської ЗОШ І-ІІІ ст. показавши сценку «Інтернет – це сила». Керівник Ковач Катерина Вас.

/Files/images/ст54.jpg

/Files/images/ст55.jpg

/Files/images/ст56.jpg

Сучасний танець у виконанні вихованців танцювального гуртка «Зоресвіт» Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник Червеняк Віталія Йосипівна.

/Files/images/ст57.jpg

/Files/images/ст58.jpg

Як соловейко заспівав про материнську любов соліст Ковач Максим, вихованець вокального гуртка на базі Золотаревської ЗОШ І-ІІІ ст. Керівник Ковач Катерина Василівна.

/Files/images/ст59.jpg

Приємно назвати прізвища керівників, які своєю працею, терпіння і наполегливості принесли плоди пізнання нашій установі. За підсумок плідної праці всіх керівників гуртків нагороджено грамотами Хустського районного Центру позашкільної роботи.

/Files/images/ст60.jpg

/Files/images/ст61.jpg

/Files/images/ст62.jpg

/Files/images/ст63.jpg

/Files/images/ст64.jpg

/Files/images/ст65.jpg

/Files/images/ст66.jpg

/Files/images/ст67.jpg

/Files/images/ст68.jpg

/Files/images/ст69.jpg

/Files/images/ст70.jpg

/Files/images/ст71.jpg

/Files/images/ст72.jpg

На завершення свята у віршованих рядках ведуча Наталія Угляй, методист Центру позашкільної роботи побажала всім миру, творчих здобутків і хорошого настрою.
Завершилось свято танцем «Его» від вихованців танцювального гурток «Зоресвіт» Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Червеняк Віталія Йосипівна.

/Files/images/ст73.jpg

/Files/images/ст74.jpg

/Files/images/ст75.jpg

Масу задоволення та шквал позитивних емоцій отримали глядачі і вихованці Центру позашкільної роботи зробивши загальне фото на згадку.

/Files/images/ст76.jpg

"Сьогодення та майбутнє податкової та митної служби" та "Податкова абетка"- 2019 р.

28 травня 2019 року в Головному управлінні Державної фіксальної служби у Закарпатській області на чолі з державним інспектором з організованого забезпечення Хустського управління ГУДФС (Головного управління Держвної Фіксальної Служби) – Кошан Іриною Юріївною, методистом Хустського районного Центру позашкільної роботи – Федорюк Ганною Василівною та керівниками гуртків Хустського районного ЦПР – Бонь Олесею Василівною, Дудашем Михайлом Івановичем та гуртківцями - переможцями першого (обласного) етапу конкурсу ІІ Всеукраїнського мистецького конкурсу "Сьогодення та майбутнє податкової та митної служби" для 5-9 класів та "Податкова абетка" для 1-4 класів у номінаціях декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва нагорорджені дипломи та цінними призами (планшети, фарби, альбоми для малювання) гуртківці.

/Files/images/по1.jpg

Участь у нагородженні та привітанні учасників конкурсу взяли: начальник ГУ ДФС у Закарпатській області Олексій Петріченко, начальник Закарпатської митниці ДФС Станіслав Балуєв, викладач Закарпатської академії мистецтв Вікторія Сливка, голова територіального відділення АППУ у Закарпатській області Марта Волощук та Володимир Суліма, заступник голови Громадської ради при ДФС у Закарпатській області.

/Files/images/по2.jpg

За напрямком образотворче мистецтво:
"Податкова справа" (5-9 класи)
І місце – отримала Голяк Ванесса - 12 років, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" на базі Данилівського НВК "ЗНЗ ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (керівник Дудаш М.І.) за роботу "Податки для країни як водичка для життя"

/Files/images/по3.jpg

"Податкова справа" (1-4 класи)
ІІ місце – отримала Ігнатко Іванна – 9 років,вихованка гуртка "Народні промисли" на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Бонь О.В.) за роботу "Ловимо податки у казну"

/Files/images/по4.jpg

ІІ місце – отримав Ковач Микола – 9 років, вихованець гуртка "Образотворче мистецтво" на базі Данилівського НВК "ЗНЗ ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (керівник Дудаш М.І.) за роботу "Податкова абетка"

/Files/images/по5.jpg

За напрямком декоративно-прикладне мистецтво
"Податкова справа" (5-9 класи)
ІІІ місце – отримала Яким Ганна – 14 років, вихованка гуртка "Прикладні мистецтва" на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Федорюк Г.В.) за роботу "Сплати податок, щоб на столі був достаток"

/Files/images/по6.jpg

А також дипломом Національного університету державної фіскальної служби України нагороджений колектив Хустського районного Центру позашкільної роботи за активну участь у ІІ Мистецькому конкурсі "Сьогодення та майбутнє податкової та митної служби", "Податкова абетка" в рамках Всеукраїнського конкурсу "Податківець майбутнього".

/Files/images/по7.jpg

Усі учасники конкурсу отримали подяки та пакунки з цінними призами.

/Files/images/по8.jpg

«Звучать струни дитячих сердець»

24.05.2019 року пройшло урочисте підсумкове свято талантів районного огляду художньої самодіяльності «Звучать струни дитячих сердець», з метою виявлення музичних здібностей, обдарувань дошкільнят, учнівської молоді закладів освіти району, розвитку аматорського дитячо-юнацького музичного мистецтва.
Огляд проводився у номінаціях: „Хорове мистецтво”, „Вокальний спів”, „Солісти-вокалісти”, „Гра на інструменті”, „Фольклорне дійство”, „Хореографічне мистецтво”, „Художнє читання” та „Оригінальний жанр”.
У номінації „Хореографічне мистецтво”:
За І-ше місце – нагороджені грамотою відділу освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації середня група, хореографічного колективу «Зоресвіт» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник В.Й. Червеняк).

/Files/images/пд.jpg

/Files/images/пд1.jpg

За ІІ-ге місце - нагороджені грамотою відділу освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації, молодша група хореографічного колективу «Зоресвіт» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник В.Й. Червеняк);

/Files/images/пд2.jpg

Подяками відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА відзначено активних учасників огляду, а саме:
- Цап Оксану, вихованку вокального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі ЗолотарівськоїЗОШ І – ІІІ ст. (керівник К.В. Ковач);
- Ковача Максима, вихованця вокального гуртка Хустського районного ЦПР на базі ЗолотарівськоїЗОШ І – ІІІ ст. (керівник К.В. Ковач);
- вокальний ансамбль Хустського районного ЦПР на базі Золотарівської ЗОШ І – ІІІ ст.(керівник К.В. Ковач);
- фольклорний гурток Хустського районного ЦПР на базі ЗолотарівськоїЗОШ І – ІІІ ст.(керівник К.В.Ковач)

Конкурс дитячих малюнків «Європа – наш дім»

Європа – наш спільний дім
Європа – колиска країн!
Шляхом єдиним ми йдемо до мети!
Європа – це дім, де живем я і ти!
Щороку, традиційно в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проводиться конкурс дитячих малюнків до Дня Європи. Цього ж 2019 року, з 24 квітня по 24 травня, в установі відбувся конкурс згідно положення. Згідно положення конкурс розділявся на дві вікові категорії: перша – це учнів з 8 по 11 років, друга – учні 12 – 17 років. Всього в конкурсі прийняло участь 25 робіт з 11 шкіл Хустського району.

/Files/images/кд.jpg

/Files/images/кд2.jpg

За підсумками журі, яке відбулося 27 травня, найкращими стали роботи, у І віковій категорії:
І місце – Гавронський Тимофій, учень Н.Бистрівської гімназії, за роботу «Європа наш дім» (кер. Шимон О.І.)

/Files/images/кд3.jpg

І місце – Попович Ангеліна, учениця Вишківського НВК, за роботу «Європа наш дім» (Станко С.З.)

/Files/images/кд4.jpg

ІІ місце – Драгушинець Дарина, учениця Монатирецького НВК, за роботу «Дітям – європейське майбутнє», (кер. Калин М.В.)

/Files/images/кд5.jpg

ІІ місце – Свинець Богдана, учениця Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Європа наш дім» (кер. Рознай М.Ю.)

/Files/images/кд6.jpg

ІІ місце – Свинець Дарина, учениця Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Європа наш дім» (кер. Рознай М.Ю.)

/Files/images/кд8.jpg

ІІІ місце – Лукач Наталія, учениця Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Ми в Європі …» (кер. Деяк М.М.)

/Files/images/кд10.jpg

ІІІ місце – Юрик Наталія, учениця Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Ми українці-європейці» (кер. Деяк М.М.)

/Files/images/кд11.jpg

ІІІ місце – Матічин Анастасія, учениця Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Частка нашого тепла тобі Європо!» (кер. Деяк М.М.)

/Files/images/кд12.jpg

ІІІ місце – Пилипець Кароліна, учениця Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Нема плодів без коріння, а Європи без України» (кер. Деяк М.М.)

/Files/images/кд13.jpg

В другій віковій категорії переможцями стали:
І місце – Клованич Єльман, учень Нижньобистрівської гімназії, за роботу «Європа – наш дім» (кер. Шимон О.І.)

/Files/images/кд14.jpg

І місце – Іваняс Віталій, учень Заломської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Європа – наш дім» (кер. Борщик Л.Ю.)

/Files/images/кд15.jpg

І місце – Бакуменко Наталія, учень Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Європа – наш дім» (кер. Драгуська О.В.)
/Files/images/кд17.jpg
ІІ місце – Марчук Ангеліна, учениця Нижньобистрівської гімназії, за роботу «Європа – наш дім» (кер. Шимон О.І.)

/Files/images/кд18.jpg

ІІ місце – Горварт Євгенія, учениця Монастирецького НВК, за роботу «Ukraine» (кер. Калин М.В.)

/Files/images/кд19.jpg

ІІ місце – Берец Олександра, учениця Данилівського НВК, за роботу «Європа – наш дім» (кер. Бабич О.І.)

/Files/images/кд20.jpg

ІІІ місце – Якубець Юрій, учень Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. за роботу «Європа – наш дім», (кер. Чопей Н.В.)

/Files/images/кд21.jpg

ІІІ місце – Плотнікова Вікторія, учень Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. за роботу «Європа – наш дім», (кер. Рознай М.Ю.)

/Files/images/кд23.jpg

ІІІ місце – Баланда Євгенія, учень Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. за роботу «Європа – наш дім», (кер. Драгуська О.В.)

/Files/images/кд24.jpg

Всі переможці отримали грамоти Хустського районного Центру позашкільної роботи.

Підсумкове заняття підлітків-інструкторів «Школи Лідер»

Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.

Серед життєвих цінностей сучасної людини перше місце посідає цінність життя і здоров’я.
Здоров’я є елементом індивідуальної культури життєдіяльності людини. Ця культура визначається рівнем розвитку вмінь і навичок, що сприяють збереженню, зміцненню і відновленню здоров’я дитини. Важливе значення для вирішення означеної проблеми є навчання дітей відповідального ставлення до свого здоров’я та здоров’я людей, що їх оточують як до найвищих індивідуальних і суспільних цінностей, формування через освіту здорового способу життя.

/Files/images/пзп.jpg

/Files/images/пзп1.jpg

/Files/images/пзп2.jpg

16 та 21 травня на базі Хустського районного Центру позашкільної роботи відбувся підсумок занять та навчання підлітків-інструкторів «школи Лідер». Лідери охоче поділись своїми результатами за рік, що напрацювали. Також провели анкетування щодо знань здоров’я та здорового способу життя. Найцікавішим моментом для підлітків – вручення подяк за активну участь у навчанні та пропаганді з питань попередження тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу та запровадження здорового способу життя серед своїх однолітків. Всі учнів отримали масу задоволення.

/Files/images/пзп3.jpg

/Files/images/пзп4.jpg

/Files/images/пзп5.jpg

/Files/images/пзп6.jpg

/Files/images/пзп7.jpg

/Files/images/пзп8.jpg

/Files/images/пзп9.jpg

Свято вшанування обдарованих учнів та їх наставників "Ми - надія твоя, Україно"

З метою створення додаткових умов для підтримки обдарованої молоді, стимулювання творчого самовдосконалення учнів 16 травня 2019 року у залі Закарпатського обласного театру драми та комедії відбулося районне свято із вшанування обдарованих учнів та їх вчителів «Ми - надія твоя, Україно». Саме в цей день було відзначено найкращих школярів та їх наставників, які у цьому навчальному році гідно представили Хустський район на різного рівня конкурсах, що проводилися у рамках позашкільної освіти, обласних предметних олімпіадах, конкурсі - захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.
Особливими і надзвичайно обдарованими є гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи, які є призерами обласних та Всеукраїнських конкурсів. Представляла вихованців гуртків установи Петраш Світлана Михайлівна, заступник директора, а грамоти та медалі вручав Михайло Мафтейович Попович, заступник голови Хустської РДА.

/Files/images/сво.jpg

/Files/images/сво1.jpg

Квіти педагогам, які підготували переможців та призерів конкурсів і олімпіад, вручали вихованці гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи: Петраш Андріана, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Петраш С.М.) та Драгуська Олеся, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Федорюк Г.В.).

/Files/images/сво2.jpg

Приємним подарунком ддля всіх призерів був танець «Хороший настрій» у виконанні хореографічного колективу «Зоресвіт» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Червеняк В.Й.).

/Files/images/сво3.jpg

Після свята вихованці гуртків та їх наставники зробили спільне фото на згадку біля фонтану.

/Files/images/сво4.jpg

Музей – це те місце, де можна зустрітися з минулим, побачити сьогодення та зазирнути в майбутнє.

На виконання листа департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА 13.05.2019 № 01–15/1723 «Про заходи з відзначення Міжнародного дня музеїв» на базі музеїв при закладах освіти Хустського району були проведені заходи з відзначення Міжнародного дня музеїв (15 травня), а саме:
1. На базі краєзнавчого музею «Повернення із забуття» при Стеблівській ЗОШ I-III ст.; краєзнавчого музею «Берегиня» Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст.; краєзнавчого, етнографічного музею «Перлини рідного села» Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст.; краєзнавчого музею «Пам’яті вдячні нащадки» на базі Монастирецького НВК, літературно-просвітницького музею літератури, фольклору та мистецтва на базі Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст.; «Історико-країзнавчому» музеї Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.; у музеї «Бабусина світлиця» (народознавчий побут) Н.Бистрівської гімназії організовуються щорічні зустрічі, екскурсії до шкільного музею для учнів 1-11-х класів зі шкільними екскурсоводами з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв.
2. На базі краєзнавчого музею Данилівського НВК, керівником музею Шимон В.І. оформлено тематичну виставку історичної та документальної літератури на тему «Не забуваймо незабутнє».
3. Згідно листа в етнографічному «Музеї Хліба» при Нанківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведені такі заходи:
- Виховні заходи « З промінчика зоря – із зернини хліб» та «Нема долі без солі, а без хліба – життя».
- Інтерактивна ескурсія «Хліб усьому голова».
- Екскурсія «Від зернини до хлібини».
4. У краєзнавчому музеї Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. проведені екскурсії для учнів на тему: «Побут наших предків».
5. На базі краєзнавчого музею «Скриня минулого» Кривського НВК проведено виховну годину «Музей – скарбниця минулого».
6. У краєзнавчому музеї «Світлиця» Заломської ЗОШ І-ІІ ст. проведені:
- Виховні години серед учнів 1-4 класів «Історія виникнення села Залом».
- Екскурсії з учнями 7 класів.
7. У етнографічному музеї «Відгомін літ» Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. проведений урок – екскурсія з учнями початкових класів: «Ознайомлення з старовинними знаряддями праці» .

"Звучать струни дитячих сердець"

.

Упродовж квітня-травня 2019 року пройшов кущовий районний огляд художньої самодіяльності "Звучать струни дитячих сердець" за такими номінаціями:
· "Хореографічне мистецтво" вихованці "Танцювального" гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Червняк В.Й.) представили п’ять композицій, а саме:
Молодша група танцювального колективу «Зоресвіт».
Танець «Лялечка»

/Files/images/зсд.jpg

Молодша група танцювального колективу «Зоресвіт»
Танець «Хороший настрій»

/Files/images/зсд1.jpg

Молодша група танцювального колективу «Зоресвіт»
Танець «Танець ангелів»

/Files/images/зсд2.jpg

Середня група танцювального колективу «Зоресвіт»
Танець «Его»

/Files/images/зсд3.jpg

Середня група танцювального колективу «Зоресвіт»
Танець «Латіна»

/Files/images/зсд4.jpg

· "Солісти - вокалісти" вихованці "Вокального" гуртка на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Ковач К.В.) представили три композиції, а саме:
Слова і музика Миколи Мозгового. Пісня "Материнська любов". Соліст Ковач Максим;
Слова і музика Святослава Вакарчука. Пісня "Не твоя війна" Солістка Цап Оксана Тарасівна;
Слова Стахів Романа, музика Луїс Фонсі. Пісня "Десь по світу". Виконує колектив "Веснянки";
· "Фольклор" вихованці "Вокального" гуртка на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Ковач К.В.) представили три композиції, а саме:
Фольклорний колектив "Фольклористи", вихованці фольклорного гуртка на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Театралізоване дійство «Золотарівські піроскуби».

Визначено переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків "Я маю право" 2019 р.

20 травня 2019 року визначено переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків "Я маю право", який щороку проводиться до Міжнародного дня захисту дітей Міністерством юстиції України та Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

/Files/images/ям12.jpg

Розгляд малюнків, які надійшли для участі у конкурсі здійснювався регіональною експертною комісією, до складу якої увійшли керівник Закарпатської юстиції Євген Когутич, голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області Назар Головацкий, заступник директора департаменту культури Закарпатської обласної державної адміністрації Вікторія Ґойдош, доцент кафедри декоративно-прикладного мистецтва Закарпатської академії мистецтв, кандидат мистецтвознавства Роман Пилип та начальник юридичного відділу апарату Закарпатської обласної державної адміністрації Сергій Павлюк.
Всі малюнки вразили членів комісії своєю оригінальністю, своєрідним баченням дітьми прав людини, неординарністю викладення дитячої думки та художньою майстерністю школярів нашого краю.
- Надзвичайно приємно, що серед переможців є Петраш Данієл, вихованець гуртка «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.), за роботу «У нас є права», який посів ІІІ місце у номінації «Молодша група». «Індивідуальна робота»

/Files/images/ям13.jpg

Всі переможці регіонального етапу конкурсу будуть нагороджені грамотами Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та подарунками.

"Малюнок, вірш, лист до мами"

11 травня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" пройшло урочисте свято до "Дня матері", з метою вшанування жінки-матері, збереження національних сімейних традицій і цінностей, привернення уваги до проблеми сім'ї, виявлення й підтримки обдарованих дітей та з нагоди відзначення Дня матері.
У номінації "малюнок" Дудаш Дарья Михайлівна, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" Хустського районного Центру позашкільної роботи, керівник Дудаш Михайло Іванович, нагороджена заохочувальним подарунком та листівкою.

/Files/images/мвл.jpg

/Files/images/мвл1.jpg

Підсумки районного конкурсу малюнків «Я маю право!»

З 1 по 10 травня в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проводився районний конкурс малюнків «Я маю право!» Основна мета конкурсу - розвинути морально-етичні якості дітей, формувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання ночуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності. У конкурсі приймали участь гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи з гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва віком від 6-18 років. На конкурс було представлено 20 робіт.
За підсумками районного конкурсу, який проводився 10 травня члени журі визначили переможців у номінаціях, які перемогли в районному етапі та відправлені на обласний конкурс.
У номінації молодша група:

/Files/images/ям.jpg

І місце розділили між собою:
- Гобан Любомир Юрійович, вихованець гуртка «Народні умільці» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.), за роботу «Кожна дитина має право на захист»;

/Files/images/ям1.png

Мадай Ярослава Володимирівна, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.), за роботу «Кожен має право на відпочинок і турботу»;

/Files/images/ям6.jpg

- Берец Дарина Сергіївна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК (кер.Дудаш М.І.), за роботу «Ми майбутнє України».

/Files/images/ям7.jpg

ІІ місце:
Попович Ангеліна Іванівна, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.), за роботу «Кожна дитина має право на щасливу сім’ю»;

/Files/images/ям14.png

- Гобан Ангеліна Василівна, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.), за роботу «Мої права»;

/Files/images/ям2.jpg

- Петраш Данієл Іванович, вихованець гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Петраш С.М.), за роботу «У нас є права».

/Files/images/ям3.jpg

ІІІ місце розділили:
- Турзай Ульяна Василівна, вихованка гуртка «Народні умільці» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Попович Н.С.), за роботу «Я маю право на вільне життя»;

/Files/images/ям4.jpg

І місце:- Густей Михайло Михайлович, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК (кер.Дудаш М.І.), за роботу «Наше право – наш обов’язок».

/Files/images/ям5.jpg

"Серце до серця" – Дитяче серденько живи!"

В школах Хустського району та Хустському районному Центрі позашкільної роботи з 01.04 по 30.04.2019 року проводилась 14 Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця" - "Дитяче серденько, живи!" - метою якої є збір коштів для придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячої лікарні Закарпатської області. На зібрані кошти фонд закупить обладнання та безкоштовно передасть у користування обласній дитячій лікарні.
Під час проведення даної акції педагогами шкіл району проведено виховні бесіди, роз’яснювальну роботу серед батьків, учнів та гуртківців щодо актуальності проведення благодійної акції.
В наслідок проведеної роботи зібрано і перераховано для 14 Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» - Дитяче серденько живи!» - 31'248 грн.
Активну участь у акції взяли школи району та Хустський районний Центр позашкільної роботи, а саме:
· Кривський НВК "ЗОШ І-ІІІ -ДНЗ" (директор О.І.Грицак) – 5841 грн;
· Вишківський НВК "ЗОШ І-ІІІ -ДНЗ" ( директор Ч.К.Дарвай) – 2800 грн;
· Горінчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (в.о.дир. М.А.Доромбей) - 2267 грн.;
· Копашнівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор В.І.Хланта) – 1701 грн.;
· Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор К.Д.Монич) - 1633 грн;
· Вишківська ЗОШ І-ІІІ ст. ( директор Ю.Ю.Семенов) – 1800 грн;
· Липчанська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор М.І.Молнар) – 1810 грн.;
· Крайниківська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор М.В.Сарвадій) – 1520 грн;
· Кошелівська ЗОШ І-ІІ ст.(Руня) ( директор Г.П.Данилець) – 1300 грн.;
· Н.Селищенська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор В.А.Губаль) – 1095 грн;
· Драгівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор В.М.Бокоч) – 1000 грн;
· Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор І.В.Петечук) – 900 грн.;
· Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор М.М.Грицик) – 820 грн;
· Липовецька ЗОШ І-ІІІ ст. (директор О.В.Григорик) – 708 грн.;
· Золотарівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор А.І.Довганич) – 707 грн.;
· Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Т.І.Лазар) - 645 грн;
· Хустський районний ЦПР (директор Г.І.Антонюк) – 625 грн;
· Заломська ЗОШ І-ІІ ст. (директор О.Д.Мигалко) – 635 грн;
· Боронявська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор В.М.Попадинець) - 510 грн;
· Стеблівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Н.Сабадош) – 535 грн.;
· Вільшанська ЗОШ І-ІІ ст. ( директор М.Ю.Богач) – 456 грн;
· Н.Бистрий ЗОШ І-ІІІ ст. (директор О.В.Тегза) – 420 грн.;
· Монастирецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (директор Л.В.Глеба) - 435 грн.;
· Кічерельська ЗОШ І-ІІ ст. (директор С.В.Роман) – 385 грн;
· Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст. (в.о.дир.Н.Ф.Микулін) - 300 грн;
· Рокосівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор О.О.Шевляков) – 200 грн.;
· Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Н.Д.Цифра) – 200 грн.;
Під час проведення 14 Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця" - "Дитяче серденько, живи!" було зібрано та перераховано –31'248 грн. (тридцять одна тисяча двісті сорок вісім гривень)
Дякуємо усім хто взяв участь у благодійній акції.

Фінальний етап районного ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
«Молодь обирає здоров’я»

«Здоров’я — розкіш для людини,
Найбільша цінність у житті.
Як є здоров’я день при днині,
Можливість є йти до мети».
Саме з таких слів розпочався районний (фінальний) етап ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», який відбувся 2 травня 2019 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи.

/Files/images/фер.jpg

/Files/images/фер1.jpg

В ході заходу відбулись – конкурс літературно-музично-спортивних міні композицій, конкурс плакатів та фотографій, а також проведено розважальну програму для учасників команд.

/Files/images/фер2.jpg

/Files/images/фер3.jpg

/Files/images/фер4.jpg

/Files/images/фер5.jpg

/Files/images/фер6.jpg

За підсумками кущового районного конкурс «Молодь обирає здоров’я», кращі 12 команди-переможці вийшли у фінал. На фінальному етапі учасники гідно боролись демонструючи та пропагуючи здоровий спосіб життя, але конкурс є конкурс…. Все одно найкраще проявили, переконали журі та вибороли місця – 5 команд:
І місце - команда «Friends» Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/фер7.jpg

ІІ місце - команда «Екстримали» Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/фер8.jpg

ІІ місце - команда «Імпульс» Кривського навчально-виховного комплексу

/Files/images/фер9.jpg

ІІІ місце - команда «Пульс» Монастирецького навчально-виховного комплексу

/Files/images/фер10.jpg

ІІІ місце – команда «Екстрім» Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/фер11.jpg

Інші команди зі шкіл Хустського району – «Здоров’я» Рокосівської, «Бережи здоров’я з молоду» Золотарівської, «Енергія» Липчанської, «Корисні звички» Крайниківської, «Невгамовні серця» Ізянської, «Драйв» Н.Бистрівської, «Здоровенькі були» Нанківської отримали грамоти за участь в конкурсі.

/Files/images/фер12.jpg

/Files/images/фер12.jpg

/Files/images/фер13.jpg

/Files/images/фер14.jpg

/Files/images/фер15.jpg

/Files/images/фер17.jpg

/Files/images/фер18.jpg

Команда «Friends» Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. виборола перемогу та рекомендована до участі у обласному етапі ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Всі учасники були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації. Вітаємо переможців!

/Files/images/фер19.jpg

/Files/images/фер20.jpg

/Files/images/фер21.jpg

/Files/images/фер22.jpg

«Малюнок, вірш, лист до мами»

З метою збереження і продовження культурно-історичних традицій української родини, забезпечення духовної єдності поколінь, виховання поваги до батьків, жінки-матері, утвердження принципів загальнолюдської моралі, підтримання кращих рис української нації та сприяння набуттю молоддю соціального досвіду, а також для поглиблення знань учнів з історії та культури народу, його традицій, формування патріотичних поглядів переконань та почуттів, відповідної поведінки, виявлення й підтримки обдаронавих дітей у Хустському районному Центрі позашкільної роботи з 15 до 22 квітня 2019 року проводився районний конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами».
У конкурсі приймали участь гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи та учні закладів загальної середньої освіти Хустського району.

/Files/images/млс.jpg

/Files/images/млс1.jpg

На конкурс було представлено 82 роботи. Роботи, які направлені на районний конкурс оформлені згідно вимог.
При підведенні підсумків конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» членами журі визначено переможців для участі в обласному конкурсі. Підсумки підводилися у номінаціях, а саме:
Номінація «Малюнок»
І місце - «Материнство» - Дудаш Дарья Михайлівна, 7 клас, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Хустського районного ЦПР (кер.Дудаш М.І.).

/Files/images/млс2.jpg

ІІ місце розділили між собою:
- «Образу матері вклонімося» - Баланда Євгенія Михайлівна, учениця 7 класу Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Драгуська О.В.);

/Files/images/млс3.jpg

- «Мамина любов» – Фетько Дарина Василівна, 6 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного ЦПР (кер.Попович Н.С.);

/Files/images/млс4.jpg

- «На крилах ніжності» – Вовчок Антоніна Василівна, 6 клас, вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного ЦПР (кер.Бонь О.В.);

/Files/images/млс5.jpg

- «Материнські крила» - Шевлякова Іванна Олександрівна, учениця 6 класу Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Тернинко М.В.).

/Files/images/млс6.jpg

ІІІ місце розділено між:
- «Материнська любов» - Дудар Анна Василівна, 5 клас, вихованка гуртка «Історики-краєзнавці» Хустського районного ЦПР (кер.Губаль С.М.);

/Files/images/млс7.jpg

- «Материнська любов» – Біклян Марія Іванівна, учениця 5 класу Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст., (кер.Чопей Н.І.);

/Files/images/млс8.jpg

- «Материнське тепло» - Голяк Євгенія, учениця 7 класу Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Пацкан С.М.);

/Files/images/млс9.jpg

- «Мамина турбота» - Антонь Вікторія Вікторівна, учениця 7 класу Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» (кер. Калин М.В.);

/Files/images/млс10.jpg

- «Мамина ніжність» - Літун Марія Павлівна, учениця 7 класу Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Тернинко М.В.).

/Files/images/млс11.jpg

Номінація «Вірш, Лист»
І місце - «Дорога моя мамо» – Монич Богдан Юрійович, учень 10 класу Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Монич О.М.).
ІІ місце - «Дорога мати» – Шимон Кароліна Іванівна, учениця 9 класу, Данилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» (кер.Гайович С.М.).
- «Матусі» - Яцьканич Ірина Степанівна, учениця 7 класу, Монастирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» (кер.Яцьканич О.І.);
- «Любій матусі» - Гушовська Антоніна Іванівна, учениця Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Лемак І.В.);
- «Серце матері» - Чопей Олеся В’ячеславівна, учениця 10 класу, Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Мар’ян М.І.).
ІІІ місце - «Моїй матусі» - Плотнікова Вікторія Олександрівна, учениця 8 класу, Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Шимон Г.М.);
- «Мамина молитва» - Лемачок Дарина Іванівна, 9 клас, вихованка гуртка «Школи «Лідер» Хустського районного Центру позашкільної роботи (кер. Угляй Н.І.);
- «Лист мамі» - Шестак Андріана Юріївна, учениця 9 класу, Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Бондар С.І.);
- «Дорога моя, мила матусю!» - Голяк Ангеліна Іванівна, учениця