2013-2014 н.р.

Презентація гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи

«Лиш храм збудуй, а люди в нього прийдуть»

Девіз творчого натхнення супроводжував "Свято талантів", яке відбулося 5 жовтня в Хустському районному Центрі позашкільної роботи. Хустський районний Центр позашкільної роботи, в минулому Будинок піонерів та школярів існує з 1946 року та завжди виступав осередком розвитку дитячої творчості, сприяв забезпеченню культурних потреб дітей, створенню умов для їхнього творчого, інтелектуального, духовного розвитку, виявленню та підтримки талановитих і обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, удосконалення виховної роботи в межах позашкільної освіти.
І в цей святковий день в Центрі позашкільної роботи зібралось чимало творчих вихованців, свято розпочала директор Центру позашкільної роботи – Антонюк Ганна Іванівна, /Files/photogallery/795/DSCN5460.JPGпривітавши гуртківців з початком навчального року, а керівників гуртків з Днем працівника освіти, надала слово ведучим – вихованцям «Танцювального гуртка» на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Червеняк Віталія Йосипівна). Пролунав наш девіз, наш храм творчості - це гурток, де вмілий керівник всього навчає, і ліпити, й вишивати, навіть грати й виступати, він і мудрець і читець, навіть він поет. Першими гурткову роботу продемонстрували вихованці гуртків «Прикладні мистецтва» на базі Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Мица Світлана Юріївна),

/Files/images/DSCN5465.JPG

на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Драгуська Ганна Іванівна)

/Files/photogallery/795/DSCN5526.JPG

/Files/photogallery/795/DSCN5533.JPG
та на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Павлюк Марина Анатоліївна) – свій талант вихованці не сховали та у віршованій формі нас привітали, дзвінкі пісні проспівали та надзвичайні вироби нам презентували.

/Files/images/DSCN5516.JPG

Естафету підхопили вмілі вихованці гуртків «Вишивальний» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Дудаш Наталія Антонівна),
/Files/images/DSCN5474.JPG
«Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Попович Наталія михайлівна)
/Files/images/DSCN5511.JPG
та «Рукоділля» на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Січ Вікторія Іванівна) - їх надзвичайно талановиті витвори ручної роботи не змогли нікого залишити байдужими.

/Files/images/DSCN5523.JPG

Палітрою барвистих дитячих вражень був сповнений виступ вихованців гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Дудаш Михайло Іванович).
/Files/photogallery/795/DSCN5470.JPG
А перенестись в минулі часи допоміг нам театралізований виступ вихованців гуртка «Історики – краєзнавці» на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Губаль Степан Миколайович)./Files/photogallery/795/DSCN5480.JPG
/Files/photogallery/795/DSCN5488.JPG/Files/photogallery/795/DSCN5485.JPG

/Files/photogallery/795/DSCN5491.JPG

/Files/photogallery/795/DSCN5501.JPG

/Files/photogallery/795/DSCN5506.JPG

Танцювальну майстерність, жвавість та умілість рухів продемонстрували вихованці «Танцювального гуртка» на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник Червеняк Віталія Йосипівна).

/Files/photogallery/795/DSCN5537.JPG

/Files/photogallery/795/DSCN5538.JPG

/Files/photogallery/795/DSCN5545.JPG

/Files/photogallery/795/DSCN5548.JPG

/Files/photogallery/795/DSCN5552.JPG

/Files/photogallery/795/DSCN5562.JPG

/Files/photogallery/795/DSCN5565.JPG

/Files/photogallery/795/DSCN5568.JPG

/Files/photogallery/795/DSCN5575.JPG

Незабули ми і про моральний дороговказ для дітей – вихованці гуртка «Основи християнської етики» на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Шимон Мирослава Іванівна) нагадали, що життя дано людині, щоб вона розвивалась, самовдосконалювалась та, звичайно, творила добро, а народна мудрість каже «За добро добром відплачують».

/Files/photogallery/795/DSCN5520.JPG

Таким різноманітним, насиченим було свято «Вернісажу дитячої творчості». Насамкінець, Антонюк Ганна Іванівна подякувала всім гуртківцям та керівникам гуртків за представлення та побажала всім плідної, сповненої творчості роботи та наголосила, що творча робота, не дивлячись на складність, є чудовою і піднесеною працею, радість можна знайти лише у творчості - все інше тлінне і незначуще.

Тренінгове заняття з підлітками – інструкторами школи «Лідер»на тему « Твоє життя – твій вибір»

21 листопада 2013 року в школі «Лідер»,яка працює по здоровому способу життя, на базі Хустського районного Центру позашкільної роботи було проведено тренінгове заняття на тему: «Твоє життя – твій вибір». Даний захід приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відмічають 1 грудня. На занятті було присутньо 37 підлітків - інструкторів з 10 шкіл Хустського району.

/Files/images/DSCN5789.JPG

На заході були присутні директор Центру позашкільної роботи - Антонюк Ганна Іванівна, заступник директора – Керестей Тетяна Вікторівна, методист – Драгуська Ганна Василівна, лікар кабінету «Довіри» - Канюка Олена Дмитрівна, методисти управління освіти,молоді та спорту Хустської РДА – Кемінь Ольга Василівна та Андьол Олена Юріївна.
Заняття проводила керівник школи «Лідер» Стасик Іванна Іванівна.

/Files/images/DSCN5780.JPG

Тренінгове заняття розпочалося зі знайомства з підлітками – інструкторами та налаштуванням їх на позитивну взаємодію, ознайомлення з правилами роботи під час тренінгу. Наступна вправа була на визначення очікувань учнів від заняття. Учасники тренінгу на різнокольорових хмаринках висловлювали свої сподівання від тренінга. Більшість підлітків – інструкторів очікували від заняття позитивних емоцій та ознайомлення з інформацією про здоровий спосіб життя. Іванна Іванівна розпочала заняття з розповіді легенди, яка підштовхнула учнів до висновку: «Усе у твоїх руках», здоровий спосіб життя в тому числі.

/Files/images/DSCN5785.JPG

Був проведений мозковий штурм «Що таке здоров’я?»
Мета якого - активізувати знання учасників про важливість здоров’я, визначити поняття, що таке здоров’я. Відомо понад 200 визначень поняття «здоров’я». Кожний із підлітків- інструкторів визначали, що таке здоров’я. Усі пропозиції учасників записувались на дошці. За визначенням ВООЗ, здоров’я — стан повного фізичного, духовного або соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб і фізичних вад.
/Files/images/мОЗГОВИЙ ШТУРМ.jpg

Наступним кроком на тренінгу проведена вправа «Що формує здоров’я?»
Мета цієї вправи - визначити особливості поведінки та способу життя як найважливіших чинників, що впливають на здоров’я людини.
Керівник школи «Лідера» пропонує учасникам подумати, які існують фактори впливу на здоров’я людини. Пропозиції записують на стікерах. Після того, як усі пропозиції записано, Іванна Іванівна пропонує об’єднати схожі фактори, виділити найсуттєвіші: спадковість, медицина, навколишнє середовище, спосіб життя людини. Наукові дослідження дають нам такі результати щодо вагомості впливу тих чи інших факторів на здоров’я людини:
• спадковість — 20 %;
• рівень медичного забезпечення — 10 %;
• екологія — 20 %;
• спосіб життя — 50 %.
Хоч існує декілька важливих чинників, що впливають на розвиток і збереження здоров’я, поведінка людини, її спосіб життя є вирішальним у збережені здоров’я.

/Files/images/DSCN5832.JPG

Була проведена вправа з підлітками-інструкторами «Шляхи здорового способу життя»
Мета цієї вправи - формування розуміння учасниками суті здорового способу життя, того, в яких діях і поведінці воно проявляється, дає визначення «здорового способу життя». Здоровий спосіб життя — така життєдіяльність людини, що сприяє збереженню і зміцненню її здоров’я.
Учасники об’єдналися у три підгрупи, кожна з яких отримала завдання: на рулоні паперу створити «Шлях здорового способу життя».

/Files/images/DSCN5840.JPG

/Files/images/DSCN5837.JPG

/Files/images/DSCN5839.JPG

/Files/images/DSCN5845.JPG

/Files/images/DSCN5853.JPG

/Files/images/DSCN5854.JPG

Під час теренінгу була проведена гра - розминка «Світлофор», «Атоми», «Глава, раміна…», «Пай рам, пай рам…». Ігри були проведені заступником директора – Керестей Тетяною Вікторівною. Ці ігри активізували учасників тренінгового заняття і спрямували роботу підлітків-інструкторів на подальше проведення тренінгу.

/Files/images/Розмінка.jpg

/Files/images/Розмінка 2.jpg

На занятті виступила лікар кабінету «Довіри» - Канюка Олена Дмитрівна,
яка розповіла про таке важке захворювання, як ВІЛ/СНІД, як потрібно проводити профілактичну роботу серед своїх однолітків та оберігатись від зараження та шкідливих звичок, які згубно впливають на здоров’я людини.
Під кінець заняття підвела підсумок директор Хустського районного Центру позашкільної роботи – Антонюк Ганна Іванівна, яка наголосила на проведенні таких треннігових занять та роз’яснювальної роботи про згубний вплив шкідливих звичок, які впливають на здоров’я людини серед учнів шкіл району.

/Files/images/DSCN5781.JPG

Керівник школи «Лідер» - Іванна Іванівна Стасик подякувала підліткам-інструкторам за активну участь у тренінгу «Твоє життя – твій вибір»

/Files/images/DSCN5862.JPG

Тренінгове заняття закінчилося вправою «Незвичайне прощання». Учні попрощалися одне з одним за допомогою жестів та міміки і передали свій хороший настрій іншим учасникам.

Районний семінар педагогів-організаторів на тему:

"Методи морального виховання - способи педагогічної взаємодії з особистістю дитини"

26 листопада в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проведений районний семінар педагогів-організаторів з шкіл району на тему:

"Методи морального виховання - способи педагогічної взаємодії з особистістю дитини"

На семінарі були обговорені такі питання:
1.Форми та методи родинно-сімейного та статево- рольового виховання школярів.
2.Взаємозв'язок сім'ї та школи у формуванні родинно-сімейних та статево-рольових цінностей сучасної молоді.
3.Форми роботи з батьками,щодо родинно-сімейного виховання школярів.
На семінарі виступили заступник директора Центру позашкільної роботи Керестей Т.В.,методисти Драгуська Г.В.,Стасик І.І. та педагог-організатор Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст. Гушовська Н.І.

/Files/images/педагоги - організатори.JPG

Форум лідерів учнівського самоврядування в Закарпатській області

30 листопада Марина Ковач - президент районного органу учнівського самоврядування "Учнівська республіка",учениця Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Марина Волощук - прем'єр-міністр районного органу,учениця Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. відвідали ІІІ-ій обласний форум лідерів учнівського самоврядування,який відбувся на базі обласного палацу дитячої та юнацької творчоті "ПАДІЮН".
На форум приїхали делегації з усіх району області у складі двох учнів та керівника.На захід завітали заступник голови регіональної ради учнівського самоврядування ПТНЗ Олександр Садварі та координатор,методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Закарпатській області Ладижець Ірина Михайлівна.Під час роботи лідери були поділені по комітетах.Завершальним етапом роботи цього форуму стало планування на найближчий період часу.Кожен з присутніх повернувся до свого району з метою передати набуті навики іншим членам шкільних парламентів,якісно організувати та провести ряд масових заходів,бути активними та ініціативними в усіх акспектах шкільного та районного життя.

/Files/images/DSCN5957.JPG

/Files/images/DSCN5989.JPG

Педагогічна рада працівників Центру позашкільної роботи

11 грудня в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проведена педагогічна рада працівників Центру позашкільної роботи,на якій висвітлювалися такі питання:
1.Підведення підсумків "Року дитячої творчості".

2. Організація та проведення новорічного свята в Центрі позашкільної роботи.

3.Затвердження плану роботи на зимові канікули.
4.Виконання рішень попередньої педради.
На засіданні педагогічної ради було прийнято рішення:
По першому питанню:
1. Підготовку та проведення "Року дитячої творчості" вважати - добре.
2. В другому півріччі організувати та активізувати роботу з обдарованими дітьми.
3. Продовжити роботу з дітьми соціально-незахищених категорій та залучити дітей,які стоять на внутрішкільному обліку та у службі справ неповнолітніх(ССН).
4. Керівникам гуртків спланувати роботу на друге півріччя і узгодити їх з адміністрацією Центру позашкільної роботи до 30.12.2013 року.
По другому питанню:
1. Провести 30 грудня 2013 року новорічне свято в Хустському районному Центрі позашкільної роботи на тему: "Новий рік - вже вступив на поріг".Початок о 11 год.
2. Музичне оформлення покласти на концертмейстера -Бігуна А.І.
3. Керестей Т.В. заступнику директора ЦПР,методисту - Драгуської Г.В. та керівнику школи "Лідер" - Стасик І.І. підготувати сценарій,організувати і провести новорічне свято для гуртківців.
4. Керівникам гуртків з гуртківцями підготувати буклети з новорічними привітаннями та виступи на святі.
По третьому питанню:
1. Затвердити план роботи Хустського районного Центру позашкільної роботи на зимові канікули (план додається).
По четвертому питанню:
1. Інформацію про проведення попередньої педагогічної ради,яка відбулася 5 вересня взяти до уваги.

"Самоврядування в діях"

12 грудня в Хустському районному Центрі позашкільної роботи було проведено засідання районного органу учнівського самоврядування у вигляді тренінгового заняття на тему: "Самоврядування в діях".Мета тренінгового заняття - сприяти розвитку у членів органу самоврядування навичок самопізнання,самоаналізу,саморегуляції та визначити,що таке "лідер","лідерство".На початку заняття заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи Керестей Тетяна Вікторівна провела вправу на знайомство "Мене звати...",де учасники називали своє ім'я і на першу букву свого імені називали характеристику,яка характерна їм.

/Files/images/DSCN6119.JPG

Наступним кроком на занятті було проведення вправи на очікування,де кожен учасник на спеціально виготовлених сонечках писав свої очікування та ліпили на дошку.

/Files/images/DSCN6120.JPG

Був проведений мозговий штурм серед членів учнівського самоврядування,де учасники визначили,що таке "лідер","лідерство" й хто така людина- лідер.
На спеціально виготовлених листочках учасники написали визначення та приклеїли на спеціально виготовлене дерево.

/Files/images/DSCN6115.JPG

/Files/images/DSCN6124.JPG

/Files/images/DSCN6126.JPG

Тетяна Вікторівна провела з учасниками засідання ігри-розминки,де учасники емоційно відпочили,дістали хороше задоволення від ігри "Австралійский дощ".

/Files/images/DSCN6160.JPG

/Files/images/DSCN6151.JPG

З учасниками тренінгового визначено,як повинен організовати себе лідер в роботі,що він повинен зробити для досягнення мети,активно вплинути на навколишніх,найкраще зрозуміти інтереси більшості./Files/images/DSCN6162.JPG

/Files/images/DSCN6164.JPG

/Files/images/DSCN6167.JPG

Під час засідання кожний учасник представ свій плакат,в якій комісії він засідає.

/Files/images/DSCN6186.JPG

З учасниками тренінгового заняття проведено вправу"Емблема лідера".Мета цієї вправи сприяти створенню емблеми та визначити лідерські якості,які б допомогли стати як найуспішнішим лідером.

/Files/images/DSCN6195.JPG

/Files/images/DSCN6189.JPG

На завершення було підведено підсумки роботи групи,усвідомлення власних знань та досвіду отриманих на занятті.Вправа було проведена у такій формі - доповнити незакінчене речення: "Мені було...тому що...".
Тетяна Вікторівна подякувала всім за спільну працю та запропонувала закінчити заняття оплесками.

Новорічне свято в Хустському районному Центрі позашкільної роботи «Новий рік - вже ступив на поріг»

30 грудня 2013р. в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулось новорічне свято, яке об’єднало новорічним настроєм чимало гуртківців. Ведучою нашого свята була Керестей Тетяна Вікторівна – заступник директора Центру позашкільної роботи, привітавши всіх з наступаючими святами, закликала всіх не сумувати, до танцю та пісень приступати та день новорічний, чарівний 2014 рік разом зустрічати.

/Files/images/Заступник.jpg

До привітального слова була запрошена директор Центру позашкільної роботи Антонюк Ганна Іванівна, яка, привітавши з наступаючими новорічними святами, налаштувала гуртківців на вдалі виступи та створила справжній новорічний настрій всім присутнім.

/Files/images/Директор.jpg

До привітання гуртківців був запрошений гість новорічного свята – перший заступник голови Хустської райдержадміністрації Дулкай Віталій Юрійович, який наголосив про важливість творчого зростання підростаючого покоління та побажав гуртківцям творчих досягнень.

/Files/images/Перший заступник райдержадміністрації Дулка Віталій Юрійович.jpg

Святковий концерт розпочали гуртківці фольклорного гуртка на базі Боронявської ЗОШ (керівник Гриненко Л.М.) – щедрування «Ой, добрий вечір у вашій хаті».

/Files/images/Гуртківці фольклорного гуртка на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Гриненко Л.М.).jpg

Наступними нас привітали гуртківці «Рукоділля» на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Січ В.І.).

/Files/images/Прикладні мистецтва на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Січ.В.І).jpg

Нам про Різдвяну ніч сценку показали гуртківці «Історики – краєзнавці» Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (Губаль С.М.) – уривок «У ніч перед Різдвом».

/Files/images/Історики - краєзнавці на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст..jpg

Веселими ритмами нас звеселяли гуртківці танцювального гуртка на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Іванова Н.В.) – танець Рокенрол».

/Files/images/Кривська ЗОШ.jpg

/Files/images/Рокенрол.jpg

Наступними до новорічного привітання запрошуються гуртківці образотворчого мистецтва на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Дудаш М.І.).

/Files/images/Данилівська.jpg

Новорічною піснею «Зимонька – зима» та віршиком «Новий рік» нас привітали гуртківці «Прикладні мистецтва» на базі Н. Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Драгуська Г.В.).

/Files/images/Прикладні мистецтва Селищська.jpg

/Files/images/Прикладні мистецтва 2 селищська.jpg

/Files/images/прикладні мистецтва 3 селищська.jpg

Для нас новорічну сценку та пісню «Червона шапочка» виконали гуртківці фольклорного гуртка на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Гриненко Л.М.).

/Files/images/Боронявська ЗОШ Червона шапочка.jpg

/Files/images/Боронявська ЗОШ 2 Червона шапочка.jpg

/Files/images/Боронявська ЗОШ 3 Червона шапочка.jpg

/Files/images/Боронявська ЗОШ 4 Червона шапочка.jpg

З новорічними привітаннями виступили гуртківці гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Мица С.Ю.)

/Files/images/Нижньобистрівська ЗОШ.jpg

Сучасним танцем нас звеселили гуртківці танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Червеняк В.Й.).

/Files/images/Нанківська ЗОШ молодша група.jpg

/Files/images/Нанківська ЗОШ 2 молодша група.jpg

/Files/images/DSCN6334.JPG

На новорічне свято для гуртківців Хустського районного Центру позашкільної роботи завітали дід Мороз та Снігуронька.

/Files/images/Дід мороз.jpg

Гуртківці гуртка «Основи християнської етики» на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Шимон М.І.) привітали з Новим Роком діда Мороза та Снігуроньку у вигляді сценки «Зимова казка».

/Files/images/Данилівська ЗОШ.jpg

З новорічними привітаннями виступили гуртківці танцювального гуртка (кер.Червеняк В.Й.) на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/Нанківська ЗОШ Старша група.jpg

Найменші учасники новорічного свята також привітали всіх присутніх у залі.

/Files/images/Молодші учасники.jpg

/Files/images/Молодші учасники 2.jpg

Дід Мороз та Снігуронька за вміння гарно танцювати, співати та вірші розповідати, нагородили гуртківців новорічними подарунками.

/Files/images/DSCN6403.JPG

Насамкінець прозвучало різдвяне колядування «Добрий вечір пане господарю» фольклорного гуртка на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Гриненко Л.М.).

/Files/images/DSCN6357 а.JPG

Виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

"Знай і люби свій край"

В Хустському районному Центрі позашкільної роботи протягом січня 2014 року проводилась виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".У конкурсі прийняли участь гуртки з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Центру позашкільної роботи.
На виставку були представлені 60 учнівських робіт.У виставці-конкурсі взяли участь гуртківці за віковими категоріями та номінаціями.Гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи показали вміння фантазувати,виконувати різні техніки,щодо виготовлення даних робіт.
При підведенні підсумків виставки-конкурсу "Знай і люби свій край" члени журі визначили найкращі роботи і відправили на другий етап(обласний) виставку-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".
/Files/images/1.2.jpg

/Files/images/2.1.jpg

/Files/images/3.1.jpg

/Files/images/4.1.jpg

/Files/images/5.1.jpg

/Files/images/6.1.jpg

/Files/images/7.1.jpg

/Files/images/Хатинка.jpg
При підведенні підсумків обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" роботи вихованців Хустського районного Центру позашкільної роботи нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки,молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації,а саме:
У номінації "художня вишивка" ,перша вікова категорія,
ІІ місце посіла робота "Тюльпани",автора Розман Мар'яни,вихованця гуртка "Народні умільці" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Попович Наталія Михайлівна).

/Files/images/Тюльпани.jpg

Номінація "Писанкарство",друга вікова категорія,ІІ місце посіла робота "Дряпанка",автор Губаль Мар'яна,вихованка вишивального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Дудаш Наталія Антонівна).

/Files/images/Яйце.jpg

Номінація "Бісероплетіння",друга вікова категорія,ІІІ місце здобула робота "Розовий георгін",автор Беля Іванна,вихованка гуртка "Рукоділля" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Лучка Олена Василівна).

/Files/images/Розовий георгін.jpg

У номінації "Ізонитка",друга вікова категорія,ІІІ місце здобула робота "Пташина вірність",автор Ференцик Оксана,вихованка гуртка "Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Драгуська Ганна Василівна).

/Files/images/Пташина вірність.jpg

У номінації "Лозоплетіння",перша вікова категорія,ІІ місце здобула робота під назвою "Ваза для квітів",автор Сабов Володимир,вихованець лозоплетільного гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Чопей Марія Михайлівна).

/Files/images/Ваза для квітів.jpg

Розвиток самоврядування в сучасній школі.Лідери-однолітки.

В Хустському районному Центрі позашкільної роботи 11 лютого проведено засідання районного органу учнівського самоврядування "Учнівська республіка" з порядком денним:
1. Засідання комісії щодо планування роботи на другий семестр.
2. Колективна творча діяльність серед учнів району.
3. Самоврядування як метод організації дитячих колективу,який забезпечує формування відносин,відповідальної залежності в колективі та організаторських рис окремої особистості.
Кажуть,для того,щоб бути гарним керівником,треба спочатку побути підлеглим.Наші діти з власного досвіду знають,що значить керувати,приймати рішення та бути відповідальним.
Засідання районного органу учнівського самоврядування проводилось у вигляді тренінгу.Мета тренінгу: розвиток навичок,творчого вирішення завдань;створення позитивної мотивації та зацікавленості учнів;формування вміння мислити та узагальнювати;виховання поваги до колективу,почуття відповідальності;налагодження тісних контактів та взаєморозуміння між різними гілками громадськості для спільного вирішення проблем,профілактики виникнення конфліктних ситуацій;формування творчого ставлення шкільного самоврядування та районного самоврядування;використання нових інноваційних технологій у виховній роботі.
На початку тренінгу керівник районного органу Керестей Тетяна Вікторівна,заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи провела вправу на знайомство,де учасникам пропонувалося назвати своє ім'я,школу,в якій працюють,посаду та відповісти на запитання,а саме:чи приймали ви участь у тренінгах?На вашу думку самоврядування це...

/Files/images/DSCN6484.JPG

Наступним етапом на засіданні було проведений мозговий штурм "Самоврядування - ..."Як і всі слова,слово "самоврядування" є сукупністю букв.Тому всім присутнім потрібно було охарактеризувати значення цього терміну з огляду на ті якості,якими повинно бути обумовлене самоврядування.

/Files/images/DSCN6473.JPG

Тетяна Вікторівна ознайомила членів засідання районного органу учнівського самоврядування з кількома теоріями,в яких пояснювалося чому саме та чи інша людина стає лідером:
1. Теорія лідерських рис;
2. Теорія лідерської відповідальності;
3. Харизматична концепція лідерства;
4. Інтерактивна теорія лідерства;
5. Ситуативна теорія лідерства;
6. Синтетична теорія.
В самоврядуванні працюють лідери своєї справи,які мають певні якості,а саме:вольовий,наполегливий,ініціативний,врівноважений,
самокритичний,вимогливий,надійний,витривалий,
оптимістичний,рішучий і т.д.

/Files/images/DSCN6483.JPG

Наступною вправою серед присутніх була вправа "Цінності",де учасники отримали перелік цінностей.Завдання кожного учасника було вибрати з них спочатку 10,потім 5 найважливіших цінностей і проранжувати їх за ступенем значущості.

/Files/images/DSCN6485.JPG

Щоб зняти м'язове та психологічне напруження,сприяти створенню на тренінгу невимушеної дружньої атмосфери Тетяна Вікторівна запропонувала учасникам провети вправу-розминку "Масаж".

/Files/images/DSCN6488.JPG

Для того,щоб націлити членів учнівського самоврядування на тему взаємодії,надати можливість проаналізувати систему роботи і запропонувати нові ідеї покращення діяльності самоврядування, презентувати своє бачення учнівського самоврядування проведена робота в групах "Яким ми бачимо наше самоврядування".
Під кінець засідання були прийняті рішення:
1. Продовжити роботу в учнівських колективах,міністерства районного органу учнівського самоврядування.
2. Всім присутнім проаналізувати одержану сьогодні інформацію і ознайомити шкільні учнівські комітети.
3. Про проведену роботу інформувати учнівські комітети в школах.
4. На наступному засідання голови міністерств прозвітувати про проведену роботу за цілий навчальний рік та здати звіти.
На кінець тренінгового заняття була проведена вправа "Прощання",де учасники стали в тісне коло,склали праві руки одна на одну в центрі,а лівою рукою обійняли за плечі сусіда.Стрибаючи на одній нозі хором сказали: "Хай сьогодні нам щастить,хай нам завтра пощастить,хай усім завжди щастить!"

Виставка - конкурс "Подарунок мамі"

В Хустському районному Центрі позашкільної роботи 7 березня було проведено виставку-конкурс "Подарунок мамі",присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня.
У виставці - конкурсі взяли участь 48 робіт з напрямку декоративно-прикладного мистецтва.Роботи були представлені у різних номінаціях.

/Files/images/Подарунок мамі 2.JPG

При підведенні підсумків виставки-конкурсу "Подарунок мамі" члени журі Хустського районного Центру позашкільної роботи визначили переможці - гуртки згідно вікових категорій.

У першій віковій категорій (від 6 до 10 років):

І місце розділили:
- гурток "Рукоділля" на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст.(Січ Вікторія Іванівна),

/Files/images/січ.jpg

- гурток "Прикладні мистецтва" п на базі Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Мица Світлана Юріївна);

/Files/images/Мица.jpg

ІІ місце - "Театральний" гурток на базі Ракоської ЗОШ І-ІІ ст.(кер.Ярема Оніка Олександрівна);

/Files/images/Ярема.jpg

ІІІ місце - "Народні умільці" на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Попович Наталія Михайлівна).

/Files/images/Попович.jpg

У другій віковій категорії (від 11 до 15 років )

І місце розділили між собою два гуртки:
- гурток "Рукоділля" на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.( кер.Лучка Олена Василівна),

/Files/images/Лучка.jpg

- "Прикладні мистецтва" на базі Н.Селищенської ЗОШ І - ІІІ ст.(кер.Драгуська Ганна Василівна);

/Files/images/Драгуська 2.jpg

ІІ місце - "Прикладні мистцетва на базі Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Петрінко Світлана Юріївна);

/Files/images/Петринко.jpg

ІІІ місце розділили два гуртки:
- "Прикладні мистецтва" на базі Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст.( Павлюк Марина Анатоліївна);
- Вишивальний гурток на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Дудаш Наталія Антонівна)./Files/images/Дудаш.jpg

У третій віковій категорії ( від 16 до 18 років ):

І місце - гурток "Народні промисли" на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст.( кер.Продан Ганна Юріївна);

/Files/images/Продан.jpg

ІІ місце - "Прикладні мистецтва" на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.( кер.Плиска Світлані Іванівна);

/Files/images/Плиска.jpg

ІІІ місце - Лозоплетільний гурток на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст.( кер.Чопей Марія Михайлівна).

/Files/images/Чопей.jpg

Відбірковий, районний конкурс

"Молодь обирає здоров'я"

У березні місяці в Хустському районному Центрі позашкільної роботи стартував відбірковий, районний конкурс «Молодь обирає здоров’я». Мета конкурсу – популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, розвиток творчих здібностей молоді.
4 березня 2014 року відбувся перший відбірковий день районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я". Змагання відбулось між командами підлітків - інструкторів Драгівської ЗОШ І - ІІІ ст. "Сонечко"

/Files/images/P3040444.JPG

/Files/images/Драгівська.JPG

та Олександрівської ЗОШ І - ІІІ ст. "Імпульс".

/Files/images/P3040455.JPG

Перемогу в першому відбірковому дні районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я" здобула команда підлітків - інструкторів Драгівської ЗОШ І - ІІІ ст. "Сонечко".

Відбірковий, районний конкурс

"Молодь обирає здоров'я"

6 березня 2014 року відбувся другий відбірковий день районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я", в якому взяли участь команди підлітків - інструкторів Сокирницької ЗОШ І - ІІІ ст. "Лідер",
/Files/images/DSCN6560.JPG
/Files/images/Сокирниця.JPG
команда підлітків - інструкторів Рокосівської ЗОШ І - ІІІ ст. "Правильний вибір",

/Files/images/DSCN6567.JPG

/Files/images/Рокосово.JPG

команда підлітків - інструкторів Крайниківської ЗОШ І - ІІІ ст. "Вітамін".

/Files/images/DSCN6606.JPG

/Files/images/DSCN6609.JPG
Перемогу у другому відбірковому дні конкурсу здобули команда підлітків - інструкторів Крайниківської ЗОШ І - ІІІ ст. "Вітамін".

Відбірковий, районний конкурс

"Молодь обирає здоров'я"

2014-03-11

11 березня 2014 року відбувся третій відбірковий день районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я", в якому взяли участь команда підлітків - інструкторів Золотарівської ЗОШ І- ІІІ ст. "Моз",

/Files/images/DSCN6633.JPG

/Files/images/DSCN6648.JPG

/Files/images/DSCN6642.JPG

команда підлітків інструкторів Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст."Імпульс",

/Files/images/DSCN6658.JPG

/Files/images/DSCN6650.JPG

команда підлітків - інструкторів Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. "Іскра".

/Files/images/DSCN6689.JPG

/Files/images/DSCN6709.JPG

/Files/images/DSCN6718.JPG

Переможцем третього відбіркового дня стала команда підлітків - інструкторів Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. "Іскра".

/Files/images/DSCN6702.JPG

Відбірковий,районний конкурс

"Молодь обирає здоров'я"

2014-03-13

13 березня 2014 року відбувся четвертий відбірковий день районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я",в в якому взяли участь команда підлітків - інструкторі Вільшанської ЗОШ І-ІІ ст. "Динаміт",
/Files/images/DSCN6747.JPG

команда підлітків-інструкторів Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. "Енергія",

/Files/images/DSCN6753.JPG

/Files/images/DSCN6774.JPG

/Files/images/DSCN6765.JPG
команда підлітків-інструкторів Ракоської ЗОШ І-ІІ ст. "Спорт".

/Files/images/DSCN6794.JPG

/Files/images/DSCN6793.JPG
Переможцем стала команда підлітків-нструкторів Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. "Енергія".

/Files/images/DSCN6797.JPG

Відбірковий,районний конкурс

"Молодь обирає здоров'я"

20 березня 2014 року відбувся п'ятий відбірковий день районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я",в в якому взяли участь команда підлітків - інструкторів Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. "Гарт",

/Files/images/DSCN6817.JPG

/Files/images/DSCN6820.JPG
команда підлітків-інструкторів Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. "Здорове майбутнє",

/Files/images/DSCN6826.JPG

/Files/images/DSCN6852.JPG
команда підлітків-інструкторів Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст. "Міцні дівчата",

/Files/images/DSCN6856.JPG

/Files/images/DSCN6877.JPG
команда підлітків-інструкторів Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст. "Спортік",

/Files/images/DSCN6888.JPG

команда підлітків-інструкторів Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. "Молодь за майбутнє",

/Files/images/DSCN6917.JPG

/Files/images/DSCN6930.JPG
команда підлітків-інструкторів Заломської ЗОШ І-ІІ ст. "Шанс",

/Files/images/DSCN6940.JPG

/Files/images/DSCN6900.JPG
команда підлітків-інструкторів Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. "Імпульс".

/Files/images/DSCN6954.JPG

/Files/images/DSCN6963.JPG
/Files/images/DSCN7000.JPG
Переможцями п'ятого відбіркового дня стали команди підлітків-інструкторів Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. "Здорове майбутнє",
/Files/images/DSCN6845.JPG
команда піділітків-інструкторів Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN6899.JPG

команда підлітків-інструкторів Заломської ЗОШ І-ІІ ст. "Шанс".

/Files/images/DSCN6942.JPG

Відбірковий,районний конкурс

"Молодь обирає здоров'я"

25 березня 2014 року відбувся шостий відбірковий день районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я",в в якому взяли участь команда підлітків - інструкторів Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст."Позитив",
/Files/images/DSCN7038.JPG
/Files/images/DSCN7042.JPG

/Files/images/DSCN7043.JPG

команда підлітків-інстукторів Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. "Велнес"
/Files/images/DSCN7086.JPG
/Files/images/DSCN7083.JPG
та команда підлітків-інструкторів Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. "Диво світ".

/Files/images/DSCN7122.JPG

/Files/images/DSCN7143.JPG
Переможцями шостого відбіркового дня стали три команди:
команда підлітків-інструкторів Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. "Позитив"

/Files/images/DSCN7058.JPG

команда підлітків-інстукторів Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. "Велнес"

/Files/images/DSCN7078.JPG

команда підлітків-інструкторів Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. "Диво світ".

/Files/images/DSCN7126.JPG

Відбірковий,районний конкурс

"Молодь обирає здоров'я"

27 березня 2014 року відбувся шостий відбірковий день районного конкурсу "Молодь обирає здоров'я",в в якому взяли участь команда підлітків - інструкторів Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст. "Веселка",

/Files/images/DSCN7166.JPG

/Files/images/DSCN7251.JPG

/Files/images/DSCN7170.JPG
команда підлітків - інструкторів Березіфвської ЗОШ І-ІІІ ст. "Ритм",

/Files/images/DSCN7171.JPG

/Files/images/DSCN7193.JPG

команда підлітків - інструкторів Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст."Друге дихання",

/Files/images/DSCN7202.JPG

/Files/images/DSCN7215.JPG
команда підлітків - інструкторів Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. "Смайлики",

/Files/images/DSCN7219.JPG

/Files/images/DSCN7232.JPG
/Files/images/DSCN7241.JPG
команда підлітків - інструкторів Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст. "Патріоти",

/Files/images/DSCN7249.JPG

/Files/images/DSCN7251.JPG

команда підлітків - інструкторів Кічерелської ЗОШ І-ІІ ст. "Промінець"

/Files/images/DSCN7169.JPG

/Files/images/DSCN7170.JPG
Переможцями шостого відбіркового конкурсу "Молодь обирає здоров'я" стали команди підлітків-інструкторів Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7194.JPG

та команда підлітків-інструкторів Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/DSCN7207.JPG

Конкурс - виставка

"Молоде покоління за безпеку дорожнього руху"

В Хустському районному Центрі позашкільної роботи,спільно з ДАІ УМВС України протягом березня було проведено районний конкурс - виставку "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху у 2014 р." 31 березня 2014 року був проведений І (районний) етап Всеукраїнського дитячого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху".
Конкурс проводився за трьома віковими категоріями:
Перша категорія - автори робіт віком від 5 до 9 років;
Друга категорія - автори робіт віком від 10 до 13 років;
Третя категорія - автори робіт віком від 14 до 17 років.
Конкурс проводився за напрямками:
Художня творчість - малюнок,декоративно - прикладне мистецтво (вишивка,мозаїка,аплікація тощо) та фотографія.

/Files/images/2014-04-10 14.07.38.jpg

При підведені підсумків конкурсу найкращі роботи відібрані на обласний етап.

У напрямку "Художня творчість - малюнок " , І категорія переможцями стали:

І місце - "Світлофор - регулювальник",автор Ковач Віталій,вихованець гуртка "Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Мица С.Ю.);
ІІ місце - "Обережно на дорозі",автор Якобишин Роман,учень Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ місце – «Знати правила дорожнього руху – бути впевненим на дорозі»,автор Чулей І.,учениця Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст..;

/Files/images/2014-04-10 14.07.54.jpg

У напрямку "Художня творчість - малюнок " , ІІ категорія переможцями стали:

І місце – «На перехресті»,автор Микулін Микола,учень Н.Бистрий ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – «Пішохідний перехід» ,автор Терзай Аліна,учениця Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце «Безпечний перехід»,автор Лонграф Язмін,учениця Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/2014-04-10 14.08.07.jpg

У напрямку "Художня творчість - малюнок " , ІІІ категорія переможцями стали:

І місце – «Пішохідний перехід»,автор Шимон Катерина,вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер Дудаш Михайло Іванович);
ІІ місце – «Пішохідний перехід»,автор Налягака Петро,учень Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – «Діти на дорозі»,автор Хомечко Тетяна,учениця Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.;

/Files/images/2014-04-10 14.08.27.jpg

У напрямку "Декоративно - прикладне мистецтво" І категорія переможцями стали:

І місце поділили дві роботи:
- «Рух тракторів заборонено»,автор Довганич Катерина,вихованка гуртка «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Попович Наталія Михайлівна);
- «Інша небезпека»,автор Розман Мар'яна ,вихованка гуртка «Народні умільці» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Попович Наталія Михайлівна);
ІІ місце – «Веселий світлофор»,автор Росоха Олеся,учениця Н.Бистрий ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – «Правила руху»,автор Бобочка Яна,вихованка гуртка «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Продан Ганна Юріїївна);

У напрямку "Декоративно - прикладне мистецтво" ІІ категорія переможцями стали:

І місце – «Правила дорожні знай – на дорозі не гуляй»,автор Гернешій Аліна,вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Плиска Світлана Іванівна);
ІІ місце – «Увага світлофор!»,автор Губаль Марія,вихованка вишивального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Дудаш Наталія Антонівна);
ІІІ місце поділили дві роботи:
- «Рух тракторів заборонено»,автор Досяк Анастасія,вихованка вишивального гуртка Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Дудаш Наталія Антонівна);
- «Знай і дотримуйся»,автор Сиротяк Ельвіра,учениця Н.Бистрий ЗОШ І-ІІІ ст.;

У напрямку "Декоративно - прикладне мистецтво" ІІІ категорія переможцями стали:

І місце поділили дві роботи:
- «Хочеш здоровим зустріть майбуття – правила вчи,втілюй їх у життя!».автор Гандера Марія,учениця Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
- «Ні ночі,ні дні не рахуй свої.І в холод зимовий і в спеку надійно патрульний інспектор ДАІ твою захищає безпеку»,автор Гернешій Олеся,вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Світлана Іванівна);
ІІ місце поділили дві роботи:
- «Світлофорне регулювання»,автор Русанюк Наталія,вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Драгуська Ганна Василівна);
- «В'їзд заборонено»,автор Ференцик Ганна, вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Драгуська Ганна Василівна);
ІІІ місце – «Пішохідний перехід»,автор Тегза Наталія,вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Лучка Олена Василівна).

/Files/images/DSCN7004.JPG

Всі інші роботи,які прийняли участь в І етапі (районному) Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» оформлені на виставці в Хустському районному Центрі позашкільної роботи.

/Files/images/2014-04-10 14.09.25.jpg

/Files/images/2014-04-10 14.09.34.jpg

Всеукраїнська благодійна акція

«Назустріч мрії»

/Files/images/Серце.jpg

Стан здоров´я дітей в Україні залишається одним із найактуальніших питань. Однією з причин високої смертності онкохворих дітей в Україні є відсутність відповідної реабілітації.
Хустський районний Центр позашкільної роботи організував з 15.09.2013р. по 31.03.2014 року проведення благодійної акції»Назустріч мрії» в навчальних закладах Хустського району.
Дана акція проводилась з метою збору коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні.
Проект «Назустріч мрії» ініційований власне дітьми, які успішно пройшли реабілітацію. Під час проведення благодійної акції у шкільних закладах, кожному учаснику дарувався «янгола - розмальовку», який він повинен був розмалювати, передати свій гарний настрій на папір та подарувати тому, кому було на його думку погано.
Під час проведення даної акції педагогами шкіл району проведено виховні бесіди , роз’яснювальну роботу серед батьків та учнів щодо актуальності проведення.
Активну участь у даній акції взяли школи району, а саме :
· Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Грицик М.М.) - 1000 грн.;
· Н.Селищенська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Липчей О.Ю )- 925грн .;
· Стеблівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Кадар В.П.)- 900.92 грн.;
· Драгівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Бокоч В.М.)- 730 грн.;
· Горінчівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Ридей М.А.) - 715 грн.;
. Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Петечук І.В.) -698 грн.;
· Липовецька ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Григорик О.В.) -500 грн.;
· Березівська ЗОШ І-ІІІст. (директор Галай М.Ф.) - 500 грн.;
· Вільшанська ЗОШ І-ІІ ст.(директор Рішко М.М.) - 492 грн.;
· Золотарівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Довганич А.І.)- 462.84 грн.;
· Кічерельська ЗОШ І-ІІ ст.(директор Роман С.В.) - 430 грн.;
· Н.Бистрівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Куриця М.М. ) - 306грн.;
·Рокосівська ЗОШ І-ІІІ ст.( директор Чоповдя В.С.) -287.79грн.
·Заломська ЗОШ І-ІІ ст. (директор Мигалко О.Д.) - 280 грн.;
· Нанківська ЗОШ І-ІІІ ст.( директор Грицак М.О.) -267 грн.;
· Данилівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Гайович С.М.) - 177 грн.;
· Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Микитюк Ж.М.) -176.97;
· Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Федина Г.В.) -120 грн.;
·Кривська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Грицак О.І.) -112 грн.;
В наслідок проведеної роботи було зібрано в фонд «Сильні духом» благодійної акції «Назустріч мрії» і перераховано – 9080.52 грн.
Висловлюємо вдячність учням та керівництву шкіл району, які активно приймали участь у зборі коштів для хворих дітей.

Конкурс - виставка

"Очима дитини про бюджет країни"

В Хустському районному Центрі позашкільної роботи спільно з Хустською Державною об’єднаною податковою інспекцією було організовано і проведено міськрайонний конкурс дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни ».В ньому взяли участь гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи з гуртків: прикладного, образотворчого мистецтва та історики – краєзнавці, а також учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Хуст та Хустського району.

/Files/images/1.бюджет.jpg

При підведенні підсумків грамотами Хустської ОДПІ були нагороджені:

У напрямку "Художні твори", І вікова категорія (9-11 років):

За І місце - Гайович Богдана, малюнок "Бюджет країни", вихованка гуртка "Образотворче митсецтво" Хустського районного Центру позашкільної роботи, на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Дудаш М.І.);
За ІІ місце - Головка Оксана, малюнок "З миру по нитці - голому сорочка", учениця Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
та Тегза Тамара " Сплатиш податки - буде достаток", учениця Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Василя Вовчка;
За ІІІ місце - Шкробинець Євгенія, за малюнок "Бюджет впливає на все", учениця Хустської СШ І-ІІІ ст. №3;
та Тимчик Яна,малюнок"Сплатив податки мрію про достатки", вихованка Авторської Художньої Школи (кер. Ласло Гайду).

/Files/images/2014-04-10 13.26.49.jpg

У напрямку "Художні твори" ,ІІ вікова категорія (12-15 років):

За І місце - Салахова Люба, малюнок "Податки очима дітей", вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІст.(кер.Дудаш М.І.);
За ІІ місце - Микулін Микола, малюнок "Податки України", вихованець гуртка "Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньобистрівської школи І-ІІІ ст,(кер.Мица С.Ю.);
та Плиска Оксана, за малюнок "Квітуча Україна", учениця Хустської гімназії-інтернат;
За ІІІ місце - Плиска Тетяна, за малюнок "Бюджет очима дітей", учениця Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.;
та Копішера Катерина, малюнок "Бюджет 2014" , вихованка Авторської Художньої Школи
(кер. Ласло Гайду).

/Files/images/2014-04-10 13.25.20.jpg

У напрямку "Літературні твори",І вікова категорія (9-11 років):

За І місце - Продан Руслана, казка "Очима дитини про бюджет країни", учениця Хустської СШ І-ІІІ ст.№3;
За ІІ місце - Павлишинець Вікторія, вірш "Очима дитини про бюджет країни", учениця Хустської СШ І-ІІІ ст.№3.

/Files/images/2014-04-10 13.25.37.jpg

У напрямку "Літературні твори",ІІ вікова категорія (12-15 років):

За І місце - Сікора Олександр, казка "Півник і двоє мишенят", вихованець гуртка "Історики-краєзнавці" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Губаль С.М.);
За ІІ місце - Сікора Олександр, казка "Готель - рукавичка", вихованець гуртка "Історики-краєзнавці" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Губаль С.М.);
За ІІІ місце - Калабішка Брігіта, "Бюджет України очима Закарпатських дітей", учениця Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Всі інші учасники конкурсу "Очима дитини про бюджет країни" нагороджені грамотами "За активну участь" .

/Files/images/2014-04-10 13.25.00.jpg

Конкурс - виставка

«Воскресни писанко»

В Хустському районному Центрі позашкільної роботи протягом квітня проходила виставка-конкурс «Воскресни писанко!» присвячена Великоднім святам. У конкурсі прийняли участь гуртки з декоративно-прикладного мистецтва, а саме: «Рукоділля» кер. Січ В.І., «Народні промисли» кер. Продан Г.Ю., «Прикладні м-ва» кер. Мица С.Ю., «Вишивальний» кер. Дудаш Н.А., «Прикладні м-ва» кер. Драгуська Г.В., «Народні умільці» кер. Попович Н.М., «Прикладні м-ва» кер. Петрінко С.Ю., «Лозоплетіння» кер. Чопей М.М., «Рукоділля» кер. Лучка О.В., «Прикладні м-ва» кер. Плиска С.І., «Образотворче м-во» кер. Дудаш М.І., «Прикладні м-ва» кер. Павлюк М.А.

/Files/images/DSCN7622.JPG

На виставку було представлено 92 роботи.,
Гуртківці показали вміння фантазувати, вміння виконувати різні види техніки щодо виготовлення даних робіт.

/Files/images/2014-05-07 16.29.23.jpg

/Files/images/2014-05-07 16.05.13.jpg
/Files/images/2014-05-07 16.10.17.jpg
/Files/images/2014-05-07 16.14.51.jpg
/Files/images/2014-05-07 16.15.50.jpg
/Files/images/2014-05-07 16.17.45.jpg
/Files/images/2014-05-07 16.25.52.jpg
При підведенні підсумків виставки-конкурсу «Воскресни писанко», враховуючи вікові категорії , члени журі визначили:
І місце - гурток «Рукоділля» на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Січ В.І., учні І-ІІ-ІІІ категорії;
- гурток «Рукоділля» на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Лучка О.В., учні ІІ-ІІІ категорії;
- гурток «Образотворче м-во» на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Дудаш М.І., учні ІІ-ІІІ категорії;
- гурток «Прикладні м-ва» на базі Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Мица С.Ю., учні ІІ –ІІІ категорії.
ІІ місце - гурток «Прикладні м-ва» на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Павлюк М.А., учні ІІ-ІІІ категорії;
- гурток «Прикладні м-ва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Драгуська Г.В., учні І-ІІ-ІІІ категорії;
- гурток «Прикладні м-ва» на базі Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Плиска С.І., учні ІІ-ІІІ категорії;
- гурток «Народні промисли» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Продан Г.Ю., учні І-ІІ категорії.
ІІІ місце - гурток «Лозоплетіння» на базі Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Чопей М.М., учні ІІ категорії;
- гурток «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Попович Н.М., учні І категорії;
- гурток «Вишивальний» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Дудаш Н.А., учні ІІ категорії;
- гурток «Прикладні м-ва» на базі Забрідської ЗОШ І-ІІІ ст. кер. Петрінко С.Ю., учні ІІ категорії.

Районний конкурс екскурсоводів

музеїв шкіл Хустського району

З метою поліпшення національно-патріотичного виховання, відродження духовності, формування в учнівської молоді поваги до історії та культури рідного краю, до Батьківщини, 24 квітня 2014 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи було проведено районний конкурс екскурсоводів музеїв на базі шкіл Хустського району, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. В конкурсі прийняли участь 12 шкільних музеїв, а саме:

/Files/images/DSCN7524.JPG

- «Перлини рідного села» - краєзнавчо-етнографічний, народний та зразковий музей на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. музею Драгуська О.В.);

/Files/images/Конкурс музеїв.JPG

- «Берегиня» - краєзнавчий, народний музей на базі Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.музею Федько М.М.);

/Files/images/DSCN7533.JPG

- «Краєзнавчий», зразковий музей на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. музею Пацкан С.М.);

/Files/images/DSCN7584.JPG

/Files/images/DSCN7544.JPG

- «Пам’яті вдячні нащадки» - краєзнавчий, зразковий музей на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. музею Горват Л.В.);

/Files/images/DSCN7542.JPG

- «Відгомін літ» - краєзнавчо-етнографічний, зразковий музей на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. ( кер. музею Ливринець В.М.);

/Files/images/DSCN7581.JPG

- «Повернення із забуття» - краєзнавчий, зразковий музей на базі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. музею Чепка В.Ю.);

- «Музей літератури, фольклору та мистецтва» - літературно-просвітницький, зразковий музей на базі Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.музею Гангур Н.І.);

/Files/images/DSCN7587.JPG

- «Скриня минулого» - краєзнавчий музей на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. музею Роспопа Г.Ю.);

/Files/images/DSCN7591.JPG

- «Краєзнавчий» - на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. музею Шимон В.І.);

/Files/images/DSCN7600.JPG

- «Бабусина світлиця» - народознавчий побут, на базі Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІ ст. (школа-інтернат) (кер. музею Тегза С.Ю.);

/Files/images/DSCN7576.JPG

- «Світлиця» - краєзнавчий музей на базі Заломської ЗОШ І-ІІ ст. (кер.музею Ожоганич О.В.);

/Files/images/DSCN7597.JPG

- "Історико-краєзнавчий" музей на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Сідей В.В.).

/Files/images/DSCN7566.JPG

Учасники районного конкурсу при виступі використовували матеріали музеїв, тези екскурсій, фото - і відео матеріали.

/Files/images/DSCN7547.JPG

/Files/images/DSCN7548.JPG
/Files/images/DSCN7549.JPG
/Files/images/DSCN7552.JPG
/Files/images/DSCN7553.JPG
/Files/images/DSCN7555.JPG
/Files/images/DSCN7556.JPG
/Files/images/DSCN7557.JPG
/Files/images/DSCN7559.JPG
/Files/images/DSCN7560.JPG
Виступи екскурсоводів проводились за такими напрямками, а саме: історико-географічний, етнографічний, екологічний, літературний, історико-краєзнавчий, військово-патріотичний, тематичний.
Вислухавши виступи екскурсоводів музеїв, члени журі відмітили, що в основному юними екскурсоводами дотримані вимоги щодо розкриття змісту музею, достатня інформаційна насиченість, вміло використаний пошуковий матеріал, допоміжні засоби, забезпечена видовищність об’єктів показу тощо. В період презентації музею юні екскурсоводи вміло використовували прийоми екскурсійної довідки, опису, характеристики, пояснення, цитування та констатування.

/Files/images/DSCN7526.JPG

При підведенні підсумків журі, на підставі висновків, переможцями районного конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв Хустського району визначили і нагородили грамотами Управління освіти, молоді та спорту Хустської РДА, а саме:
за перше місце – екскурсоводи зразкового, народного музею «Перлини рідного села» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. музею Драгуська О.В.) та екскурсоводи зразкового музею «Відгомін літ» на базі Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.музею Ливринець В.М.);

/Files/images/Конкурс селище.JPG

/Files/images/DSCN7610.JPG
за друге місце – екскурсоводи краєзнавчого музею на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. музею Шимон В.І.);

/Files/images/DSCN7620.JPG

за третє місце – екскурсоводи народного музею «Берегиня» на базі Горінчевської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.музею Федько М.М.).

/Files/images/DSCN7536.JPG

Інших учасників конкурсу екскурсоводів музеїв при навчальних закладах Хустського району нагородили грамотами Управління освіти, молоді та спорту Хустської РДА «За активну участь», а саме:
- «Історико-краєзнавчого» музею на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник музею Сідей В.В.
- зразкового «Музею літератури, фольклору та мистецтва» на базі Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник музею Гангур Н.І.;
- зразкового краєзнавчого музею на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник музею Пацкан С.М.;
- зразкового музею «Пам’яті вдячні нащадки» на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., керівник музею Горват Л.В.;
- зразкового музею «Повернення із забуття» на базі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник музею Чепка В.Ю.;
- музею «Бабусина світлиця» на базі Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІ ст. (школа-інтернат) керівник музею Тегза С.Ю.;
- «Світлиця» - краєзнавчий музей на базі Заломської ЗОШ І-ІІ ст. керівник музею Ожоганич О.В.;
- краєзнавчого музею «Скриня минулого» на базі Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. керівник музею Роспопа Г.Ю.

Фінал районного конкурсу

"Молодь обирає здоров’я"

29 квітня 2014 року відбувся фінал районного конкурсу «Молодь обирає здоров’я», метою якого виступає популяризації та пропаганда серед молоді здорового способу життя, запобігання негативних проявів у молодіжному середовищі, виявлення та підтримка талановитої молоді.
Напередодні відбувались відбіркові змагання команд підлітків – інструкторів школи «Лідер» Хустського районного Центру позашкільної роботи, в них взяло участь 28 команд шкіл Хустського району. У фіналі позмагалось 10 найсильніших команд активістів шкіл Хустського району. Команди продемонстрували свою літературно - музичну, художньо - спортивну міні - композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров'я та здоров'я оточуючих, відображали духовні цінності і традиції народу в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтва. Виступи бути позитивно зорієнтованими, з використанням різних видів мистецтва, демонструванням власних досягнень молоді у формуванні здорового способу життя. Також команди змагались у найкращому пропагуванні здорового способу життя у вигляді плакатів та фотографій.
Журі, у складі директора Центру позашкільної роботи Антонюк Ганни Іванівни, заступника директора Керестей Тетяни Вікторівни, методиста Драгуської Ганни Василівни, голови профспілки – Гинцяк Макрини Михайлівни, гостей конкурсу - лікаря кабінету «Довіри» Хустської рай поліклініки – Канюки Олени Дмитрівни та підліткового терапевта клініки дружньої до молоді – Немеш Любов Василівни, було вражене активність та оригінальність виступів команд.

/Files/images/DSCN7651.JPG

Одноголосно переможцем фіналу районного конкурсу «Молодь обирає здоров’я» було визнано команду «Іскра», підліктів – інструкторів Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Штефуца Маряна Іванівна).

/Files/images/DSCN7830.JPG

Друге місце здобула команда «Велес», підлітки – інструктори Копашніської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Серкез Наталія Василівна ).

/Files/images/P1010331.JPG

Третє місце розділили між собою команда «Позитив», підлітки – інструктори Нижньоселещенської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Томишин Вікторія Іванівна)

/Files/images/DSCN7721.JPG

та команда «Ураган», підлітки – інструктори Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Калинич Ганна Василівна).

/Files/images/DSCN7809.JPG

Виступи інших команд підлітків – інструкторів були оцінені грамотами за активну участь у пропагуванні здорового способу життя, а саме:
команда «Ритм», підлітки – інструктори Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Шовкович Ярослава Василівна ),

/Files/images/P1010177.JPG

команда «Здорове майбутнє», підлітки – інструктори Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Селемонка Аліна Дмитрівна),

/Files/images/DSCN7856.JPG

команда «Сонечко», підлітки – інструктори Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Грига Маргарета Вікторівна),

/Files/images/P1010358.JPG

команда «Імпульс», підлітки – інструктори Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Галас Маріонела Андронівна),

/Files/images/P1010148.JPG

команда «Друге дихання», підлітки – інструктори Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Орос Ольга Юріївна),

/Files/images/DSCN7676.JPG

команда «Вітамін», підлітки – інструктори Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Гичка Наталія Антонівна).

/Files/images/DSCN7837.JPG

В оцінюванні плакатів та фотографій за здоровий спосіб життя перемогу також отримала команда «Іскра» Кривської ЗОШ І-ІІІ ст.,

/Files/images/P1010384.JPG

/Files/images/P1010383.JPG
/Files/images/P1010382.JPG
друге місце здобула команда «Імпульс», підлітки – інструктори Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст.,

/Files/images/P1010152.JPG

/Files/images/P1010153.JPG
/Files/images/P1010154.JPG
третє місце – команда «Друге дихання», підлітки – інструктори Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/P1010155.JPG

/Files/images/P1010156.JPG
Роботи на конкурс фотографій "Молодь обирає здоров'я".
/Files/images/P1010377.JPG
/Files/images/P1010378.JPG
/Files/images/P1010379.JPG
За допомогою цього конкурсу відбувся обмін і розповсюдження кращого досвіду із запобігання негативних проявів серед дітей і молоді засобами, які є цікавими для молодих людей. Команди, учасники районного конкурсу «Молодь обирає здоров’я» здобули хороший досвід та налаштувались на майбутню активну пропаганду здорового способу життя серед своїх однолітків.

«Свято талантів – 2014 року»

Тут країна мрій дитячих,

Тут для творчості політ удачі.

До прекрасного душа злітає,

Сьогодні Центр вас вітає.

Доброю традицією Хустського районного Центру позашкільної роботи стало відзначення здобутків своїх найкращих гуртківців та керівників гуртків наприкінці навчального року під промовистою назвою – «Свято талантів», яке відбулося 27 травня .

/Files/images/DSCN8233.JPG

На святі присутні були гості: керівник апарату Хустської державної адміністрації – В.В. Любка.

/Files/images/P1010171.JPG

Перший заступник начальника Хустської ОДПІ – В.В. Пасічник.
/Files/images/P1010172.JPG
Начальник відділу обслуговування платників податків Хустської ОДПІ – Ю.І. Габорець.

/Files/images/DSCN8232.JPG

Талант – це не лише дар, а й нестримний потяг до створення чогось красивого, незнанного, нелегка праця здобуття навичок , умінь, мудрі настанови наших наставників-керівників гуртків. Розпочалося свято вітальним словом директора Хустського районного Центру позашкільної роботи Г.І. Антонюк, яка у своєму виступі відзначила, що гуртківці нашої установи уже багато років поспіль стають переможцями районних, обласних та Всеукраїнських етапів конкурсів, і у цьому році їх також багато!

/Files/images/DSCN8218.JPG

Глядачі, котрі побували на творчому звіті гуртківців позашкільної установи, який підготували і провели педагоги та вихованці позашкільного навчального закладу залишали з посмішкою на вустах. В приміщенні була оформлена прекрасна виставка малюнків, вишивок, картин, які діти виготовили власноруч з різнокольорових стрічок, каміння, паперу, соломки та іншого матеріалу. Яскраві барви ніби усміхалися до тих, хто милувався творчістю юних художників та майстринь. Майстерності юних митців навчають прекрасні, талановиті керівники гуртків «Образотворче мистецтво» (кер. Дудаш М.І.), «Рукоділля» (кер. Січ В. І.), «Вишивальний» (кер. Дудаш Н.А.), «Народні умільці» (кер. Попович Н.М.), «Прикладні мистецтва» (кер. Павлюк М.А.), «Народні промисли»(кер. Мица С.Ю.), «Прикладні мистецтва» (кер. Драгуська Г.В.),
«Рукоділля» (кер. Лучка О.В.), «Прикладні мистецтва» (кер. Мица С.Ю.), «Народні промисли» (кер. Продан Г.Ю.), «Прикладні мистецтва» (кер. Плиска С.І.), «Лозоплетіння» (кер. Чопей М.М.), «Прикладні мистецтва» (кер. Петрінко С.Ю.).Вони вчать своїх вихованців умінню бачити прекрасне в навколишньому світі, а потім все те з любов’ю передавати на папері, на полотні, в бісері, у лозі, а також представили на виставку гарні роботи про своє село та традиції гуртківці «Історики – краєзнавці» (кер. Губаль С.М.) та «Юні етнографи» (кер. Чепка В.Ю.).

/Files/images/Виставка.jpg

/Files/images/виставка1.jpg

/Files/images/виставка2.jpg

/Files/images/виставка4.jpg

/Files/images/виставка5.jpg

Мистецтво не має меж та кордонів. Ми з радістю поринали у його бездонний океан і захоплювалися чарівним світом музики і танцю. Завдяки йому ми маємо можливість доторкнутись до піднесеного, хвилюючого і чарівного, адже танець говорить з душею глядача, а сцена – де полотно, на якому малює свої думки балетмейстер. Ведучі свята: Гриненко Мирослава та Савчук Катерина гуртківці фольклорного гуртка на базі Боронявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (кер. Гриненко Л.М.)
/Files/images/P1010169.JPG
запросили на сцену танцювальні номери хореографічних гуртків,а саме: танцювальний гурток на базі Ізянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Нанківської загальоноосвітньої школи І-ІІІ ст. (кер. Червеняк В. Й.) з танцями:
дитячий бальним танець«Вару-Вару»
/Files/images/P1010174.JPG
"Морська прогулянка"

/Files/images/DSCN8276 и.jpg

«Весела полька»

/Files/images/P1010208.JPG

Сучасний танець «OPERA»

/Files/images/P1010211.JPG

«Україна»
/Files/images/P1010215.JPG
Танцювальний гурток на базі Кривської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (кер. Іванова Н. В.)
Італійський народний танець «Тарантела»

/Files/images/DSCN8299.JPG

«Рок-н-рол».

/Files/images/DSCN8326.JPG

/Files/images/DSCN8334 т.jpg

Солістки вокального гуртка Юсько Олена та Фречка Людмила на базі Копашнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (кер. Малета Г. В.), блищали вокалом у виконанні пісні «Гилі, гилі сірі гуси».

/Files/images/DSCN8287 и.jpg

Підкорював гумором аудиторію глядачів фольклорний гурток на базі Боронявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (кер. Гриненко Л.М.).

/Files/images/DSCN8377 ф.jpg

Цікавий театральний виступ продемонстрували гуртківці театрального гуртка на базі Ракоської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. (кер. Ярема О.О.), а саме: сценка із життя Т.Г. Шевченка «Дитячі роки».

/Files/images/DSCN8315 м.jpg

Протягом навчального року в установі працювала школа «Лідер», де залучені учні із шкіл району (кер. Стасик І.І.). Тут проводилась підготовка підлітків – інструкторів з питань попередження наркоманії, тютюнопаління та алкоголізму, ВІЛ/СНІДу,ІПСШ. В лютому проведений ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», де вихованці школи «Лідер» Хустського районного Центру позашкільної роботи підлітки-інструктори Кошелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. здобули перше місце та нагороджені грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації. Робота підлітків – інструкторів «Зупинімось – останній є шанс» відправлена на ІV етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», де учні здобули ІІІ місце.

/Files/images/DSCN7642.JPG

За підсумками проведеного міськрайонного конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни » гуртківці Хустського районного Центру позашкільної роботи нагороджені грамотами Хустської державної об’єднаної податкової інспекції.

/Files/images/DSCN8357.JPG

/Files/images/DSCN8354.JPG

Гайович Богдана,гуртківець гуртка "Образотворче мистецтво" здобула перше місце в другому(обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни »,яка нагороджена також грамотою.
Директор підвела підсумок та вручила обласні, районні грамоти та грамоти установи, привітала всіх переможців, а також висловила подяку керівникам гуртків та нагородила їх грамотами, зазначивши, що такі досягнення – це велика праця усіх: і родини, і педагогів, і, звичайно, вихованців.
/Files/images/DSCN8404 ва.jpg
/Files/images/DSCN8477.JPG

/Files/images/DSCN8271.JPG

Такий формат творчого звіту Хустського районного Центру позашкільної роботи викликав величезний інтерес, зібрав повний зал глядачів і приніс усім море позитивних емоцій та задоволення.


Конкурс малюнку "Мій рідний край"

Протягом травня-червня 2014 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи проводився конкурс малюнку «Мій рідний край».
У конкурсі приймали участь гуртки з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Хустського районного Центру позашкільної роботи та учні шкіл району віком 7-10 років. На конкурс було представлено 35 робіт. Роботи, які направлені на районний конкурс оформлені згідно вимог.
При підведенні підсумків конкурсу малюнку «Мій рідний край» члени журі відібрали 10 кращих робіт для участі в обласному конкурсі і відправлені в м. Ужгород в Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН", а саме:
. «Моя рідна Україна» (батик), Лемак Яна, 9 років, гурток «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Фото0260.jpg

. «Моя Батьківщина» (батик), Бобочко Яна, 9 років, гурток «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Продан Ганна Юріївна;

/Files/images/Фото0258.jpg

. «Мій рідний край» (живопис), Дудаш Даніела, 9 років, гурток «Образотворче мистецтво» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Данилівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Дудаш Михайло Іванович;

/Files/images/Фото0256.jpg

. «Мій рідний край» (живопис), Чулей Анастасія, 10 років, гурток «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Мица Світлана Юріївна;

/Files/images/Фото0255.jpg

. «Нижньобистрівська гідроелектростанція» (живопис), Росоха Іван, 10 років, гурток «Народні промисли» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Мица Світлана Юріївна;

/Files/images/Фото0254.jpg

. «Мій рідний край - моя країна» (живопис), Яким Ганна, 10 років, гурток «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Драгуська Ганна Василівна;

/Files/images/Фото0250.jpg

. «Квітни, буяй мій незабутній рідний край» (живопис), Дівинець Неля, 10 років, Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Моньош Світлана Юріївна;

/Files/images/Фото0263.jpg

. «Тепле літечко у рідному селі» (живопис), Химинець Валерія, 8 років, Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Іванюк Світлана Юріївна;

/Files/images/Фото0262.jpg

. «Моє село найкраще в світі» (живопис), Перец Владислава, 8 років, Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Іванюк Світлана Юріївна;

/Files/images/Фото0261.jpg

. «Рідний край» (живопис) Деяк Мирослава, 8 років, Велятинська ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Дівинець Олена Юріївна.

/Files/images/Фото0265.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2014

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.